Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#121 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 12:49

Siurbliuks :(

Bet as patikrinau ar i purkstukus pareina saliarka, atsukau truptui tuos vamzdelius ir prasukau su starteriu, atrodo, kad saliarka pareina. Is kuro bako saliarka taip pat parbega, plius siurblys neseniai keistas bako buvo.
  • 0

#122

  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 16:05

Na nepastebejau kazkokio pakitimo tepalo. O kaip turetu atrodyti?

nu is kvapo nelabai atskirsi jei nedaug privare o lygis tepalo turejo pakilt
  • 0

#123 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 16:50

nu is kvapo nelabai atskirsi jei nedaug privare o lygis tepalo turejo pakilt

Tepalo lygis max, na gal vos vos virs, bet tai tik del to, kad as truputi perdozavau dapilynedamas.
  • 0

#124 Svečias_mindugs_*

Svečias_mindugs_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 18:54

1) labai tikėtina, kad sugedo kažkuris vienas purkštukas. Jis per daug saliaros praleidinėja į grąžinimą, ko pasekoje per jį prateka tiek kuro, kad siurblys nebesugeba sukurti reikimo slėgio. Reikia diagnostikos, kitaip nepatikrinsi. 2) kuro slėgio reguliatorius: jeigu neopalaiko reikiamo slėgio, neužvesi niekada. Manasis 607 prieš porą savaičių užgesdavo kartkartėmis. Užsivesdavo gana ilgai pakurkinus, iš kokio 8-10 apsisukimo. Tai diagnostikoj patikrino, kad purkštukai visi geri ir įtarė reguliatorių. Tai aš jį išėmiau, atitrankiau, vėl įdėjau, nuo to laiko vedasi gerai, tfu tfu. Dar gali būti, kad pats reguliatorius geras, bet jo galūnėje yra toks mikrodalelių filtras, kuris gali būti visiškai užsikimšęs. Ši priežastis gali būti, jei kurą pili ne iš degalinės . 3) gali būti aukšto slėgio siublys 4) 5) ... Sąrašas galimų priežasčių ilgas, tad be diagnostikos čia neapsieisi ;]
  • 0

#125 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 06:51

1) labai tikėtina, kad sugedo kažkuris vienas purkštukas. Jis per daug saliaros praleidinėja į grąžinimą, ko pasekoje per jį prateka tiek kuro, kad siurblys nebesugeba sukurti reikimo slėgio. Reikia diagnostikos, kitaip nepatikrinsi.
2) kuro slėgio reguliatorius: jeigu neopalaiko reikiamo slėgio, neužvesi niekada. Manasis 607 prieš porą savaičių užgesdavo kartkartėmis. Užsivesdavo gana ilgai pakurkinus, iš kokio 8-10 apsisukimo. Tai diagnostikoj patikrino, kad purkštukai visi geri ir įtarė reguliatorių. Tai aš jį išėmiau, atitrankiau, vėl įdėjau, nuo to laiko vedasi gerai, tfu tfu. Dar gali būti, kad pats reguliatorius geras, bet jo galūnėje yra toks mikrodalelių filtras, kuris gali būti visiškai užsikimšęs. Ši priežastis gali būti, jei kurą pili ne iš degalinės .
3) gali būti aukšto slėgio siublys
4)
5)
...

Sąrašas galimų priežasčių ilgas, tad be diagnostikos čia neapsieisi ;]

O, labai dekui uz info, bandysiu siandien uzsirasyt diagnostikai. Tikiuosi nieko labai rimto nebus...
Informuosiu kaip seksis, gal kolegoms pades :)
  • 0

#126 Mindaugasas

Mindaugasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 407 HDI

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 07:27

dar pasiziurek kuro filtra jei nekeites nes saliarka paduoda bet nebuna spaudimo, man panasiai buvo
  • 0

#127 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:23

Tai va, kolegos Mano liutas jau online ;) Nulekiau i diagnostika, rado kuro slegio kritima, tad itarimas buvo siubliui arba purkstukams. Tad nieko nelaukes issilupau juos ir nulekiau i Dizrida, ten juos isvale, uz kiekviena po 100lt. Grizau pas meistra, sudejom purkstukus ir ..... Uzsivede :) Zodziu pamoka ta, kad pilkit gera kura ir is degaliniu. Man kainavo 600lt
  • 0

#128

  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 06:06

Tai va, kolegos
Mano liutas jau online ;) Nulekiau i diagnostika, rado kuro slegio kritima, tad itarimas buvo siubliui arba purkstukams.
Tad nieko nelaukes issilupau juos ir nulekiau i Dizrida, ten juos isvale, uz kiekviena po 100lt. Grizau pas meistra, sudejom purkstukus ir .....
Uzsivede :)
Zodziu pamoka ta, kad pilkit gera kura ir is degaliniu.
Man kainavo 600lt

Teko girdet kad po tokiu proceduru zmones patenkinti sumazeja kuro sanaudos variklis tipo kitaip dirba kaip tamstos atvejis ?
  • 0

#129 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 17:47

Tai va, kolegos
Mano liutas jau online ;) Nulekiau i diagnostika, rado kuro slegio kritima, tad itarimas buvo siubliui arba purkstukams.
Tad nieko nelaukes issilupau juos ir nulekiau i Dizrida, ten juos isvale, uz kiekviena po 100lt. Grizau pas meistra, sudejom purkstukus ir .....
Uzsivede :)
Zodziu pamoka ta, kad pilkit gera kura ir is degaliniu.
Man kainavo 600lt

Teko girdet kad po tokiu proceduru zmones patenkinti sumazeja kuro sanaudos variklis tipo kitaip dirba kaip tamstos atvejis ?

As taip pat patenkintas, sumazejo variklio vibracija, apsukos nebesokineja. Net malonu klausytis pasidare :)
Tik va, galvoju, kad reiktu kuro baka issivalyt. Tem tam atvejui itariu, kad reikia nusiimt bbaka, arba bandyt per siurblio anga kankintis.
Beja, gal kas kas girdeje apie kuro priedus sistemos valymui, kaip jie, ar nepadaro meskos paslaugos?
  • 0

#130 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 07 - 12:18

Na maniskis liūts su bedom, panasiom i kuro padavimo sutrikimus, vakar bevaziuojant 100km/h eme ir staiga numiro kelyje kaunas-jurbarkas... :(
  • 0

#131 Svečias_Andryzas_*

Svečias_Andryzas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 07 - 14:00

Na maniskis liūts su bedom, panasiom i kuro padavimo sutrikimus, vakar bevaziuojant 100km/h eme ir staiga numiro kelyje kaunas-jurbarkas... :(

tai bus beda su kuro bako siurbliu, man taip buvo is palangos gristant
  • 0

#132 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 10 - 07:29

Jap, isgabeno jau meistriukai kuro bako siurbli restauruot, tik dar bijau, kad kompas kazka neuzgrybautu, nes prie serviso nakciai kai palikau, tai teko akumuliatoriaus klemas nuimt, nes degimas išjungtas, rakteliai pas mane kisenej, o displejuj nei is sio nei is to "economy mode active" užsižiebia ir vel užgesta, užsižiebia ir vel užgesta... :unsure:
  • 0

#133 Mindaugasas

Mindaugasas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 39
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:PEUGEOT 407 HDI

Parašyta 2007 rugsėjo 10 - 08:06

Jap, isgabeno jau meistriukai kuro bako siurbli restauruot, tik dar bijau, kad kompas kazka neuzgrybautu, nes prie serviso nakciai kai palikau, tai teko akumuliatoriaus klemas nuimt, nes degimas išjungtas, rakteliai pas mane kisenej, o displejuj nei is sio nei is to "economy mode active" užsižiebia ir vel užgesta, užsižiebia ir vel užgesta... :unsure:

taip ir turi buti, cia isijungia ekonominis rezimas kai auti ilgesni laika neuzvestas, uztenka kad salone lempute degtu ar magas grotu, po kokio pusvalandzio issijungia ir uzsidegas tas uzrasas, kol neuzvesi auto jis nedings ir dauguma dalyku neveiks pvz: magas, el. langai, valytuvai ir kt., cia tipo akumus taupo ar tai dar kazka
  • 0

#134 Svečias_KęstasP._*

Svečias_KęstasP._*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 10 - 08:31

Tai vat tame beda, kad tuo metu jokios lemputes nedega ir magnetola negroja... Bijau, kad nebutu kur "uztrumpine"...
  • 0

#135 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 06 - 21:33

Sveiki Norejau paklausti ar kas susiduret su 406 HDI termostatu. Pas mane labai sunkiai syla vazinedamas mieste apie 40min uzsyla tik iki 80 kartais net nesiekia 80, o praeitas ziemas buvo kitaip visa laida 10-15min ape 3km nulekiu mieste ir ziuriu jau virs 80 ir greit rodo 90 kaip ikalta. Dabar nera taip salta ir pakyla tik iki 80 pakyla iki 90 tik tuo atveju jai minu 110-130km/h tada viskas ok. Vienas pasiule pasitikrinti ausinimo skysti ar nera senas nors as jo nekeiciau gal 3 metus... Ar vertetu patikrinti skysti?
  • 0

#136 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 07 - 06:36

jei sedi kamsty tokiais orais variklis ne syla o sala, jei nesedi kamsty o vaziuoju be sustojimu variklis daug daug greiciau uzsyla. Vakar pvz ryte kadis nuo pilaites iki oro uosto vos uzsilo, kiek uzsyla tiek atsala kamstyje sustojus,pezas, fokusas tas pac. Gal preita met taip i kamscius nepuldavai?

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 lapkričio 07 - 06:37

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#137 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 lapkričio 07 - 11:08

Ma irgi taip buvo. Šyla lėtai.
Pasikeičiau termostatą. Tas pats. Ir senas ir naujas - abu prie 83*C turėtų darinėtis.
Bet bent jau salonas lyg greičiau šilti pradėjo. Gal dėl to, kad pakeitus skystį normaliai nusiorino... :unsure:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#138 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 08 - 23:02

Patikrinau ausinimo skysti, viskas labai gerai tada patikrinau spaudima sistemoje, idealu, galiausiai liko pats termostatas. Net nezinau ar apsimoka keist nes pas drauga ta pati beda buvo pakeite ir is to jokios naudos vistiek tas pats. Vienas meistras pasake patikrint kaip syla apatine slanga. As taip ir padariau pravaziavau kelis km mieste apie 20min sustojau (masinos negesinau) galvojau paziuresiu kaip ten tos slangos apatine buvo siltesne nei virsutine. Galima padaryti tik toki sprendima jog mazoji cirkulecija gera, o toliau nenueina normaliai. Manau pas mane tikrai beda su termostatu bet dar neskubesiu ir pavazinesiu dar kelias dienas jai taip bus ir toliau pasikeisiu.
  • 0

#139 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 08:31


bet dar neskubesiu ir pavazinesiu dar kelias dienas jai taip bus ir toliau pasikeisiu.


geras pasakymas. Man tai nebuna kad masina pati susitvarkytu ar kas is esmes pasikeistu...

Ramunas
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#140 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 08:58

jo nebuna taciau jai toks protingas paaiskink kodel buna tas pats pakeitus termostata
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0