Peršokti prie turinio


Nuotrauka

koks tai voztuvas ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 48

#1 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 20:17

Posted Image

Sveiki !

Man idomu kaip vadinasi šis vožtuvas ir kokia jo paskirtis.Į jį ieina viena slangutė (pagal mane ta voztuvėly darinėja vaakumas ) buvau jį nuemės nes per jy leidzia kaskiek tepalo. Be to trauka 1-2 begiais labai vangi. Kaip suprantu tepalas eina is turbinos ? ! O gal jau turbina link galo eina ?

Iš anksto dėkoju.

Šį pranešimą redagavo Me gusta: 2012 gegužės 23 - 20:37

  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#2 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 20:49

O tai ne EGR'as cia? Kiek matau, tu ji nulupes cia? Ir ten sklende kuri darinejasi matosi.

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2012 gegužės 23 - 20:53

  • 0

#3 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 20:53

Jo tikriausiai ,tai bus erg voztuvas , gal gali paaiskint kokia jis funkcija atlieka ? Ir dar neaisku man dėl to leidziamo tepalo ,?! :unsure:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#4 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:05

Na, man keista kad jis su vakuumine zarnele. Siaip jis ismetimas is kolektoriaus dujas, kisa atgal i paemimo kolektoriu jei mato daug nesudegusiu degalu. :D Zodziu kisa is siknos visa suda atgal i burna, kad neduok, Dieve, nebutu nesudeginto kuro ir neterstum gamtos. Jei tik cia EGR aisku. Nes jis toks keistokas sakyciau. Nuo ko jis nuimtas?
  • 0

#5 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:11

Na, man keista kad jis su vakuumine zarnele.
Siaip jis ismetimas is kolektoriaus dujas, kisa atgal i paemimo kolektoriu jei mato daug nesudegusiu degalu. :D Zodziu kisa is siknos visa suda atgal i burna, kad neduok, Dieve, nebutu nesudeginto kuro ir neterstum gamtos.
Jei tik cia EGR aisku. Nes jis toks keistokas sakyciau. Nuo ko jis nuimtas?

Dėl tos žarnelės aš nesu garantuotas kad tai būtent vaakumas sklende darinėja .
jis nuimtas nuo isiurbimo kolektoriaus o ta slangelė nueina į viena is triju reguliatoriu (nuotraukoje yra du pas mane trys )
Posted Image
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#6 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:14

Tai garantuotai EGR :) Ziurek kur nueina vienas to kolektoriaus galas ir kitas. Ta prasme ka atskiria sitas voztuvas. beje, cia nuo kurios masinos nuimtas?
  • 0

#7 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:18

voztuvas 1 nuotraukoj tai toks pat kaip ir pas mane 406 '01 :pug: o jaigu neveikai jis sakykim tai kaip suprantu kuro sanaudos gali but padidėjusios ? :blush:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#8 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:21

Siaip jo, jeigu jis normalia neveikia, tai ir duminti turi neaisku kaip ir kada ir sanaudos kaip ir padidejusios turi buti. As siandiena ant 407 ji atjunges vazinejau, tai velniai zino... sanaudos lyg ir normalesnes. Kiek skaiciau forumuose tai sako be jo geriau buna. O realybeje velniai zino.
  • 0

#9 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:30

Siaip jo, jeigu jis normalia neveikia, tai ir duminti turi neaisku kaip ir kada ir sanaudos kaip ir padidejusios turi buti. As siandiena ant 407 ji atjunges vazinejau, tai velniai zino... sanaudos lyg ir normalesnes. Kiek skaiciau forumuose tai sako be jo geriau buna. O realybeje velniai zino.

na kadangi nesenai variau TA tai dūmingumas sakyciau nedidelis= 0,12
Sanaudos pas mane mieste tai didokos , bet uzmiestyje borto kompan paziuret net gera ,nors kiek skaiciau tai :pug: normalu kad mieste pavalgo
Būtų idomu suzinoti nuomone kas vazineja atsijungęs ERG .
O pas tave per ta voztuva tepalo neleidzia ?
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#10 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:37

Pas mane leisti neleidzia, bet privaro siek tiek jo... bet i toki alskuokli ant kurio tas EGR maunasi. Bet cia normalu. Ta prasme begti jis neturi, o jei siek tiek slapia nuemus ar sunkiasi, tai tarpinele gal reikia uzdeti?
  • 0

#11 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 23 - 21:47

Pas mane leisti neleidzia, bet privaro siek tiek jo... bet i toki alskuokli ant kurio tas EGR maunasi. Bet cia normalu. Ta prasme begti jis neturi, o jei siek tiek slapia nuemus ar sunkiasi, tai tarpinele gal reikia uzdeti?

pas mane tepalo buna daugiau .
1nuotraukoje kur ranka laiko tai butent is ten ir sunkaisi tepalas ,tarpinė yra per sujungimą su isiurbimo kolektoriumi- sausa.(o kad tepalo minimaliai turetu but isiurbimo kolektoriuje tai manau normalu , nes privaro is turbinos)
gal jau isdilės tas voztuvas ?
seip yra vienas varztas vidury to alsuoklio bet pabijojau kad atsukes galiu jau nebesudėt tai is nesukau jo, pats nebandei atsukt jo? :D
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#12 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 23 - 22:01

As matai jo dar net nebuvau nulupes. Va tik ryt bandysiu isardyti ir paziureti, nes buna per duobes kai pasikratau, tai kartais uzsidega antipollution pranesimas :D Po to vel uzgesta. Panasu, kad biski stringa jis pas mane.
  • 0

#13 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 gegužės 24 - 07:25

draugas turi hdi 99m 2,0 80kw.. tai jis man skiedzia kad jam po klaipeda tevalgo tik 6 ltr.. o dar zinau kaip jis vazineja tai baisu , mirti kada pasivys dar :doh:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#14 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 24 - 09:00

Vakar pasiskaiciau siek tiek informacijos apie EGR, tai pasirodo jis turi buti atsidares tik ant laisvu, bet duodant gazo turi uzsidaryti ir buti visada uzsidares. Tai kai vakar su juo atjungtu nuvaziavau koki 100 km, tai pries tai buvusios 7.2 sanaudos per ta 100 km sugebejo nusiristi iki 7.0. Ypac jauciasi sioks toks pagyvejimas ant zemu apsuku. Siandiena arrdysiu ir ziuresiu kas darosi toje puseje :D
  • 0

#15 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 24 - 12:40

draugas turi hdi 99m 2,0 80kw.. tai jis man skiedzia kad jam po klaipeda tevalgo tik 6 ltr.. o dar zinau kaip jis vazineja tai baisu , mirti kada pasivys dar :doh:

na kad mieste 6 valgo tai laabai jau sunku patikėt ir dar Klaipėdoj :D
seip as nesu mėgėjas paspaust o miete vazinėju irgi kaip galima ramiau. Man mieste suvalgo mazdaug apie 7-7,5 niekaip nesutelpu maziau kad ir kaip vaziuociau bet va uz miesto vaziuonjant apie 90km/h tai kuro sanaudos nukrenta iki 4-5 ltr /100km.
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#16 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 24 - 12:45

Vakar pasiskaiciau siek tiek informacijos apie EGR, tai pasirodo jis turi buti atsidares tik ant laisvu, bet duodant gazo turi uzsidaryti ir buti visada uzsidares. Tai kai vakar su juo atjungtu nuvaziavau koki 100 km, tai pries tai buvusios 7.2 sanaudos per ta 100 km sugebejo nusiristi iki 7.0. Ypac jauciasi sioks toks pagyvejimas ant zemu apsuku. Siandiena arrdysiu ir ziuresiu kas darosi toje puseje :D

reikės ir man kada pabandyt atjunkt ir pažiūrėt kaip su trauka is vietos ir kuro sanaudom .
Parašyk kaip sekėsi nuimt ir kokie pastebėjimai ?! :rolleyes:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#17 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2012 gegužės 25 - 00:40

Na ka, nuemiau savo 407 2.0 HDI EGR'a.
Radau stai ka:
Posted ImagePosted ImagePosted Image
Iskarto kai pamaciau koks tai "sudetingas" mechanizmas, tai net siutas paeme, kaip gamintojas sugeba uz toki sudo gabala sitokius pinigus reikalauti. :doh: Kazkoks sudvarikliukis kuris tampo kojele, kad atidenti skyle. Mano moto kuro siurblys turbut sudetingesnis ir kainuoja pigiau, nei sitas gelezies gabalas "gelbejantis" planeta.
Pats EGR vaiksto lengvai, suodziais zinoma apsineses, teko siek tiek apvalyti, bet ne per daugiausiai. Testuojant su PP2000, jis klaksi ir vaiksto. Tad numojau ranka ir sudejau viska atgal (uzglusinti kolkas neplanuoju jo).

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2012 gegužės 25 - 00:42

  • 0

#18 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 gegužės 25 - 07:51

na kad mieste 6 valgo tai laabai jau sunku patikėt ir dar Klaipėdoj :D
seip as nesu mėgėjas paspaust o miete vazinėju irgi kaip galima ramiau. Man mieste suvalgo mazdaug apie 7-7,5 niekaip nesutelpu maziau kad ir kaip vaziuociau bet va uz miesto vaziuonjant apie 90km/h tai kuro sanaudos nukrenta iki 4-5 ltr /100km.

butent, as ir sakau.. bet va jis tokio isitikinimo. na neseniai9 dar tera masina isigijes :), praeis keli menesiukai ir atsivers akys placiau :)
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#19 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Parašyta 2012 gegužės 25 - 11:53

Na ka, nuemiau savo 407 2.0 HDI EGR'a.
Radau stai ka:
Posted ImagePosted ImagePosted Image
Iskarto kai pamaciau koks tai "sudetingas" mechanizmas, tai net siutas paeme, kaip gamintojas sugeba uz toki sudo gabala sitokius pinigus reikalauti. :doh: Kazkoks sudvarikliukis kuris tampo kojele, kad atidenti skyle. Mano moto kuro siurblys turbut sudetingesnis ir kainuoja pigiau, nei sitas gelezies gabalas "gelbejantis" planeta.
Pats EGR vaiksto lengvai, suodziais zinoma apsineses, teko siek tiek apvalyti, bet ne per daugiausiai. Testuojant su PP2000, jis klaksi ir vaiksto. Tad numojau ranka ir sudejau viska atgal (uzglusinti kolkas neplanuoju jo).

pas tave jis bisky skiriasi nei mano ,maniskis plasmasinis ,bet is principo tai sitas voztuvas tikrai nėra super sudėtingas yrenginys uz kury butu galima moket nemenkus pinigus . ant maniskio suodziu nebuvo nė trupucio .tik tepalo privaryta . tepalas aisku ateina nuo turbinos nebenauja jau ji, isdile turbut yvorės reikės gal kada kai turesiu laiko ir pinigu nuimt ir vest restauruot .
kai buvau nuemes man nedaejo paziuret ar ji darinėjasi ta prasme ar ja darinėja vaakumas .reikės kada nuimt dar kartely 3 varzai atsukt nesudėtinga:D
*P.S. o tavaji ERG'a darinėja vaakumas ar elektra ?
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#20 kulchoz

kulchoz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 31
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Peugeot 407 SW 2.0 HDi/Peugeot 307 SW 1.6 HDi

Parašyta 2012 gegužės 25 - 14:29

Posted Image

Sveiki !

Man idomu kaip vadinasi šis vožtuvas ir kokia jo paskirtis.Į jį ieina viena slangutė (pagal mane ta voztuvėly darinėja vaakumas )  buvau jį nuemės nes per jy leidzia kaskiek tepalo. Be to trauka 1-2 begiais labai vangi.  Kaip suprantu tepalas eina is turbinos ? ! O gal jau turbina link galo eina  ?

Iš anksto dėkoju.

Joks cia ne egr. Sitas voztuvas stovi uz oro paemimo filtro ir vadinamas vakuumine gesinimo sklende.

Šį pranešimą redagavo kulchoz: 2012 gegužės 25 - 14:29

  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0