Peršokti prie turinio


tamsinti langai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 86

#41 Svečias_Aidas_*

Svečias_Aidas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 22 - 15:35

laris :beer: :D ;)

Tamsinti langai man asocijuojasi su kompleksų ir fobijų kamuojamais žmonėm viduje, pacukais su beisbolkėm, ir iš dalies trukdymu man vairuoti :)

:beer:
  • 0

#42 Svečias_liuka_*

Svečias_liuka_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 kovo 22 - 17:08

Cr savo atzalu sveikata rupinasi.... o ne koloneliu !!!! tai gal uzsidekit dar grotas ant langu panasias kaip policijos automobiliuose!!!! ;) tada tikrai busite l.l.l.saugus :D :D :P :D
  • 0

#43 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 kovo 22 - 17:10

laris :beer: :D ;)

Tamsinti langai man asocijuojasi su kompleksų ir fobijų kamuojamais žmonėm viduje, pacukais su beisbolkėm, ir iš dalies trukdymu man vairuoti :mellow:

Na kaip matau su savo argumentais neirodysiu, kad ne tam tamsinau langus. Ka gi - tuo metu kai vazinesiu be seimynos butinai isimesiu ant galines palanges beisbolke kad pateisinciau jusu lukescius... :ph34r:

P.S. Gaila, bet teks keisti vairavimo kultura... :P
  • 0
Roots to roots

#44 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 kovo 22 - 17:13

Cr savo atzalu sveikata rupinasi....
o ne koloneliu !!!!
tai gal uzsidekit dar grotas ant langu panasias kaip policijos automobiliuose!!!! ;)
tada tikrai busite l.l.l.saugus :D :D :P :D

Teisingai - kitos masinos problema kaip ir ispresta. Pirksiu koki dapista viliuka is mentu, bet busiu visiskai saugus ir kiti manes ant kelio dar labiau bijos.... :wacko:
  • 0
Roots to roots

#45 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 31 - 12:24

o as vakar su dideliu dziaugsmu nulupau plevele nuo galiniu langu  :P
ir kazkieno investicijos atsidure siuksliu dezej. matomumas liux, jausmas liux.
ir bambet ant tamsintu langu dabar galesiu atsiputeeesss. tik kolonkes uzdengti reikia ir psio.

Prikelsiu tema.
Vakar zhmona sutemus turejo nemazhai pasivazhineti, tai kai sugrizho suzhinojau detalu buvusio savininko inetelekto vertinima ir daug daug naujo apie mashina ir apie kitus idiotus kurie stiklus tamsina. :lol: Beje pas mane ir veidrodzhiai sferiniai ir dar patamsinti, tai nakti po tamsius kiemus manevruoti yra tikras malonumas. :ph34r:

Taigi planuoju ir ash nulupimo veiksma padaryti, bo plevele jau ir estetinio vaizdo nebekelia.
Pabraizhyta, apsilupinejusi, kazhkokio atgrubnagio belekaip klijuota.

Izhanga baigiau. :lol: Dabar klausymai.
Kaip ja geriausia nulupti, ypatch jei neturi elektros fenui pasijungti?
Ir kaip ja saugiau nulupti, kad galinio stiklo shildimo nesugadinti?

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2006 kovo 31 - 12:25

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#46 Svečias_zbigis_*

Svečias_zbigis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 12:53

Kreipkis į Žibintą :D jei rimtai, tai berods Evelkas ar kt. firmos užsiima nulupimu plėvės.

Šį pranešimą redagavo zbigis: 2006 kovo 31 - 12:54

  • 0

#47 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 31 - 13:08

O nera kokios namudines (tiksliau kiemines) priemones? Pvz.: uzhpurshki Commet ir lengvu rankos judesiu nubrauki isisenejusius neshvarumus? :lol:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#48 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 15:27

O nera kokios namudines (tiksliau kiemines) priemones?

namudine kantriuju pirstu ir nagu priemone .... :D

yr toks skystis, kaip acetonas kuris tirpina pleveles ....ir netik : plasmase - nepatariu - maza kur nutiks, o ir ant stiklo - po to kokis poveikis bus, nezinau


taip kad prailgintuvas per langa ir fenas (paskolinciau profi - bosch), palengvinantis laupyma. galiu paskolyt - 50m ilgio - adnako ir auto aprodytum - labai noriu :blush:

dar nusipirk vait-spirita - kliju likuciams nusivalyti
  • 0

#49 Svečias_PauliusB_*

Svečias_PauliusB_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 18:28

Kas kaip nori :) nori tamsini nori ne... pvz. ar visus buvau uzvares... priekinius tik 30% bet atsibodo apsimetinet pries mentus durneliu... vakare vaziuoji tai ir ziuri kad nepa.... o siaip viena dienel pasiemiau ir nusiniaukiau langus... bet problemele buvo tokia kad liko klijai ant lango... tai acetonas man tik padejo... ple pvz latvijoj tai jokio istatymo ner kad kas draustu langus niaukt... o ci akoks kieno reikalas nori niauki nori ne... :ph34r: o cia mentai kaip i koki nusikalteli ziuri... :angry: o su leidimais man juokas ima kai sneka kad galima padaryt... sekmes jiems ji gaunant... :)
  • 0

#50 Svečias_sporttruck_*

Svečias_sporttruck_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 18:41

o siaip del langu jei kokia pana pasisodini i gala :wub: tai gal geriau kai nesimato :D

Tai aishku , kad geriau , ypatingai gerai .
  • 0

#51 Linukas

Linukas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 660
  • Vieta:Taurage
  • Automobilis:406 Coupe T3 turbo

Parašyta 2006 kovo 31 - 18:55

kaip tik aktuali man sita tema, bet as ieskau kas galetu patuonot langus ( nenoriu pleveles), gal kas zino? googlint uzsiknisau arba nemoku :)
  • 0

#52 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 21:02

Padiskutuokime tuo paciu ir apie toki dalyka kaip, priekiniu soniniu langu tonavimas plevele(ir nebutinai). Ar galima gauti leidima? Kam isduodami leidimai? Gal atsiras kanors girdejusiu? O gal ir teisininku yra musu tarpe?(butu pagristi ir issamus atsakymai. :beer:
  • 0

#53 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 kovo 31 - 22:25

taip kad prailgintuvas per langa ir fenas (paskolinciau profi - bosch), palengvinantis laupyma. galiu paskolyt - 50m ilgio - adnako ir auto aprodytum - labai noriu :blush:

Na tai gal organaizinames kada? Kur ijungti jau radau garazhiuka prie namu. Tai tu prigriebi fena ir del visa ko pikta prailgintuva, ash alaus, spirito (o gal ir viskis tinka? ;) ) bei trambambili ir pazhaidzhiam. :beer:
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#54 Svečias_rally69_*

Svečias_rally69_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 kovo 31 - 22:34

pm
  • 0

#55 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 01 - 09:39

Padiskutuokime tuo paciu ir apie toki dalyka kaip, priekiniu soniniu langu tonavimas plevele(ir nebutinai). Ar galima gauti leidima? Kam isduodami leidimai? Gal atsiras kanors girdejusiu? O gal ir teisininku yra musu tarpe?(butu pagristi ir issamus atsakymai. :beer:

gerbiamas kolega.juk buvo sneketa , kad niekas tu leidimu neisdavineja oficialiai.ir net jeigu kas ir isduoda tai jie yra negaliojantys.tik spec masinom, adamkaus ir brazio su paulausku galima. ir dar keletai ir vsio. ir nebesvaikit su tais leidimais :D
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#56 Svečias_PauliusB_*

Svečias_PauliusB_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 01 - 21:25

tonavimas kiek esu girdejes kaune, bet siaip mentai jau turi prietaisa su kuriuo gali patikrint. Jei masina tarkim is gamyklos tonuoti langai originaliai visvien kabinesis nes reikia leidimo is koks yra sviesos ar kaip ten stiklo skaidrumas... tai jau girdejau kad vienas lietuvaitis is belgijos su dzipuku atleke kur dzipukas arabam ar kam ten darytas kad langai juodi uzvaryti tai pries mentus sustravojo tipo davai i teisma bet... jam ir teko teismo islaidas padengt. siaip su leidimais tai net nevarkit nes as pats galvojau pramust ta leidimeli bet siaip galvojau gal koki inkasatoriaus pazymejima per darboviete paimt bet... automobilis turi buti sarvuotas, leimas ginklui, sukurtas inkasatoriu padalinys tai manau kad nelabai kas noretu toki kelia praeit...? kaip jus manot kodel daug mandru dedziu su naujais blizganciais BMW ar MERCEDES ar dar kokiais velniai vazineji tik galinius uzsitamsine...? manau tikai kad pinigu nepritruko juos betamsinant...? va nusilupau ir ramu :D
  • 0

#57 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 balandžio 01 - 22:50

Realiai tai tie leidimai raz pliunut. Draugas (investicines bendroves direktorius) nuvare, paverke, kad babkas vezhioja, o tchia langai svhievus ir gavo ta leidima. Vazhineja legaliai uzhsitamsines ir galvos nesuka, beigi mentai nesikabineja. O shiaip tai nx tamsimti? Shiandien pas rally69 nusivaliau visus neshvarumus ir dzhiaugiuosi. Matomumas (tuo patchiu ir saugumas) svarbiau uzh krutuma.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#58 Svečias_PauliusB_*

Svečias_PauliusB_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 01 - 23:51

O vaikinukai nepamirskim kad jau pavasarelis :P Kaip per tuos tamsintus paneles ka iziuret gales :D Teisingai svarbiausia saugumas ;)
  • 0

#59 devil

devil
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 530
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:C8 2.2HDI 94KW + bvm6 + navi + el doors + .......

Parašyta 2006 balandžio 02 - 21:28

kad priekinius uzsitamsinti tai tikrai nereikia bet va gala tai manau kad yra gerai! kaip jau kazkas minejo tai ne del sustrumo bet del saugumo !visu pirma kai nemato kas yra automobili tai ir nelabai lysti nori pvz.ant galines sedynes paliktas diplomatas su dokumentais netamsintais stiklais kad ir vidury dienos!nu ka kokiam "narkusai" reiskai ismusti ta stikla ir "nukirsti" ta diplomata ar kitoki turta! be to jei gera plevele apsitamsinsi langus tai per avarija ar vagystes metu ta langa taip greitai ir neismusi ir liks saugus turtas viduri automobilio ar nesuzalotas veidas stiklo sukemis! beje yra ir visiskai permatomos pleveles taip apsaugoti ir priekinius stiklus! ;)
  • 0
Citroen C8 2,2HDI

#60 DuEr

DuEr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 439
  • Vieta:Kėdainiai
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.1td, 97

Parašyta 2006 balandžio 03 - 12:04

Tamsintas galinis langas - nesaugu ir nepraktiška vakare mašiną varyti atbulą. Geriau nuleidžiama užuolaidėlė :rolleyes:
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0