Peršokti prie turinio


2.0 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 4210

#141 Svečias_Broniukas_*

Svečias_Broniukas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 09 - 18:44

:) vazinekit zemesnem saibom (2-2,5 krpm), uzsyla staigiai :lol:
  • 0

#142 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2007 lapkričio 10 - 08:38

:) vazinekit zemesnem saibom (2-2,5 krpm), uzsyla staigiai  :lol:

visiskai teisingai ir prie sviesoforu ir kamsciuose laikyk ant gaso 2t apsuku greit uzsils. Nu as ne specas, bet prie ko cia termostatas jei tau vaziuojant ne mieste greit uzsyla, jei uzsyla mano nuomone termostatas veikia :ph34r:

Šį pranešimą redagavo Francis: 2007 lapkričio 10 - 08:39

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#143 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 12:04

aciu uz pasiulymus
  • 0

#144 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 12 - 19:14

Seip nesuprantu tik vieno dalyko. Mano pezokas jau mate 3 ziemas kaip pas mane ir nei vienais metais nebuvo tokiu varijantu. Budavo ir -25 salcio ir kuresi puikiai ir sila labai greitai pakildavo iki 90 vaziuojant ramiai, o dabar ramei vazinejant nebeuzkyla iki 80. Vienas is pazystamu padare isvada jog per greitai atsidaro termostatas. Ir dar kai ko prei to pacio norejau paklaust kur yra sistemos nuorinimo taskas? nes kaip sake labai sunku poto vel nuoronti.
  • 0

#145 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 lapkričio 13 - 14:49

... kur yra sistemos nuorinimo taskas? nes kaip sake labai sunku poto vel nuoronti.

Apie 2.0HDi kalbam?
Kiek aš radau, vienas prie termostato. Kitas toliau link salono, kur nueina pečiuko šlangos.
Priėjimas lengvas.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#146 Svečias_Downthesun_*

Svečias_Downthesun_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 00:42

veiki,nusipirkau puga 307 2.0 hdi ,nuvariau i pc vaziuokle ledine,o variklio diagnostikos nesulaukiau,nes elektriko nebuvo,problema tame,kad sunkiai kuriasi,girdisi kd vienas cilindras nusidirba,paskui pasyla ir visi hraziai veikia,ziurejau gal zvakem dziundzietcs,pasirodo ne,kol siltas kuriasi is puse abaroto,o saltas sunkiai,netolygiai dirba motoras,ir vibruoja smarkiai,ir pagrindini saugikli ziurejau su rele lyg ir tvarkoj,kas gali but ? uzsireginau pc bet dar negreit priims,meistram variau sako gal kas elektrinej daly negerai
  • 0

#147 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:19

Na be gyvo garso sunku ką ir pasakyt
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#148 ro3

ro3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 513
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Ne Peugeot ...

Parašyta 2007 lapkričio 15 - 08:29

Nu nedaug as apie tuos HDI zinau, bet pas mano 605 paprasta zyzeliuka tas pats buvo. Tai teko automatini patsosa pasikeisti. Nuo to keitimo viskas lyg ir susitvarke. ;]
  • 0
Rolandas +37067404745
97m. Fiat Ulysse Mano
ORLEN kaina

#149 Svečias_Imantas_*

Svečias_Imantas_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 19 - 17:40

taip kalbam apie 2.0 HDI 81 kw
  • 0

#150 Svečias_TONIS_*

Svečias_TONIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 01:54

nebezinau ka bedaryti su savo307 (2002m. 2.0 HDI), nesikuria starteriu ir viskas, isprazdiu nesikure tik prie minusines temperaturos, o dabar ir prie pliusines jau nebeuzkuriu. Neina nei silto nei salto uzkurti starteriu, bet tik metra stumteli burbt ir dirba. Patikrinau visus purkstukus, siurbly, zodziu visi parametrai normoje, ner prieko prikibti, bet auto nesikuria ir viskas. Gal kas esate turejes panasia beda, jei pasidalintumete patirtimi buciau dekingas. P.S.:kai praeidinejau T.A. tai neistrai niekaip negalejo patiketi kad mano auto CO buvo lygus nuliui, ir siaip gali gazuoti negazaves jokio dumo nepamatysi, gal tai susije su nesikurymu.
  • 0

#151 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 15:00

gal starteris nekoks?
  • 0

#152 Provocateur

Provocateur
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 348
  • Vieta:MEMEL
  • Automobilis:Seat Ibiza ST 2012

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 15:09

Simptomai kad kai butu parejes apsuku davyklis
  • 0
Seat Ibiza Sport Tourer 1.4MPi 2012

#153

  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 18:09

Kiek nuriedejes? fap yra nera ...
  • 0

#154 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 19:08

nebezinau ka bedaryti su savo307 (2002m. 2.0 HDI), nesikuria starteriu ir viskas, isprazdiu nesikure tik prie minusines temperaturos, o dabar ir prie pliusines jau nebeuzkuriu. Neina nei silto nei salto uzkurti starteriu, bet tik metra stumteli burbt ir dirba. Patikrinau visus purkstukus, siurbly, zodziu visi parametrai normoje, ner prieko prikibti, bet auto nesikuria ir viskas. Gal kas esate turejes panasia beda, jei pasidalintumete patirtimi buciau dekingas. P.S.:kai praeidinejau T.A. tai neistrai niekaip negalejo patiketi kad mano auto CO buvo lygus nuliui, ir siaip gali gazuoti negazaves jokio dumo nepamatysi, gal tai susije su nesikurymu.

ziurek starteri,jei stumiant kurias,tai starteriu turi kurtis .gal starteris nesuka alkuninio?
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#155 Svečias_TONIS_*

Svečias_TONIS_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 22:25

alkunini suka, nuriedejes yra apie 200000km., starteris naujas nes senaji jau sudeginau bezulindamas. Del FAP tai nezinau ar jis yra, ir net nenutuokiu kas tai yra, o del apsuku daviklio tai kai pajunge ant kompo jis rodo kad viskas ok, jokiu gedimu ar klaidu ner. Siandie dar viena beda nutiko, atjungiau akuma, nes pakrauti norejau, o kai atgal idejau ir pajungiau nebeveikia sentrinis ir auto nebeatsirakina. Karoce kazkokia nesamone su juo darosi, as suprantu kad stebuklu nebuna bet cia tai jau virs visko.
  • 0

#156 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2007 lapkričio 21 - 23:24

del centrinio tai buvo tema, kazkaip reikia pulteli perkrauti ar kas ten ...
  • 0

#157 markko

markko
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 13
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P307 '01 HDi2.0 66kW

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 16:07

pas mane lygiai tas pats, vazineju jau 2 metus ir kol kas neradau problemos. Kol vasara ir temp nebuna artima 0 tai nieko net neitarsi, bet atsalus kuriasi sudinai. Kai variklis siltas - be problemu, o is ryto kuriant reik sukt kokias 3-5 sekundes kad pagriebtu, o kai pagauna tai pasipila balti dumai ir kratos kaip traktorius. Sia savaite pastebejau, kad pradejo dingti tosolas, galvoju kad kazkaip per galvos tarpine praeina ir del to po nakties kazkuriame is cilindru susikaipia tosolo ir tenka uzvedinet ant 3 cilindru. Isemus tarpine nieko nesimato kad kazkur butu pramusta ar pan. Dabar bandysiu nauja uzdet, tikiuosi isspres problema. Beja, tarpine kazkokia idomi - sudaryta is 3 sluoksniu. Jei keitimas nepades, tai nzn ko dar griebtis, nes 2 kart dariau diagnostika Peugeote bet jie ten su savo kompais nieko blogo nemato.
  • 0

#158 Svečias_egida_*

Svečias_egida_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 16:47

sveiki. atsalus orui pugas pradejo blogai vestis. filtra pakeiciau, zvakes patikrinau visos buvo geros. kas dar galetu buti? gal kas susidurete? tiesa, silainiu sevise sake, kad gali masina uzgesinus kuras subegti atgal i baka del to is kart ir nesiveda. stato voztuveli ir tipo viskas ciki. ar gali toks variantas buti. vasara vedesi puikiai. aciu
  • 0

#159

  • Svečiai

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 17:30

pas mane lygiai tas pats, vazineju jau 2 metus ir kol kas neradau problemos. Kol vasara ir temp nebuna artima 0 tai nieko net neitarsi, bet atsalus kuriasi sudinai. Kai variklis siltas - be problemu, o is ryto kuriant reik sukt kokias 3-5 sekundes kad pagriebtu, o kai pagauna tai pasipila balti dumai ir kratos kaip traktorius. Sia savaite pastebejau, kad pradejo dingti tosolas, galvoju kad kazkaip per galvos tarpine praeina ir del to po nakties kazkuriame is cilindru susikaipia tosolo ir tenka uzvedinet ant 3 cilindru. Isemus tarpine nieko nesimato kad kazkur butu pramusta ar pan. Dabar bandysiu nauja uzdet, tikiuosi isspres problema. Beja, tarpine kazkokia idomi - sudaryta is 3 sluoksniu. Jei keitimas nepades, tai nzn ko dar griebtis, nes 2 kart dariau diagnostika Peugeote bet jie ten su savo kompais nieko blogo nemato.

ka visus 2 metus tas pats ar cia isprogresavo laikui einant ? kazkoks 307# virusas pas mane analogiska situacija tik dar prie apkrovos pastuksi,stazas mano mazesnis as dar tik pusmeti kariauju bet ne intensyviai
  • 0

#160 Liveris

Liveris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 335
  • Vieta:Siauliai
  • Automobilis:605, 2.1td, porestyling

Parašyta 2007 lapkričio 22 - 18:00

del voztuvelio visko gali buti, tipo uzlaikymo voztuvas toks yra, arba dar hdi lygtais buvo kuro pasildymas, gal jis neveikia?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 14

narių: 0, svečių: 13, slaptų narių: 0


    Facebook (1)