Jump to content


Photo

Kiek traukia


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#61 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 25 - 20:13

aga sako liaudis kad tie tai traukia tiek VTEC tiek even VTI
o del tu scirrocistu tai ti irgi nejuox galvu slifavimai - turbinos ir etc - tyciojasi kaip turi buti (a la 170 AJ ir tt).
ten dar tox veikejas yra su ubage turbinine, perpuvusia bet draguose darancia ir iprezas WRX.  irgi ten jie prisideja sako, kai tuos, klapanelius turbinai lisnam  orui nuleisti pritaike is kazka is santechnikos (6lt vs 300 lt orig. detales)

cakant, daug padirbes ir su zapu tas imprezas darytai. smagu, kai serijinis yr gers. nes perdirbti viska galima

aisku smagu serijinis, bet kai tas serijinis kainuoja 100klt o tu + tavo laikas gali ta pati pasiekti uz 10 klt (na komforto, patikimumo, exterjero saskaita) +...........problema kad tos pajamos marijos zemeje kiek apkarpytos kad tokias serijines pirktis ^_^
nors is kitos puses jauciu kad tokie maniakai, turedami didesnes pajamas darytu dar baisesnius ne serijinius monstrus :D
  • 0

#62 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 25 - 20:26

nu, gal uz tuos 10 k galetai padaryti, kad pvz. saroka drage daro wrx. bet tai traktuotau kaip siaura specializacija. jeigu pilnai laimei uztenka drago, tai gerai. cakant, skonio reikalas. bet man asmeniskai dragas varo vezi. noriu pasakyti, kad man bais neidomu ir nekurybiska dalyvauti. todel subjektyviai ir asmeniskai manau, kad netgi paprasta dvilitre impreza yr gereu, negu 180 AG turbine skaitmenine, bet tik tiesiai vazoti mokanti saroka. :ph34r:
  • 0

#63 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 25 - 21:15

nu, gal uz tuos 10 k galetai padaryti, kad pvz. saroka drage daro wrx. bet tai traktuotau kaip siaura specializacija. jeigu pilnai laimei uztenka drago, tai gerai. cakant, skonio reikalas. bet man asmeniskai dragas varo vezi. noriu pasakyti, kad man bais neidomu ir nekurybiska dalyvauti.
todel subjektyviai ir asmeniskai manau, kad netgi paprasta dvilitre impreza yr gereu, negu 180 AG turbine skaitmenine, bet tik tiesiai vazoti mokanti saroka. :ph34r:

Yoo, street racing'as rulzzz... B)
  • 0

#64 Svečias_Henris_*

Svečias_Henris_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 25 - 21:50

..del greicio ir zuikiu tai ir as savo trigrasi ikisiu :D ... pusriebi zuiky uztenka ir ant 100km/h paimt, kaip kad man ir buvo gudzia nakty...kai jis (a.a) isokavo man in panosiu jau buvo per velu :( smugis tikrai nemazas, jau net nestojau kotletu pasiimt, nes jauciau, kad sunkiai rasciau.. kai ryte pasiemiau skuduriuka, kad prieki nuvalyti :blink: teko diagnozuot, kad priekinis buferis #$%^ (svelniai tariant) suejes, islauzytos groteles, dviejose vietose skilusi jo apacia, taip pat ismusta vieno is dvieju ventiliatoriu mente, beigi aptinkami pukai variklio skyriuje... o anksciau ir nezinojau, kad mano Pugas be benzo ir duju dar ir zuikius megsta :blush:
  • 0

#65 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2004 March 26 - 11:06

nu tai draugas mano turi cielus 2: 95 AJ ir kitas DOHC golpo HR ar VR dvizokas 140 AJ (kebulas buves klubiecio prokuror, bet speju tik kebulas :D

ijo, kiek prisimenu tik del kebulo ji ish manis ir nupirko... niu dar salonas laabai neblogai buvo issilaikes, daugiau nekas buvo tai masinai...
Echs, ale biski gaila kai prisimenu - daili ir miela :wub: :wub: masinyte buvo, nors ir tautovezhys ;) .
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#66 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • posts 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Posted 2004 March 26 - 11:09

..del greicio ir zuikiu tai ir as savo trigrasi ikisiu :D ...
pusriebi zuiky uztenka ir ant 100km/h paimt, kaip kad
man ir buvo gudzia nakty...kai jis (a.a) isokavo man in panosiu jau
buvo per velu  :( smugis tikrai nemazas, jau net nestojau
kotletu pasiimt, nes jauciau, kad sunkiai rasciau.. kai ryte
pasiemiau skuduriuka, kad prieki nuvalyti  :blink:  teko
diagnozuot, kad priekinis buferis #$%^ (svelniai tariant)
suejes, islauzytos groteles, dviejose vietose skilusi jo apacia,
taip pat ismusta vieno is dvieju ventiliatoriu mente,
beigi aptinkami pukai variklio skyriuje... o anksciau ir nezinojau,
kad mano Pugas be benzo ir duju dar ir zuikius megsta  :blush:

Niu liutas kaip ne kaip prie pleshrunu priskiriams... :D
Ash karta kazkoki nedideli kailini zhvereli su pukuota uodega (bet ne vovere) buvau ant 100 paemes. Tiksliau jis palindo po mano vw polo, tik puspadziais per grindis pajauciau kad kazkas apacioj netilpo... isoriniu pozymiu neliko jokiu.
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#67 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Posted 2004 March 26 - 11:52

nu, gal uz tuos 10 k galetai padaryti, kad pvz. saroka drage daro wrx. bet tai traktuotau kaip siaura specializacija. jeigu pilnai laimei uztenka drago, tai gerai. cakant, skonio reikalas. bet man asmeniskai dragas varo vezi. noriu pasakyti, kad man bais neidomu ir nekurybiska dalyvauti.
todel subjektyviai ir asmeniskai manau, kad netgi paprasta dvilitre impreza yr gereu, negu 180 AG turbine skaitmenine, bet tik tiesiai vazoti mokanti saroka. :ph34r:

siap tai ten tokia ubage - aka audi 80 sena - ne skirokas ir sako ne kaip pas ji ten,- viduje matars tas visas tepalais nuejas, nu bet savo reikala gerai atlieka
pvz manes tokia irgi neveztu(kazkodel impreza daugiau butu prie sirdies ar kox ne per didelis "uztaisytas" pugas aka 205/306/206 rc/gti ir tt ar analogas kox aka zx vulcano)
bet idomu pats faktas kad yra liaudes katra konstruoja, daro kazka ir marijos zemeje ir kazkokiu rezultatu pasiekia - negi tai yra blogai ? kai sako del skonio nesigincyjama. kokiais tixlais daro (o siap kiekvienas skirtingai komponuoja, ka nori pasiekti ir kam), tai nebutinai del dragu, siap tureti kiek vaziuojancia masinyte o ir del markiu ten pasirinkimas price/perfomance vw/audi detales pigios - .... daug yr ant svieto na ir siap jau minetas skonio reikalas.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users