Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 galine vaziuokle


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 68

#21 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 kovo 08 - 20:26

Kai pasikeisi tai pranešk, jei nesunku, nes tą amortiką pakeist daug reikalų, aš jau seniai galvojau, kad gali būt amortikas, bet pas meistriukus kelis nuvariau, sako amortikas tai tikrai sveikas, bet daugiau nieko nelieka, kogero viduj jis malasi jau, nes neapsitepalavęs :)
  • 0

#22 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 09 - 19:03

Keičiau amortiką, niekas nepasikeitė, kaip bildėjo, taip bilda, kosmosas :wacko:
  • 0

#23 Makerinis

Makerinis
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 39
  • Automobilis:407 SW

Parašyta 2014 balandžio 14 - 07:36

O prie zapaskės kokių pašalinių varžtų nėra įmesta?
  • 0

#24 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 14 - 19:43

Ta prasme? :)
  • 0

#25 oblius

oblius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 807 2,2hdi 94kw

Parašyta 2014 balandžio 14 - 20:00

Ta prasme? :)

pasikeisk stabilizatoriaus traukeles ir pamirsi sita tema.duodu 99%
  • 0

#26 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 15 - 22:41

Restauravau abi, nieko nedavė :)
  • 0

#27 oblius

oblius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 807 2,2hdi 94kw

Parašyta 2014 balandžio 16 - 22:04

Restauravau abi, nieko nedavė :)

http://e-shop.eoltas...earchauto=17986
ar sitas restauravai?kaina 44Lt.ar apsimoka restauruoti?kiek kashtavo,siaip del idomumo
  • 0

#28 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 17 - 21:39

Šitas, po 15 lt padarė man, bet niekas nesikeitė, liko tik tos atraminės gumos gal, kur prisuktas traversas visas ir dar gal ta traukė, kur tokia išlenkta, aliuminė kur prie mašinos korpuso prisukta, gal tos gumos vidurį, bet išėmęs buvau, gražiai atrodo, nžn :(
  • 0

#29 oblius

oblius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 807 2,2hdi 94kw

Parašyta 2014 balandžio 17 - 22:15

Šitas, po 15 lt padarė man, bet niekas nesikeitė, liko tik tos atraminės gumos gal, kur prisuktas traversas visas ir dar gal ta traukė, kur tokia išlenkta, aliuminė kur prie mašinos korpuso prisukta, gal tos gumos vidurį, bet išėmęs buvau, gražiai atrodo, nžn :(

nu jo,mistika cia pas tave.mano p 605 tai irgi ziema kai gerai pasaldavo nebebarskedavo,pasyla oras,vel bildedavo kaip pasiutus.pakeiciau abi tas traukutes,kaip ranka nueme.jei ne traukes tai net nezinau,kas cia gali bildet.vezk i servisa ir sakyk,kad kol bilduko neras tegu net neskambina.tik kazi kiek pinigu paims :dntknw:
  • 0

#30 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 18 - 20:55

Buvau tos pusės visai išėmęs traukelę, niekas nesikeičia, įdomu kur visi kiti komentatoriai dingę ar rado savo problemą :D
  • 0

#31 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 balandžio 18 - 21:44

As kol nepasikeiciau amortiku (o prie vieno is apsisiojusi dar ir trukusi spyruokle prisidejo - tai ir jas keisiu), tai neturiu ka komentuoti. :ax:
  • 0

#32 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 19 - 07:35

kad nekurti naujos temos, noriu paklaust, kas gali but jusu nuomone, jei vaziuojant didesniu nei 100km/h greiciu ir stapdant jauciamas drebejimas, kuo stipriau spaudziamas pedalas stapdzio, tuo didesnis drebejimas, ir taip pat del greicio, kuo didesnis greitis tuo didesnis drebejimas stapdant. mano nuomone, kad diskai, nes priekinius abu, kai reikejo keist visai netycia radau,apunaujius uz maza kaina, tai velnei nemate ir nusipirkau juos, seip pusantru metu viskas gerai, tik va dabar atsilus oram pastebejau tai. Dar cia buvo tech man, tai teko palakstyt neblogai gazas dugnas, pats esu toks, kad vaziuoju kaip man uzeina, kartais ramei, kartais gazas, dugnas, ana savaite ne karta teko palakstyt, tai logiskiausias mano paaiskinimas, kad susikraipe diskai stapdziu nuo perkaitinimo, butu idomu isgirst jusu nuomones :beer:
  • 0

#33 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 balandžio 19 - 11:16

Susikraipyti gal ir nesusikraipe, bet geiciausiai bus tikrai diskai kreivoki. Gali buti net galiniai :) Tiesiog per kazkuri laika jie susidevejo ir tiek. Dar itakos gali tureti padangos ir ju balansavimas.

Šį pranešimą redagavo sandman^kfmf: 2014 balandžio 19 - 11:16

  • 0

#34 Selbis3

Selbis3
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 18
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2014 balandžio 19 - 15:19

Nu aišku, pabildėsiu dar metus, pravarysiu tech ir parduosiu, šiaip smagiai važiuojanti mašina, tik muziką reik pasigarsint :D
  • 0

#35 Vaigema

Vaigema
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD

Parašyta 2014 gegužės 08 - 14:23

Gal kas gali pasidalinti vaizdeliu (schema) nuo amortizatoriaus apačios iki galinio taško prie kėbulo?
  • 0

#36 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 gegužės 15 - 09:38

Na ka, pasikeiciau amortikus ir spyruokles (primenu viena buvo trukusi), bet stuksenimas vistiek liko :shy:
Darau isvada, kad vistik kazkas maskatuoja ten kazkur gale ir pastuksena. Nes po amortiku keitimo tai atrodo retesns tas stuksenimas. Turbut veikiantis amortikai jau sugeria ne tokius stiprius smugus, o jau kai duodi i duobe, kad kebulas pasiubuotu, stuksenimas girdisi. Nors ne toks ikyrus.
Kas patiko beje, ant 407 labai paprastai keiciasi amortizatorius. Pakeli masina, issuki apatineje kilpoje esanti varzta, issuki virsutineje kilpoje esanti varzta ir istrauki visa toki su spyruokle. Tada LABAI GERU SUSPAUDEJU pagalba, paspaudi spyruokle, nusuki virsutine kilpa ir nuimi spyruokle. Pas mus kadangi buvo prasti suspaudejai, tai virsutine kilpas nuememe paspaude ir tiesiog nupjove amortiko stoko gala. :D O uzdejimui suspaudeju uzteko.
Patikslinu, kad svarbu, jog suspaudejai butu LABAI GERI IR KAIP IMANOMA KUO DIDESNI. Nes spyruokles tai ten tokios neblogos. Su prastu suspaudeju pora, tai vos vienu metu pirstu neprardo mano draugelis. :D O su geresniais tai nepavykdavo tiek suspausti spyruokle, kad galima butu ramiai nusukti virsutine kilpa.
Amortikas atrodo taip:
https://dl.dropboxus..... absorber.PNG
Kilpa nr. 2 su lekstute suspaudzia spyruokle ant pacio amortiko ir ant stalo graziai uzmovus spyruokle, nusiimi visus tuos suspaudejus ir po pazastimi nusineses amortika idedi ir isuki dviem varztais per matomas kilpas. :) Paprasta ir patogu.
O spyruokle taip:
https://dl.dropboxus.....ar spring.PNG
  • 0

#37 Vaigema

Vaigema
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 17
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD

Parašyta 2014 gegužės 26 - 11:00

406 pakeitėm gale po tris traukes; amortizatorius; sailenblokus, beto gale yra tik atraminės gumos - darbai baigti, o galas kaip barškėjo taip tebebarška :wacko: :wacko: :wacko: Neviltis ir barška kairioje pusėje - sėdi bildukas ir raktu barškina - sako lipk tu iš tos mašinos ir vaikščiok pėsčiom :doh:
  • 0

#38 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 gegužės 26 - 12:42

Na ant 406 tikrai nezinau kas ten galetu barsketi. Vazinejau su juo 5 metus, tai tik stabilo traukes bildedavo, kai susidevedavo.
Ant 407 ten jau gale skiriasi pakaba ir beje atradome kad vistik kazkuri dalis is pakabos barska. Tik reikia gerai masina isiubiuoti ir bildesiukas atsiranda. Tiesa kad pamatyti kas bilda, reikia siubavmo metu buti duobeje ir paziureti, bet dar nebuvo progos. Manau tai po atostogu issaiskinsiu. Beje, tas bildejimas sumazeja arba dingsta kai masina pakrauta stipriai gale. Gal kas zinos kuria cia detale is tos sudetingos 407 pakabos. B)
https://dl.dropboxus.....rear axle.PNG
  • 0

#39 sandman^kfmf

sandman^kfmf
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 814
  • Automobilis:Peugeot 407 SW (2005) DW10BTED4 2.0 HDI (100 kW)

Parašyta 2014 birželio 16 - 14:12

Na va. Tik is serviso ir gavau tokia info, kad bilda gaine desine reaktyvine trauke. Kadangi pradzioje maniau, jog reaktyvine = stabilizatoriaus trauke, bet pasirodo, kad ne. :blush: Tai dabar klausimas, kuri is auksciau nurodytu traukiu yra reaktyvine? Kiek skaiciau internete, tai isilgai kebulo einanti - nr. 3 turetu buti? Pataisykite jei klystu. Beje, kaip suprantu, jai reikes tiesiog sailenblokus ipresuoti. Klausimas aisku kuri sailenbloka reikia pirkti. :doh: To nepaklausiau servise, nes jau kaip minejau, maniau, kad kalba apie reaktyvine trauke.
  • 0

#40 Finalfour

Finalfour
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 467
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe 2.7 HDI

Parašyta 2014 birželio 16 - 14:24

Visi sako reaktyvine reaktyvine... o kodel ji taip vadinasi? Galite apsviesti, kodel si trauke vadinama reaktyvine? :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0