Peršokti prie turinio


Baudos POLICIJAI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 141

#81 ramchik

ramchik
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 349
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:peugeot 406 2,0 hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 03 - 21:35

hhh'mm, ir kuris daba Posted Image teisus. paskutinius 2,5 metu , neteko moketi (pfu,pfu,pfu)
  • 0
Nuotrauka

NE PINIGUOSE LAIME
LAIME JU KIEKYJE kuo maziau ,tuo sveikiau


P406

#82 marazmas

marazmas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 391
  • Vieta:Miami
  • Automobilis:Peugeot 206 1.4hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 00:36

mokejau geguzes menesi nuejau i hanza ir sumokejau nei jokiu kvitu veziau kam...
  • 0

#83 AllFOLK

AllFOLK
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 506
  • Vieta:Rėkyva
  • Automobilis:kewle taupykle su 2.2hdi

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 08:56

Prieš berods kokius 3 metus kai atnešiau kvitą už vakarykštį pažeidimą, Policijos komisariate buvau sutiktas labai nepalankiai (maždaug kokio b. jis čia su tuo savo popiergaliu atsigrūdo). Buvo panašu į tai, kad kvitas keliavo šiukšliadėžėn iš karto kai uždariau duris. Negražu kažkaip būtų man matant...

Susimokėjau rugpjūčio vidury. Hansabanke, kvituką nunešiau. Jis buvo gražiai įdėtas tarp didžiulės šusnies tokių pat geltonų lapelių. Dargi ir sutikrintas su žaliuoju lapu ar viskas teisinga.

Baudą išrašant irgi liepė būtinai atnešti kvituką :wacko:

Sugaišau 10min (iš jų 5, ieškant parkingo), rankos nenukrito, miegu ramiai ramiai :)
  • 0

#84 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 15:35

Tiek Šiaulių Banko (demo), tiek Parex panašu kad turi. :unsure:

nugi ir SEBas turi.
  • 0

#85 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 16:02

Tai kas kad turi, bet neimanoma matyti tos eilutes.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#86 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 16:12

yra pauxtelis, kuri paspaudus adresatui parodoma eilute. jei tai reikalinga.
  • 0

#87 Svečias_dragster_*

Svečias_dragster_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 16:25

...Informuojame, kad paskirta bauda už Kelių eismo taisyklių pažeidimą (-us) sumokama grynais pinigais arba mokamuoju pavedimu banko įstaigoje į apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) miesto (rajono) skyriaus sąskaitą pagal teritorinės policijos įstaigos, priėmusios nutarimą skirti baudą, buvimo vietą...

Taigi grynais pinigais nesumokesi Keliu Policijos nuovadoj.
  • 0

#88 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 18:48

Oi kvaila tema.. cia vapse reiktu kuo maziau sneketi sita tema nes tie mentai kuo toliau tuo labiau bijo imt i rankas. man valstybes remt visiskai nesinori, geriau pareiguna picom shert. o kam kyla klausimu kodel, tai ryskiai nebuvo susidures rimtai su valstybinem baudom ir pasekmem. cia juk lietuva. iki 30km virshijus (priklauso nuo aplinkybiu) galima nemoket tinkamai snekant virs 30km tik pora sykiu teko ir uzhteko 50Lt cia jau is mandagumo reik moket. zinant oficialius ikainius. o realiai reik moket vazinet, tai ir mentai nesimaiso.
  • 0

#89 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 18:51

mokejau geguzes menesi nuejau i hanza ir sumokejau nei jokiu kvitu veziau kam...

zinoma, kam juos vesti? kvitas reikalingas tau. kad jeigu ateis anstolis gaidys, kad turetum irodima del ko n**** pasiuntei.
  • 0

#90 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 18:55

Tai kas kad turi, bet neimanoma matyti tos eilutes.

nu jau nu jau :mellow: neirashius nieko net neduoda pervest - parasho "nenurodete mokejimo paskirties" ... -_-


pst: dažnai ten įrašau "narkotikai, ginklai, prostitutes..." ar pnš. :rolleyes: Saugumas jau mane seka, ane? :unsure:
  • 0

#91 Svečias_mmx_*

Svečias_mmx_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 19:01

mamuc busi pirmas civilis apsilankes pilaites statomame saugumo komplekse:) reikalaus kontaktu prostituciu geram laiko praleidimui, beabejo be narkotiku neapsieisit, o kalba eis apie ginklus - kas geriau :D
  • 0

#92 Lauriukste

Lauriukste
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 534
  • Vieta:DEUTSCHLAND
  • Automobilis:Sena audine ir vyro 607.

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 20:44

nu jau nu jau  neirashius nieko net neduoda pervest - parasho "nenurodete mokejimo paskirties" ...

taip, taciau, pervedus pinigus ta eilute gali matyti tik juridinia asmenys gave popierini saskaitos israso varianta. Internetineje bankininkysteje gavejas nemato mokejimo paskirties eilutes. Buvau nuejusi i SEB'a aiskintis, o man pasiule susimoketi 5Lt mokesti ir gauti saskaitos israsa ir tiek ziniu.
  • 0
Tegyvuoja EMIGRACIJA!!!! Kol nepasikeis kokios trys kartos valdzioje, tol Lietuvoje tvarkos nebus.

#93 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 21:47

taip, taciau, pervedus pinigus ta eilute gali matyti tik juridinia asmenys gave popierini saskaitos israso varianta. Internetineje bankininkysteje gavejas nemato mokejimo paskirties eilutes. Buvau nuejusi i SEB'a aiskintis, o man pasiule susimoketi 5Lt mokesti ir gauti saskaitos israsa ir tiek ziniu.

supratau. :mellow:
  • 0

#94 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 04 - 23:32

pst: dažnai ten įrašau "narkotikai, ginklai, prostitutes..." ar pnš. :rolleyes:

Šitas geras :lol:
Turiu vieną bendrą, kuriam kas mėn. pervedinėju pinigus už buto nuomą. Kad susekčiau savo ūkį - rašau 'Liepos mėn. buto nuoma' ir pan. Tai jis vis myžčioja - negerai kažkaip, a vdrug mokesčiai prisikabins... Gal davai ką nors neutralaus įrašyti...
Tai dabar žinau ką rašysiu. Ir Mamutui nebus liūdna saugumo požemiuose vienam sėdėti :)

O jei į temą - kaip supratau, bėda su SEB'o šito lauko nerodymu, kaip supratau yra SEB'o gavėjams. Jei aš siunčiu iš SEB'o į Hansa - gavėjas viską mato, teisingai? O dar jei Kuršis tą kažkokią varnelę SEB'e matė... Reiks pasitikrint.
Kita vertus, mano supratimu - VMI nu niekaip ne fizinis asmuo :)
Trečia - pasikartosiu. Nu niekur neparašyta, kad reikia kvitą pristatyti. Jei yra - prašau parodyti. "Dėdės Stiopos" pagrūmojimas (sumokėk, atnešk kvitą - ir daugiau nelakstyk) - nesiskaito :) Susimokėti per 15 dienų - taip. Tinkamai užpildyti mokėjimo kvitą (nurodymą/pavedimą) - savaime suprantama. Bet tuo viskas ir baigiasi.
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#95 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2007 rugsėjo 05 - 07:13

Šitas geras :lol:
Turiu vieną bendrą, kuriam kas mėn. pervedinėju pinigus už buto nuomą. Kad susekčiau savo ūkį - rašau 'Liepos mėn. buto nuoma' ir pan. Tai jis vis myžčioja - negerai kažkaip, a vdrug mokesčiai prisikabins... Gal davai ką nors neutralaus įrašyti...
Tai dabar žinau ką rašysiu. Ir Mamutui nebus liūdna saugumo požemiuose vienam sėdėti :)

perzhvelgiau dar savo mokejimu paskirtis SEB'e - dar radau "uzh kontrabanda", "uzh grazhias akis"... :rolleyes:

o uzh nuoma ash rashydavau tiesiog "rugsejis", "spalis", nes seiminyke irgi bishki myzhciojo... :)
  • 0

#96 Virgis961

Virgis961
  • Nariai
  • Pranešimai: 216
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot407

Parašyta 2007 rugsėjo 05 - 21:45

Niu ir aš galiu pasidalint savo patirtim apie polliciją ir e,bankininkystę :huh: Taigi pasigavau baudą už diržus(kaltas)- pasiūlė 42Lt. aš sakau- kodė taip brangiai? jie sako taigi pažeidei taisykles ir t.t. Aš sakau - gailiuosi, kaltas, rašykit protokolą. Rašo- parašė mano vardą pavardę- kiša pasirašyk.!? Sakau- o kur KET straipsnis et.c. Sako- kotais jūs ponas piktas ant policijos :D Nea, sakau, aš policija dižiuojuos suprantu sunku jų darbą ir gailiuosi dėl padaryto pažeidimo. Parašo straipsni ir vėl kiša pasirašyt -_- aš į tai-kur baudos dydis? Tuomet manes perklausia ar tikrai gailiuos ir su liūdesiu veide irašo 25Lt. suma. Po 3-4 dienų prisimenu, kad reik susmokėt tuos litus, vakare pasijungiu kompą i matau, kad pas mane sąskaitoj mažai pinigų. Žmonai sakau- a gali susimokėt už mane? Nu Ji prisėda, surašo Hansabanko mokėjimo pavedimą, mokėjimo nurodyme parašo,,Bauda už Vardas, Pavardė (mano) ir protokolo Nr. Nu i galvojam vysks tvarkoj ;) A nichrena-po trįjų mėn. ateina laiškas iš antstolio, kad ponas būkit malonus susimokėti 25Lt.baudą KP ir 59Lt. antstolio išlaidų. :blink: Nuvarau pas anstolį-jis aišku sako, kad jam neidomu aš sumokėjau ar ne, mol duok išrašą kad mokėjai iš banko. Žmona atneša išrašą, o ten tik info, kad ji sumokėjo 25Lt. baudą. :angry: Mes į mokesčių inspekciją-ten nemato mokėjimo nurodymo tik patį mokėjimą ir iš kieno sąskaitos. Parašom pareiškimą, kad užskaitytu kaip mokėjimą už mane. Nuvarau į KP sakau kaip čia daba gaunas? Nu taigi jūsų žmona sumokėjo mums baudą, o ne tamsta :blink: Tai kad ji neprasižengė!? Tai gal dar prasižengs?( nevairuoja) Finale sumokėjau antstoliui tuos 59Lt. (gerai kad į laikotarpį tam skirtą suspėjau), VMI perrašė baudą nuo žmonos ant manęs ir viskas laimingai baigės. :wacko: Moralas- mokėkit baudas iš savo sąskaitos. ;)
  • 0

#97 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2007 rugsėjo 05 - 21:53

Pries metus mokejau uz zmona is savo saskaitos ir dar pavelaves keleta dienu. Nu kol kas antstoliu nemaciau :unsure:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#98 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2007 rugsėjo 05 - 21:54

Niu ir aš galiu pasidalint savo patirtim apie polliciją ir e,bankininkystę :huh: Taigi pasigavau baudą už diržus(kaltas)- pasiūlė 42Lt. aš sakau- kodė taip brangiai? jie sako taigi pažeidei taisykles ir t.t. Aš sakau - gailiuosi, kaltas, rašykit protokolą. Rašo- parašė mano vardą pavardę- kiša pasirašyk.!? Sakau- o kur KET straipsnis et.c. Sako- kotais jūs ponas piktas ant policijos :D Nea, sakau, aš policija dižiuojuos suprantu sunku jų darbą ir gailiuosi dėl padaryto pažeidimo. Parašo straipsni ir vėl kiša pasirašyt -_- aš į tai-kur baudos dydis? Tuomet manes perklausia ar tikrai gailiuos ir su liūdesiu veide irašo 25Lt. suma. Po 3-4 dienų prisimenu, kad reik susmokėt tuos litus, vakare pasijungiu kompą i matau, kad pas mane sąskaitoj mažai pinigų. Žmonai sakau- a gali susimokėt už mane? Nu Ji prisėda, surašo Hansabanko mokėjimo pavedimą, mokėjimo nurodyme parašo,,Bauda už Vardas, Pavardė (mano) ir protokolo Nr. Nu i galvojam vysks tvarkoj ;) A nichrena-po trįjų mėn. ateina laiškas iš antstolio, kad ponas būkit malonus susimokėti 25Lt.baudą KP ir 59Lt. antstolio išlaidų. :blink: Nuvarau pas anstolį-jis aišku sako, kad jam neidomu aš sumokėjau ar ne, mol duok išrašą kad mokėjai iš banko. Žmona atneša išrašą, o ten tik info, kad ji sumokėjo 25Lt. baudą. :angry: Mes į mokesčių inspekciją-ten nemato mokėjimo nurodymo tik patį mokėjimą ir iš kieno sąskaitos. Parašom pareiškimą, kad užskaitytu kaip mokėjimą už mane. Nuvarau į KP sakau kaip čia daba gaunas? Nu taigi jūsų žmona sumokėjo mums baudą, o ne tamsta :blink: Tai kad ji neprasižengė!? Tai gal dar prasižengs?( nevairuoja) Finale sumokėjau antstoliui tuos 59Lt. (gerai kad į laikotarpį tam skirtą suspėjau), VMI perrašė baudą nuo žmonos ant manęs ir viskas laimingai baigės. :wacko: Moralas- mokėkit baudas iš savo sąskaitos. ;)

Butum daves 10Lt ant alaus ir nebutu visos istorijos. :ph34r:
Shiaip netikiu, kad jie uzh dirhzus ka nors stabdo (pats visada seguosi del savo saugumo). Otkatas tai kapeikos. Nebent koks planinis buvo arba veikt neturejo ka.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#99 Maskolis

Maskolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.794
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:SEAT Alhambra, Ford C-Max, Peugeot 406 Break 2.0HDi '00 (parduotas Juodulys)

Parašyta 2007 rugsėjo 05 - 22:34

Pries metus mokejau uz zmona is savo saskaitos ir dar pavelaves keleta dienu. Nu kol kas antstoliu nemaciau :unsure:

Turint omeny ką išskaičiau, ir pono Virgio patyrimą - primygtinai siūlyčiau pasidomėti. :unsure:
Anksčiau už anstolius. :ph34r:
  • 0
NuotraukaKaukė juodas garvežys, Meilę nuvežė tolyn...

#100 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2007 rugsėjo 06 - 07:23

taip, taciau, pervedus pinigus ta eilute gali matyti tik juridinia asmenys gave popierini saskaitos israso varianta. Internetineje bankininkysteje gavejas nemato mokejimo paskirties eilutes. Buvau nuejusi i SEB'a aiskintis, o man pasiule susimoketi 5Lt mokesti ir gauti saskaitos israsa ir tiek ziniu.

Visiškas briedas
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser





Vartotojų skaito šią temą: 2

narių: 0, svečių: 2, slaptų narių: 0