Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Variklis gęsta bevažiuojant.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 72

#41 rslevin7

rslevin7
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 11
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI

Parašyta 2012 kovo 01 - 22:16

alkuninio veleno padeties daviklis stovi "ant" smagracio, per variklio viduri - nusiemus oro filtra eina prieiti, atsisuka berods 10 raktu. Parduotuvej ~70 lt atrodo....
  • 0

#42 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 01 - 22:18

Aaa, dėkui. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#43 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 02 - 10:58

Štai, radau aš tą daviklį. Jis eina viršuj dėžės, kur jungiasi su smagračiu. Atsisuka 10 rakteliu, kaip ir minėjote. Aš jį išėmiau, jis buvo labai apsinešęs drožlėm visokiom. Nuvaliau, sudėjau viską atgal, bet mašina vistiek nesikuria. Tai gali būt pats daviklis sugedęs? Beje, magnetinių savybių jis neprarado. :)

Posted Image
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#44 Egidijus24

Egidijus24
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:P406 HDi

Parašyta 2012 kovo 02 - 15:23

Sveiki. Iškilo toks klausimas ar kartais ir man neiškilo tokia pat problema kad važuojant užgesta variklis, kol šaltas tol viskas gerai, kai tik pašyla taip ir gesta. Kadangi nesenei isigijau auto ir užpyliau DK(dazytao kuro) tai ar galėtu man nuo to kišti slėgio reguliatoriu? Nes kol šaltas variklis tol vazuoja ir kurias be priekaištu, kai tik pašyla variklis staiga užgesta, pastovi puse min ir vėl gali važuoti nespauzdamas gazo stipriai.
  • 0

#45 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 02 - 15:26

Sveiki. Iškilo toks klausimas ar kartais ir man neiškilo tokia pat problema kad važuojant užgesta variklis, kol šaltas tol viskas gerai, kai tik pašyla taip ir gesta. Kadangi nesenei isigijau auto ir užpyliau DK(dazytao kuro) tai ar galėtu man nuo to kišti slėgio reguliatoriu? Nes kol šaltas variklis tol vazuoja ir kurias be priekaištu, kai tik pašyla variklis staiga užgesta, pastovi puse min ir vėl gali važuoti nespauzdamas gazo stipriai.

gali buti ir tas ir anas, jungiant kompa pamatysi ;)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#46 Egidijus24

Egidijus24
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:P406 HDi

Parašyta 2012 kovo 02 - 15:37

Dabar bandysiu užpilti geros salerkos ir žiurėsiu kas gausis, gal tas DK pasikeičia kai sušyla ir kemša tą filtra.
  • 0

#47 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 02 - 16:19

Na, pasikeičiau tą daviklį, pirkau iš žmogaus. Bet kaip nesikuria taip nesikuria. Ar ir neturi taip iškart brukšt ir kurtis? Ar dar gali turėt įtakos ir slėgio reguliatorius? O gal jau ir naują temą kurt reik, nes kažkaip nutolom nuo gęsimo bevažiuojant, nes dabar jau ir nebesikuria. :s

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2012 kovo 02 - 16:24

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#48 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 02 - 16:36

Na, pasikeičiau tą daviklį, pirkau iš žmogaus. Bet kaip nesikuria taip nesikuria. Ar ir neturi taip iškart brukšt ir kurtis? Ar dar gali turėt įtakos ir slėgio reguliatorius? O gal jau ir naują temą kurt reik, nes kažkaip nutolom nuo gęsimo bevažiuojant, nes dabar jau ir nebesikuria. :s

Ash jug tau sakiau kad pirma su slegio reguliatoriumi isisprestumei :)
Tada tik davikli zhiurekis
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#49 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:605 SLtd

Parašyta 2012 kovo 02 - 16:46

nepykit ua kvaila klausima: tas kuro slegio reguliatorius paprasta zvaigzdute atsisuka, ar reikalingas "spec" raktas? to Forseti: o pas tave siurblio garsas bake kur stovi nepasikeite? Maniskis pradejo burgzti kaip traktorius....
  • 0

#50 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 02 - 16:48

nepykit ua kvaila klausima: tas kuro slegio reguliatorius paprasta zvaigzdute atsisuka, ar reikalingas "spec" raktas?
to Forseti: o pas tave siurblio garsas bake kur stovi nepasikeite? Maniskis pradejo burgzti kaip traktorius....

tai pa stave gal ora gaudo, baka atsisuka kamshti kur po sedyne yra, isitrauk siurbliuka, gal paemimas nupuves
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#51 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 02 - 16:52

Ash jug tau sakiau kad pirma su slegio reguliatoriumi isisprestumei :)
Tada tik davikli zhiurekis

Aaa, aš galvojau neužkūrimas dėl to daviklio. Okay, susitvarkysiu dar ir reguliatorių. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#52 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:605 SLtd

Parašyta 2012 kovo 03 - 10:27

nepykit ua kvaila klausima: tas kuro slegio reguliatorius paprasta zvaigzdute atsisuka, ar reikalingas "spec" raktas?
to Forseti: o pas tave siurblio garsas bake kur stovi nepasikeite? Maniskis pradejo burgzti kaip traktorius....

tai pa stave gal ora gaudo, baka atsisuka kamshti kur po sedyne yra, isitrauk siurbliuka, gal paemimas nupuves

nera ten kam nuputi-plastikas vien
  • 0

#53 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 03 - 10:41

nepykit ua kvaila klausima: tas kuro slegio reguliatorius paprasta zvaigzdute atsisuka, ar reikalingas "spec" raktas?
to Forseti: o pas tave siurblio garsas bake kur stovi nepasikeite? Maniskis pradejo burgzti kaip traktorius....

Burzgia ir pas mane. Bet jis burzgia nuo pirkimo. Tai beveik 7 mėnesiu atvažinėjau..:)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#54 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 kovo 03 - 11:02

Ash jug tau sakiau kad pirma su slegio reguliatoriumi isisprestumei :)
Tada tik davikli zhiurekis

Aaa, aš galvojau neužkūrimas dėl to daviklio. Okay, susitvarkysiu dar ir reguliatorių. :)

:blush:
ir pas tave duzgia siurbliukas o ne burzgia :)

Šį pranešimą redagavo kokonas: 2012 kovo 03 - 11:02

  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#55 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 03 - 12:14

Ash jug tau sakiau kad pirma su slegio reguliatoriumi isisprestumei :)
Tada tik davikli zhiurekis

Aaa, aš galvojau neužkūrimas dėl to daviklio. Okay, susitvarkysiu dar ir reguliatorių. :)

:blush:
ir pas tave duzgia siurbliukas o ne burzgia :)

Ką ten bandžiau jį ardyt, tai ką žinau. Prie vieno varžto šiaip ne taip dasikasiau, bet ten užveržta kaip už 9 gyvenimus. :D Viena kartą nuslydo raktas, tai pasidrožė varžtas.. Baisu antrą kartą, kad taip nebūtų, po to xaną bus. :s

Tiesa, buvau dar nuėmęs padavimo šlangutę. Tai purškia dyzelį kaip turi būt. Tai nžn. Turbūt čia ne prie ko, bet vistiek. :D

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2012 kovo 03 - 12:15

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#56 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 42
  • Automobilis:605 SLtd

Parašyta 2012 kovo 04 - 10:41

o kur ant Vln ultragarsu praplauti?
  • 0

#57 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Parašyta 2012 kovo 04 - 12:59

o kur ant Vln ultragarsu praplauti?

duoti zmogaus kontaktus vilniuje kuris uzsiema visuo tuo ir gerai viska ismano bet vistiek jus klausiat kur tai daro :doh:
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#58 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 05 - 20:10

Aš biški ir į temą ir ne į temą. Noriu nusipirkti slėgio reguliatorių. Pirkti noriu padėvėtą. Dabar iškilo klausimas. Kažkur skaičiau, kad reik imti pagal variklio numerį? Ar tai tiesa, ar nelabai? Nes tada jaučiu padėvėto nelabai išeitų gaut? :? Prašau, nuraminkit mane. :D
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#59 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2012 kovo 05 - 20:44

Aš biški ir į temą ir ne į temą. Noriu nusipirkti slėgio reguliatorių. Pirkti noriu padėvėtą. Dabar iškilo klausimas. Kažkur skaičiau, kad reik imti pagal variklio numerį? Ar tai tiesa, ar nelabai? Nes tada jaučiu padėvėto nelabai išeitų gaut? :? Prašau, nuraminkit mane. :D

Būtų visai gerai jeigu profilyje dar ir variklio galią nurodytumei. :)
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#60 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2012 kovo 05 - 20:45

Būtų visai gerai jeigu profilyje dar ir variklio galią nurodytumei.  :)

2.0HDI 81kW. :ax:

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2012 kovo 05 - 20:45

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0