Peršokti prie turinio


Baudos POLICIJAI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#21 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 gegužės 20 - 15:43

O su zaliukais galima visada susitarti... na nebent jau butu kokie pasikele ir labai jau atsidave darbui... bet taip nebuna :lol: :lol:

... o po to verkiam krokodilo asarom....."zaliukai siokie, anokie, kysio prievartauja uz nieka".....niekada nemokejau i letena, niekada ir nemokesiu
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#22 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 gegužės 20 - 16:02

Na mane jau ir pasventino uz 16 virsijimo sumokejau 50 Lt. nes kitaip neturejau, bet dabar jau pasimokiau kad reik smulkesniu kupiuru tureti :beer:

sakau, jei jau taip mokaisi, geriau virshyk ant daugiau ir turek stambesniu kupiuru ^_^
  • 0
Scenario planning

#23 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 20 - 16:08

... o po to verkiam krokodilo asarom....."zaliukai siokie, anokie, kysio prievartauja uz nieka".....niekada nemokejau i letena, niekada ir nemokesiu

Pazhistu viena pricipinga moteriskaite. Pagailejo akivaizdzhiai "prashomu" 50Lt, ko pesekoj sumokejo 1500Lt ir metam teises paliko. Veiksmas vyko autostradoj. Su "70" zhenklu ant galinio stiklo mine per apribojima "110" stabiliu greitchiu 130km/h. Mentai sustabde "draugishkai" paplepejo ir patis pasiule susitarti uzh puse baudos. Ta isterishkai uzhpanikavo, kad kishiu ji neduoda ir t.t., tai tie pasidaire dar ir 70 apribojima surado. Po to svarstyme irgi putojosi kokie kyshininkai palicininkai ir nei kiek nesigailejo tai gavo 1500Lt ir 8 baudos taskus, o kadangi 4 jau priesh tai turejo, tai liko metams be teisiu.

Shiaip gerbiu jos principinguma, bet negaliu ir kvaile nepavadinti.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#24 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gegužės 20 - 16:20

Pazhistu viena pricipinga moteriskaite. Pagailejo akivaizdzhiai "prashomu" 50Lt, ko pesekoj sumokejo 1500Lt ir metam teises paliko. Veiksmas vyko autostradoj. Su "70" zhenklu ant galinio stiklo mine per apribojima "110" stabiliu greitchiu 130km/h. Mentai sustabde "draugishkai" paplepejo ir patis pasiule susitarti uzh puse baudos. Ta isterishkai uzhpanikavo, kad kishiu ji neduoda ir t.t., tai tie pasidaire dar ir 70 apribojima surado. Po to svarstyme irgi putojosi kokie kyshininkai palicininkai ir nei kiek nesigailejo tai gavo 1500Lt ir 8 baudos taskus, o kadangi 4 jau priesh tai turejo, tai liko metams be teisiu.

Shiaip gerbiu jos principinguma, bet negaliu ir kvaile nepavadinti.

Kažkas čia tau nesueina...

Pagailejo akivaizdzhiai "prashomu" 50Lt, ko pesekoj sumokejo 1500Lt

Mentai sustabde "draugishkai" paplepejo ir patis pasiule susitarti uzh puse baudos.

Tai 50 ar 750?
  • 0

#25 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 gegužės 20 - 16:28

Ta isterishkai uzhpanikavo, kad kishiu ji neduoda ir t.t.,

Durna ir baznycioj musa.....
1) niekad nedurnink, negasdink ir nerek ant kitu
2) buk garbingas ir pripazink savo klaidas
3) jei yra pagrystu abejoniu del nuobaudos - argumentuok
4) taisykles sukurtos ne vien luzeriams

P.S. man lengva sitaip sneketi, nes turbut didesnes nei 150Lt baudos per 12 metu neteko gauti :blush:
P.S.S. kavailysciu as irgi esu pridares, ir tikiuosi, jog isvadas padariau :blush:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#26 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 20 - 17:25

Kažkas čia tau nesueina...
Tai 50 ar 750?

Viskas tchia sueina. Mentai pagavo su + 20 tas yra bauda nuo 50 iki 150Lt ir nezhiurejo kas ten ant stiklo priklijuota. 50Lt sakau ish akies, nes ko gero butu ir 20Lt pakake. Paskui, kai ji pradejo "ishsikalineti" pradejo ir jie papildomu priekabiu ieshkoti ir dydeliam ju dzhiaugsmui rado ant stiklo "70". Pagal taisykles, net jei ir turi stazha, vistiek turi vazhiuoti tik "70", jei tokis zhenklas pas tave uzhklijuotas.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#27 Svečias_AGV_*

Svečias_AGV_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 20 - 17:30

Varnas- varnui ,akies nekerta :D .
  • 0

#28 Svečias_DerClown_*

Svečias_DerClown_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 20 - 17:39

Varnas- varnui ,akies nekerta :D .

Esate POLICINYKAS ? :blink:
  • 0

#29 Sigis

Sigis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 576
  • Vieta:Panvezys
  • Automobilis:Volvo V40 TD

Parašyta 2004 gegužės 20 - 17:49

Esate POLICINYKAS ? :blink:

taip jis mentas ir dabar visų kyšininkų numerius užsirašinėja :D
  • 0

#30 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 gegužės 20 - 17:54

Viskas tchia sueina. <...>

Shit kaip :)
Esu ir aš vieną kartą per panašų išsip**inėjimą gavęs visą baudą, bet vistiek į kišenę neduodu. Tik daugiau stengiuos neišsip**inėt ^_^
O šiaip pastebėjau, kad kai nenoriu mokėt baudų - geriausiai padeda važinėjimas nepažeidinėjant. Rekomendyrt! ;)
  • 0

#31 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 20 - 18:18

Shit kaip :)
Esu ir aš vieną kartą per panašų išsip**inėjimą gavęs visą baudą, bet vistiek į kišenę neduodu. Tik daugiau stengiuos neišsip**inėt ^_^
O šiaip pastebėjau, kad kai nenoriu mokėt baudų - geriausiai padeda važinėjimas nepažeidinėjant. Rekomendyrt! ;)

taip taip su 205 mi16 ir vazineti kaip pensinykui ? hm arba cia kazka ne taip sakote arba ne tokia masina suskontravai, reikeju nu dyzeli koki konstruoptis
  • 0

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 gegužės 20 - 18:23

Jeigu nori mokėt pinigus, tam mašinos net nereikia. Prieini, duodi snukin ir tada ne tik kad baudą sumokėsi... :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_kzinas_*

Svečias_kzinas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 20 - 18:50

Jeigu nori mokėt pinigus, tam mašinos net nereikia. Prieini, duodi snukin ir tada ne tik kad baudą sumokėsi... :D

nu tai niex nesako ale tik nereikia kad cia visi "pasimoke" "kulturnai vazineja", bet vis kartais paspaudzia, na bent kulturos ribose 10 km/h virsija, ir zmones juk esame - klaidas darome, bent retkarciais (svenciu proga), ten kur per linija pervaziuoti ar kai nesimato aplink mentu ir per plyta- so niex nepadrausts
/me pagauts buvo 2 kartus - 1 karta be teisiu (as ju dar ir neturejau), issisukau pigiai nu ten pazystami biski padejo, grese nuo 300 iki 500; kita karta kai nusukau saltoniskiu sankryzoje i kaire (tik vazineti buvo pradejas) o ten sukti galima nuo 19.00, o buvo 18.53 bet paleido bo reikalu per daug turejo, nors 1 buvo pasiryzes "nugrezti" vis koki lituka
  • 0

#34 Svečias_Pou_*

Svečias_Pou_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 21 - 17:01

Taigis ir as taip manau, kad visi masiskai virsyje mieste greity, iki 10 km, tarkim jei vaziuoja kolona, tai geriausiu atveju greitis ~60 (na 59 :)), o juk galima 50... taip kad anoks cia taisykliu laikymasis... ir nereikia cia lia lia ... laikomes taisykliu ir t.t. :)) bo as darau lygiai taip pat :), turbut, todel kad visi taip daro... nors nieko cia gero, bet pabandyk vaziuoti kitaip tai pasirodys kad gatveje vietos tokiem kaip tu neliko :)) tave visi lenks, uzkisines ir visaip kitaip skriaus vat :P
  • 0

#35 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 gegužės 21 - 17:58

Dabar gelezhinio vilko gatve remontuoja ir ten galima 40. Spekit kokiu greitchiu kolona vazhiuoja? Stabiliai 70-80km/h. Jei netitchia sustabdis nureketuoti, tai be kishio jau labai skaudes. O stabdyti eisma, ir buti tuo, ka ash pastoviai keikiu nei sazhine, nei tikejimas neleidzhia.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#36 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 24 - 13:27

Stengiuosi nepakliuti, bet jei bauda virs 10lt, taireikia tartis ir dar grazos paprasyti :lol:
  • 0

#37 Svečias_Justis_*

Svečias_Justis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 gegužės 31 - 13:06

Esu mokejes veln zino kiek...bet nei karto neteko i kisene... :( Va vienas tokis atvejus buvo. Vaziavau vakare is Traku nuo antro ziedo link Rykantu, o ten tokis neprotingas greicio apribojimas...miesto ne kvapo o leidziama tik 60 (seniau). Tai virsyjau tik 11 km, tai ka - teko sumoketi 50 lt bauda...isdurnino kad lendu su savo babkem ir viskas...Nu ir gerai :D
  • 0

#38 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 21 - 21:23

Na esu mokejes tik viena karta siaip jau valstybes biudzetui, virsijau 24, tai palikau 50Lt, po metu kai buvau jau gaves teises. Zinai dar toks nieko nezinantis, kaip tartis ir panasiai. Kitus kartus jau tariausi ir po kol kas viskas tvarkingai vyko. Nepatinka man tie mentai. Nezinau. Vilniuje viena karta uzsokau ant tokios moters mentes, kad nejo ne per kiek susitarti, jis vistiek savop vare ir viskas, bet paskui kazkaip pavyko, palikau ta kart 100Lt. Viena karta isvis mentui ikisau jau kysi, tai paskui jau geras paliko ir pasake, kur negalima vaziuoti. Atrodo, tik uztenka paserti pinigeliais ir prabils, kas ir kur galima vaziuoti, o kur ne. Keisti jie. Na kelis kartus pavyko issisukti ir per pazystamus. Siaip daugiau nebuvau nubaustas baisiai, kai daro reidus sustabdo, patikrina ir viskas normaliai. ^_^
  • 0

#39 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2004 rugsėjo 22 - 02:15

Shit kaip :)
Esu ir aš vieną kartą per panašų išsip**inėjimą gavęs visą baudą, bet vistiek į kišenę neduodu. Tik daugiau stengiuos neišsip**inėt ^_^
O šiaip pastebėjau, kad kai nenoriu mokėt baudų - geriausiai padeda važinėjimas nepažeidinėjant. Rekomendyrt! ;)

taip taip su 205 mi16 ir vazineti kaip pensinykui ? hm arba cia kazka ne taip sakote arba ne tokia masina suskontravai, reikeju nu dyzeli koki konstruoptis

:ph34r:
  • 0
205

#40 Svečias_Merunas_*

Svečias_Merunas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 22 - 14:27

Nesenai po plyta palindau. Nusprendziau turguje apsipirkti neislipdamas is masinos. O ten draugeliai medzioja is pasalu, pasislepe tarp masinu. Visi vaziuoja is as nulekiau, bet sustabde ti mane, :angry: Sako nuo 100 iki 200. As jam - nenusisnkek, rasyk uz dirzus ir viskas ore. Tada dar paklause ar turiu tiek kiek reikia uz dirzus, Sakau kad turiu. Tas kulturingai islipo is masinos, paliko kolega viena palikau as jam ant kilemlio nuleidau 30Lt ir norejau jau lysti is turgau atgal. Bet jie draugiskai man pasiule po zenklu vaziuoti tolyn be problemu. Taigi nelieciamybe galima isigyti uz 30 Lt :beer: Siaip visi draugai yra linke tartis. Nustatai nekalta veideli, ir sakai - na ka as mazas, visas nekaltas nieko blogo nepadariau. Ir paleidzia uz simboline suma.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0