Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 galine vaziuokle


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#1 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 liepos 31 - 16:07

Sveiki, taigi susiduriau su pirmaja vazuokles problema. Galas barska, toks vaizdas kad bagazinej butu rakandu prideta visokiu. Toks garsas lyg stabilizatoriu traukes. variau i kemi nerado nieko, variau i tech apziuru centra nerado nieko. Tai kas ten per bildukas gyvena nesuprantu. Ir analogiskai pazistamo gale irgi barska ir neranda galu. Kazkokia fantastika, gal kas buvot susidure?
  • 0

#2 Vyciuz

Vyciuz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.483
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Parašyta 2012 liepos 31 - 18:11

Stabdziu kaladeles gale pasitikrink,jos skelidzia astru garsa jei pradeda barsket...
  • 0

Peugeot 407 Coupe 2.7HDi

Citroen DS5 14' 2.0 HDi

Peugeot 406c 2.2HDi

 


#3 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 08:28

Oi neee sitas variantas atkrenta. Kai barska kaladeles tai ir buna isorinis barskejimas, o man labai viskas salone girdisi. toks garsas lyg soniniuose kiseniuose kur bagazinej yra butu raktu prideta kokiu. Nezinau
  • 0

#4 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 08:53

Pas mane 307 universalas, ir gale desneje puseje dugsi, tai pat niekas nieko neranda.

Šį pranešimą redagavo NEWPEZO: 2012 rugpjūčio 01 - 08:53

  • 0

#5 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugpjūčio 01 - 09:46

seip ir priekyje buna kad barshka varant TA nieko neranda ir servizai tampydami neranda, o stabilizu tarukes pakeiti ir dingsta bedos. gale irgi stabilnikai stovi. Galima ishimti juos ir paklibinti. Gale nepamenu yra balkis ar ner, jei balkis yra ant jo gumos buna ishplyshe, per ten klibejimas ir barshkejimas buna, pvz C5 citrina vizualiai gumos geros o ishimi lauk ir matosi kad sailentai suplyshe,
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#6 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 12:54

Pakeiciau isilgines traukes gumas ir traukeles, vistiek barska. Uzp..... Sakau rmt bildukas apsigyveno nes net nera ka tikrint daugiau neissivaizduoju....
  • 0

#7 sizus

sizus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 567
  • Vieta:9600 Års
  • Automobilis:406 2.2(sold),307 T6 1.6 hdi;307 T5 2.0 hdi;307 T5 1.6 hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 02 - 18:45

Pas mane 307 universalas, ir gale desneje puseje dugsi, tai pat niekas nieko neranda.

Pas mane amortizatorius dungsi.Bet jis jau apsitepalaves yra :)
  • 0

#8 Kandis

Kandis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 83
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406 2.0 16v 97 kW

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 12:02

Pakeiciau isilgines traukes gumas ir traukeles, vistiek barska. Uzp..... Sakau rmt bildukas apsigyveno nes net nera ka tikrint daugiau neissivaizduoju....

Cia suvedimo traukes? Tai ne tas pasikeitei :doh: Stacias keisk
  • 0

#9 zalnierius

zalnierius
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 25
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 17:36

pas mane 98 metu P 406 galas irgi barskejo net vaziuojant keliu be duobiu su mazais itrukimais kelyje ir pan. nuvaziavau i eolta klaipedos padare uz 20 lt vaziuokles diagnostika ir pasake kad galiniai stabdziu diskai ovalūs delto ir bilda, juos pakeitus viskas dingo.
  • 0

#10 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2012 rugpjūčio 03 - 20:31

pas mane 98 metu P 406 galas irgi barskejo net vaziuojant keliu be duobiu su mazais itrukimais kelyje ir pan. nuvaziavau i eolta klaipedos padare uz 20 lt vaziuokles diagnostika ir pasake kad galiniai stabdziu diskai ovalūs delto ir bilda, juos pakeitus viskas dingo.

Ce kazhkokia fantastika :)
Arba kazhka jie ne taip sushnekejo:)taigi diskai prisukti prie stebules ir sukasi kartu su ratu, bildeti jie negali :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#11 Irmas407

Irmas407
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 60
  • Automobilis:peugeot 407 SW

Parašyta 2012 rugpjūčio 05 - 10:59

Sveiki, taigi susiduriau su pirmaja vazuokles problema. Galas barska, toks vaizdas kad bagazinej butu rakandu prideta visokiu. Toks garsas lyg stabilizatoriu traukes. variau i kemi nerado nieko, variau i tech apziuru centra nerado nieko. Tai kas ten per bildukas gyvena nesuprantu. Ir analogiskai pazistamo gale irgi barska ir neranda galu. Kazkokia fantastika, gal kas buvot susidure?

Pas mane lygiai tokia pati beda :dntknw: ziema kazkodel dar labiau pradeda bildet matyt salta pasidaro :clap:
buvau islupes ir tas kisenes ir karoce beveik visas plastmases nieko neraudau tai taip ir vazineju kartais nustoja po kiek laiko vel nu nzn kas ten per by............
Jei ka rasi tai pasidalink info
  • 0

#12 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 07 - 10:20

Cia suvedimo traukes? Tai ne tas pasikeitei :doh: Stacias keisk

Stacias ir keiciau. Jo Irmai zinok ir pas mane buna uzeina kartais kad nebarska! Aisku labai retai tas buna. Zinokit isnarsiau kiekviena mazgeli kiekvienas varzteli. Nu bl kaip barska taip barska, Tikrai ne amortikas ir tuo labiau ne stabdziu diskai. Tas barskejimas ne kazkoks dugsejimas ar pan o grynai kai su plaktuku kazkas gal i plastmases barskintu. Nu krc... Pabandysiu as dar pats gala ant kulbiu issikelt kad kabotu visa sikna. Nes kemi ten isvis dirba gal praktikantai, o tech apziuroj patys zinot kaip tikrina.
  • 0

#13 Davidass

Davidass
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 113
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0 hdi

Parašyta 2012 rugpjūčio 07 - 10:22

pas mane 98 metu P 406 galas irgi barskejo net vaziuojant keliu be duobiu su mazais itrukimais kelyje ir pan. nuvaziavau i eolta klaipedos padare uz 20 lt vaziuokles diagnostika ir pasake kad galiniai stabdziu diskai ovalūs delto ir bilda, juos pakeitus viskas dingo.

tai pas tave turejo jaustis vibracija gale.
  • 0

#14 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 kovo 06 - 15:25

Ar kas nors atsakysite i toki paprasta klausima. Turime galini 407 amortika.
http://1drv.ms/1fKAQcJ
Klausimas, ar ta dalis Nr. 2 privaloma keisti kartu su visu amortiku?
Aisku kol neisardyta, tol bus neaisku, bet klausiu del to, kad nesinori ardyti masinos galo, rasti isklerusia ta atrama, tada vaziuoti i zibinta (atrodo kiti prekybininkai neturi ju), pirkti atrameles ir vel gryzus viska surinkti. :)
Nes gal tai nera tokia lengvai besidevinti dalis?
Amortikus beje keisiu del to, kad vienas apsitepalaves. Tai ka manote apie KYB amortizatorius? Ar geriau imti kazka kitko?
  • 0

#15 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2014 kovo 06 - 17:13

Stabilizatoriaus ivoriu gumas pasikeisk, jos pas tave ir barška. :good:
  • 0

#16 balbo

balbo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4
  • Automobilis:peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 06 - 18:35

buvo ir man taip,pakeiciau stabilizatoriu traukelesir viskas baigesi.
  • 0

#17 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 kovo 06 - 20:35

Deja, deja :) Stabilo ivores jau pakeistos, o baladojimasis tik is vienos puses. barska tikrai ne jos. Vienas amortikas apsisisijas jau daugiau nei 2 metai. Pagaliau atejo laikas ir galimybes atsirado juos pakeisti, tai va ir klausiu koks sansas ir tuos sudukus kartu keisti. Tiesa stabilo traukiu nekeiciau. Bet jos cia bus paskutineje vietoje keiciamos, nes dabar man svarbu amortikai! <_<

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2014 kovo 06 - 20:35

  • 0

#18 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 08 - 15:52

Sveiki, tai galų gale ar realiai kažkas išsiaiškino kas ten barška, nes buvau išsiėmęs tą stabilizatoriaus traukelę, niekas nekliba, viskas gerai, ir įvorės atrodo gražiai, juolabiau, jau ir kitoj pusėj pradėjo po truputį barškėt :)) ar tiesiog aklai pirkt naujas traukeles ir pasikeist? :D
  • 0

#19 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 08 - 15:55

Ir kas keisčiausia, kai stipriai šiemet šalo, buvo nustoję barškėt, atšilo ir vėl barška :D
  • 0

#20 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 kovo 08 - 19:35

Nu pas mane identiskai zinok. :D Pries ziema maziau barskejo, ziema isvis nurimo ir tyla buvo, o kai atsilo tai jau vezimo garsas. :D Bet tik is vienos puses. Butent is tos kur amortikas apsimyzes. Bet dabar biski nebus laiko ateinancia savaite, tai palysti po masina galesiu tik po savaites, ne anksciau.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0