Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Eddy/ P-605 /2,9 140kw/ 1998m.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 824

#301 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 gegužės 19 - 19:51

Kiek girdejau sitos multimedijos lietuvisku keliu su duobem paniskai bijo... Del to ir tarnavimo laikotarpis zymiai trumpesnis, kiek tiesos tame- nezinau. Tik tiek kad jei turi kazka panasaus i sita, tada mano manymu reik ir gamykline aparatura keist... :beer:

matysim kaip cia bus, bet senasis 3 metu pionierius nieko panasaus dar nera iskretes, be problemu kolkas. matysim ka sis.
su laiku planuoju keist koloneles, nes kolkas manes garso sistema netenkina... keisiu tiek priekyje tiek gale. priekyje desiu papildomai svilpukus, galbut jei bus reikalas didelis gal koki stiprintuva :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#302 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 gegužės 28 - 19:31

kolkas viskas zjb. laisvu ranku iranga bei rysys ledas. filmai ok, tik dabar klausimas BRAKE laida ant ko reiktu pajungti kad galeciau video ziuret.. bo dabar garsas yra, o vaizdas tai ispejimas, kad neziuret vairuojant :doh:
panele isipjauste liuks, 15 min darbas , + liko keli konsoles tvirtinimai, tai bedu nera :good:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Posted Image

savaitgali bus tvarkoma galutine apdaila :beer:

cia tik pradinis variantas..

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2012 gegužės 28 - 19:46

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#303 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 gegužės 30 - 19:45

man patinka tokie zaisliukai :clap: jei daug vazineji tai tikrai geras dalykas.brake laida junk belekur prie mases.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#304 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 01 - 12:51

man patinka tokie zaisliukai :clap: jei daug vazineji tai tikrai geras dalykas.brake laida junk belekur prie mases.

jop, sits man patinka. jau pajutau koloneles originalias :ax:
ziurejau filma, tai efektas toks, kad sedetum kokiam cinema kine :)~ sedynes nuo sukurtu garso efektu dreba, daug geriau isijauti i filma nei kad guledamas lovoj ir per tv ziuredamas :D
magas patinka man, pagal dainas ant kai kuriu pats uzdeda parenka tonus superinius automatiskai, paciam nereikia nieko daryt. radija taip pat, pagal pageidavima parenka geriausiai transliuojama laida pagal zanra koki nori ir sukonfigina garso efektus - klausyk ir megaukis visu garsu :blush: paciam nieko keist nereikia, bet siaip ar taip ir nebeleidzia konfigint kai pats padaro viska :good:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#305 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 03 - 21:34

o ziurek kaip su formatu atkurimu, kokius atkuria?mp4 palaiko? kiek turejas magu ant visu rase kad palaiko,bet neivienas nepalaike :lol:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#306 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 04 - 07:29

o ziurek kaip su formatu atkurimu, kokius atkuria?mp4 palaiko? kiek turejas magu ant visu rase kad palaiko,bet neivienas nepalaike  :lol:

jo, su formatais gaidys bl** (nesikeikiant..) mp4 nepalaiko - bent dar nepavyko paleist, kad ir kaip formatinciau.. ir siaip gaidys, savaitgali kai daugiau pasivazinejau, klipo viduryje ir filmu eigose megsta paluuzinet - ismeta errora... nei avi formato tinkamai nenuskaito (kaikuriu).. blyn turejau clatronic'a (toki kaip tavo foto) nebuvo tokiu nesamoniu, viskas buvo zjb jokiu erroru nematydavau.. jauciu teks garantiniam pristatyt.. arba jam kas blogai, arba Pionieriu dvd - gaidziai... bet nepaisant erroru- as kokybe patenkintas :hmm:

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2012 birželio 04 - 07:30

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#307 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 05 - 19:51

jo, su formatais gaidys bl** (nesikeikiant..) mp4 nepalaiko - bent dar nepavyko paleist, kad ir kaip formatinciau.. ir siaip gaidys, savaitgali kai daugiau pasivazinejau, klipo viduryje ir filmu eigose megsta paluuzinet - ismeta errora... nei avi formato tinkamai nenuskaito (kaikuriu).. blyn turejau clatronic'a (toki kaip tavo foto) nebuvo tokiu nesamoniu, viskas buvo zjb jokiu erroru nematydavau.. jauciu teks garantiniam pristatyt.. arba jam kas blogai, arba Pionieriu dvd - gaidziai... bet nepaisant erroru- as kokybe patenkintas :hmm:

as su programike pakeiciu formatus ir viskas. aisku kokybiai biski atsiliepia.. asturejas keleta tu dvd ir su visais atspats su tais formatais.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#308 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 06 - 07:12

jop, su mp4 tai mistika. dabar per naujo perasiau klipus., usb atmintine suformatinau, tai visai nebeuzluzo :good: turiu nebloga programele surades formatininimui, bandysiu zaist su mp4 :good: bet kas idomiausia... isirasiau klipus mp4 formato hd 1280 raiskos i 8gb dvd diska.., ir ka jus manot., formata pripazino., bet rezoliucijos nesuvirskino :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#309 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 06 - 19:06

jop, su mp4 tai mistika.
dabar per naujo perasiau klipus., usb atmintine suformatinau, tai visai nebeuzluzo :good: turiu nebloga programele surades formatininimui, bandysiu zaist su mp4 :good:
bet kas idomiausia... isirasiau klipus mp4 formato hd 1280 raiskos i 8gb dvd diska.., ir ka jus manot., formata pripazino., bet rezoliucijos nesuvirskino :hmm:

man atrodo tu su mp4 nezaisk,nieka nesigaus.geriau susirask koki gera avi formata kuri palaikytu magas. kokia ta programike turi? kartais ne Xilisoft Video Converter . nes ji verta demesio. as sita naudoju ir Any Video Converter. su pirmaja galima karpyti klipus.
kai busiu lt jei noresi galesiu atiduoti kruva dvd disku su klipais
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#310 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 07 - 09:03

jop, su mp4 tai mistika.
dabar per naujo perasiau klipus., usb atmintine suformatinau, tai visai nebeuzluzo  :good: turiu nebloga programele surades formatininimui, bandysiu zaist su mp4  :good:
bet kas idomiausia... isirasiau klipus mp4 formato hd 1280 raiskos i 8gb dvd diska.., ir ka jus manot., formata pripazino., bet rezoliucijos nesuvirskino  :hmm:

man atrodo tu su mp4 nezaisk,nieka nesigaus.geriau susirask koki gera avi formata kuri palaikytu magas. kokia ta programike turi? kartais ne Xilisoft Video Converter . nes ji verta demesio. as sita naudoju ir Any Video Converter. su pirmaja galima karpyti klipus.
kai busiu lt jei noresi galesiu atiduoti kruva dvd disku su klipais

o, mielai priglausciau :beer: duok ziniu kai parsirasi ;)

as naudoju format factory pagrinde, su ja pasileidzia.. naudojau freemake video., bet su pastaraja nieko nesigauna.
reiks isbandyt tavasias. bet neberandu is kur klipu beparsisiust normaliu :doh:
teks laukt kol sugrysi :)

p.s.. mano usb raktas 8gb atgule amzinam poilsiui... dvd magas pora syk uzluzo, beskaitydamas filma., pora syk istraukiau ikisau., ir kita diena prijungus USB isirasyt koki filma se "USB is write protected.."
bezaizdamas su ivairiom programikem, nei su viena nepavyko suformatint.. galu gale kompas nebemato USB...
kiek supratau, filmus., - klipus rekomenduojama perziurinet per DVD diska... usb tam nepritaikyti - luzineja.. cia kazkokiam pioneer dvd magu puslapyje skaiciau.. :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#311 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 07 - 09:05

beje, kada zadi parvaziuot ? :ax: bandyciau as tau gal tu pypkiu suorganizuot bent kelis pakelius uz tuos klipukus ar gheriau alus? :blush:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#312 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 07 - 09:17

8gb per didelis raktas.dek 4gb ir bus ok.as turiu ir 8 ir4.su 4 ner bedu.kada grysiu nzn.p.s diskai dowanu.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#313 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 07 - 09:21

8gb per didelis raktas.dek 4gb ir bus ok.as turiu ir 8 ir4.su 4 ner bedu.kada grysiu nzn.p.s diskai dowanu.

dekui, duok ziniu ;]
o tai pats jau nebeziuri klipu?

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2012 birželio 07 - 09:22

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#314 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 07 - 12:19

dekui, duok ziniu ;]
o tai pats jau nebeziuri klipu?

ziuriu ziuriu.kiek galima i tuos pacius ziureti

^_^ as tu kompaktu pastoviai prisirasau.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#315 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 07 - 19:04

dekui, duok ziniu  ;]
o tai pats jau nebeziuri klipu?

ziuriu ziuriu.kiek galima i tuos pacius ziureti

^_^ as tu kompaktu pastoviai prisirasau.

supratau., man dar kolkas pats vienas dvd irasytas ir taip tik 90 klipu :blush: :beer:

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2012 birželio 07 - 19:04

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#316 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 07 - 19:44

dekui, duok ziniu  ;]
o tai pats jau nebeziuri klipu?

ziuriu ziuriu.kiek galima i tuos pacius ziureti

^_^ as tu kompaktu pastoviai prisirasau.

supratau., man dar kolkas pats vienas dvd irasytas ir taip tik 90 klipu :blush: :beer:

turi dvd maga atsiras ir tu klipu. pas mane irgi kazkada vienas diskas sukdavos tik. dabar kruva turiu prisirases.daug isdalinu as ju..
su taios formatais hujova bln. dabar tai isvis visus reik perdarinet klipus.
tiesa neisbandes esu dar kepti butent video dvd.nes dabar keppu kaip paprasta dvd.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#317 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 08 - 07:14

dekui, duok ziniu  ;]
o tai pats jau nebeziuri klipu?

ziuriu ziuriu.kiek galima i tuos pacius ziureti

^_^ as tu kompaktu pastoviai prisirasau.

supratau., man dar kolkas pats vienas dvd irasytas ir taip tik 90 klipu :blush: :beer:

turi dvd maga atsiras ir tu klipu. pas mane irgi kazkada vienas diskas sukdavos tik. dabar kruva turiu prisirases.daug isdalinu as ju..
su taios formatais hujova bln. dabar tai isvis visus reik perdarinet klipus.
tiesa neisbandes esu dar kepti butent video dvd.nes dabar keppu kaip paprasta dvd.

esu uzmates tu grynai dvd formato klipu internete. tik kazin ar juos temptu jei klipo ekrano raiska 1280 hd ? :hmm:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#318 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 birželio 08 - 09:15

man atrodo priklausys kaip tu irasysi dvd.
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#319 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 14 - 20:48

kaip pajungti galinio vaizdo kamera?? kam ant rca laido yra papildomas raudonas laidukas is abieju pusiu? rca pajungtas, 12v paimtas is atbulinio begio., funkcija aktyvuota bet nieko. - juodas ekranas. sakau gal del to, kad nepajungiau laiduko kazkokio kuris yra prie ant rca laido... nesuprantu kam jis...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#320 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 birželio 15 - 07:45

dabar paskaitinejau internete, kad kamera turi pasijungti vienas laidelis nuo pastovaus pliuso, o kitas, nuo atbulinio begio. tai kur kuris laidelis turi jungtis..? jokios instrukcijos nera.. o is mages puses tada kur ant tulpes tam gale kur laidas turi jungtis?? :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0