Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Apie Peugeot 508


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 3519

#361 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 09:19

Priekiniai parkingai veikia visada, ju neatjungsi mygtuku, galima atjungti tik visa sistema (yra mygtukas paruosta priekabai kai pakabini).

2.2HDi pas 508 geras motoras, neturi igimtu ligu, taciau, patikimesnis 2.0HDi 120kW. Esu ne karta su tokiu vaziaves tiek 508 tiek C5 naujuoju, trauka nieko nenusiledzia 2.7HDi. Neveltui ag ir sukimo momentas tas pats, tik mase mazesne. Vienintelis minusas, nera 6 cilindru V6 garso... Taipogi sudetingesne turbo sistema, taciau ipurskimas patikimas bosch. Dar is minusu GT, vaziuokle ne tokia patikima kaip paprasto 508, stovi kazkas pan i 407...

Kas man patinka P508, tai prietaisų skydelis. Spidometro ir tachometro ciferblatų dizainas ypač gražus. Tikiuosi tai nepaskutinis šios klasės Peugeot automobilis su tikrais prietaisais, nes kiti ten jau kiša telikus ir tai yra visai neįdomu, nes panašų daiktą turi ir dukofkė ir skalbiankė.


Pritariu, skydelis mane ir paverge salone labiausiai :) Ka jau kalbetvapie rodykliu suvaiksciojima kurimo metu "Aston martin style" :)

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2015 lapkričio 24 - 09:07

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#362 stasietis

stasietis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 782
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P308 2.0 hdi 15'; P508 2.0 hdi 11'

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 10:11

pats įsijungi su mygtuku :wh: bent jau kiek teko susidurti

su mygtuku isjungi... pas mane citrinoj tai priekiniai visada veikia, mygtuku galima tik isjungti.

Manau nuo masinos markes priklauso


  • 0

#363 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 10:39

su mygtuku isjungi... pas mane citrinoj tai priekiniai visada veikia, mygtuku galima tik isjungti.

Manau nuo masinos markes priklauso

 

Gal labiau nuo padarymo :D


  • 0

#364 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 11:05

Kiek skaičiau tai greičiausiai naujas sekantis 508 turės prietaisų skydelį kaip ir 208, 308 ir t.t., t.y. mažas vairas, ciferblatai virš vairo matysis, didelis telikas ir mažai mygtukų. :/


  • 0

I <3 HATERS


#365 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 11:34

Kiek skaičiau tai greičiausiai naujas sekantis 508 turės prietaisų skydelį kaip ir 208, 308 ir t.t., t.y. mažas vairas, ciferblatai virš vairo matysis, didelis telikas ir mažai mygtukų. :/


Vejai... Labiausiai erzinantis dalykas klimato kontrole bendrame ekrane valdoma.......... :(
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#366 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 12:43

Vejai... Labiausiai erzinantis dalykas klimato kontrole bendrame ekrane valdoma.......... :(

 

Pritariu, tai būtų didžiausiais trūkumas atbaidantis nuo naujojo P308 pasirinkimo. Šioje klasėje septinto Golfo prietaisų išdėstymas man gražiausiais. Kaip nemėgčiau vagenų, bet skydelis tikrai dailus. Labai patinka maži kuro ir aušinimo skysčio ciferblatai didžiųjų prietaisų viduje.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 lapkričio 24 - 12:54

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#367 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 13:26

pilnas inetas info,aisku ne lietuviskai,beje vienas GT buvo irgi grazintas buvo naujas Zibintui, zmogu dakniso, Peugeot tik galvom kraipe,nesuprato kas daros, ziema nesiveda,dingsta trauka ir panasiai. Puse limono rida motoras neabejoju,kad pasiekia,ko jam nepasiekt, patikimumas ne resurse motoro. Dar pasikartosiu,ksi ieskojau 508 pastebejau,kad GT nu nelaiko kainu nerealiai,Allure geriau zymiai laiko, o po to,kai pats Zibintas pasiule geriau Allure,tuo viskas ir pasibaige.


pas mane priekiniai parktronikai atsijungia ir gal del to,kad yra parkavimo laizvos vietos matavimas. I cocpitas man geris,klimata as nekeiciu kas 1min,todel valdymas sensorinis man aplamai netrukde.


o kas del golpo, tai sensorinis valdymas tupokas po 308,o grafika is viduramzi. Golpo salonas iki apsivemimo nuobodus...


Šį pranešimą redagavo Francis: 2015 lapkričio 24 - 13:33

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#368 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 13:34

Tai cia peugeot centro problema ne GT, jei nesugeba nustatyti kur beda... Franci, kai turesi laiko imesk man pasiskaityti apie 2.2HDi problemas, nes ka tu rasai man visiskai nesitiki :) o kad GT kainu nelaiko tai cia kur????????? As blyn kai sau ieskojau tai uz GT minimum rekejo 3000 euru dadeti... Aisku, gal pasikeite nuo tavo pirkimo situacija, bet dabar imant 1:1 ridos ir metu tai GT brangesnis kaip minimum 2000 euru neziurint i nusidevejima. As sulieg diena mainyciau savo Allure i 2.2HDi GT, tik va atrast toki zogu reiktu ;)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#369 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 13:45

ne peugeot centro,o Peugeot, nes jie negalejo nustatyt. As savo mainyciau tik RHX su 180blue HDI:)

Tuo laiku,kai ieskojau mobile full Allure kainavo su ta pacia rida siek tiek brungiai nei GT, nauju kaina visdelto skiriasi,tsi isvada kokia? Bet tai buvo 2013 , dabar nzn kas kaip. Todel manau pilno gt lyginti su baziniu allure irgi neteisinga;)


Šį pranešimą redagavo Francis: 2015 lapkričio 24 - 13:53

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#370 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 14:39

O kaip jis veikia, kaip įsijungia?

 jis pastovoviai ijungtas (tiek priekis tiek galas) suveikia kaip priarteji prie kliutes ir pradeda signalizuot. Tas pats principas ant volvos ir BMW (X3). Isjungti gali visus iskart paspaudus mygtuka


ne peugeot centro,o Peugeot, nes jie negalejo nustatyt. As savo mainyciau tik RHX su 180blue HDI:)

Tuo laiku,kai ieskojau mobile full Allure kainavo su ta pacia rida siek tiek brungiai nei GT, nauju kaina visdelto skiriasi,tsi isvada kokia? Bet tai buvo 2013 , dabar nzn kas kaip. Todel manau pilno gt lyginti su baziniu allure irgi neteisinga;)

taip BUtent Peugeot, o ne dilerio klaida cia. Gamintojas nezinojo ka pasiulyt ir ka keisti, apart programu perrasymo ir pan.


  • 0

#371 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 15:17

STEBUKLU MASINA, nesikuria ir niekas nesupranta kodel :clap: Kaip baigesi si istorija? Ta peugeot gal vare i France gamykla ar kokio velnio, jog sakot kad dileris ne prie ko??? Ta prasme kaip ne prie ko, ka ten robotas is gamyklos iseda i masina valdomas nuotoliniu budu?  :clap:nzn nzn man sitas reikalas labai jau idomiai skamba, noreciau i daugiau suzinot apie sita reikala, arba problema ne taip aprasyta, nes tokiu atveju jei jau tikrai nenustatoma beda, keiciamas start/stop blokas (lyg bugovas pirmaisiais metais buvo) arba kiti sekantys blokai.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#372 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.045
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 15:39

egzistuoja toks dalykas kaip LEMON CAR, pasidomėkit, kad čia vienam kažkas sugedo, nereiškia, kad visiems genda.


  • 0

#373 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 15:53

egzistuoja toks dalykas kaip LEMON CAR, pasidomėkit, kad čia vienam kažkas sugedo, nereiškia, kad visiems genda.

BŪTENT!


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#374 prometejas

prometejas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 177
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P508 SW

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 16:23

pilnas inetas info,aisku ne lietuviskai,beje vienas GT buvo irgi grazintas buvo naujas Zibintui, zmogu dakniso, Peugeot tik galvom kraipe...

 

Pažįstu kas grąžino, kiek žinau buvo ne vienas toks atvejis, tik vienas buvo paviešintas. Ten bajeris būdavo kad temperatūra krenta žemiau kažkokios ribos ir viskas mašina tiesiog nesiveda ir niekur nesimato kodėl kaip taip nutinka. Bet kadangi pas mus tų GT važinėja, tai manau Peugeot rado ir pasitaisė kame bėda buvo..

Beje panašiai buvo vienam buvo BMW 6 naują nusipirkus, tai pusę metų iš Krastos neišlindo, po to siuntė mašiną į vokietiją, ten pralaikė dar 2mėn ir galų gale davė naują tokios pat komplektacijos :) Taip kad čia ne vienam gamintojui taip nutinka.


  • 0
Ex P508 SW 2.0HDI<p>P308 1.2 THP

#375 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 16:32

STEBUKLU MASINA, nesikuria ir niekas nesupranta kodel :clap: Kaip baigesi si istorija? Ta peugeot gal vare i France gamykla ar kokio velnio, jog sakot kad dileris ne prie ko??? Ta prasme kaip ne prie ko, ka ten robotas is gamyklos iseda i masina valdomas nuotoliniu budu?  :clap:nzn nzn man sitas reikalas labai jau idomiai skamba, noreciau i daugiau suzinot apie sita reikala, arba problema ne taip aprasyta, nes tokiu atveju jei jau tikrai nenustatoma beda, keiciamas start/stop blokas (lyg bugovas pirmaisiais metais buvo) arba kiti sekantys blokai.

 

Kiek supratau, beda stebima kombinacijoje "saltas klimatas plius webastos nebuvimas" ..... automobilis nesiveda ir tiek. Man paciam apie analogiska kombinacija Estijoje teko girdeti.


  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#376 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 16:37

Kiek supratau, beda stebima kombinacijoje "saltas klimatas plius webastos nebuvimas" ..... automobilis nesiveda ir tiek. Man paciam apie analogiska kombinacija Estijoje teko girdeti.

 

Chm, tai jei taip, turetu uztekti per BSI nurodyti jog automobilis ne "COLD CLIMATE" ir tiek, t.y. pasirinkt kita klimata? Idomu idomu :) Tokie gedimai mane traukia laaabai :)


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#377 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 17:32

Chm, tai jei taip, turetu uztekti per BSI nurodyti jog automobilis ne "COLD CLIMATE" ir tiek, t.y. pasirinkt kita klimata? Idomu idomu :) Tokie gedimai mane traukia laaabai :)

Patikslinu savo issakyta fraze: "saltas klimatas" reiktu skaityti kaip "aplinkos temperaturos zemesnes nei -10C (ar pan)" ;-). Jei yra sildytuvas, pasildzius kiek tai varikli, su uzsivedimu bedu nelieka. Bent jau taip man pasakojo.


  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#378 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 17:38

Labai tiketina kad sakei butent ta kas ir sukeldavo bedu jiem, reikes pasirausti po infotec
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#379 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.373
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2015 lapkričio 24 - 17:46

Kiek zinau anie GT vaziuodami pradedavo grybauti, ne tik kad uzvest neidavo. Beje man buvo pora kartu pirmais metais irgi perejes i avarini rezima per dideles liutis, tiesiog 2 begis ir eeeeeee, 0 traukos. Kelis kartus buvo ateini ryte masina silta super,webasto veikia, paspaudi START, jokiu gyvybes zenklu :D Labai pasiseke is tikro, nes buvo atsilaisvinusi pliusine klema :fool: tuo metu Zibintas mygom rado kas negerai.

 


Patikslinu savo issakyta fraze: "saltas klimatas" reiktu skaityti kaip "aplinkos temperaturos zemesnes nei -10C (ar pan)" ;-). Jei yra sildytuvas, pasildzius kiek tai varikli, su uzsivedimu bedu nelieka. Bent jau taip man pasakojo.

Del auto skirto siltam klimatui is kart uzklausiau Zibinto nusipirkes, jie garantavo, kad auto skirta saltam klimatui, netgi akumas toks koks dedamas skandinavjos rinkoms. Beje vienas draugas latvijoje turi naujaja octavia, per pirmus metus neisvaziavo is serviso,keite viska is eile,nes irgi dingdavo trauka ir panasiai. Per pirmus metus su octavia nuvaziavo 20000km, su pakaitine 35000km :D Kai pakeite apsoliuciai visa kuro padavimo sistema,bedos baigesi, vat tau ir gaudyk veja laukuose kaip sakant :D


Šį pranešimą redagavo Francis: 2015 lapkričio 24 - 19:08

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#380 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2015 lapkričio 25 - 10:31

http://auto.plius.lt...as-4516585.html

 

pazistamas parduoda, surasyta viskas teisingai, keik zinau suvedimas darytas, ten dar kazkas. zmogus nori jau kitos masinos, keicia kaip kojines


  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0