Peršokti prie turinio


Gintautės 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 517

#81 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 12 - 22:18

Kodel butent gelbeja ya mintis kad mergina vairuoja? :) manau cia daznas reginys,tik tiek kad as issiskiriu truputi nes darau kas man patinka:) ir vairuoju su aukstakulniais :) Ir garsas Man patiko reginys vienas kaip tik uzsimeciau bamperius isidejau nauja aparatura ir pravaziuodama aiksteleje sustojus islipau vyru reakcija buvo visi apsale :D p nesakau kad cia belekoks tuning ar panasei, as uzsiemu tik styling :) ateiciai kas yen zino ka galiu sugalvot :D man atsiperka ta mintis kad vistiek kazkas pastebi kazkam patinka ir ivertina tavo darba :rolleyes: ir beje gatveje jau issiskiria :shy:

Šį pranešimą redagavo Gintautė: 2011 gruodžio 12 - 22:23

  • 0

#82 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 00:30

truksta vyru demesio? nori jo sulaukt per masina?! :doh: figura lyg ir nieko,bet matau kad cia daug jau apsiseileja ekranus sedi,su viena mintim...(idek kokia seimos foto,draugo tarkim po kikbokso varzybu..... tema liks tuscia :D ) masina tai manau reikia su saiku tiuninguot,o ne apkarstyt viskuom ka randi internete..... tada jau tikrai tie stiklo audinio gaminiai grozio nesuteikia. turek saika.
  • 0

#83 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 07:23

<_< mano manimu , ji tai irdaro ir daro del saves pagal "amerikonus"masina poilsio dienoms.... :pug:
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#84 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 09:21

Man patiko reginys vienas kaip tik uzsimeciau bamperius isidejau nauja aparatura ir pravaziuodama aiksteleje sustojus islipau vyru reakcija buvo visi apsale :D

Nuo ko? :unsure:
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#85 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 09:37

Jo, dar neaisku kokie ten vyrai buvo :ph34r: Kaip ir sake dauguma - minimalus kebulo pagrazinimai, visi tamsinti langai (bent 50%) grazus ratai - atrodytu daug skoningiau. Tai, kad atkreipia demesi - dar nereiskia kad jiems patinka automobilis. As irgi kartais atsisuku paziuret i kaimiska tiurlinga, bet tai nereiskia kad man patinka...
  • 0

#86 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 12:55

man tai cia nera kaimiskas tuningas, ir nera prikrauta sitiek daug, buferiai, db nauji ratai ir zeminimas, cia jum daug? :) ir as cia darau del saves o ne del bernu, kad nesu istekejusi ir dar neturiu seimos kad galeciau ideti seimynine foto :) na cia kiekvienam skirtingai, nepatinka nepatika, bet ir nereikia sakyti kad ,,kaimiskas'' tuning :) :P nes jis toks nera :) pagrindas kaip ir laisvalaikiu bus ir parodom :)
  • 0

#87 Shader

Shader
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW, 2004m 2.0 HDI 100kw

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 14:14

Pakurkit balsavimą, o geriau du: 1. "Man patinka Gintautės P. 307" TAIP/NE/NEČIUPINĖJAU ir analogiška 2. "Man patinka Gintautė" Greitai ir paprastai bus aišku kas, kaip ir kodėl :)
  • 0

#88 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 15:23


nepatinka nepatika, bet ir nereikia sakyti kad ,,kaimiskas'' tuning :) :P nes jis toks nera :)

Cia forumas. Mes issakom savo nuomone - man kaimiskas, tau ne. :pug:
  • 0

#89 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 17:09

:o ei chebra neskriauskit panos <_< ,kad ir koks patobulinimas butu daromas,tai tik jos skonio reikalas,savu taip nesugebat ispuoselet kaip ji papuose :)~ tai ir pavydit,ar ne................ :clap: :pug: man labiau patinka standartas ir ka ,nesiputoju ,kad kas pasidare zveriuka super duper ;] :wh:
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#90 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 19:31

tekesi uz savo auksines masinos.... :D
  • 0

#91 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 21:53

nera auksine masina, juk ir genda ir visko buna :) bet jei niekas nezino kaip atrodo kaimiskas tuning tai ir kalba nile ka :P , ir as savo masina nevadinu tunin nesg cia yra styling :) skonio reikalas, na sakau man tai LABAI patinka :clap: :good: patenkinta esu :P
  • 0

#92 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:04

nera auksine masina, juk ir genda ir visko buna :) bet jei niekas nezino kaip atrodo kaimiskas tuning tai ir kalba nile ka :P , ir as savo masina nevadinu tunin nesg cia yra styling :)
skonio reikalas, na sakau man tai LABAI patinka :clap: :good: patenkinta esu :P

o kas yra kaimiskas tuning? toki patys buferiai tik is medzio ar kaip ? :) as neturiu nieko pries tavo kibira :D tiesiog esu kitokio stailingo salininkas :D
  • 0

#93 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:07

Jezau dar jus diskutuojat apie vis tapati :doh: Gintaute arba tu tipine "blondine" arba nzn kas, juk parasei viena karta, kad tau patinka tai ka darai ir viskas, tegu rasineja kiti ka nori jomajo, idejo tema ir 4 puslapiai vien apie ta pati :doh: :beer: Tegu daro tuos stailingus ka ji ten nori, zmonem papildomai litu duoda uzdirbti ir jiem gerai ir jai gerai :lyzht:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#94 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:17

Ko jus cia varot visi ant panos auto, visaai super graziai ir gana skoningai padaryta, saunuole taip ir toliau daryk :good: , patys prisipirke senu kibiru, neturit lesu jiems pagarazint, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu. P.S. kaimisku tiuningu cia nei is tolo nekvepia.

Šį pranešimą redagavo pehzas: 2011 gruodžio 13 - 22:18

  • 0

#95 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:21

nu kad as visai nepanasi i blondine :D tik va blemba reik db pasikeit temperaturos dalikli nes kaip uzeina mirksena stop ant skydelio <_<
  • 0

#96 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:23

, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu.

Uz stailinga 205-tam speju akmenim uzmetytu ^_^
  • 0
kažkaip.....

#97 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:56

nu kad as visai nepanasi i blondine :D
tik va blemba reik db pasikeit temperaturos dalikli nes kaip uzeina mirksena stop ant skydelio <_<

Ziurek - kad ne butu termostatas...
  • 0

#98 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 22:58

, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu.

Uz stailinga 205-tam speju akmenim uzmetytu ^_^

is patirties sakau kad patiktu gal 0.5% 205 gerbeju :D

smagi snaigutė, panašia turėjau 1,4 gt(ne gti) smagi buvo,supyliau greičiu dėže 3-iais važinėjimo metais per savo žiopluma an leduko stabžius panaudojau prieš posuki. :( tai buvo pirma mano :wub:
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#99 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 23:09

Ko jus cia varot visi ant panos auto, visaai super graziai ir gana skoningai padaryta, saunuole taip ir toliau daryk :good: , patys prisipirke senu kibiru, neturit lesu jiems pagarazint, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu.
P.S. kaimisku tiuningu cia nei is tolo nekvepia.

kaip pirštu į akį ;] :beer:
  • 0
Roots to roots

#100 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 13 - 23:17

Ziurek - kad ne butu termostatas...

kad buvau pas elektrika pasake jog davilkis kuris stovi prie variklio, tai nzn i diagnostika tada reikia varyt kad pasakytu tikslei
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 6

narių: 0, svečių: 6, slaptų narių: 0