Peršokti prie turinio


Gintautės 307


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 517

#101 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 gruodžio 14 - 19:13

gal ir man 607 apkarstyt bamperiais.... jauciu MAN patiktu :D gaila dar faru nera tiuning :D
  • 0

#102 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 14 - 19:33

cia jau tipo kaip pasisaipymas gaunasi? :) ar kaip cia suprast? :unsure:
  • 0

#103 pezo 607hdi

pezo 607hdi
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 147
  • Automobilis:pezo 607

Parašyta 2011 gruodžio 14 - 22:35

cia jau tipo kaip pasisaipymas gaunasi? :) ar kaip cia suprast? :unsure:

tikrai ne,jei tau patinka tai super :) juk nesirenki rubu del kitu,o renkiesi kad tau patogu ir grazu butu.... tiesiog yra tokia nuomone susidarius,kai pvz vaziuoji per vln ir koks sugriuves nepirmos jaunystes automobilis vaziuoja ir dar spoileriai(suoliukas visas) lipdukai kaip gaisrines masinos,muzonas kala belenkaip,va tas sukelia juoka :D jam atrodo jis yra kietas,nes jo kaime,jo bendraminciai jam ta sako,tai atvaziuoja pasirodyt ir sostinei :)

kitas reikalas,jei tarkim ant tavo masinos butu uzklijuotas koks ,,moderna tiuning,, tai jau pagalvotu ar dziundzavot...

as visada maniau ir manysiu,kad masina jau buna grazi ir apgalvota techniskai gamintojo ir jai del savo malonumo dar galima pakeist ratus,tarkim vietoj 16-17 ir jokiu 18 ar 19,koks malonumas su masina jot?! masina yra transporto priemone,ji turi nuvezt is tasko A i taska B ir reikalaut kuo maziau investiciju,bei leist ramiai miegot naktim.
  • 0

#104 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 14 - 23:15

nu cia zinai, as pvz tik tiek galiu pasakyt kad nevaikstau per visus cia auto ir nekomentuoju jei man jis negrazus ar dar koks baisus nes tikrai nemazai cia yra senu auto, turiu dar kazkiek mandagumo netrypti ju, nes cia ju pasirinkimas, jei man patinka as komentuoju arba jei kazkas netinka pasakai graziaja forma, o sitaip varyt tai kazn :D man net kartais kelia juoka toki komentarai :D
  • 0

#105 PatsSauDievas

PatsSauDievas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 350
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 504 GL

Parašyta 2011 gruodžio 14 - 23:47

nu cia zinai, as pvz tik tiek galiu pasakyt kad nevaikstau per visus cia auto ir nekomentuoju jei man jis negrazus ar dar koks baisus nes tikrai nemazai cia yra senu auto, turiu dar kazkiek mandagumo netrypti ju, nes cia ju pasirinkimas, jei man patinka as komentuoju arba jei kazkas netinka pasakai graziaja forma, o sitaip varyt tai kazn :D
man net kartais kelia juoka toki komentarai :D

Čia jau akmenys į mano garažą? :shy: Kaži ar senesniu klube yra :D
  • 0

#106 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 00:02

nu cia zinai, as pvz tik tiek galiu pasakyt kad nevaikstau per visus cia auto ir nekomentuoju jei man jis negrazus ar dar koks baisus nes tikrai nemazai cia yra senu auto, turiu dar kazkiek mandagumo netrypti ju, nes cia ju pasirinkimas, jei man patinka as komentuoju arba jei kazkas netinka pasakai graziaja forma, o sitaip varyt tai kazn :D
man net kartais kelia juoka toki komentarai :D

Pala pala, tai teigiamus atsiliepimus priimi su mielu noru, o neigiamų nepageidauji? :doh: Reikia mokėt priimt ir vienokius, ir kitokius komentarus, jei jau dedi savo automobilį į forumą. Čia rašoma nuomonė, o ne pagyros. Ir pasakymas "kaimiškas tiuningas" nėra varymas - tai nuomonė! :ax: Nereikia būt tokiai jautriai.

Tiesa, dar noriu paprieštarauti visiems, kurie teigia, kad nepatinka tik tiems, kurie pavydi, nesugeba ir neturi lėšų pasidaryt tokio tiuningo patys. Tai yra netiesa! Čia nėra kažkokie kosminiai pinigai ar sudėtingas darbas, čia tiesiog neatitinka kai kurių skonio. :ax:

Šį pranešimą redagavo Tarakonaz: 2011 gruodžio 15 - 00:03

  • 0

#107 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 00:41

jei man jis negrazus ar dar koks baisus nes tikrai nemazai cia yra senu auto...

Tai,kad beveik visos masinos cia yra senos :hmm: Nei 207,nei 308, nei 508 projektai nesisviecia. Yra vienas kitas 607 ir 407 ne taip senai nuo konvejerio nuredeje. Tiek...

Ir valio. Nes uzlaikytas penktos ar sestos kartos, penkiolikos ar dvidesimties metu senumo egzempliorius kazkiek idomiau nei sensteleje seimyniniai universalai ar desimties metu senumo kompaktines klases hedzbekai :rolleyes:
dyzeliai :ph34r:
kibiro spalvos :shy:

Nereikia visko taip asmeniskai priimti. Reikia moketi ir is saves pasijuokti ir kritika priimti.
  • 0
kažkaip.....

#108 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 13:28

Tai,kad beveik visos masinos cia yra senos :hmm: Nei 207,nei 308, nei 508 projektai nesisviecia. Yra vienas kitas 607 ir 407 ne taip senai nuo konvejerio nuredeje. Tiek...

Ir valio. Nes uzlaikytas penktos ar sestos kartos, penkiolikos ar dvidesimties metu senumo egzempliorius kazkiek idomiau nei sensteleje seimyniniai universalai ar desimties metu senumo kompaktines klases hedzbekai :rolleyes:
dyzeliai :ph34r:
kibiro spalvos :shy:

Nereikia visko taip asmeniskai priimti. Reikia moketi ir is saves pasijuokti ir kritika priimti.

Ne nu aš žiūriu tau kad tik įkast tai merginai, nepatinka nerašyk, jai patinka ką ji daro ir viskas super, mano manymu labai gerai atrodo 307 su padarytu stailigu, ir nėra jau čia ka be komentuoti.
Kažkas iš 306 klube buvo išsidergę su 2 išmetimais ir t.t. , minėtas 307 labai gražiai žiūrisi.
  • 0

#109 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 13:36

Ko jus cia varot visi ant panos auto, visaai super graziai ir gana skoningai padaryta, saunuole taip ir toliau daryk  :good:  , patys prisipirke senu kibiru, neturit lesu jiems pagarazint, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu.
P.S. kaimisku tiuningu cia nei is tolo nekvepia.

Xem, jep, turim prisipirke senu kibiru ir netgi daugiau litu sukise nei sitas 307 kainuoja, taip kad nereikia cia "juokiasi puodas kad katilas juodas", nes pats kaip matau su 406 vazineji kuris yra = sena vonia. Ir ateis laikas kai tie seni kibirai, teisingai islaikyti, kainuos daugiau nei betkoks prifarshiruotas 307.

Siaip ziurisi man sitas 307, tikrai mieliau uz stocka, tik galines lempos ne itin.

Sitas variantas isvis cool, tik eilinis praeivis turbut niekada ir nebezinotu kad cia Peugeot.

Posted Image
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#110 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 13:56

Panasus i Gintautes
O sitas?
va da viens
Anozer von

Šį pranešimą redagavo Svolacius: 2011 gruodžio 15 - 13:58

  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#111 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 14:06

Ko jus cia varot visi ant panos auto, visaai super graziai ir gana skoningai padaryta, saunuole taip ir toliau daryk  :good:  , patys prisipirke senu kibiru, neturit lesu jiems pagarazint, jai butu daromas stailingas ar tai koks tiurlingas kokiam 205 ot tada jau manau visiems patiktu.
P.S. kaimisku tiuningu cia nei is tolo nekvepia.

Xem, jep, turim prisipirke senu kibiru ir netgi daugiau litu sukise nei sitas 307 kainuoja, taip kad nereikia cia "juokiasi puodas kad katilas juodas", nes pats kaip matau su 406 vazineji kuris yra = sena vonia. Ir ateis laikas kai tie seni kibirai, teisingai islaikyti, kainuos daugiau nei betkoks prifarshiruotas 307.

Siaip ziurisi man sitas 307, tikrai mieliau uz stocka, tik galines lempos ne itin.

Sitas variantas isvis cool, tik eilinis praeivis turbut niekada ir nebezinotu kad cia Peugeot.

http://ikelk.lt/stor...riginal_img.jpg

Tavo 205 kibiras žymiai senesnis už mano 406 taip tavo vadinamą vonią, ir aplamai koks skirtumas senesnis, naujesnis svarbu žmogui patinka ir tiek.
  • 0

#112 liutukas

liutukas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 622
  • Vieta:Vilnius, Telsiai
  • Automobilis:peugeot 205, suduzes baltukas =/

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 14:13

Xem, jep, turim prisipirke senu kibiru ir netgi daugiau litu sukise nei sitas 307 kainuoja, taip kad nereikia cia "juokiasi puodas kad katilas juodas", nes pats kaip matau su 406 vazineji kuris yra = sena vonia. Ir ateis laikas kai tie seni kibirai, teisingai islaikyti, kainuos daugiau nei betkoks prifarshiruotas 307.

Siaip ziurisi man sitas 307, tikrai mieliau uz stocka, tik galines lempos ne itin.

Sitas variantas isvis cool, tik eilinis praeivis turbut niekada ir nebezinotu kad cia Peugeot.

sutinku su EsTr3ToR dėl senų auto,
tie pomidorai vietoj lempų... nu ką aš žinau :ph34r:
o stailingo nebūtinai reikia kad nebežinotų kokia auto :D nuo pirkimo mano automobilis yra CHH ir vien todėl kad nėra ženkliuku ir užrašų :D

Dėl tiuningų, stailingų ir tiurlingų tai kiekvienas sturi savo nuomonę. visiems neįtiksi.
nesuprantu ko čia forumiečiai piktinasi kitų neigiamais pasisakymais, juk tiem kuriems nepatinka, nesipktina jūsų teigiamais pasisakymais.
visi pasako savo nuomonę, vieni apsiverkia dėl jos kiti išeina į kitą smėlio dėžę žaist. noramliai čia viskas yra :)
ne primą kart turbūt forume dalyvaujat, atrodo ne maži vaikai, tai kaip ir turėtumėt jau žinot veiksmų seką: http://www.demotyvac...to-1496558.html

bet ką sakydami turit prisimint kad ne visi palaikys, taip kad galima: patylėt, nekreipt dėmesio, galima plėšytis maikę ir bandyt įtikint kad viskas ką tu darai yra labai gerai ir n kartų katot kad čia viskas ok (nors tai kitų nuomonės nepakeis tik padidins OT), išeit į kitą smėlio dėžę.


Pritariu STOP'ui: Nereikia visada visko priimti asmeniskai. Reikia moketi ir is saves pasijuokti ir kritika priimti.
  • 0
Duodamas vis tiek daugiau gauni pats.

DeToNatorius 613 (p 205 sudužęs baltukas) >>> CHuligankiu Hemorojus 782 (clio 1,8 16v)
Drum'n'Bass :) 106 (p 106) >>> Nissan Cube

#113 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 14:14

Panasus i Gintautes
O sitas?
va da viens
Anozer von

1. Tu tik paziurek i tas sedynes.
2. NFS Carbon ir as zaidziau, tegu tos masinos ir lieka tam zaidime.
3. Yak
4. Lamborghini vs Peugeot? Cmon.

Is visu parodytu turbut balsuociau uz Gintautes.
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#114 Pago

Pago
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.398
  • Vieta:Kaunas-Matlaukys
  • Automobilis:Peugeot 607 FL 2.2Hdi Ex.Peugeot 6O5 2.1 td "97

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 14:26

Ka as ir norejau pasakyt,kad sitas yra tikrai grazus 307 palyginus su anais :good:
  • 0
Montuoju,aptarnauju stacionarius kondicionierius.Galiu pakonsultuoti
8-663-63443.

#115 Mantas_lt

Mantas_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 202
  • Vieta:Utena - Vilnius
  • Automobilis:Mazda miata

Parašyta 2011 gruodžio 15 - 18:36

Dėl tiuningų, stailingų ir tiurlingų tai kiekvienas sturi savo nuomonę. visiems neįtiksi.
nesuprantu ko čia forumiečiai piktinasi kitų neigiamais pasisakymais, juk tiem kuriems nepatinka, nesipktina jūsų teigiamais pasisakymais.
visi pasako savo nuomonę, vieni apsiverkia dėl jos kiti išeina į kitą smėlio dėžę žaist. noramliai čia viskas yra :)
ne primą kart turbūt forume dalyvaujat, atrodo ne maži vaikai, tai kaip ir turėtumėt jau žinot veiksmų seką: http://www.demotyvac...to-1496558.html

bet ką sakydami turit prisimint kad ne visi palaikys, taip kad galima: patylėt, nekreipt dėmesio, galima plėšytis maikę ir bandyt įtikint kad viskas ką tu darai yra labai gerai ir n kartų katot kad čia viskas ok (nors tai kitų nuomonės nepakeis tik padidins OT), išeit į kitą smėlio dėžę.


Pritariu STOP'ui: Nereikia visada visko priimti asmeniskai. Reikia moketi ir is saves pasijuokti ir kritika priimti.

Va čia tai komentaras, be galo agree :good:
:)
Vis tik tema apie Gintautės pežo.
  • 0
PUG 106 1.1 - Ex
PUG 106 XSi - Ex vrum vrum!
Nuotrauka

Fiat Brava TD100 - kasdieninis traktorius
Nuotrauka
Mazda Miata - for fun.

#116 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2011 gruodžio 16 - 01:09

Idomu,kaip ten daba atrodo Gintautés kačiukas su nagučiais ir ka nusprendé isitaisyt , kad jo nesuerzintu,gal kokia katyte ;-)
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#117 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 18 - 21:11

As moku priimti kritika ;) bet jei jau vos ne sako kad slukstus pezas tai zn, as taip nesakyciau ir nerasyciau nei vienam :) na uzsienieciai tai kai kurie pasidare toki,bet pripazinkit jog lietuvoi nebus tokio, nebent jau kas nusikopino :D o atrodo paprastai, beveik kaip stoc :) atleksiu i meeta jau si kart :)
  • 0

#118 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2011 gruodžio 18 - 21:19

EsTr3ToT : Gal ir nepatikesi bet jau viena karta taip buvo alytui kai statem masinas alytui parke kaip ir ant parodos tai buvo jau tokiu zmoniu kurie nepazino kad cia peugeot :) tai ejo i masinos gala paziuret kas per marke :)
  • 0

#119 mazyliz_

mazyliz_
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2012 sausio 13 - 13:46

Gerai sugalvojai su dvieju spalvu dazymu, labai gerai atrodytu :) Del didesniu ratuku ir auto zeminimo tai butinai reikia, nes vaizdas iskarto bus super :) As visada pirmoj vietoj masinoj ka tobulinu, tai uzdedu didesnius ratus, tai iskarto auto atrodo zymiai geriau :)
  • 0

#120 Svečias_Gintautė_*

Svečias_Gintautė_*
  • Svečiai

Parašyta 2012 sausio 13 - 15:42

na matai man situacija kita buvo, uzsakytos spirkuokles irgi buvo, bet bamperiai greiciau gryzo, tai neistveriau neuzdejus ;] o uzsakius buvau is danijoi spiruokles, po to suzinojau kad ta firma bankrutavo, tai taip ir gavosi :( na bet viskas bus pataisoma :) tik sakau neapsisprendziu kuria spalva geriau is tiesu dazyt :) nesdazniausiai dazo lietuviai visa kapota, o cia graziai per kantus :) o su ratais jau radau amerikoi pasirinkima r18 su palangem, db tik reikia issirinkti :)

Šį pranešimą redagavo Gintautė: 2012 sausio 13 - 15:49

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0