Jump to content


206 ar 207? :)


  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#61 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 March 13 - 23:55

O tu cia kalbi apie vidurki ar momentines sąnaudas? Nes as vidurkio zemiau 4,8 niekaip nenuleidau su savo 1,4hdi. Aisku momentines svyruoja nuo 0,6 iki... :blink:

man atrodo kad momentines buvo :) bo tie2.3-3.5 nekaip :D
  • 0

#62 Svečias_Vanduo_*

Svečias_Vanduo_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 14 - 07:41

Pabarskinai cia klaviatura :clap: Nors puse tavo isvardintu navarotu turi visos normalios masinos, bet uz issmamuma pagirti galima.
Tik man va klausimas kilo kam reikalinga masina jei su ja negalima zvyrkeliu vaziuoti :doh: Ir siaip pagal tavo aprasyma tai ji tokia trapi, kad prisiliesti baisu butu :lol:

turejau pries pora metu passata B5, po vaziavimo zvyrkeliu 45km (Latvijos keliu) jam suejo priekiniai guoliai, kondicionierius, uzkiso oro filtrus. Po to pasato neliko..
207 turi kelis filtrus, kurie i vidu neileidzia dulkiu is lauko, jei zvyrkelyje kazkas aplenks 207(ir tai tikrai padarys koks zalias tarskantis golfas) tai masina prisirys tiek dulkiu, kad gaila bus ziureti.
As 207 pirkau su tikslu ji islaikyti 20 metu, du jau praejo... gyvenimas tik dabar prasideda
  • 0

#63 Svečias_Vanduo_*

Svečias_Vanduo_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 14 - 07:43

taip jau yra pakol ji nauja ji labai trapi, kai sueis koki 10 metu nebeziure nieks i tuos dazus, zvyrkelius ar misko keliukus....
  • 0

#64 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2010 March 14 - 08:13

Dar gal galima apsvarstyt 206 kabrika :). Vyro ner, vaiku ner... realiai te sedimos tik dvi vietos. Ale vasara, kai "stogas pavazhiuoja" :good:
  • 0

#65 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • posts 2,200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Posted 2010 March 14 - 09:17

Pabarskinai cia klaviatura  :clap:  Nors puse tavo isvardintu navarotu turi visos normalios masinos, bet uz issmamuma pagirti galima.
Tik man va klausimas kilo kam reikalinga masina jei su ja negalima zvyrkeliu vaziuoti  :doh: Ir siaip pagal tavo aprasyma tai ji tokia trapi, kad prisiliesti baisu butu  :lol:

turejau pries pora metu passata B5, po vaziavimo zvyrkeliu 45km (Latvijos keliu) jam suejo priekiniai guoliai, kondicionierius, uzkiso oro filtrus. Po to pasato neliko..
207 turi kelis filtrus, kurie i vidu neileidzia dulkiu is lauko, jei zvyrkelyje kazkas aplenks 207(ir tai tikrai padarys koks zalias tarskantis golfas) tai masina prisirys tiek dulkiu, kad gaila bus ziureti.
As 207 pirkau su tikslu ji islaikyti 20 metu, du jau praejo... gyvenimas tik dabar prasideda

Va del to man naujos/naujesnes masinos ir nepatinka :) Nors abejoju ar visi 207-tu savininkai bijo nuo asfalto nuvaziuoti, bet...
Turiu berods ~70 metu knyga apie automobiliu prieziura. Ten rasoma, kad pravaziavus zvyrkeliu reiktu issiplauti oro filtra, nuplauti dugna ir pasikeisti tepalus :fool: :lol:
Masina turi tarnauti zmogui, o ne zmogus masinai. Siaip dauguma vilniaus keliu yra blogesnes bukles nei regioniniai zvyrkeliai, tai klausimas ar apskritai su tokia galima kurnors vaziuoti :lol: Ir niekada nesupratau tokiu dalyku kai masina laikoma kazkokia sventove. Negalima valgyti, negalima rukyti salone... Parkuojama kuo toliau nuo visu, kad tik niekas neibreztu ir pan.
Cia aisku krastutinmas ir nesulyginami dalykai, bet kazkaip prisiminiau savo pirmaji mercedesa... Tas ir autostradoj buvo vaikomas su jo keturiais begiais , veziodavo salone po tona akmenu (tais paciais zvyrkeliais), traukiodavo medzius (kartais net raudavo) ir jau nekalbu apie nuolatini lentu, vamzdziu,, plytu veziojima, vazinejima visur kur imanoma (sunkeliai, pievos, miskai) ir pan.
Po mano eksplotavimo prokuroras su ta masina iki gruzijos nusigrudo, grizo ir ji dar vaziuos, vaziuos, vaziuos....
Griztant prie temos, jei man reiketu rinktis as pasirinkciau tvirtesne masina.. geriau paskutiniji 206, 306. Jie jau ir laiko patikrinti ir i gamybos pabaiga visos nesamones istaisytos.
  • 0
kažkaip.....

#66 oSourceM

oSourceM
  • Senbuviai
  • posts 210
  • Vieta:Raseiniai - Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 306 XS

Posted 2010 March 14 - 18:14

Jei jau 206 - tai tikrai ne benzinas su 1.4 varikliu - kiek teko važiuoti tai pakankamai "bukas" važiavimo atžvilgiu. Su 1.6 varikliuku kur kas smagiau. O HDI varikliai Peugeot autotransportuose yra drįsčiau sakyti aukso viduriukas. Ir "smarvės" užtenka, ir ekonomiška ;)
  • 0
Nėra tokio klausimo kodėl, bet yra toks klausimas KAIP?

#67 Svečias_Vanduo_*

Svečias_Vanduo_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 15 - 10:03

kazkokia sventove. Negalima valgyti, negalima rukyti salone... Parkuojama kuo toliau nuo visu, kad tik niekas neibreztu ir pan.

Sutinku visiskai, tai tpo savotiska sventove. Bet ka jau padarysi as ja nupirkau(buciau geriau traktoriu nusipirkes) Musu keliai tikrai tragiski, gatves duobetos....
  • 0

#68 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2010 March 15 - 10:23

Siaip ar as nedaskaiciau ar nebuvo kalbos apie tai, kokia kaina norima skirti pezukui. Siaip kas tiesa tas nemelas, 306 tikrai vykes modelis bet tik HDI, as visai nieko pries po sito 306 imciau paskutiniu metu gamybos 306 HDI, kuriu jau net vokeitijoj kainos proto ribose.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#69 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 15 - 12:31

oho, tai bent prirašėte, ypač dėkui vandeniui už diiiiiiiideli komentarą su nuo-iki apie viską :good: dėl mašinos kaip šventovės - deja, to labai nenorėčiau, nes esu praktiškas žmogeliukas - man daiktas, ne aš daiktui :blush: juolab, kad tai tik daiktas. ir pagal prancūzų madą - svarbu, kad važiuotų, o visa kita - malonumas, su kuo ir kur bei kada važiuoti ir dėl to tik džiaugtis :) žinoma, matyt, jei didelės investicijos ir naujas mašiniukas, nenudroši jo iš pat karto, sutinku - reikia pasaugoti. aš į naujus nesidairau :ax: ir nesu labai patyrusi vairuotoja, todėl apie stebuklą ir negalvoju.... tiesiog apie praktišką, mažą mašinėlę važiuoti nuo-iki ir grįžti :) gal dar ką ir pavžti :P o vasaromis - gal ir pakeliauti :rolleyes: žo, bus matyt :) tačiau jūs rašykit - smagu jūsų pasiskaityti ir mintyse deliotis visus "už" ir "prieš" :) ir ačiū, žinoma, už patarimus :wub:
  • 0

#70 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 15 - 12:32

Siaip ar as nedaskaiciau ar nebuvo kalbos apie tai, kokia kaina norima skirti pezukui. Siaip kas tiesa tas nemelas, 306 tikrai vykes modelis bet tik HDI, as visai nieko pries po sito 306 imciau paskutiniu metu gamybos 306 HDI, kuriu jau net vokeitijoj kainos proto ribose.

Kainos - toks dalykas: 207 daugiau mažiau pardavinėjami nuo 20 tūkst., 206 galima gauti ir kiek pigėliau, tačiau, žinoma, ir metai skiriasi, ir sąvybės, matyt. bet kokiu atveju, matyt, viskas sukasi apie 20.
  • 0

#71 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • posts 2,717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Posted 2010 March 15 - 12:48

kokia masina dabar vairuoji? ar tai bus pirma tavo auto?
  • 0
Roots to roots

#72 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2010 March 15 - 14:08

Kainos - toks dalykas: 207 daugiau mažiau pardavinėjami nuo 20 tūkst., 206 galima gauti ir kiek pigėliau, tačiau, žinoma, ir metai skiriasi, ir sąvybės, matyt. bet kokiu atveju, matyt, viskas sukasi apie 20.

hm, uz 20t galvoju gero 207 vargu ar paimsi :hmm:
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#73 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 March 15 - 14:15

hm, uz 20t galvoju gero 207 vargu ar paimsi  :hmm:

uz 20 net benzo gero neikasi, nors kaip pasisex :hmm:

Edited by Marcin, 2010 March 15 - 14:18.

  • 0

#74 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • posts 6,371
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Posted 2010 March 15 - 14:35

Mokantiem fokiskai P207 palyginimas su VW polo ir Fiat
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#75 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 March 15 - 14:40

apie 207 rusiskai ir 207, yaris, corsa, fiesta lyginimas (rus)
  • 0

#76 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 16 - 08:24

kokia masina dabar vairuoji? ar tai bus pirma tavo auto?

realiai tai bus pirmoji normali mano asmeninė mašinėlė neskaitant vienos ne mano prieš porą metų vairuotos :shy:
  • 0

#77 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 16 - 08:26

Mokantiem fokiskai P207 palyginimas su VW polo ir Fiat

ačiū :) o-bet-tačiau-deja vokiškai :dntknw:

Edited by sunny, 2010 March 16 - 08:33.

  • 0

#78 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • posts 1,459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Posted 2010 March 16 - 08:28

realiai tai bus pirmoji normali mano asmeninė mašinėlė neskaitant vienos ne mano prieš porą metų vairuotos :shy:

jei truxta vairavimo igudziu, tada siulytciau pigesne afto :)
  • 0

#79 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 16 - 08:33

apie 207 rusiskai ir 207, yaris, corsa, fiesta lyginimas (rus)

aham, o čia buvo įdomu :ax: ačiū :)
  • 0

#80 Svečias_sunny_*

Svečias_sunny_*
  • Svečiai

Posted 2010 March 16 - 08:34

jei truxta vairavimo igudziu, tada siulytciau pigesne afto :)

:shy: manyčiau, kad kiek trūksta - būsiu savikritiška :blush: o kokią pigesnę pvz.?
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users