Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Zilva 605 2.5td


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 89

#61 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 balandžio 13 - 11:24

kad tas dyzelis nelabai ir apsmoka. Paskaiciau sanaudas jo kazkieno aprasytas tai geriau jau su 3.0 +lpg vazinet..

Vaziuoji ne senuko rezimo- i 10ltr telpi. I saviske baltarusiskos nepilu. Taciau ir degalinese ne daznai uz saviskius litus lankaus. (Aciu darbui). :good:

Siandien saviske palikau www.autopulsas.eu, jog perdazytu abieju pusiu galiniu dureliu apatines dalis po moldingu. ant kampu jau buvo pradeje listi rudziu taskeliai- not good. :doh:

Pirmadieni pasiimsiu jau grazia be karieso.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#62 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2011 balandžio 13 - 11:41

nu va., o su V6 į 15-16 tilpsi nesunkiai su mechanine pavarų dėže..o kuro kaina 2kartus mažesnė....
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#63 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 11:43

Vaziuoji ne senuko rezimo- i 10ltr telpi. I saviske baltarusiskos nepilu. Taciau ir degalinese ne daznai uz saviskius litus lankaus. (Aciu darbui). :good:

Siandien saviske palikau www.autopulsas.eu, jog perdazytu abieju pusiu galiniu dureliu apatines dalis po moldingu. ant kampu jau buvo pradeje listi rudziu taskeliai- not good. :doh:

Pirmadieni pasiimsiu jau grazia be karieso.

dyzelio 10ltr daug jau cia :)
  • 0

#64 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 balandžio 13 - 11:53

kolkas apsiriboju nuo 6 iki 8,5ltr vidurkiais saliarku :blush:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#65 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 balandžio 13 - 12:07

nu jei vidutines 7l salerkos tai neblogas variantas. jei 8-9 ir daugiau tai jau nepatinka man tokia ekonomija :)
  • 0

#66 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 balandžio 13 - 12:17

Na as neesu is tu makaronu kabintoju kurie aiskina, jog masina traukia kaip 3,0 o sanaudos kaip 1,8. Taip, sakau realiai 9 litrai simtui Vilniaus mieste su jo kamsciais ir stoviniavimu sankryzose tikrai turetu buti. Nes masinai kaip ne kaip daugiau nei desimt metu, vadinas dalys kazkiek susidevejusios varikly vaziuoklej, nenuostabu man tokie rodmenys Kas liecia trasos, na aisku cia jau visai kitas reikalas. 6l drasiai telpam protingai vaziuojant. Zodziu sanaudos tikrai panasios i Eddy masinos, tik as nesismulkinu skaldydams tuos litrus i desimtasias simtasias tukstantasias. Zodziu, 6-9. Ir tiek. :ax: Beje skierka, tu turbut, ne taip mano pries tai buvusia zinute supratai- 10 litru ne bendros sanaudos :wh: O siaip off topic- 3,0D BMW penktos serijos E39 kebulu mieste i 12 vos telpa. Bet viska daro kilovatu kiekis. Arba vaziuoji linksmai, bet su siek tiek didesnem islaidom, arba vaziuoji tik kad vaziuoti.

Šį pranešimą redagavo zilva_lt: 2011 balandžio 13 - 12:32

  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#67 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2011 balandžio 13 - 12:30

bmw niekada ir nemokejo protingai dyzeliu gamint ir nemoka jeigu ka :)

Šį pranešimą redagavo Mindaugaz: 2011 balandžio 13 - 12:30

  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#68 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 balandžio 13 - 12:55

Na as neesu is tu makaronu kabintoju kurie aiskina, jog masina traukia kaip 3,0 o sanaudos kaip 1,8. Taip, sakau realiai 9 litrai simtui Vilniaus mieste su jo kamsciais ir stoviniavimu sankryzose tikrai turetu buti. Nes masinai kaip ne kaip daugiau nei desimt metu, vadinas dalys kazkiek susidevejusios varikly vaziuoklej, nenuostabu man tokie rodmenys Kas liecia trasos, na aisku cia jau visai kitas reikalas. 6l drasiai telpam protingai vaziuojant. Zodziu sanaudos tikrai panasios i Eddy masinos, tik as nesismulkinu skaldydams tuos litrus i desimtasias simtasias tukstantasias. Zodziu, 6-9. Ir tiek.  :ax:

Beje skierka, tu turbut, ne taip mano pries tai buvusia zinute supratai- 10 litru ne bendros sanaudos  :wh:  O siaip off topic- 3,0D BMW penktos serijos E39 kebulu mieste i 12 vos telpa. Bet viska daro kilovatu kiekis. Arba vaziuoji linksmai, bet su siek tiek didesnem islaidom, arba vaziuoji tik kad vaziuoti.

as pagal B.K imu vidutines sanaudas daugiau nei 8,5 neesu mates jau net kai linksmai pasivazineju. tiesa, pas mane silale, sviesaforu nematau, tik dch pereju, kur pestieji aklai laksto :doh: butu koks vilnius, gal jau net pasiekciau ir pacius 10ltr.
taip ar taip, manau 605 normalios tos kuro sanaudos., toks klases autombilis, su kuriuo turi vazineti jau suauges, pilnai uzdirbantis ant saves zmogus su seima. Nekalbu apie studentus ar pacanus, ne jiem si masina. nelabai isivaizduoju studenta - moksleivi 12-toka vairuojanti 605 :dntknw:
kai rinkausi sau 605 as i sanaudas kuro ziurejau paskutinei vietoj... tik del idomumo paklausiau koks vidurkis kai jau registravaus masina regitroj ant saves :clap: tai pasake, uzmiesciu 120 vazinejant ir kazkiek mieste 7ltr.. kazkaip nepatikejau, kaip 2,5 TD as isivaizdavau pastoviai didesnes, nu bet zaltys neapgavo.

o turint omenyje, kad as Duju nepripazystu. man benzinas arba dyzelis. Tai man ekonomija ir komfortas :good:

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2011 balandžio 13 - 12:56

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#69 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2011 balandžio 13 - 13:20

Na as neesu is tu makaronu kabintoju kurie aiskina, jog masina traukia kaip 3,0 o sanaudos kaip 1,8. Taip, sakau realiai 9 litrai simtui Vilniaus mieste su jo kamsciais ir stoviniavimu sankryzose tikrai turetu buti. Nes masinai kaip ne kaip daugiau nei desimt metu, vadinas dalys kazkiek susidevejusios varikly vaziuoklej, nenuostabu man tokie rodmenys Kas liecia trasos, na aisku cia jau visai kitas reikalas. 6l drasiai telpam protingai vaziuojant. Zodziu sanaudos tikrai panasios i Eddy masinos, tik as nesismulkinu skaldydams tuos litrus i desimtasias simtasias tukstantasias. Zodziu, 6-9. Ir tiek.  :ax:

Beje skierka, tu turbut, ne taip mano pries tai buvusia zinute supratai- 10 litru ne bendros sanaudos  :wh:  O siaip off topic- 3,0D BMW penktos serijos E39 kebulu mieste i 12 vos telpa. Bet viska daro kilovatu kiekis. Arba vaziuoji linksmai, bet su siek tiek didesnem islaidom, arba vaziuoji tik kad vaziuoti.

as pagal B.K imu vidutines sanaudas daugiau nei 8,5 neesu mates jau net kai linksmai pasivazineju. tiesa, pas mane silale, sviesaforu nematau, tik dch pereju, kur pestieji aklai laksto :doh: butu koks vilnius, gal jau net pasiekciau ir pacius 10ltr.
taip ar taip, manau 605 normalios tos kuro sanaudos., toks klases autombilis, su kuriuo turi vazineti jau suauges, pilnai uzdirbantis ant saves zmogus su seima. Nekalbu apie studentus ar pacanus, ne jiem si masina. nelabai isivaizduoju studenta - moksleivi 12-toka vairuojanti 605 :dntknw:
kai rinkausi sau 605 as i sanaudas kuro ziurejau paskutinei vietoj... tik del idomumo paklausiau koks vidurkis kai jau registravaus masina regitroj ant saves :clap: tai pasake, uzmiesciu 120 vazinejant ir kazkiek mieste 7ltr.. kazkaip nepatikejau, kaip 2,5 TD as isivaizdavau pastoviai didesnes, nu bet zaltys neapgavo.

o turint omenyje, kad as Duju nepripazystu. man benzinas arba dyzelis. Tai man ekonomija ir komfortas :good:


kaip tik baigęs 11 klasių nusipirkau pirmąjį savo auto - 605 ( tada dar jie pinigų kainavo normaliai) :D ir nieko gyvas :)
O šiaip jei apie sanaudas man tiem varganiems 129 ag ( is kuriu puse padvese nuo amziaus) supilt 10 litru gaila butu. Kai dabartine mieste iki 7 degina ( kai protingai vairuoji)

Šį pranešimą redagavo Mindaugaz: 2011 balandžio 13 - 13:44

  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#70 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 balandžio 13 - 13:34

Na sutinku su Mindaugu del amziaus barjero, nuo zmogaus daugiau tai priklauso, jo poziurio i daikta. Esu dvieju metru ugio, VGTU statybos inzinerijos bakalauras. Taip kad manes neitu jau pacuku pavadinti nei pagal isvaizda nei pagal amziu, o ir pagal nuotraukas patys matot, jog masina priziurima, vadinas turiu darba, ir galiu sau ta leisti :good: Bet tai nekeicia fakto, jog masina isigyta dar studiju metais :ax: Kas liecia Mindaugai, tavo 7 litru simtui. D5 varikliai man patinka, apskritai porestyline Volvo S80 su D5 motoru, yra vienas tu variantu, kuri svarstau butent po 605 (kaip ir varianta isigyti 607 nuo 2004 su 2,7 V6). Bet vis del to cia viskas ateity. Kaip ne kaip dabar tokios masinos kainuoja nuo 25 tukst, reik palaukt kol dings baltarusiai is Lietuvos, ir kol pagaliau pakils noras keisti sita puga.Kas manau bus ne tuoj.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#71 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2011 balandžio 13 - 13:43

tai galesi prasinest kai kils noras keist... :lyzht:
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#72 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 balandžio 13 - 14:20

tai galesi prasinest kai kils noras keist... :lyzht:

Turesiu omeny, ir prie progos pasinaudosiu pasiulymu :good:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#73 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 balandžio 13 - 17:09

bmw niekada ir nemokejo protingai dyzeliu gamint ir nemoka jeigu ka :)

:) dabar nemoka? dabartiniai bmw varikliai su ~130-160kw (dyzeliniai) pilnai uzspaudus gaza nuo 100-200km/h momentine sanaudos nevirsija 7-8l... va tau ir ekonomija..
nerasyk nesamoniu

paciam teko nauja dyzelini bmw pavairuot.. nezinau koks ten E.. bet lygtais trecios klases

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2011 balandžio 13 - 17:12

  • 0

#74 Mindaugaz

Mindaugaz
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 484
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:ex Peugeot 605 sv3.0 , Volvo S60 D5 05',KIA SORENTO 3.5 4x4 naujas pirkinukas

Parašyta 2011 balandžio 13 - 23:09

tau teko vairuot man teko turet taip kad...:) nuo 100km/h iki 200km/h momentines 7-8? oho, kuris čia toks afigenas modelis ir dar pilnau uzspaudus "PILNAI gazą" ? va taip ir būna kai spaudamas į kokią lauko temperatūrą žiūri :D

Juokingiausia dalis buvo : "dabartiniai bmw varikliai su ~130-160kw" ..... "paciam teko nauja dyzelini bmw pavairuot.. nezinau koks ten E.. bet lygtais trecios klases" pavairavai viena o kalbi uz kelis motorus ? :)

Įdomu kas būtų jei pavairuotum kitas atitinkamos klasės dyzeliokus.... Mano patirtis Sietina su 730d, taipkad drasiai galiu sakyt perki bmw vadinas perki benzina.... ( matyt todėl ir i mini kiso psa 1.6)
  • 0
auto :
ex: Peugeot 605 sv3.0
Dabar:
Volvo S60 D5 05',
Kia Sorento EX 3.5 4x4
Nuotrauka

#75 Alusgeras

Alusgeras
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 950
  • Automobilis:406c

Parašyta 2011 balandžio 14 - 00:50

tau teko vairuot man teko turet taip kad...:) nuo 100km/h iki 200km/h momentines 7-8? oho, kuris čia toks afigenas modelis ir dar pilnau uzspaudus  "PILNAI gazą"  ?  va taip ir būna kai spaudamas į kokią lauko temperatūrą žiūri :D

Juokingiausia dalis buvo : "dabartiniai bmw varikliai su ~130-160kw" ..... "paciam teko nauja dyzelini bmw pavairuot.. nezinau koks ten E.. bet lygtais trecios klases"   pavairavai viena o kalbi uz kelis motorus ? :)

Įdomu kas būtų jei pavairuotum kitas atitinkamos klasės dyzeliokus....   Mano patirtis Sietina su 730d, taipkad drasiai galiu sakyt perki bmw  vadinas perki benzina.... ( matyt todėl ir i mini kiso psa 1.6)

130-160 - nerasiau konkreciu kw, nes nezinau nei litrazo nei kw, zinojau kad tik dyzelis.. bet is traukos tiek primeciau.

o del momentiniu ar vidutiniu tai pat galejau suklysti, nes nezinau kas buvo nuspausta.. bet faktas tas kad traukos per akis, o kuro sanaudos mazos. - TIKRAI MAZOS.

ir tau 3l d galios nepakako? tai gal pirkt lektuva zmogau.. + tokio tipo (7kl) masina neskirta skraidyt..

Šį pranešimą redagavo Alusgeras: 2011 balandžio 14 - 00:55

  • 0

#76 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 gegužės 12 - 15:15

Masina paruosta vasarai- sutvarkyta priekine vaziuokle (traukes, angaliai), suvedimas, subalansuoti 17-likiniai ratlankiai. Jog nekvarsintu nelaukti sveciai galvos, ideta signalizacija, atitinkanti kasko draudimo reikalavimus (draustis nezadu, bet kiniskos pipykalkos irgi nesinorejo detis), plius nekainavo dideliu pinigu, zinant kur daro uz protinga suma. Zodziu jau jau vaizdas darosi panasus i tvarkinga masina. :good: P.S neuzilgo ikelsiu naujesniu kadru.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#77 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 774
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2011 gegužės 12 - 17:11

det imantria signalizacija i :pug: manau neverta, yra juk imobilaizeris, o del nelauktu sveciu det paprasta, kad butu garsine signalizacija ir be treikalo nekauktu.
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#78 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2011 gegužės 12 - 17:18

kolkas uztenka man centrinio ant pultelio :ax: yra ir tas immo su koduku :ax:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#79 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 gegužės 15 - 11:20

Signalizacija antro lygio tiek del masinos tiek del ratlankiu isidejau, gyvenu daugiabutyje, taip kad maza ka.O cia pliusas- jei masina bandys kelti ant keltuvo, sureaguos mikro procesorius, ir ji prades kaukti, aisku stovi McGuard slapukai ant ratu. Bet all in all. Pilnas komplektas apsaugos mielojoj musu salelej nieko blogo. Zinoma, jei ateis tie,kurie nores ir mokes pasiimti tai jie ir pasiims. Bet nuo pacuku manau galima ramiai miegot. :ax:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#80 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2011 gegužės 26 - 00:30

Na ka, as megstantis teseti pazadus zmogus. Nieko mandro neturiu savo fototekoje, taciau siandien vaziavau is darbo, o tuo metu salia gulejo fotoaparatas. Todel nusprendziau kad keli kadrai atminciai nepamaisys. Taip mano pugas pasitinka vasara:

Posted Image

Posted Image

Posted Image

Vienaip ar kitaip 605tas demesio siek tiek susilaukia, ne per daug, bet butent tiek kad uztektu suprasti, jog masina viena retesniu musu gatvese. Beje zirmunuose kartas nuo karto pastebiu Pugas_605 pezhiuka, irgi svaria tvarkinga... O tvarkingumas yra vienas pagrindiniu geros isvaizdos raktu :good:

Anyways. Tolesni updeitai, jei tokiu bus, aisku bus keliami cia. :pug:
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0