Jump to content


Photo

koks tai voztuvas ?


  • Please log in to reply
48 replies to this topic

#21 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • posts 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Posted 2012 May 25 - 14:49

Tai vat ir man idomu buvo, kodel su vakuuminiu grybu ji. Siaip pas mane tokia dviguba atrodo stovi (kaip su atsisakojimu). Vakar kaip tik tikrinau su PP2000 ar ji aktyvi.
  • 0

#22 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 25 - 15:18

Posted Image

Sveiki !

Man idomu kaip vadinasi šis vožtuvas ir kokia jo paskirtis.Į jį ieina viena slangutė (pagal mane ta voztuvėly darinėja vaakumas )  buvau jį nuemės nes per jy leidzia kaskiek tepalo. Be to trauka 1-2 begiais labai vangi.  Kaip suprantu tepalas eina is turbinos ? ! O gal jau turbina link galo eina  ?

Iš anksto dėkoju.

Joks cia ne egr. Sitas voztuvas stovi uz oro paemimo filtro ir vadinamas vakuumine gesinimo sklende.

ji stovi tikrai ne iskart po oro filtro .pati sklende sukasi ant isiurbimo kolektoriaus .be to jai ji stovėtu is kart po oro filtro nebutu tepalo.


O tema uzvedziau dėl to kad man ydomu kaip vadinasi si sklende ir kokia jos funkcija (nes per ja lasa tepalas .varo is turbinos)
:hmm:

Edited by Me gusta, 2012 May 25 - 15:23.

  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#23 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 25 - 15:38

Posted Image

Sveiki !

Man idomu kaip vadinasi šis vožtuvas ir kokia jo paskirtis.Į jį ieina viena slangutė (pagal mane ta voztuvėly darinėja vaakumas )  buvau jį nuemės nes per jy leidzia kaskiek tepalo. Be to trauka 1-2 begiais labai vangi.  Kaip suprantu tepalas eina is turbinos ? ! O gal jau turbina link galo eina  ?

Iš anksto dėkoju.

Joks cia ne egr. Sitas voztuvas stovi uz oro paemimo filtro ir vadinamas vakuumine gesinimo sklende.

ji stovi tikrai ne iskart po oro filtro .pati sklende sukasi ant isiurbimo kolektoriaus .be to jai ji stovėtu is kart po oro filtro nebutu tepalo.


O tema uzvedziau dėl to kad man ydomu kaip vadinasi si sklende ir kokia jos funkcija (nes per ja lasa tepalas .varo is turbinos)
:hmm:

cia yra oro sklende dozatorius ,atidarantis is interkulerio oro paemima,o per ji tepalas lasa ne tau vienam,,lasa siek tiek ir pas mane,,tepalas ten patenka nebutinai is turbinos,,mano atveju tepalas patenka is varyklio alsuoklio,tiesiog turbina ora paimdama pasiurbia ir is alsuoklio tepaliuko

Edited by ARMONDS, 2012 May 25 - 15:42.

  • 0

#24 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 25 - 15:45

Na, man keista kad jis su vakuumine zarnele.
Siaip jis ismetimas is kolektoriaus dujas, kisa atgal i paemimo kolektoriu jei mato daug nesudegusiu degalu. :D Zodziu kisa is siknos visa suda atgal i burna, kad neduok, Dieve, nebutu nesudeginto kuro ir neterstum gamtos.
Jei tik cia EGR aisku. Nes jis toks keistokas sakyciau. Nuo ko jis nuimtas?

Dėl tos žarnelės aš nesu garantuotas kad tai būtent vaakumas sklende darinėja .
jis nuimtas nuo isiurbimo kolektoriaus o ta slangelė nueina į viena is triju reguliatoriu (nuotraukoje yra du pas mane trys )
Posted Image

va siame pavaiksle tas kairiau ziurint metalinis grybas ,,tai erg voztuvas
  • 0

#25 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 25 - 15:47

cia yra oro sklende dozatorius ,atidarantis is interkulerio oro paemima,o per ji tepalas lasa ne tau vienam,,lasa siek tiek ir pas mane,,tepalas ten patenka nebutinai is turbinos,,mano atveju tepalas patenka is varyklio alsuoklio,tiesiog turbina ora paimdama pasiurbia ir is alsuoklio tepaliuko.

A na tuomet nieko labai blogo kad ten ir palasa siektiek to tepalioko :ax:
Ar gali but sumazėjus trauka 1-2 bėgiais dėl to kad nepilnai atsidaro ar usidaro sis voztuvas ?
<_<
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#26 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 25 - 15:50


cia yra oro sklende dozatorius ,atidarantis is interkulerio oro paemima,o per ji tepalas lasa ne tau vienam,,lasa siek tiek ir pas mane,,tepalas ten patenka nebutinai is turbinos,,mano atveju tepalas patenka is varyklio alsuoklio,tiesiog turbina ora paimdama pasiurbia ir is alsuoklio tepaliuko.

A na tuomet nieko labai blogo kad ten ir palasa siektiek to tepalioko :ax:
Ar gali but sumazėjus trauka 1-2 bėgiais dėl to kad nepilnai atsidaro ar usidaro sis voztuvas ?
<_<

gali sumazeti,,o tu tikrinai ar nekiaura ta membrana
  • 0

#27 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 25 - 15:57

mambrana ? :blink: hmm, tai jai gerai suprantu tai mano oro sklendė laiko vaakuma (patikrinau rankom uzdares sklende ir uzkises pirstu va vamzdely kur ateina vaakumas , tai sklendė liko stovėti toje padėtyje kur buvau uzfksaves ,atsitraukus pirsta sklende nusileido i pradine padėty -sklendė atlieka savo funkcija ) bet va napatikrinau ar isvis ateina vaakumas i ta sklende ir ar ja darineja :doh:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#28 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 25 - 16:29

mambrana ? :blink: hmm, tai jai gerai suprantu tai mano oro sklendė laiko vaakuma (patikrinau rankom uzdares sklende ir uzkises pirstu va vamzdely kur ateina vaakumas , tai sklendė liko stovėti toje padėtyje kur buvau uzfksaves ,atsitraukus pirsta sklende nusileido i pradine padėty -sklendė atlieka savo funkcija )
bet va napatikrinau ar isvis ateina vaakumas i ta sklende ir ar ja darineja
:doh:

taip supratai gerai,reiskia vakuma laiko,,bet va ar iki jo ateina vaakumas tai reikejo uzvesti varykli kai buvai isardes ir butum mates kaip ji darinejasi,,be to,jie turetu buti pas tave du tokie,,ten kazkur priepat zemiau turetu buti dar vienas toks dozatorius
  • 0

#29 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 25 - 16:52

jo reikejo paziuret bet tai ten 5 min darbo ir sklende nuimta reikes savaitgaly butinai paziuret kaip ji darinejasi o dėl kitos sklendės tai net neatkreipiau demesio :hmm: reikes paziureti kur ta kita randasi (jai isvis ji yra ) :good:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#30 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 25 - 17:29

jo reikejo paziuret bet tai ten 5 min darbo ir sklende nuimta reikes savaitgaly butinai paziuret kaip ji darinejasi
o dėl kitos sklendės tai net neatkreipiau demesio :hmm: reikes paziureti kur ta kita randasi (jai isvis ji yra )
:good:

va jai suprasi cia nera sunumeruota yra viena ir zemiau antra ta sklende http://www.auto-part...k7f/stRVE_oa5o=
  • 0

#31 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 25 - 18:05

Supratau liktai ,reiks paziuret vizualiai ^_^ Dėkui uz Info :good:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#32 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Posted 2012 May 27 - 13:18

PAVEIKLSIUKAS

gal kas zinot kas cia? ir kodel raudonam pazymetas neleidzia tepalo, o kitas "iskoseja" tepala? (nuotraukoje jis jau pavalytas nuo jo, bet matosi kad nesveikuoja)

aciu is anksto uz ats :pug:

Edited by VidasM, 2012 May 27 - 13:19.

  • 0

#33 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 27 - 15:05

cia yra oro dozatorius,,na blogai kad neparasai koks varyklis tai tenka spelioti tai turbut 2,2 hdi

va cia 15, 16 nr tavo detale http://www.auto-part...DhOWgOzwGQbsQ==
  • 0

#34 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 27 - 21:35

PAVEIKLSIUKAS

gal kas zinot kas cia? ir kodel raudonam pazymetas neleidzia tepalo, o kitas "iskoseja" tepala?

daug tepalo plaleidzia ? (kaip vizualiai matosi ?)
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#35 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Posted 2012 May 28 - 07:35

PAVEIKLSIUKAS

gal kas zinot kas cia? ir kodel raudonam pazymetas neleidzia tepalo, o kitas "iskoseja" tepala?

daug tepalo plaleidzia ? (kaip vizualiai matosi ?)

nelabai daug, nuotraukoje matosi nuvalytas, bet pastoviai buna toks "apkosetas"..
  • 0

#36 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 May 28 - 15:05

PAVEIKLSIUKAS

gal kas zinot kas cia? ir kodel raudonam pazymetas neleidzia tepalo, o kitas "iskoseja" tepala?

daug tepalo plaleidzia ? (kaip vizualiai matosi ?)

nelabai daug, nuotraukoje matosi nuvalytas, bet pastoviai buna toks "apkosetas"..

Pas mane irgi leidzia kaskiek bet kaip kaip supratau tai cia ne vien pas tave ar mane lasa tas tepalas , opel ,renault forumuose irgi tas pats
turint pinigu +laiko ir noro galima susitvarkyt viska bet kadangi tai nėra ''givybes ar mirties,, reikalas as paliksiu taip kaip ira .masinos jau juk nebera naujos :mellow:
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#37 ARMONDS

ARMONDS
  • Senbuviai
  • posts 2,329
  • Vieta:ICELAND
  • Automobilis:Peugeot 5008 1.5 BlueHDI EAT8 2022

Posted 2012 May 28 - 16:49

leido pas mane pro ten,,pritraukia turbina is alsuoklio to tepalo,,galvojau is pradziu kad pro turbina varo i ten,,bet pasirodo is alsuoklio tai ant alsuoklio zarnos pastaciau tepalo gaudikle,na atstoinika,,tai daba daug maziau ten tepaluojasi,,o isbandziau paprastai numoviau alsuoklio zarna ir nuleidau i apacia ir isvaliau visus vamzdzius ,tai po 5000 km paziurejau buvo vamzdziai svarus,tai ride kad turbina nekalta
  • 0

#38 VidasM

VidasM
  • Nuolatiniai dalyviai
  • posts 193
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406c

Posted 2012 May 29 - 15:49

tai man uztenka tik pasikeist ji ir nebeprakaituos?
  • 0

#39 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 June 03 - 13:49

Nu ka isbandziau as ta voztuva . Nuemeu slanga kur ateina is interkulerio ir paziurejau davus gazo ar darinejasi kslende .darinejasi tik kelis milimetrus . Taigi klausiu nusimanaciu at turi ta klendė lengvai darinėtis ar ne ,nes pas mane tai tikrai sunkokai darinėjai (pasijungiau slangute ir pabandziau per burna istauk ora kad usidarytu ,bet neuzteko man plauciu kad pajegciau uzdaryt ja) o uzkisus pirsta ant slangeles kur ateina vaakumas is cilindriuko jauciasi kad jis yra bet nedidelis . Manau butent dėl to yra sumazejusi trauka ! 1.Ar sunkai turi darinetis voztuvas ? 2. Ar vaakumo cilindriukas turėtu duot daug daugiau vaakumo ? :dntknw:

Edited by Me gusta, 2012 June 03 - 14:27.

  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas

#40 Me gusta

Me gusta
  • Senbuviai
  • posts 90
  • Vieta:Utena/Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 Hdi. Citroen Xm 2,1 TD

Posted 2012 June 04 - 15:25

Nesulaukes atsakymo . Problema isprendziau pakeitęs selenoida . B)
  • 0
Bamperių, ,,farų'' radiatorių, įvairiu plasmasiu remontas




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users