Peršokti prie turinio


P406 interkuleris


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#1 Svečias_Voice_*

Svečias_Voice_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 15:58

Sveiki... noreciau isikist interkoleri i savaji liutuka 406 1.9 turbininis dyzeliukas :) 97metu :) yra 66kw :} kiek girdejau su interkoleriu butu 81kw bet kas ten zino :D tai vat noreciau suzinot kokio interkuleriuko jieskotis ir ar isvis apsimoka man ji detis :) ar reikia keist kazkokias dalis ar ne ? iskarto labai dekoju uz atsakymus :) :beer:
  • 0

#2 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 16:26

as 99.9% garantuotas jog pas tave jau yra intercooleris. ta ka girdejai apie 81kw, tai jau visai kiti varikliai - HDI, eje nuo 98 metu.
  • 0

#3 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 18:27

Su intercooler'iu stovi papildomas radijatoriu orui.Tai jei turi kondicionieriu,bus 3 radijatoriai.
  • 0

#4 Svečias_Voice_*

Svečias_Voice_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 18:36

Nu pas mane interkulerio tikrai nera :D nes matytusi :} ir pas mane kondicionieriaus ner :)
  • 0

#5 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 18:38

Nu pas mane interkulerio tikrai nera :D nes matytusi :} ir pas mane kondicionieriaus ner :)

Tai stovi vienas radijatorius?
  • 0

#6 Svečias_Voice_*

Svečias_Voice_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 18:42

nu taip :D
  • 0

#7 Svečias_Voice_*

Svečias_Voice_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 18:55

durniausia kad tarbina uzkista ir velniai zino ar jungias ten tas interkoleris ar nea :D ar prie visu trubinu jungias ? :) ir isvis parasykit kas prie ko jungias ? :D seip labai sudomu mane :) tik vat nieko nezinau apie tai :)
  • 0

#8 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2007 gruodžio 22 - 19:48

tai gal pas tau zemaslege turba? bet tada ne 66kw, o maziau...
  • 0

#9 Valdux

Valdux

    Gaz pedalizator

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.403
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:C5, 205

Parašyta 2007 gruodžio 23 - 14:18

nu taip :D

tu tuom isitikines? Paprastai intercooleris nelabai matosi. Jis stovi pries variklio ausinimo radiatoriu.
  • 0
Pug 205 CTi 16 Viatka 'avtomat' pagrindinis kelias yra tas, kuriuo važiuoja tankas

#10 Marius406

Marius406
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 280
  • Vieta:Kaunas,London
  • Automobilis:Peugeot 407SW HDI executive ;BMW 320d

Parašyta 2007 gruodžio 23 - 14:32

tu tuom isitikines? Paprastai intercooleris nelabai matosi. Jis stovi pries variklio ausinimo radiatoriu.

Dar i ji ateina storos slangos.
  • 0

#11 Svečias_Voice_*

Svečias_Voice_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 16:33

Dar i ji ateina storos slangos.

Nu tikrai pas mane nera interkolerio... O eina Peugeot su interkuleriais ?
  • 0

#12 Svečias_Hellguard_*

Svečias_Hellguard_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 16:49

nu aisku eina :) pas mane 2.1TD ir yra Pas mane jis stovi iskart uz ausinimo radiatoriaus, bet is virsaus ziurint nesimato. Siaip i ji tiek ir desines, tiek is kaires eina riesho storumo slangos, nepastebet neimanoma :)
  • 0

#13 Shamas

Shamas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 249
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1TD Bosch

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 16:56

lengvai nepajumgsi interkulerio, bus tau problemu. nemanau kad verta vargti.
  • 0

#14 evil

evil
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 367
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 206 SW

Parašyta 2007 gruodžio 24 - 19:24

1.9 66kW buvo tik su interkuleriu, be interkulerio 1.9 yra tik 55kW. Taigi arba yra tas interkuleris arba dokumentuose pripainiota.
  • 0
Peugeot 206 SW 2.0 HDI Quicksilver Nuotrauka
Citroen Xantia 2.0i VSX
Peugeot 306 1.6 Summertime

#15 Svečias_aannddrree_*

Svečias_aannddrree_*
  • Svečiai

Parašyta 2007 gruodžio 28 - 19:39

na interkoolerio buvima nustatyti nera sudetinga.nuo oro filtro vamzdis eina prie turbinos, o jei nuo turbinos toliau eina i varikli, tai aisku kad nieko nera, o jei eina slangai kazkur(paprastai toleliau nuo variklio prie interkoolerio, kad variklis nesildytu papildomai oro - tai yra tas interkooleris.Su tuo idejimu, tai gali gautis humorojus.Noresi pirkti originala pezui-kaina nemaza, bet galima taikyti nuo kitu masinu, tada dydis gali nesutapti ir netilps kur reikia.Seip cia kazkas sake, kad ideti sunku.Sunku jei abi rankos kaires.Reikia tik slangu atitinkamo skersmens ir homutu.Kazkada turejau VW 1.9 TD ir be vargo idejau ta interkooleri, tik kad kazkokio stebuklo neatsitiko, ir i sedine neitraukdavo.Geriau mesk ta minti, nebent nezinai kur kisti pinigu(merginai geriau geliu padovanok ir kavine nuvesk).Turiu garaze dabar ta interkooleri, berods nuo alfo romeo (kam buvau idejes pats dabar nezinau). Jei kas manim netikit.Tas pats VW 1.6 TD interkooler yra 83 AJ, o 1.9 TD - 75 AJ. Vaziavau ir su tuo ir su anuo.Na uzmusk mane, bet tas pats.Linkes manyti kad gamintojas idejus interkooleri dar ir siurbli pareguliuoja, tai bendroj sumoj gaunasi neblogai (BMW 324 TD 115 AJ, o BMW 325 TDS apie 145 AJ, nemanau kad 100 kubiku ir interkooleris pagimdo 30 AJ) Reziume-uz idetus pinigus stebuklo negausi.Jei nori tu arkliu-perprogramuok kompa ar pirk kita masina.
  • 0

#16 Svečias_wolltas_*

Svečias_wolltas_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 sausio 06 - 23:46

seip stebuklu ir nelabai bus, nebent siurbli perreguliuotumet, nes be interkulerio santykis suoru yra vienoks, o kai ji idedi kitoks, ir to oro kaip ir perdaug gaunasi, nes siurblys sureguliuotas ant kito santykio... tai va...
  • 0

#17 ElvisGapo

ElvisGapo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 569
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406, 2.2hdi, 02m.

Parašyta 2008 sausio 07 - 14:11

Sveiki... noreciau isikist interkoleri i savaji liutuka 406 1.9 turbininis dyzeliukas :) 97metu :) yra 66kw :} kiek girdejau su interkoleriu butu 81kw bet kas ten zino :D tai vat noreciau suzinot kokio interkuleriuko jieskotis ir ar isvis apsimoka man ji detis :) ar reikia keist kazkokias dalis ar ne ? iskarto labai dekoju uz atsakymus :) :beer:

pas 66kw motora dar ir ismetimo vamzdziai storesni visu cm nei 55kw motoro
o isidet radiatoriu ir vamzdzius jokiu problemu, nusiperki nuo 66kw motoro viska ir susidedi.
tik vat klausimas su turbinos slegiu. 55kw variante ta turbina matyt tiek nespaudzia tiek, kad oras ikaistu, tai uztai niekas ir nesijaucia idejus radiatoriu. pas mane 55kw variantas, tai kiek matavau, rode kazkur 0.8 bar.
  • 0

#18 mindzius

mindzius
  • Nariai
  • Pranešimai: 415
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Renault Scenic 1.9Td; Kawasaki ER 5; dviratukas

Parašyta 2008 sausio 07 - 14:40

pas senesnio modelio variklius interkuleris buvo virsuj variklio, naujiesniose- prieki pries ausinimo radiatoriu todel jo nesimato, o atsekt galima palei vamzdzius. Jei gamintojas nestate interkulerio, vadinasi jo ir nereikia (esama turbina nera ant tiek galinga kad stipriai ikaitintu ora ar pan.) ir jei tu ji isistatysi taip pailginsi oro vamzdziu ilgi ir padidinsi oro srauto pasipriesinima, efektas netgi gali buti atvirkstinis nes varikliui bus sunkiau kvepuot.
  • 0
Viska dauzantis :).

#19 BuFu

BuFu
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 779
  • Vieta:Tauragė
  • Automobilis:n/a

Parašyta 2008 sausio 07 - 15:41

kaip per TG sake, kodel kaikurioms masinoms apribota galia yra arba max greitis? todel, kad jei turesi 300 km/h motora, reikes 300 km/h vaziuokles, 300 km/h stabdziu ir t.t.. taip ir su interkuleriu, vien tuo kad idesi interkuleri negausi norimo efekto.. arba taupyk kitai arba parduok 406 ir pirk 306 su intercooleriu :) tie smagus aparatai yra :blush:
  • 0

#20 Svečias_Valdemaras_*

Svečias_Valdemaras_*
  • Svečiai

Parašyta 2008 rugsėjo 20 - 10:14

Sveiki, pas mane 206 1.9D ir kazkaip noretusi kazko galingesnio... i toki varikli ideti turbina nelabai imanoma (na, imanoma bet reik daug $$$), o kiek zinau intercooleri isidet kur kas paprasciau, gal kas bandet? ar ka nors kita patarsit? :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0