Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 508


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3519

#2641 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 11:31

Sanaudu vergai. As nesuprantu koks skirtumas 5.5, 5.7, ar 6.5. As tai masina ne del sanaudu perku, patinka man dabartinis P508 ir man dzin kad jis gali  10ltr ryti :)

Nu nu :) Kad jokio ten labai skirtumo +/- litras, tai sutinku. Bet, kad 10 tai jau riebiai pasakei. Nebent po kiemą važinėt tau mašina reikalinga. Jei per metus 20k km nuvažiuoji, tai ant kuro skirtumo kur ima 6 litrus ir kur 10 išmesi papildomai 800eurų. Jei 10k km, tai 400e. Nu netaip jau ir mažai kai paskaičiuoji. O jei čia ne pinigai, tai važinėtum su nuliova mašina.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2642 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 11:57

Prioritetai kievienam skirtingi. Čia tik konstatuojami faktai. O tas litras per metus virsta 200-300 eur, o per dešimtmetį ir keliais tūkstančiais. Gali už tai daug tiuningo bolidui padaryt :)
Jei jau sąnaudos dzin, tai ko neimt gražaus amerikano su 5.0 l benzino jėgaine? ;)
Aš vien dėl sąnaudų ir kainos ir rinkaus liūtą.
  • 0

#2643 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2019 kovo 22 - 12:13

Nu nu :) Kad jokio ten labai skirtumo +/- litras, tai sutinku. Bet, kad 10 tai jau riebiai pasakei. Nebent po kiemą važinėt tau mašina reikalinga. Jei per metus 20k km nuvažiuoji, tai ant kuro skirtumo kur ima 6 litrus ir kur 10 išmesi papildomai 800eurų. Jei 10k km, tai 400e. Nu netaip jau ir mažai kai paskaičiuoji. O jei čia ne pinigai, tai važinėtum su nuliova mašina.

Isivaizduoji, per metus nuvaziuoju 40kkm, t.y. 1600eur. nesudegintu pinigu. Bet siti pinigai virtualus... jie issileis kitur, gal kas ant padangu, remonto, langu skyscio netaupo arba taupo. Tie pinigai nepasiliks piniginej. Geriau jau mesti rukyti ir pilti daugiau degalu. :D

Soriukas, bet P508 su 1.6hdi 80kw toks labai nedinamiskas variantas atrodo.


  • 0

#2644 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2019 kovo 22 - 12:20

oba pasirodo aš milionierius 10-11l pilu į 407 ir dar metai nepraėjo, o jau +30kk nuvažiavau


  • 0

#2645 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 12:32

oba pasirodo aš milionierius 10-11l pilu į 407 ir dar metai nepraėjo, o jau +30kk nuvažiavau

Pirmiausia ko tu ten pili? Dyzelio? Na tada patariu pasiskaičiuoti išlaidas, ir jei per metus toliau tiek prisuksi, pagalvok apie ekonomiškesnį variantą. Jei benzo - na tai tikėtina kad galingas agregatas, ir viskas jau buvo paskaičiuota perkant.
Na o bet tačiau dar vienas skaičiukas - p508gt vidurkis 7.2 - ne tiek ekonomiškas kaip 1.6, bet gerokai skiriasi nuo tavo 407 deklaruojamų. Per 5m atsipirks tau atsinaujimimas ;)
  • 0

#2646 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2019 kovo 22 - 12:50

AIgalNE, matau kad vaziuoji ekonomisku rezimu labai. Aisku uz tai tik pagirti galima, jokiu budu ne priekaitas.

 

Is sav jau nekuklios praktikos galiu pasakyti, 508 2.2HDI 150kw vidurkis yra 8-10 litru. SU mazesniu vidurkiu per kokius 20 masinu nesu mates. Kitu ir 12 buna... 508 1.6HDi vidurkis su robotu ar automatu +- apie 7 litrai. Taip vasara butu gal 6. Bet ne maziau. NEIMANOMA.

 

ARBA vaziuojat beveik vien uzmiestyje ir nesat toks kaip as, as GAZŲŲŲ GAZŲŲŲ per tapke ir man pofig. MAN masina turi lilpt, kad ir 1,6HDi. Kuo didesnes apsukos - tuo geresnis tepimas, tuo sveikiau varikliui. Aisku as ne apie redlainus kalbu :D Zinau vienas su 1,6HDi mechanu 5008 SUV sugeba i 5 litrus tilpt, bet jis yra na kaip cia pasakius, vyras kuriam tik sijono truksta. Tegul neisizeidzia :D bet kiek su juo vaziaves, tai per tokius kamsciai ir buna, i zieda ivaziuoja tik kai tuscias iki priesingo ivaziavimo... NA kam draskytis, juk visur suspesi... NEsvarbu kad uz jo KRUVA susidarius ir gal kazkas skuba... Bet uztad jis musa rekordus ant tokios BARZOS :D


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2019 kovo 22 - 12:51

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#2647 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 12:59

ARBA vaziuojat beveik vien uzmiestyje ir nesat toks kaip as, as GAZŲŲŲ GAZŲŲŲ per tapke ir man pofig. 

Nu su 90kw tai nieko keisto, kad reikia įsirėmus į gazo pedalą važiuot :D džiaukas :) Teko ir man 66kw p406 vaikyt. Tai spausk nespaudęs sijono neatsikratysi. Gerai, kad buvo labai trumpas 1 bėgis. Tai prie šviesaforo skaityk bet ką apšaut galima. Bet tik jungi antrą ir tu jau per 20 mašinos korpusų atsilieki :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2648 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 13:13

AIgalNE, matau kad vaziuoji ekonomisku rezimu labai. Aisku uz tai tik pagirti galima, jokiu budu ne priekaitas.

Is sav jau nekuklios praktikos galiu pasakyti, 508 2.2HDI 150kw vidurkis yra 8-10 litru. SU mazesniu vidurkiu per kokius 20 masinu nesu mates. Kitu ir 12 buna... 508 1.6HDi vidurkis su robotu ar automatu +- apie 7 litrai. Taip vasara butu gal 6. Bet ne maziau. NEIMANOMA.

ARBA vaziuojat beveik vien uzmiestyje ir nesat toks kaip as, as GAZŲŲŲ GAZŲŲŲ per tapke ir man pofig. MAN masina turi lilpt, kad ir 1,6HDi. Kuo didesnes apsukos - tuo geresnis tepimas, tuo sveikiau varikliui. Aisku as ne apie redlainus kalbu :D Zinau vienas su 1,6HDi mechanu 5008 SUV sugeba i 5 litrus tilpt, bet jis yra na kaip cia pasakius, vyras kuriam tik sijono truksta. Tegul neisizeidzia :D bet kiek su juo vaziaves, tai per tokius kamsciai ir buna, i zieda ivaziuoja tik kai tuscias iki priesingo ivaziavimo... NA kam draskytis, juk visur suspesi... NEsvarbu kad uz jo KRUVA susidarius ir gal kazkas skuba... Bet uztad jis musa rekordus ant tokios BARZOS :D

Normalus tas važiavimo tempas. Su 1.6 pirmas nebūsi, bet nuo kitų auto neatsilieka. Aišku man keista buvo, kai perkant mačiau klaipėdiečio vidurkį 7.4. Spėju autostrada mynė atitinkamai. Aš autostradoj pasitenkinu leistinu greičiu - autopilotas kai yra, nesunku išlikt ramiam.
Su gt tai ir nubausti mėgstu, ir lenkimų ji pati prašo :) bet deja vidurkis toks, ir dar mažėja (gal dėl žieminių r17, gal kad uždėjau trūkstamą variklio apsaugą šilumai palaikyt). Deja faktai tokie, kokie jie yra. Su gt dar suprantu kad gali 10 pasiekti jei mieste triniesi, bet kad užmiestyje jis ima 5 ar pan, tai ir susidaro vidurkis 7.
  • 0

#2649 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.370
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2019 kovo 22 - 13:18

Tikrai taip, SUV oro pasipriesinimas labai daro didele itaka sanaudoms,po  508 tai labai jauciasi...As megstu kai masina irgi traukia ir nereikia melzti jos. Mano 3008 vidurkis po 7000km 7.4L/100, zinant kaip zmona spaudzia, manau normaliai. Po pirmu 10000km buvo 7. Tai jau ketvirta nauja auto mano gyvenime ,kuriai po apkatkes sanaudos nenemazeja, netgi padideja.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2650 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2019 kovo 22 - 13:44

Nu su 90kw tai nieko keisto, kad reikia įsirėmus į gazo pedalą važiuot :D džiaukas :) Teko ir man 66kw p406 vaikyt. Tai spausk nespaudęs sijono neatsikratysi. Gerai, kad buvo labai trumpas 1 bėgis. Tai prie šviesaforo skaityk bet ką apšaut galima. Bet tik jungi antrą ir tu jau per 20 mašinos korpusų atsilieki :D

 

Diawollo, esi protingas vyras. Atsakyk man ir visiem, nes man nusibodo aiskinti. PALYGINIMAS/KLAUSIMAS: "Kas iki ~110km/h isibeges greiciau?":

 

1. Masina su 2,0 benzininiu varikliu 120kw ir 210Nm;

2. Masina su 1,6 dyzeliniu varikliu 88kw ir 300Nm;

 

Svoris ju ABIEJU tox pat, dekim kad greiciu dezes tokios pat automatines?

 

As visiem sakiau ir sakysiu, masina TRAUKIA NIUTONMETRAI, kilovatai pasireiskia jau po piko niutonmetru. Trumpiau tariant, draga laimes visada tas, pas kurio Nm daugiau o ne kw.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#2651 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 14:04

Diawollo, esi protingas vyras. Atsakyk man ir visiem, nes man nusibodo aiskinti. PALYGINIMAS/KLAUSIMAS: "Kas iki ~110km/h isibeges greiciau?":

 

1. Masina su 2,0 benzininiu varikliu 120kw ir 210Nm;

2. Masina su 1,6 dyzeliniu varikliu 88kw ir 300Nm;

 

Svoris ju ABIEJU tox pat, dekim kad greiciu dezes tokios pat automatines?

 

As visiem sakiau ir sakysiu, masina TRAUKIA NIUTONMETRAI, kilovatai pasireiskia jau po piko niutonmetru. Trumpiau tariant, draga laimes visada tas, pas kurio Nm daugiau o ne kw.

Kas čia per lingvistiniai bajeriai? :D prie ko čia benzas??

Atsakyk kas greičiau įsibėgės iki 100:

1. Masina su 1,6 dyzeliniu varikliu 88kw ir 300Nm;

2. Masina su 2,0 dyzeliniu varikliu 130kw ir 400Nm;

:D

Traukia galia. Galia yra išvestinis sukimo momento dydis. Sukimo momentas nusako kaip greit tu tą pikinę galią pasieksi. 

 

O dėl 

 

1. Masina su 2,0 benzininiu varikliu 120kw ir 210Nm; 

2. Masina su 1,6 dyzeliniu varikliu 88kw ir 300Nm;

 

Oficialūs duomenys iš  https://de.wikipedia...ki/Peugeot_5008

5008 1.6 benzas 121kw/240Nm - 9.2s (0/100)

5008 1.6 dyzelis 88kw/300Nm - 11,4 s (0/100)


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2019 kovo 22 - 14:11

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2652 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2019 kovo 22 - 15:21

Cia ne bajeriai, as tiesiog sakau, kad SUKIMO MOMENTAS yra PAGRINDINE siekiamybe, o ne AG :) o pavyzdi pateikiau, todel kad kazkas suprastu, kad 2.0 benzas 120kw vaziuoja lygiai taip pat kaip 1.6 88kw dyzelis.

 

O kas del 1.6HDi ir 1.6 EP6, tai tu paziurek, 240Nm(!) , tai KAIP BENZINUI YRA PAKANKAMAI DAUG! dadek kad benzas yra LENGVESNIS nei dyzelis ir gauni rezultata + 33kw :)


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#2653 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2019 kovo 22 - 15:23

Pirmiausia ko tu ten pili? Dyzelio? Na tada patariu pasiskaičiuoti išlaidas, ir jei per metus toliau tiek prisuksi, pagalvok apie ekonomiškesnį variantą. Jei benzo - na tai tikėtina kad galingas agregatas, ir viskas jau buvo paskaičiuota perkant.
Na o bet tačiau dar vienas skaičiukas - p508gt vidurkis 7.2 - ne tiek ekonomiškas kaip 1.6, bet gerokai skiriasi nuo tavo 407 deklaruojamų. Per 5m atsipirks tau atsinaujimimas ;)

dyzelio :) nereikia man nieko skaičiuot, turiu du apsus telefone pradėjau vest ir kai pradėjau vest tai po 2 kartų nustojau :D neįdomu man, važiuoju kol važiuoja.


Šį pranešimą redagavo S.Vilius: 2019 kovo 22 - 15:24

  • 0

#2654 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 19:08

Cia ne bajeriai, as tiesiog sakau, kad SUKIMO MOMENTAS yra PAGRINDINE siekiamybe, o ne AG :) o pavyzdi pateikiau, todel kad kazkas suprastu, kad 2.0 benzas 120kw vaziuoja lygiai taip pat kaip 1.6 88kw dyzelis.

 

O kas del 1.6HDi ir 1.6 EP6, tai tu paziurek, 240Nm(!) , tai KAIP BENZINUI YRA PAKANKAMAI DAUG! dadek kad benzas yra LENGVESNIS nei dyzelis ir gauni rezultata + 33kw :)

Nu bet paimkim dvi identiškas mašinas. Viena 100, kita 110kw. Pirma 110Nm, kita 100Nm. Nu ir koks skirtumas kiek Nm, galutiniam variante 110kw atvažiuos kažkokį atstumą greičiau arba pasieks didesnį greitį. Nm realiai tik duos pagreičio kreivės atakos kampą didesnį. Galbūt iki 100km/h daugiau Nm atvažiuos greičiau, po to jau galia laimės. O tas 100km/h irgi ne konstanta, gali būt ir 40km/h, ir ir 140km/h. Juk supranti, kad variklio galia yra iš principo yra sukimo momentas x variklio apsūkos. 

Čipuojant gi realiai tu tik sukimo momentą didini. Apsūkų principe nepadidinsi. Tai toks ir gaunasi sukimo momento prioritetas. 

Nu dėl 1.6Hdi tai bet irgi. Lyginam BB su morkom. Paimkim tų metų kokį bulkswagen benzą turbo ten tiek Nm ar dar daugiau https://en.wikipedia.org/wiki/Audi_A4

Ne apie atmosferikus gi kalbam.


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2019 kovo 22 - 19:10

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#2655 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2019 kovo 22 - 20:34

Na va, viska tu zinai, matau gana tixliai aprasei, tai ne kazka ir bepapildyciau :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#2656 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2019 kovo 22 - 21:25

Cia ne bajeriai, as tiesiog sakau, kad SUKIMO MOMENTAS yra PAGRINDINE siekiamybe, o ne AG :) o pavyzdi pateikiau, todel kad kazkas suprastu, kad 2.0 benzas 120kw vaziuoja lygiai taip pat kaip 1.6 88kw dyzelis.

 

O kas del 1.6HDi ir 1.6 EP6, tai tu paziurek, 240Nm(!) , tai KAIP BENZINUI YRA PAKANKAMAI DAUG! dadek kad benzas yra LENGVESNIS nei dyzelis ir gauni rezultata + 33kw :)

Tai čia pagal šitą pavyzdį aš turėčiau daugmaž jaustis lyg turėčiau tokia pat auto kaip ex 308 hdi su 1.6,na gal truputuką tik greitesne nes dabar turiu 2.5 atmosferika 153kw 208ag? :)Realiai man pofik per kiek aš įsibėgėju iki 100km,8 ar 13 sekundžių.Praėjus pusmečiui kai persėdau ant benzo,galiu drąsiai teigti,kad nesigailliu perėjęs ant benzo.Visų pirma tyla mašinoj jokių dundesių iš po kapoto,salonas žiemą sušyla per kelias minutes kol sniegą nusigremži nuo langų,nenoriu net prisimint žiemų su 1.6 dyzelioku,kaip pakibdavo varvekliai salone taip ir nutirpdavo tik sulaukus šviezių bulvių :D Aišku aš nedaug nuvažiuoju,apie 5k per metus,tai puikiai suprantu tuos kurie važiuoja po 20k ar daugiau,reik kažko ekonomiškesnio.Bet aš tokiu atveju rinkčiausi hibridą arba dujas,man prioritetas važiuojant jaustis patogiai kiek tai įmanoma,o ne kažkokie niutonai ir šimtosios sekundės dalys iki 100km/h.Tiem kam reik daug niutonų ir jausti tą sport dvasią tikrai nesirenka 1.6 ar 2.0 ant mazuto,kad kaimyną su 2.0 benzu prie šviesoforo apdėt :) Daug kas priklauso ne tiek nuo auto duomenų,bet ir pačio žmogaus charakterio,iq,ir kitų bruožų.Pilna yra žmonių,kurie su 3.0turbo benzu įvažiuos į žiedą su sijonu kaip tu Laimonai sakai,kaip ir yra krūvos tokių kurie riaumodami ir skleisdami juodus debesis įlėks į žiedą su 1.6dyzeliu.Gal geriau nesiginčykim kas geriau ir pigiau nes visi esam skirtingi ir visi turim savų prioritetų dėl auto.Plius kiekvienas žmogus iš pasąmonės gins tą auto kurį pats turi,ir prigalvos dešimtis argumentu kodėl šitas geresnis nei anas,taip jau yra ...

Aš tik išsakiau savo nuomonę,nesmerkiu nei dyzelių,nei benzų nei elektromobilių,kiekvienas randa savo.

P.S. aš čia išsakiau nuomone tik apie naudotus auto +- 10m.Tai visiškai negalioja naujiem auto iš salono kurie imami max.5 metam ir vėl keičiami naujais.Jei kada tektų man imti auto iš salono tada jau kuro rūšis eitų į antraeilį planą.Nes mano galva dyzelinė auto sulaukus apie 10m.virsta didesniu drandulėtu nei benzininė,ir čia vėl gi nežiūrint kad vienas ciuckina auto kaip kūdikį kas dieną,o kitas gal ir triedžia į ją ir jokių aptarnavimų nedaro,kol nesustoja pusiaukelėj.Aš turiu omeny vienodom sąlygom.


Šį pranešimą redagavo tomas7926: 2019 kovo 22 - 21:28

  • 0

#2657 AIgalNE

AIgalNE
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 604
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P607 2.2 E95/LPG 116kW; P508SW 1.6eHDI 82kW; P508GT 150kW

Parašyta 2019 kovo 22 - 22:02

Oukei - dabar visi susirenkat savo ilgus ir susidedat į kišenes :) visiškai nuo kurso nukrypo tema. Turės kelis puslapius kažkas skaityt visai ne apie p508.
O jei jau norit su kažkuo lygintis - matuokitės su tesla :) nesenai mačiau su lambo dragą, tai tik su mega turbo lengvu sugebėjo paimt per marytės plauką. Ten tai niutonai ir kilovatai.
  • 0

#2658 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2019 kovo 23 - 03:06

Uzsiknisau skaityti, ka cia priraset. P508 GTske. 12L/100km, 22km/h vidutinis. Taip, taip, man iki darbo 5km...Sedekit ramus. Na, taip gavosi, persikelem :D Na ir duodu jam "prasikvepuoti", kai i trasa isvaziuoja :)  Gerai, kad ekologiju nera, o tai uzdustu pezius :) Jauciu regenus daryciau visus tuos savo 10km kol nuo namu iki darbo ir atgal vaziuoju. Neivienas neparasot vidutinio greicio, kas yra svarbiausia :)


Šį pranešimą redagavo PhanT: 2019 kovo 23 - 03:19

  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#2659 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.370
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2019 kovo 23 - 06:11

Jei masinos bus identiskai ekspluatuojamos, tikrai taip, po 10m dyzelis bus drindalietas, bet benzas jau senai bus autolauzyne... Siuolaikinis benzas yra gerokai sudetingesnis nei dyzelis. Kiekviena masina yra kitokia, tark vw golf su 1l tricilindriu benzu syla gerokai ilgiau nei 3008 pezas ( beje nesu mates greiciau sylancios auto, be webasto,  508 buvo tas pats ) del tylumo tai vel kokias masinas iimsi,ne visi benzai tylesni, tas pats tricilindris vw kaip kriokia jooo majo. Po jo megano triuksmingumas super.

 mano galva dyzelinė auto sulaukus apie 10m.virsta didesniu drandulėtu nei benzininė,ir čia vėl gi nežiūrint kad vienas ciuckina auto kaip kūdikį kas dieną,o kitas gal ir triedžia į ją ir jokių aptarnavimų nedaro,kol nesustoja pusiaukelėj.Aš turiu omeny vienodom sąlygom.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#2660 Atas

Atas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 225
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Citroen c5 2.2 150 kw 2011m.

Parašyta 2019 kovo 23 - 10:57

Uzsiknisau skaityti, ka cia priraset. P508 GTske. 12L/100km, 22km/h vidutinis. Taip, taip, man iki darbo 5km...Sedekit ramus. Na, taip gavosi, persikelem :D Na ir duodu jam "prasikvepuoti", kai i trasa isvaziuoja :)  Gerai, kad ekologiju nera, o tai uzdustu pezius :) Jauciu regenus daryciau visus tuos savo 10km kol nuo namu iki darbo ir atgal vaziuoju. Neivienas neparasot vidutinio greicio, kas yra svarbiausia :)


Pritariu 100% ! pas mane analogiska situacija....sitie 2.2 vazinejant trumpus atstumus mieste tiek ir valgo. Trasoje viskas keiciasi kardinaliai...esu padares rekorda vasara kaunas - elektrenai ispaudes 4.7 :) pavejui ir vos liesdamas pedala ant 90 :) o siaip mieste ilgesniais atstumais be kamsciu imanoma 10 ispaust...ziema niekaip...11 maziausia...o su mazu vid. greiciu tai 12-13 pasiema kaip niekur :) 2.2 ekonomiskas tik trasoij...mieste kiti benzai tiek ima...mano vidudkis labai pagereja vasara kai vazineju daug trasoj...tada buna 7.6. O grynai mieste is sito variklio apie jokias ekonomijas nera ir kalbos! dar plius automatas! galima sakyt labiau trasai tinkantis auto del komforto ir pagreitejimo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0