Peršokti prie turinio


2.2 hdi bendros problemos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 690

#81 Svečias_Smash_*

Svečias_Smash_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 24 - 10:20

gal ir telefona koki paskelbsi? ten garazai kazkokie?
  • 0

#82 Dandy

Dandy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 204
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:P3008, GT Line

Parašyta 2008 spalio 24 - 14:26

Ten garazai, taciau diagnostika ir visus kitus "traktoriuku" reikaliukus atliks tikrai geriau nei Auto Laguna daro. Kontaktinis tel. +37069965490
  • 0

#83 Smile

Smile
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 171
  • Vieta:RJ
  • Automobilis:408

Parašyta 2008 spalio 24 - 19:44

zinojau del ko dumija bet va uzkrito :) :(

nu gal prisimink ;)
  • 0
306 XN 1.4 - Start. 605 SV 3.0 - Past. 607 HDi 2.2 - Parduodamas.

#84 Svečias_Radis_*

Svečias_Radis_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 26 - 19:54

mano 307 2hdi lygiai tokia pati beda. meta melyna duma, dumu smarve nesudegusios salerkos. pokiek laiko nuo dumu uzsikiso katalizatorius. o tada jau ir vaziuot normaliai nebegalima. Klaipedos Laguna tvarke, ziurejo ir nieko nerado. dabar palikau patvori kol surasiu meistriuka.

kai sutaisysi butinai parasyk kas buvo i foruma!!
  • 0

#85 Svečias_307sw_*

Svečias_307sw_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 spalio 27 - 11:12

kai sutaisysi butinai parasyk kas buvo i foruma!!

ok, butinai pranesiu.
O kaip pastave atrodo oro filtras? as Vakar pasiziurejau ir pamaciau, kad puse filtro pajuodave nuo tepalo, o kita puse svari
  • 0

#86 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 10:25

gal kas suidure su tokia beda, mano pezas pradejo blogai kuris ir vaziuojant kartais klaida ismeta,po to vel uzgest, ir uzeina kad gesineja masina. ir kiekveina karta kai vedu kokia 10 sekundziu turiu sukinti :(
  • 0

#87 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 11:29

Pradžiai reiktų bent jau parašyt klaidos tekstą, tada būtų aiškiau kas ir kaip
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#88 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 11:31

nu taigi jis tikisi diagnostikos internetu. Darka, kada pradesi teikt sias paslaugas :D R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#89 Svečias_energyser_*

Svečias_energyser_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 12:23

prie kompo dar nebuvau prijunges,bet ten kaip visa gyvenima ant visu pezu kad ir kas bebutu ant ekrano raso antipolution-system faulty
  • 0

#90 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2009 rugsėjo 07 - 13:04

Na o dabar jau reikia kompą jubgt :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#91 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2009 spalio 04 - 12:27

gal kas suidure su tokia beda, mano pezas pradejo blogai kuris ir vaziuojant kartais klaida ismeta,po to vel uzgest, ir uzeina kad gesineja masina. ir kiekveina karta kai vedu kokia 10 sekundziu turiu sukinti :(

Pas mane panasiai buvo, ir ta pacia klaida mete, tai vazinejau iki tol kol numire auksto slegio kuro siurblys. Patarimas, atsuk kuro filtro dangteli, isimk kuro filtro kasete ir paziurek ar ant dugno matosi metalo smulkiu drozleliu, jei taip tai ruosk placiai atverti pinigine.
  • 0

#92 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 04 - 13:45

Pas mane panasiai buvo, ir ta pacia klaida mete, tai vazinejau iki tol kol numire auksto slegio kuro siurblys. Patarimas, atsuk kuro filtro dangteli, isimk kuro filtro kasete ir paziurek ar ant dugno matosi metalo smulkiu drozleliu, jei taip tai ruosk placiai atverti pinigine.

na nezinau pas mane tai kai fap sutvarke eina viskas gerai bet jau 60 tukstanciu kilu rodo antipoliution sistem defektyve,variau atgal gal penkis kartus ,nieko neranda ,atsibodo varyti i ta diagnostika,tai ir vazineju taip,bet trauka gera ,zodziu viskas tvarkoi ;) :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2009 spalio 04 - 13:47

  • 0

#93 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2009 spalio 04 - 18:46

na nezinau pas mane tai kai fap sutvarke eina viskas gerai bet jau 60 tukstanciu kilu rodo antipoliution sistem defektyve,variau atgal gal penkis kartus ,nieko neranda ,atsibodo varyti i ta diagnostika,tai ir vazineju taip,bet trauka gera ,zodziu viskas tvarkoi ;) :pug:

Manau, kad del FAP variklis vaziavimo metu tikrai neuzgesinetu, cia bus tiktai problema kuro padavime.
  • 0

#94 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2009 spalio 04 - 21:52

jei taip tai ruosk placiai atverti pinigine.

"Peciu"kuras duoda savo :D ;) tai vadinasi "sutaupem" :D Galimas dalykas kad ir nuo vandenelio bake sita problema iskyla ;)
  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#95 Stebetojas

Stebetojas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 146
  • Automobilis:Peugeot 607, 2005 m., HDI - 2,2, 98 Kw.

Parašyta 2009 spalio 05 - 10:14

"Peciu"kuras duoda savo :D ;) tai vadinasi "sutaupem" :D Galimas dalykas kad ir nuo vandenelio bake sita problema iskyla ;)

Vat, vat ir atsirugsta kai is sono kuras pilamas :) man pamoka jau gera buvo, visam gyvenimui, cia nesutaupysi, o remontas kainuoja tukstanciais :(
  • 0

#96 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 05 - 11:18

Manau, kad del FAP variklis vaziavimo metu tikrai neuzgesinetu, cia bus tiktai problema kuro padavime.

na as cia kaip pavizdi parasiau,kad kartais rodo klaida bet viskas buna tvarkoi delvaryklio veikimo,aisku lietuvon gryzes butinai ta klaida panaikinsiu ;) :pug:
  • 0

#97 Svečias_vygandazz_*

Svečias_vygandazz_*
  • Svečiai

Parašyta 2009 spalio 06 - 20:39

Pas mane ir prastai vedasi, šaltas dar normaliai, bet silta tai jau reikia pasukint, klaidų jokių nemeta. Pradžioje galvojau kad ir kazkur orą gaudo, bet va šiandien nuvariau į peugeot servisą diagnostikai, tai parodė kad vieno cilindro purkstukas gražina perdaug kuro atgal, dėl to krenta sistemoj slėgis todėl ir reikia sukint kol uzsiveda. Dabar reikia susirast kur gaut purkstuką, nes pezo centras siuo metu negali pasiulyt, beto pas juos restauruotas gamykloj 850 + 250 darbas kainuoja. Gal kas žino kokių rimtesnių firmų kur purkstukais užsiima, neskaitant sroto? Ryt žadu į Bosch nuvažiuoti, pasidomėti ką jie siūlo, nes pas mane boschiniai stovi.
  • 0

#98 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Parašyta 2009 spalio 06 - 21:10

Pas mane ir prastai vedasi, šaltas dar normaliai, bet silta tai jau reikia pasukint, klaidų jokių nemeta. Pradžioje galvojau kad ir kazkur orą gaudo, bet va šiandien nuvariau į peugeot servisą diagnostikai, tai parodė kad vieno cilindro purkstukas gražina perdaug kuro atgal, dėl to krenta sistemoj slėgis todėl ir reikia sukint kol uzsiveda.

Dabar reikia susirast kur gaut purkstuką, nes pezo centras siuo metu negali pasiulyt, beto pas juos restauruotas gamykloj 850 + 250 darbas kainuoja.

Gal kas žino kokių rimtesnių firmų kur purkstukais užsiima, neskaitant sroto?

Ryt žadu į Bosch nuvažiuoti, pasidomėti ką jie siūlo, nes pas mane boschiniai stovi.

purkstukai .....autura.lt cia yra forume radau ,ten yra BOSH irDTP,tai tie DTPpigesni uz BOSH ir kokibe ta pati kas BOSH ;) :pug:

Šį pranešimą redagavo ARMONDS: 2009 spalio 06 - 21:12

  • 0

#99 Kestas00

Kestas00
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:p607 2001 2.2hdi

Parašyta 2010 birželio 17 - 08:26

p607 2001 2.2hdi mech. d. Su 1 ir 2 begiu dar puse velnio, bet su 3 tai vos traukia. Servise sake oro srautas mazokas. Itarimas kad neisijungia trubo: nesigirdi svilpimo kai gazuoji, klausimas kaip patikrint ar tikrai turbo problem? Dar diagnostika pradejo rodyt p0026: intake valve control solenoid, bank 1 range/performance problem Pries kelias d. pyliausi lukoil.. :) Intake valve, kaip supratau injectorius? ar ne? Nepykit uz durnus klausimus :)

Šį pranešimą redagavo Kestas00: 2010 birželio 17 - 08:31

  • 0

#100 xzibit

xzibit
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Malta
  • Automobilis:Peugeot 205 CJ

Parašyta 2010 birželio 17 - 08:39

paieskok paieskoj FAP pasiskaityk gerai, turbut meta kompas pas tave klaida esp/asr system defective ir taipogi engine antipollution system defective cia daug info apie tai
  • 0

'89 205 CJ 1.4TU





Vartotojų skaito šią temą: 9

narių: 0, svečių: 9, slaptų narių: 0