Peršokti prie turinio


Baudos POLICIJAI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#61 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 18 - 22:40

buvo taip: variau 73 sumokejau 70 lt 74 - 60 lt pasukau kur zenklas draudzia. Bauda - 10 lt :D :D ir ta metalu atidaviau, nes neturejau daugiau pasiemes :) paskui dar teko uz draudzianti stovet zenkla mokejau, tai buvo isvis, tik priejau prie masinos, ir atvaziavo du mentai su dviraciais :D tai dar pasirasiau ant dviracio bagazines :) gan juokinga buvo :) dar 30 lt : o geriausia tai buvo kai buvau masinos gala i stotele tokia medine ivares biski, tai atleke mentai, kai pradejo vardint, tai beveik 2000 norejo prirasyt, tai uz 50 prasisukau :) ir dar buvo kad nakti varem alkagolio paimt, buvau negeres (visa laime). tai sustabde patruliai, o as teisiu neturejau, namie palikau lyg tyvia.. tai issisukau uz 10 lt :) tai va is viso 230 lt, per tris oficialaus vairavimo metus. daug ar mazai? :)

Šį pranešimą redagavo Wyz: 2007 rugpjūčio 18 - 22:42

  • 0

#62 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 19 - 10:54

buvo taip:
variau 73 sumokejau 70 lt
74 - 60 lt
pasukau kur zenklas draudzia. Bauda - 10 lt :D :D ir ta metalu atidaviau, nes neturejau daugiau pasiemes :)
paskui dar teko uz draudzianti stovet zenkla mokejau, tai buvo isvis, tik priejau prie masinos, ir atvaziavo du mentai su dviraciais :D tai dar pasirasiau ant dviracio bagazines :) gan juokinga buvo :) dar 30 lt :
o geriausia tai buvo kai buvau masinos gala i stotele tokia medine ivares biski, tai atleke mentai, kai pradejo vardint, tai beveik 2000 norejo prirasyt, tai uz 50 prasisukau :)
ir dar buvo kad nakti varem alkagolio paimt, buvau negeres (visa laime). tai sustabde patruliai, o as teisiu neturejau, namie palikau lyg tyvia.. tai issisukau uz 10 lt :)

tai va is viso 230 lt, per tris oficialaus vairavimo metus. daug ar mazai? :)

pazeidimu daug, smegenu mazai... Nelabai as suprantu tokiu zmoniu. Pralindai, tyliai susimokejai ir sedi uodega pabrukes. o neeini ir nereki visa gerkle. Del to didvyriu netapsi ;)
  • 0
kažkaip.....

#63 Wyz

Wyz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 115
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307sw

Parašyta 2007 rugpjūčio 19 - 20:58

buvo taip:
variau 73 sumokejau 70 lt
          74    -    60 lt
pasukau kur zenklas draudzia. Bauda - 10 lt :D :D ir ta metalu atidaviau, nes neturejau daugiau pasiemes :)
paskui dar teko uz draudzianti stovet zenkla mokejau, tai buvo isvis, tik priejau prie masinos, ir  atvaziavo du mentai su dviraciais :D tai dar pasirasiau ant dviracio bagazines :) gan juokinga buvo :) dar 30 lt :
o geriausia tai buvo kai buvau masinos gala i stotele tokia medine ivares biski, tai atleke mentai, kai pradejo  vardint, tai beveik 2000 norejo prirasyt, tai uz 50 prasisukau :)
ir dar buvo kad nakti varem alkagolio paimt, buvau negeres (visa laime). tai sustabde patruliai, o as teisiu neturejau, namie palikau lyg tyvia.. tai issisukau uz 10 lt :)

tai va is viso 230 lt, per tris oficialaus vairavimo metus. daug ar mazai? :)

pazeidimu daug, smegenu mazai... Nelabai as suprantu tokiu zmoniu. Pralindai, tyliai susimokejai ir sedi uodega pabrukes. o neeini ir nereki visa gerkle. Del to didvyriu netapsi ;)

didvyriu ir nebandau tapt. del smegenu tai irgi, nepazysti nesakyk. :angry: o jei jau kelias baudas sumokejes, tai atrodo jau nurasyt reik. o beto kodel negaliu pasakyt uz ka ir kiek mokejes? kliudo tau?
  • 0

#64 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2007 rugpjūčio 19 - 21:46

buvo taip:
variau 73 sumokejau 70 lt
          74    -    60 lt
pasukau kur zenklas draudzia. Bauda - 10 lt :D :D ir ta metalu atidaviau, nes neturejau daugiau pasiemes :)
paskui dar teko uz draudzianti stovet zenkla mokejau, tai buvo isvis, tik priejau prie masinos, ir  atvaziavo du mentai su dviraciais :D tai dar pasirasiau ant dviracio bagazines :) gan juokinga buvo :) dar 30 lt :
o geriausia tai buvo kai buvau masinos gala i stotele tokia medine ivares biski, tai atleke mentai, kai pradejo  vardint, tai beveik 2000 norejo prirasyt, tai uz 50 prasisukau :)
ir dar buvo kad nakti varem alkagolio paimt, buvau negeres (visa laime). tai sustabde patruliai, o as teisiu neturejau, namie palikau lyg tyvia.. tai issisukau uz 10 lt :)

tai va is viso 230 lt, per tris oficialaus vairavimo metus. daug ar mazai? :)

pazeidimu daug, smegenu mazai... Nelabai as suprantu tokiu zmoniu. Pralindai, tyliai susimokejai ir sedi uodega pabrukes. o neeini ir nereki visa gerkle. Del to didvyriu netapsi ;)

didvyriu ir nebandau tapt. del smegenu tai irgi, nepazysti nesakyk. :angry: o jei jau kelias baudas sumokejes, tai atrodo jau nurasyt reik. o beto kodel negaliu pasakyt uz ka ir kiek mokejes? kliudo tau?

nekliudo... tesiog siaip mano manymu cia ne tas dalykas kuriuo reikia girtis :blush:

P.S. del smegenu, nenorejau apskritai izeisti. cia taikokoma tai zinutei B)
  • 0
kažkaip.....

#65 Svečias_noriu turbo_*

Svečias_noriu turbo_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 20 - 09:23

Siaip kysiu stengiuosi neduodi, bet isdidziai susmoku valstybei. aisku visko buvo, tekdavo duoti, bet tuom nesididziuoju.Tikriausiai zinot sita posaki " stop karui keliuose",
Tai va- ant vienos masinos maciau didelem raidem parasyta uzrasa- " kara keliuose skatina pati policija", tai jei jie negali stabdyti to karo, tai reiskia patys turim tai daryti. O taip kaip vazinej DEBILAI lietuvoj, o kad tokiu yra tai galima isitikinti ir paskaitinejus musu foruma, tai yra didziausia nesamone! visiskai beprasmes mirtys, smulkys pazeidimai, dar toliaruojami. bet kai girtas uz vairo, ar lekia kaip nuo b...o nutruke nezinia kur ir kodel, tai pagavai, atemiai teises, galbut masina ir dar paru davei, tegul pamasto koki menesiuka ar verta taip rizikuoti savo ir kitu gyvybe.
Man paciam buvo ateme teise vairuoti 9men. turejau galimybe susitarti, bet nesitariau, perdaug naglai kysio reikalavo. ateme, ir nieko isgyvenau, nors kas menesi pravaziuodavau apie 10000km kilometru.
Nebuvo tragedijos, tai draugai pavesdavo, vairuotoja turedavau, mergina malonia suteigdvo pavesdama, lietuvos autobusu ir troleibusu pelna pagerinau.

Kiekvienam savo, bet laikausi tos nuomones- APSISIKAI- TAI IR SAKYK KAD APSISIKAI,
  • 0

#66 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2007 rugpjūčio 20 - 09:25

penktadieni skubejau i Marijampole. Prie 9 forto buvau nufilmuotas is galo... Reziume - 6 balai ir 500 Lt. bauda. Kuo viskas baigesi - nekomentuosiu... Zodziu neskubekit kolegos - gyvenam tik viena karta :ph34r:
  • 0
Roots to roots

#67 Svečias_Pawka_*

Svečias_Pawka_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugpjūčio 20 - 09:30

as pries pora savaiciu buvau nubaustas uz dirzus :D :D :D jokiu kisiu nesiuliau, sakiau rasyk ir tik greitai nes laiko neturiu :D o siaip tai supykau tada ant ju, sustabde neaisku del ko, net nepasake del ko baudziamas, pasiemes dokumentus vaiksto aplink masina, kol galiausiai kai paklausiau uz ka sustabdei, jis pagalvojes sako DIRZAI.. nutada as kvatotis pradejau, jis aisku mane kad as jam pulsiu kapeiku duot bet as specialiai nedaviau, sakau einu as i masina israsysit savo popergali ant 40lt :D :D
  • 0

#68 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 19:35

nu man irgi po paskutinio karto nebesinori lakstyti kai vilniui 130km/h praskridau tai irgi pasiule 8 ir 1000lt kai dar turejau 4 tai dar ir teises pasiule atimti o darbas su masina tai susitariau bet butumet mate kaip menta bego per kelia kai uzfiksavo galvojau kad pora masinu ji nudaus :D :D niekam nesiulau lekti per miesta :rolleyes:
  • 0

#69 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2007 rugsėjo 02 - 19:50

hm... kazkaip ir man pora paskutiniu kartu nelanbai sekesi..... bet juk visiems gyventi reikia :rolleyes:
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#70 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 16:25

o kaip ten istikro yra jei susimoki bauda banke o tai reik ta kazkoki kvita pristatyt io artimiausia keliu policijos skyriu ar nea? nes atrodo buna parasyta melyynai ? apsvieskit jei kas zinot......
  • 0

#71 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 17:18

Susimoki ir kiši po paduška, idant spalvotus sapnus regėti pradėtum. Niekam jo pristatyti nereikia.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#72 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 19:26

Deja, Maskoli, baudos kurios sumoketos Hansabanke yra vieninteles baudos, kurios pripazistamos moketomis. Kituose bankuose sumokejus bauda reikia baudos kvita pristatyti i artimiausia policijos komisariata ar nuovada. Kitaip rizikuojate sulaukti maloniuju antstoliu malonaus laisko su tukstantinemis sumomis uz keletos lituku policijos baudele.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#73 Svečias_ZetaZ_*

Svečias_ZetaZ_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 19:40

Deja, Maskoli, baudos kurios sumoketos Hansabanke yra vieninteles baudos, kurios pripazistamos moketomis. Kituose bankuose sumokejus bauda reikia baudos kvita pristatyti i artimiausia policijos komisariata ar nuovada. Kitaip rizikuojate sulaukti maloniuju antstoliu malonaus laisko su tukstantinemis sumomis uz keletos lituku policijos baudele.

dekui labai :beer:
  • 0

#74 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:12

Nera, uz ka. Tai tiesiog profesine info. ;]
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#75 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:28

Nera, uz ka. Tai tiesiog profesine info.
;]

tai reiskiasi taip Posted Image padaryti neiseina,dar jiem ir pristatyk Posted Image
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#76 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:37

Ech, Lauriūkšte. Tu ir googlas atėmėt dar 30 minučių mano beverčio laiko...
Kad ir koks šaunus tas tavo Hansa bankelis, bet niekuo jis neypatingas...

Dėl baudų mokėjimo už KET pažeidimus (Lietuvos Policijos Eismo Priežiūros Tarnyba):
Gerbiamieji eismo dalyviai,

Informuojame, kad paskirta bauda už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (-us) sumokama grynais pinigais arba mokamuoju pavedimu banko įstaigoje į apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) miesto (rajono) skyriaus sąskaitą pagal teritorinės policijos įstaigos, priėmusios nutarimą skirti baudą, buvimo vietą.

Mokėjimo rekvizitai:
Gavėjas – Atitinkamos apskrities VMI atitinkamas teritorinis padalinys (pavyzdžiui, Panevėžio apskrities VMI Biržų rajono skyrius).
Gavėjo sąskaitos numeris – atitinkamo VMI teritorinio padalinio biudžeto surenkamosios sąskaitos numeris (sąrašas pridedamas žemiau).
Įmokos kodas – 6010.
Įmokos pavadinimas – Bauda (būtina nurodyti administracinio teisės pažeidimo protokolo numerį).

Pastaba. Mokant baudą internetinės bankininkystės būdu – paskirtą baudą būtina mokėti iš asmens, kuriam paskirta administracinė bauda, sąskaitos
.


policija.lt klausimynas:
1.
Klausimas: Ar galiu sumoketi keliu pazeidimo bauda internetu? Ar reikia tuo atveju pristatyti kvita i policija? Siauliai. || 2007-07-29 16:05:32 || Atsakymas: Nereikia, jeigu mokėsite iš savo sąskaitos. || 2007-08-03 14:09:19
2.
Klausimas: Sveiki, buvau du kartus nubaustas (75Lt prieš du metus ir 20Lt prieš puse metų). Šiauliuose. Policija, išrašiusi kvitą, pasakė kad susimokėčiau Hansa banke. Jei mokėsiu per kitą banką, reikės pristatyti kvitą, jei Hansabanke - jokių kvitų. Tad aš susimokėjau Hansabanke ir jokio kvito nepristačiau. Neseniai nugirdau, kad vienas pažįstamas, kurį taip pat nubaudė, turėjo pristatyti kvitą policijai, nesvarbu kuriam banke mokėtų. Tai man klausiams iškilo, kaip čia suprast? Beje, per tą laiką po susimokėjimo, jokių perspėjimų iš anstolių negavau. AČIŪ || 2007-04-06 16:03:15 || Atsakymas: Baudą sumokėjote, kvito pristatyti nereikia. || 2007-04-12 10:51:25
...
10.
Klausimas: Gerbiamieji, Ar butina pristatyti baudos uz eismo taisykliu pazeidimus apmokejimo kvita (is banko) i policijos komisariata? Bauda paskirta 2004-05-16 Elektrenuose, registruotas Kaune ir bauda sumoketa Kaune per 10 dienu nuo paskyrimo. Aciu uz atsakyma. || 2004-06-30 10:38:48 || Atsakymas: Nėra norminio teisės akto, kuriame būtų reglamentuota tvarka dėl sumokėtų baudų kvitų pristatymo į policijos įstaigą už administracinius teisės pažeidimus. Tačiau prašytume Jūsų, pagal galimybes, pristatyti kvitą Kauno m. vyriausiojo policijos komisariato viešosios policijos Eismo priežiūros tarnybai (tel. (8 ~ 37) 30 32 16, 30 32 18, adr. Chemijos pr. 4B, Kaunas). || 2004-07-08 13:21:52


Ir t.t. ir pan. Iš asmeninės patirties - paskutinės 3 baudos mokėtos internetu iš asmeninės SEB'o sąskaitos. Mokėjimo detalėse nurodant 'bauda už už KET pažeidimą', protokolo numerį ir surašymo datą. Na ir pakartojant vardą/pavardę. Jokių anstolių dar nesulaukiau, miegu ramiai ;)
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#77 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:50

Maskoli, kad ir ka jie savo tuose puslapiuose raso, tai neatitinka tikroves. Isitikinau tuo jau ne karta. Aisku, tai neliecia internetines bankininkystes. Nors irgi ne visos. Kai kuriuose bankuose nera lauko ,,Mokejimo paskirtis". Ir tai visai nera Hansabanko reklama ar liaupsinimas. Yra dalyku, kur Hansabankas gerai, o yra dalyku, kuriu uz jokius pinigus nepatikeciau Hansabankui.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#78 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:52

... Kai kuriuose bankuose nera lauko ,,Mokejimo paskirtis". ...

Čia pas ką taip?
Internetinėj ar popierinėj formoj?
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#79 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 20:59

Internetineje, zinoma. Tai gal siauliu banko ar parex'o taip maciau, kad nera lauko ,,mokejimo paskirtis" arba ,,detales"
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#80 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 21:16

Tiek Šiaulių Banko (demo), tiek Parex panašu kad turi. :unsure: Apskritai - manau tokių formų bankeliai patys neišradinėja... Bet čia jau tau geriau žinot.
Neesmė. Pasikartosiu - neteko girdėti, kad kažkam pastaruoju metu kiltų problemų nepristačius kvito. Aišku, jei viskas normaliai užpildyta. Prieš berods kokius 3 metus kai atnešiau kvitą už vakarykštį pažeidimą, Policijos komisariate buvau sutiktas labai nepalankiai (maždaug kokio b. jis čia su tuo savo popiergaliu atsigrūdo). Buvo panašu į tai, kad kvitas keliavo šiukšliadėžėn iš karto kai uždariau duris. Negražu kažkaip būtų man matant...
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0