Peršokti prie turinio


tamsinti langai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 86

#61 Sportas

Sportas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 448
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 605, 3.0 l, 12v

Parašyta 2006 balandžio 03 - 12:47

Tamsintas galinis langas - nesaugu ir nepraktiška vakare mašiną varyti atbulą. Geriau nuleidžiama užuolaidėlė :rolleyes:

o tu galinio matymo veidrodeliais moki naudotis, ar jie tau tik grozio reikalingi :blink:
  • 0
Automobiliu dazymas, remontas
Tel.: +370 689 99889
+370 608 88890
El.paštas: [email protected]
Savanorių pr. 219, Vilnius
www.autopulsas.eu
plačiau apie mus...

#62 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2006 balandžio 03 - 13:07

Priniauktas ir mano mažylis, bet iki šiol vakare patamsėm važiuojant nekilo jokių parkavimosi problemų.
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#63 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 balandžio 03 - 14:43

o tu galinio matymo veidrodeliais moki naudotis, ar jie tau tik grozio reikalingi :blink:

Shiaip valgymui uzhtenka ir shakutes, bet kartais labai patogu buna ir peili prie jos tureti. :P
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#64 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 10:03

As dar toki dalyka girdejau,kad leidimus isduodavo invalidams.Nieko negirdejot ar dabar dar isduoda ar jau nebe?
  • 0

#65 Svečias_Magutis_*

Svečias_Magutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 10:17

As dar toki dalyka girdejau,kad leidimus isduodavo invalidams.Nieko negirdejot ar dabar dar isduoda ar jau nebe?

Nu kad nelabai gal invalidam duodavo.Galima budavo gaut leidima jei irodydavai ,kad pvz.su savo masina vezioji kazkokias materialines vertybes.Tai yra ,kad vezi kokia kasininke su pinigais i banka ir is jo.
  • 0

#66 frostas

frostas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.103
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:f48 verso s

Parašyta 2006 balandžio 04 - 10:21

tamsinsiu :)
  • 0
baltukas Yeti, 2014m. gimimo

#67 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:21

Nu kad nelabai gal invalidam duodavo.Galima budavo gaut leidima jei irodydavai ,kad pvz.su savo masina vezioji kazkokias materialines vertybes.Tai yra ,kad vezi kokia kasininke su pinigais i banka ir is jo.

Kad duodavo leidimus tai as garantuoju,bet man tik idomu ar dabar juos duoda.Skaiciau 123 straipsnio pataisa,jei gerai supratau tai panaikino tuos bajerius.Bet ten kazkas minima,kad leidimus gali isduoti PK komisaras,pagal lietuvos saugumo departamento numatyta isdavimo tvarka(kuri labai neaiskiai aprasyta :( )
  • 0

#68 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:27

zmogus, pas kuri uztamsinau zmonos 306`o galinius langus sako, kad priekinius langus dauguma tamsina pacia sviesiausia plevele, kur dienos metu nieko neduoda, bet vakare jau sunkiau iziureti yra per priekinius langus.
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#69 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:42

zmogus, pas kuri uztamsinau zmonos 306`o galinius langus sako, kad priekinius langus dauguma tamsina pacia sviesiausia plevele, kur dienos metu nieko neduoda, bet vakare jau sunkiau iziureti yra per priekinius langus.

Tai tu man durnam tada paaiskink kokia nauda is tokios pleveles?Man kaip tik reikia,kad diena apsaugotu nuo saules ir bereikalingu zvilgsniu.O kad nakti per ja sunkiai matosi ir nematys ar yra magas ar ne tai tikrai del to nesitamsinciau gyvenime.Nes kai nemato tada jiems dar labiau rupi paziureti ir gali nerasti nei (afigenos) pleveles,nei pacio lango :lol:
  • 0

#70 Svečias_Magutis_*

Svečias_Magutis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:42

Jo ,daug mano pazystamu prieki uzniauke su pacia sviesiausia.Ir niekas pakolkas dar baudos negavo.
  • 0

#71 ergo

ergo

    senbezda

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 730
  • Vieta:Skuodas
  • Automobilis:Renault Clio2 ir Dodge Durango Limited 5,7 HEMI

Parašyta 2006 balandžio 04 - 11:47

Tai tu man durnam tada paaiskink kokia nauda is tokios pleveles?Man kaip tik reikia,kad diena apsaugotu nuo saules ir bereikalingu zvilgsniu.O kad nakti per ja sunkiai matosi ir nematys ar yra magas ar ne tai tikrai del to nesitamsinciau gyvenime.Nes kai nemato tada jiems dar labiau rupi paziureti ir gali nerasti nei (afigenos) pleveles,nei pacio lango :lol:

o tu zinai, kad su langa su plevele reik daug ilgiau musti kol ismusi? ir kad tuom atveju gali pritraukti daugiau smalsiu ziurovu?
  • 0
Lietuva
Skuodo auto klubo "Medinis ratlankis"
Prezidentas
www.medinisratlankis.lt

#72 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:14

Tai tu man durnam tada paaiskink kokia nauda is tokios pleveles?

Lumar ir 3M pleveles sulaiko 99% ultravioletiniu ir ~ 80% infraraudonuju spinduliu, ko pasekoje neblunka ir neprikaista salonas.
  • 0

#73 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:18

Lumar ir 3M pleveles sulaiko 99% ultravioletiniu ir ~ 80% infraraudonuju spinduliu, ko pasekoje neblunka ir neprikaista salonas.

O pats auto stiklas nesulaiko UV spinduliu?
Del IR tai tuolko manau yra. Vienintele ta priezhasti ir matau, kodel butu verta klijuoti.
Shiaip girdejau yra visai skaidriu pleveliu, kurios IR sulaiko. Gal kas turit koki linka?
Butu idomu paspoksinti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#74 Svečias_e2110_*

Svečias_e2110_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:27

O pats auto stiklas nesulaiko UV spinduliu?
Del IR tai tuolko manau yra. Vienintele ta priezhasti ir matau, kodel butu verta klijuoti.
Shiaip girdejau yra visai skaidriu pleveliu, kurios IR sulaiko. Gal kas turit koki linka?
Butu idomu paspoksinti.

Stiklas laiko UV spindulius, per ji gi neidegsi ;) As turejau omeny visokius kitus skaidrius objektus (plastmase, akrila ir t.t). Skaidrias pleveles turi 3M'as. Reik naudot googla ir po to su manim apie nuolaidas pasikalbet ;)
  • 0

#75 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:48

na man asmenishkai labai gerai sugeria amerikanska sviesiausia tuos spindulius nuo saules-ko pasekoje nebevazineju apsiasarojes (akys silpnos tuo poziuriu-o akiniai nepatogu), beto-vasara per ta pacia sviesiausia plevele neprikaitinamas taip baisiai salonas...
  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#76 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 12:55

ple pvz latvijoj tai jokio istatymo ner kad kas draustu langus niaukt... o ci akoks kieno reikalas nori niauki nori ne... :ph34r: o cia mentai kaip i koki nusikalteli ziuri... :angry:

Visoje ES yra nustatyta tvarka ir LT yra padaryta pagal ES.
  • 0

#77 Svečias_Peugemotukas_*

Svečias_Peugemotukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 13:08

Tai,kad mes i ES istojom tika,o apribojimai del langu tamsinimo jau virs 10 metu yra :unsure:
  • 0

#78 DaviD

DaviD
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 252
  • Automobilis:Silver 406 2.0 HDi, '01, 81kw; Electric 406 Coupe 2.2 HDi, '01, 98kw

Parašyta 2006 balandžio 04 - 14:35

yra kaip yra - priesh veja nepapusi <_<
  • 0
Electric 406 Coupe HDI 2,2 '01
Kaunas-Lentvaris-Vilnius

#79 Svečias_gintras_*

Svečias_gintras_*
  • Svečiai

Parašyta 2006 balandžio 04 - 15:09

Lumar ir 3M pleveles sulaiko 99% ultravioletiniu ir ~ 80% infraraudonuju spinduliu, ko pasekoje neblunka ir neprikaista salonas.

pas mane Lumar plevelė ant visų langu (nu išskyrus priekini), gal ir sulaiko 80% infraraudonujų, bet mašinos viduj kaip budavo karšta taip ir liko, bent jau aš skirtumo nepajutau. Kadangi ją klijavau tik dėl karčio, tai kitą kartą neklijuočiau.
  • 0

#80 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2006 balandžio 04 - 15:27

pas mane Lumar plevelė ant visų langu (nu išskyrus priekini), gal ir sulaiko 80% infraraudonujų, bet mašinos viduj kaip budavo karšta taip ir liko, bent jau aš skirtumo nepajutau. Kadangi ją klijavau tik dėl karčio, tai kitą kartą neklijuočiau.

Voba. Labai idomi ir naudinga info. Kokio skaidrumo pas tave uzhklijuota?

Šį pranešimą redagavo Maestro: 2006 balandžio 04 - 15:28

  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0