Jump to content


Photo

Variklis gęsta bevažiuojant.


  • Please log in to reply
72 replies to this topic

#61 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2012 March 05 - 20:53

Įtariu, kad originalus be filtriuko buvo 0 281 002 284. Su filtriuku jau kodo paskutiniai trys skaičiai bus kitokie, bet reguliatorius tinkamas.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#62 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • posts 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Posted 2012 March 05 - 20:55

Įtariu, kad originalus be filtriuko buvo 0 281 002 284. Su filtriuku jau kodo paskutiniai trys skaičiai bus kitokie, bet reguliatorius tinkamas.

Tai svarbu, kad variklio galia tesutaptų? :) Ar kad skaičiai?
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#63 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2012 March 05 - 20:59

Jeigu pirksi seną, pats turėsi žinoti tinka Tau ar ne. Tas mano paminėtas turi tikti Tavo varikliui. Nors pas mane pvz. 80 kw variklis, nežinau kuo skiriasi nuo 81 kW. :hmm: Jeigu naują pirksi pardavėjas pagal katalogą parinks.

Edited by Bivainis, 2012 March 05 - 21:12.

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#64 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • posts 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Posted 2012 March 05 - 21:02

Jeigu pirksi seną pats turėsi žinoti tinka Tau ar ne. Tas mano paminėtas tikrai tinka Tavo varikliui. Jeigu naują, pardavėjas pagal katalogą parinks.

Ačiū, bandysiu seną pirkti, nes naujas tai kaip suprantu labai brangus..
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#65 rslevin7

rslevin7
  • Forumo naujokai
  • posts 11
  • Automobilis:Peugeot 406 HDI

Posted 2012 March 05 - 21:54

pas mane buvo su filtriuku, isidejau be filtriuko ir viskas ok buvo - beje ji dar ir tebeturiu - pilnai veikiantis. dabar isidejau atgal savo su nugnybtu galiuku
  • 0

#66 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • posts 42
  • Automobilis:605 SLtd

Posted 2012 March 05 - 22:20

duoti zmogaus kontaktus vilniuje kuris uzsiema visuo tuo ir gerai viska ismano bet vistiek jus klausiat kur tai daro :doh:

tas zmogus per daug uzsiemes matyt...
o pezas po reguliatoriaus praputimo ir siurblio is bako isemimo uzsivede! Slove man ir forumui :wub: :blush: :rolleyes:
Visgi manau, kad kalciausias cia siurblys bake: nei is sio, nei is to nustoja veikti :wacko: ir auto gesta. O vel veikti pradeda tik laida atjungus ir vel pajungus( sedyne dar neideta) 1 is 5 kartu padeda rakto is spynutes istraukimas... :wacko:
  • 0

#67 lapeno

lapeno
  • Senbuviai
  • posts 548
  • Vieta:Rokiskis
  • Automobilis:Mercedes-benz E class

Posted 2012 March 06 - 09:21

Pastaba tau kad slegio reguliatoriaus praputimas oru ilgam nepades. Ieskok ultragarsines voneles vistiek jei nori kad svariai isvalytu
  • 0

2000m. Peugeot 406 2.0hdi  :pug:

2005m. Skoda octavia combi 2.0tdi 

2004m. Mercedes benz e 270 cdi


#68 Pls_asas

Pls_asas
  • Senbuviai
  • posts 111
  • Vieta:Panevėžys-Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD - 2.0 HDI

Posted 2012 March 06 - 11:06

Pastaba tau kad slegio reguliatoriaus praputimas oru ilgam nepades. Ieskok ultragarsines voneles vistiek jei nori kad svariai isvalytu

o tai gal kas zinot kur Panevezyje galim butu Aukšto slėgio reguliatoriu issivalyt ultragarsu?
  • 0

#69 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2012 March 06 - 12:00

Spakenas Panevėžyje apie HDI gerai išmano.
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#70 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • posts 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Posted 2012 March 17 - 17:05

Na ką, bėdos išspręstos. Šiandien Liūtukas atsigavo po sunkio operacijos ir dabar važiuoja kaip naujas. Dėl gęsinėjimų, tai kaip ir sakėt, kaltas buvo aukšto slėgio reguliatorius. Pasikeitus jį nebegęsta. Agresyviai pavažinėjau beveik 1h, viskas ok. Tik gaila, kad kuro sąnaudos didelės tokiu važiavimu. :D Nesikūrė tai dėl dviejų dalykų. Pirma bėda starteris, antra bėda 2 mirusios žvakės. Pakeitus starterį ir žvakes kurias kaip ir turi kurtis, tik, žinoma, geriau nei buvo, kadangi manasis starteris jau buvo padvėsęs. Taigi tiek. :) Ačiū visiems, kas padėjot, vertinu tai. Sėkmės eksploatuoti savo. :pug: P.S. Su pavasariu, kolegos! :beer:
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#71 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • posts 1,879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Posted 2012 March 17 - 17:10

Kad tik į sveikatą ir į :pug: patvarumą. :beer:
  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#72 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • posts 42
  • Automobilis:605 SLtd

Posted 2012 March 22 - 19:43

Įtariu, kad originalus be filtriuko buvo 0 281 002 284. Su filtriuku jau kodo paskutiniai trys skaičiai bus kitokie, bet reguliatorius tinkamas.

Va mano peze kaip tik ir buvo be filtriuko, dabar nusipirkau nauja, tas jau su filtriuku, tai kilo abejoniu, ar tiks..... :dntknw:
  • 0

#73 cipsas

cipsas
  • Senbuviai
  • posts 42
  • Automobilis:605 SLtd

Posted 2012 March 28 - 22:04

Tai va, issisprende mano pezo bedos- pasirodo kaliausias buvo zemo slegio siurblys :ph34r: ! Nuveziau diedukui, Zalgirio stadione dirbanciam-sutvarke ta netikeli, paeme 180 litu ir dave metu grantija. Dabar dirba kaip bitute :good: . Nusipirkes esu ir slegio reguliatoriu, kuri idejau ir vel isemiau, bo trys paskutiniai skaiciai skiriasi ir filtriuka turi(neapsiziurejau, kad ant dezutes vienas kodas, o ant reguliatoriaus kitas :( ) tai guli ant lentynos beveik nereikalingas :dntknw:
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users