Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nerimtas servisas. Atsargiai!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#1 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 19:59

Sveiki, klubiečiai, peugeot mylėtojai ir jiems prijaučiantys. Šiandien gavau pakankamai svarbią pamoką, kuria norėčiau pasidalinti ir su Jumis. Ši paprasta, ir - pasistengsiu, kad būtų neilga - istorija prasidėjo negražų ir pakankamai šlapią antradienio rytą. Atsikėliau kaip žmogus, pasidariau savo būtiniausius reikalus, susiruošiau į universitetą. Išėjau į gatvę. Lijo. Pamačiau mano liūtės nosytę, kyšančią iš už kažkokių miegančių mašinų. Iškart prašviesėjo akyse (neslėpsiu - myliu šį automobilį) :wub: Atsisėdau, patryniau rankutėmis ir suktelėjau raktelį. Liūtė smagiai urgztelėjo ir ėmė dusliai murkti, kaip kątik iš miego pažadintas žvėris. Po kurio laiko abu apšilom ir nutarėm pradėti eilinę, niekuo neypatingą kelionę į Naugarduko g. Nemėgstu aš tos vietos. Liūtė irgi nemėgsta - ten kažkokios statybos, elektronikos fakultetas, pastoviai nėra vietos liūtei pasnausti, kol mokausi, ir šiaip - pilna idiotiškai valdomų sankryžų. Lėtai pajudėjom, pakeliui supratau, kad senieji valytuvai visai gerai valo, tad nauji BOSCH'ai lauks arba žiemos, arba pavasario. Bevažiuojant sukosi mintys apie tai, kaip visos skruzdėlytės keliauja į mokslus, į darbus, arba iš jų. Prariedėjom Antatakalnio žiedą, kuriame eilinį sykį pro pat liūtės nosytę iš pirmos juostos į kairę pranėrė kažkoks nesusipratėlis, palikdamas ilgą, smirdantį juodų dūmų debesį. "-Nieko baisaus - įprasta" -pagalvojau ir toliau nekreipdamas ir nelipdamas ant signalo(kas yra labai dažnas reiškinys Lietuvių vairuotojų kultūrą stebint iš šono) pajudėjau iš vietos. Nekreipiau dėmesio į tą vairuotoją. Pagalvojau - na gal skuba, maža ką.. Toliau pro akis pralėkė kelios raudonos dėžės su ūsais, pilnos tų pačių skruzdėlyčių, kažkur skubančių, kažkur turinčių reikalų. Netoliese buvo ir Gedimino pilis su savo begėdiškai slenkančiais šlaitais, it kokiu gundančios merginos sijonu. Pravažiavau tai labai ramiai, kaip niekur neskubantis žmogus, sustojusiam laike. Toliau vangiai prisišliejau prie dar vienos gyvatėlės mašinų ir tapau jos uodega. Prašliaužėm pro LR seimą. Vienas žmogutis, važiuojantis prieš mane nusuko į kiemą. Nudžiugau - na va, o žmonės sako "besmegeniai", "tinginiai" ir pan.., o iš tikro va bent jau vienas(o gal viena) darbe bus.. Labai greit grįžau prie minties apie "žiemą ir 141 besmegenį". Nors iš garsiakalbių mane lepino švelnus Nyushos balselis, kuris sakė "I'm your angel", ta mintis mane privertė nusijuokti. Na, galiausiai lėtai privažiuoju naujai remontuojamą kelią, kurio viršutinė danga nuimta jau kuris laikas, sklandžiai, be jokio menkiausio truktelėjimo sumažinu pavarą iki 1 ir liūtukė lengvai, kaip drugelis vasarą, o gal labiau kaip mergaitė basomis kojytėmis žengia ant aštrių padukus kutenančių akmenukų. Dailiai plaukiojam apie duobes kaip laivelis. Jau pilnai apšilusi ir pabudusi iš po naktinių sapnų apie kitus liūtus, maniškė Elita guviai stryktelna į Geležinio Vilko gatvę ir... staiga suprantu, kad kažkas negerai.. Tas negražus tuksenimas.. Kaip koks piktybinis genys bagažinėje. Sustoju, ir staiga suprantu, kodėl mama man visada sakydavo - nebėgiok basas per kiemą! O aš, kadangi vyras didelis, jau buvau kuris laikas pamiršęs šį pamokymą. O liūtukei to iš vis niekas niekada nesakė. Žodžiu, atidžiai apžiūriu padangas ir matau, kad šiandien mano sąskaita bus nulaužta, panaudojus stebuklingą žodžių junginį - "Pinigine, atsiverk!". Beapžiūrinėjant sužeistą liūtukę, ši liūdnai užgeso. Matyt puikiai suprato, kas įvyko. Bet ji juk nekalta, kad kelyje pilna metalinių šūdukų ir aštrių akmenų.. Ir vienoje ir kitoje pusėje iš kyšančių kaip kokios bitės geluonių girdisi įkyrus šnypštimas. Suprantu, kad reikia judėti greitai, nes, kaip praktika rodo - jeigu jau girdi šnypštimą iš padangos pusės, tai žinok, kad šnypšti padanga šiaip sau ne-ga-li. Na tiesiog negali ir tiek. Taigi, mano liūtė vėl murkteli ir nebe lėtai ir apatiškai, bet vikriai išskrenda iš šalikelės į patį gatvės viduriuką. Kol yra galimybė, nelaukiam bei skriejam su vėjeliu.. ..link pirmo pasitaikiusio padangų montavimo servisiuko. Jame paaiškėja, kad dešinioji galinė padanga pradurta 2 vietose - kažkokiu metaliniu geležies gabalėliu bei jam į pagalbą atskubėjusiu akmenuku, kuris ir pasislėpė padangos viduje. Po keliolikos minučių padanga jau buvo sutvarkyta. Eilė atėjo ir kairiajai galinei padangai. Tik štai ir problema - o ten ne skylutė, o visa skylė.. Knato neįkiši, lopo neuždėsi. Meistras pakraipė galvą. Na, ką padarysi - jis žino geriau už mane, ar man apsimoka, ar ne. Juolab, kad jis negarantuoja, kad tai apskritai kaip nors padėtų. Nuliūdau.. Susimokėjau už vienos padangos atgaivinimą. Piniginė palengvėjo nedaug, tik keliomis kupiūromis. O tada į galvą toptelėjo išganinga mintis - o, jeigu tik aš dabar turėčiau dar vieną padangą, bent kuriam laikui.. Ir tiesiog pajuntu, kaip tą žavingą akimirką mano veidą nušviečia pasitenkinimo spinduliai. Dailiai pakeliu bagažinę, ištraukiu visus reikalingus įrankius ir demonstratyviai, kaip tikras profesionalas keičiu padangą(o gal tiksliau - ratą). Uždėjus atsarginį ratą ant stebulės, po kelių sekundžių uždėjus dar kartą, ir dar kartą, kvartalas išgirsta keliolika trumpų bet itin konkrečių nusivylusio Justo žodžių. Kvartalo gyventojams, ryte išėjusiems į balkonus pagurkšnoti kavos ar parūkyti teko išgirsti kažką panašaus į: "koks geras buvęs Elitos šeimininkas - jis buvo toks baisiai protingas, kad įdėjo netinkantį tai stebulei atsarginį ratą. Ir kokie geri kelininkai, kurie kaip išdykę vaikai pabėrė nuostabių akmenukų ant kelio. Ir koks šaunuolis Justas, kuris kątik kaip tikras gudruolis ištraukė iš šnypščiančios padangos tą tobulai aštrų akmenuką". (Taip skambėtų mano itin smarkiai cenzūruotas ir išverstas į sklandžią Lietuvių kalbą sakinys. Jeigu tai būtų rodę TV - girdėtųsi tik vienas "pyyyyp", kuris truktų kokių 20sekundžių).

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 06 - 20:01

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#2 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:04

Trumpam grįžkim prie tos dalies, kur aš su didžiuliu pasitenkinimu po kelių minučių vargo ištraukiu tą begėdį akmenuką iš padangos, nutraukdamas jos skausmingą šnypštimą.. Tai pakankamai komiška, nes suprantu, kad ne tik matau 2 nykščių dydžio skylę, bet visais savo rankų ir galvos plaukeliais pajuntu, kad atgal į tą skylę akmenuko nebeįkišiu.. Sprūsteli "Oops...", prisimenu anekdotą apie Oops bei atominę elektrinę ir suprantu, kad nėra ta situacija tokia ir bloga. Suprantama, laikas spaudžia, greit prasidės paskaita ir taip toliau.. Taigi.. Padėtis be išeities gauna dovanų išeitį - statau blogąjį ratą į vietą, prisuku varžtus ir liūtukės užpakalis priartėja prie žemės keliasdešimčia centimetrų.. Praleidęs vieną paskaitą, labai lėtai, bet iškėlęs galvą, kaip niekur nieko(..bet lėtai) atvažiuoju į Basanavičiaus g. Palieku savo sidabrinę meilę pailsėti kiek daugiau nei valandai, kol būdamas paskaitoje sumąstysiu, ką daryti toliau. Laikas veltui nepraeina - gal kas matė, gal nepastebėjot, bet šiandien kreipiausi pagalbos į klubiečius facebook'o puslapy pranešimu, kad ieškau zapaskės R15.. Ji nebūtų padėjusi, deja. Supratau, kad kokią beimčiau zapaskę, jos varžtų skylės bus per mažos esamiems varžtams, kadangi buvęs šeimininkas nutarė prasriegti stebulėje sriegį kitiems varžtams, kurie, suprantama, storesni nei originalūs. Likusią paskaitos dalį praleidžiu kurdamas planą B: ieškausi naudotų pigių padangų bent jau kuriam laikui - bent savaitei. Ir randu - 3 poras 15"dydžio batukų liūtei praktiškai nemokamai - 40lt, 50lt ir 60lt. Per pertrauką lėtai gadindamas padangą ir ratlankio kraštelį slenku Basanavičiaus gatve žemyn link Pylimo gatvės. Ir kairėje pamatau servisą, o prierašas - "padangų montavimas" iš vis nudžiugina. Bet, ne veltui yra sakoma - nesidžiauk radęs - neverk pametęs.. Pakeliam liūtės pasturgalį dar kartą, jaunas, (bet kvalifikuotas) meistras nuima ratą ir pakraipo galvą. Paklausiu profilaktiškai - ar taisoma - kiek kainuos? Išgirstu mane tenkinantį atsakymą - 30lt. Ištariu tik vieną žodį - darom. Greit pamatau, kad meistras(nors jaunas, bet kvalifikuotas) bando atrasti stebuklngą būdą įjungti kompresorių. Iš pradžių paaiškėja, kad trifazio srovė atjungta(???), taigi padangų montavimo stendas neveiks kokią valandą - gal dvi. Niekas nežino tiksliai. O po to pasipila geros naujienos - kadangi skylė padangoje didoka, reikia lipdyti iš vidaus, nes knatas tiesiog praeis kiaurai. Tam, kad užlipdyti - reikia prieiti iš vidaus. Tam, kad prieiti iš vidaus reikia stendo. Bet jis neveiks be oro. Oro nėra. Taigi padanga liks suglebusi kaip koks šliužas rudenį. Prie to paties greit paaiškėja, kad jaunas(bet kvalifikuotas) meistras neturi net ir tų plėmų padangos lipinimui iš vidaus. Na, kad ir kaip apmaudu, bet būna kad ir pasibaigia tie lopinėliai.. Na, jaunas(bet kvalifikuotas) meistras prisuka ratą į vietą. Darbų eigoje dar kyla minčių paklausti, ar tikrai gerai prisuko. Bet kažkaip instinktyviai prisimenu, kaip man pačiam - šiaip taikiam ir ramiam žmogeliukui - užvirdavo kraujas vasaros praktikos metu Audi centre, kai manęs, praktiškai pusę gyvenimo praleidusio garaže, meistras pusiau juokais, o didesne dalimi - rimtai paklausdavo to žeidžiančio mano, kaip darbo nebijančio žmogaus savimeilę klausimo: "Ar gerai prisukai ratus?"..
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#3 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:07

Taigi, nutariu, kad negadinsiu jaunam(bet kvalifikuotam) meistrui dienos. Juk jis - padangų montavimo - balansavimo ir remontavimo meistras. Gerbiu jį už malonų bendravimą, už tai, kad STAIGIAI kryžminiu ratų raktu užsuko varžtus ir už tai, kad buvau maloniai nukreiptas į Kemi autoservisą, kur mano laikinas nesklandumas, susijęs su prakiurdyta padanga turėjo būti sutvarkytas. Atsisveikinu, spustelnu gerajam jaunam (bet kvalifikuotam) meistrui ranką, mandagiai palinkiu geros dienos.. Taigi, tęsiu kelionę link Švitrigailos gatvės. Lietus lyja, mąstau, kaip smarkiai būčiau apsitraukęs, jei būčiau pasiteiravęs apie prisuktus ratus, o man būtų pasakę, kad ratai prisukti. Ir tada būčiau pasakęs kažką panašaus į -"puiku. Smagu tai girdėti...". Iš tikrųjų liūdna, (suprantu, kad šiuo metu gadinu savo ratlankį, padanga kuo toliau tuo labiau darosi nebetinkama netgi ir taisymui, praleidinėju paskaitas, į kurias vakar dievagojausi eisiąs) nors liūtukė ir bando paguosti švelniai pūsdama šiltą orą. Na, skūstis negaliu - kai kurie žmonės neturi namų, o aš sėdžiu savo mylimoj mašinoj su maike. Išpindėjau visiškai - kažkoks siaubas... :shy: :blush:

Kemi autoservise į mane ilgokai nekreipia dėmesio(na, tikėkimės, kad nepasirodžiau nesvarbus jaunas piemenėlis), bet po kurio laiko man nelabai mandagiai, net neapžiūrėjęs padangos jis paaiškina, kad nepadarys nieko, jeigu: "skylė ne šone, bet ant paviršiaus, kuris liečiasi su asfaltu" ( tikslios citatos pabaiga ). Kelis kartus, būdamas įsitikinęs, kad mane galbūt neteisingai suprato, mandagiai ir dar parodydamas rankomis, kurioje vietoje skylė, paaiškinu, kad padangos kraštas sveikas. Tereikia vietoje knato prilipinti "blyną" iš vidaus.. Bet po kurio laiko suprantu, kad durnelis gaištu mūsų abiejų brangų laiką ir mano padangos čia tikrai nesutvarkys. Tačiau, žmogus suprato mano bėdą ir nukreipė į padangų servisą už 3 sankryžų, kur mano vargšė padanga bus vulkanizuota (atvirai pasakysiu - tai man nuskambėjo kaip kosmoso odisėja arba kaip ugnis akmens amžiuje). :wacko:

Iš Kemi išėjęs pažiūrėjau į kiaurą Elitos batuką ir supratau, kad įmanomas ir variantas, kad kol iki to stebuklingojo servisiuko nudardėsiu, nebeliks mano padangos, nes ratlankis (tai mane guodė!!!) jau kuris laikas sėkmingai riedėjo per beviltiškai suglebusią gumą, o ne asfaltą.

Pravažiuoju pirmą sankryžą, liko TIK 2. Jau tuoj antra, va jau nebedaug belieka- jau matau ją.. Tuo tarpu pajuntu, kad vibracija gale padidėjo, taigi nutariu, kad kažkas negerai ir atsargiai pasitraukiu į patį kelkraštį. Stabdau laaabai lėtai, kad nieko nesugadinčiau. Ir staiga man pro akis prabėga visas laikas nuo pat pažinties su jaunu(bet dar sykį pakartosiu - kvalifikuotu) meistru iki pat šios akimirkos. O kai jau laikas prabėga, dailiai pasprunka ratas, apgadindamas vidinės arkos plastmasę, aplankstydamas stabdžių disko purvasargį, apsitrankydamas į stabdžių diską ir kažkaip kvailokai perkreipdamas galinį bamperį. Sustoju. Šoninio vaizdo veidrodėlyje matau, kaip ratas susvirduliuoja ir atsigula ant žemės. Liūtukė užgesdama tarsi atsidūsta. Išlipu, greit susirenku rato varžtus. Jie buvo išsidėstę idealiai lygiais atstumais vienas nuo kito idiotišku vingeliu. Taigi, vėliau stoviniuojant buvo proga prisimint, kaip Joniukas ir Grytutė mėtė batono gabaliukus ant kelio... Taigi, jeigu būčiau ieškojęs rato, pagal varžtus ant žemės jį būčiau radęs.

Trypčioju lietuje. Pakeliu maždaug 1-2m. nuo peugeot gulintį ratą. Pažvelgiu į stabdžių diską, kuris kątik pasimylėjo su asfaltu. Suprantu, kad esu konkretus medis, nes visgi vertėjo jauno (bet prisiekiu - atrodžiusio kaip kvalifikuoto profesionalo, žinančio, ką daro) paklausti, ar jis prisuko ratus. Ir suprantu, kodėl naudojami dinamometriniai raktai, ir kodėl apskritai naudojami raktai.. Bukai nusišypsau pravažiuojantiems žmonėms, kurie atrodo labai susidomėję reginiu ^_^
Susiskambinu su grupiokais, kurie tuoj atvažiuos ir atveš man dar vieną keltuvą. Susiskambinu su tėčiu. Pasiguodžiu jam, kad va, nežinau, ar aš didesnis medis, ar tas, kuris prisukinėjo ratą. Jis patyli, nuramina ir duoda kelis gerus patarimus. Ačiū jam už tai. B) Suprantu, kad viskas sutvarkoma, ir gal nebus didelių problemų.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#4 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:09

Atvažiuoja 2 grupiokai ir dar 2 pažįstami. Na, juk pajuokauti irgi reikia :rolleyes:
Nutariu, kad reikia nueiti į netoliese esantį mažytį garažėlį, kur prekiaujama ratlankiais, padangomis. Taip pat ten vyksta montavimas. Paprašau vienos nebereikalingos išmestos padangos. Man parodo visą krūvą ir su šypsena pasako - imk nors visas :)~ Aš žmogus kuklus - pasiimu vieną R15 mačiusią gyvenimo padangytę ir kukliai nešu į garažėlį. :blush: Atsitempiu savo margo pasaulio mačiusį ratlankį. Meistras pastebi, kad nėra nipelio (ar kaip ta dalis vadinama). Tą akimirką suprantu, kad visgi medis esu aš - pasitikėjau jaunu meistreliu ir apdegiau dėl to.
Žodžiu, permontuojama padanga, įsukamas nipelis, mano piniginė ir vėl atsiveria, o tada nešuosi super duper sutvarkytą ratą.

Pakaitomis nuo pat priekio iki galo perdėdami keltuvus pasikeliam mano liūtukę ir ratas keliauja į vietą. bandau ir taip, ir anaip prisukti ratus. Na kaip besukčiau - vistiek 3 varžtai užsiveržia. Nu nors nušaukit - prisiveržia!!! Ir tada galutinai suprantu, kad medžiai mes abu - aš - dėl to, kad nepaklausiau, o jaunas meistras - am, tiesą sakant nežinau, kaip tiksliai nusakyti, kodėl, bet jis irgi nusipelnė būti pavadintas medžiu :angry:

Tai štai, mieli klubiečiai. Visos šitos rašliavos tikslas - norėjau papasakoti, kaip vis dėlto būna, ir kokia svarbi rusiško posakio reikšmė - "doveriay no proveriay" <_<

Prie to paties galėčiau išskirti 2 servisiukus:
Esu labai nusivylęs ir gal netgi pyktelėjęs ant:
1) Leidžiantis nuo Basanavičiaus gatvės link Pylimo gatvės, akmenuoto kalniuko viduryje nusukus į kairę Tikslus adresas- J. Basanavičiaus g. 9 - nežinau, ar papuoliau tokią dieną, ar darbuotojo kvalifikacija buvo labai menka, ar kaip paaiškinti šią mano laimingai pasibaigusią situaciją.

2) Labai nudžiugino Švitrigailos/Kauno g. sankirtoje esantis padangų/ratlankių pardavimo/ tvarkymo/montavimo garažėlis. Tikrai gražiai sutarėm kainą, maloniai aptarnavo. Padangas sumontavo atsakingai ir tvarkingai. Darbas greitas ir kokybiškas. Rekomenduoju. :good: Tik dėl kainos patartina kalbėtis jau su servisiuke esančiais darbuotojais. :beer:

Graži pabaiga - Sušlapau, galimas daiktas, kad peršalau dėl to viso lakstymo po lietumi. Mano mylima mašinytė stovi prie mano namų. Su tinkamai prisuktais varžtais ir nebekiauromis padangomis.

Reziumuojant - per durną galvą ir kojoms vargas.. ;]
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#5 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:21

nepatingejau paskaityt iki galo - minejai, kad varztai nestandartiniai - gal netycia tu kuginiais varztais prisukineji originalius lietnykus, kurie skirti prisukti varztais su saibomis?
  • 0

#6 VooZ2

VooZ2
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 24
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Subaru Legacy 2.0 2002

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:21

Toki romana prirasei, o kaip servisai vadinasi ir pamirsai? Cia ne literaturos forumas, kita syki uztektu ir keliais sakiniais aprasyti situacija. Nebent kolegoms idomu skaityt kaip tu ten atsikeli ir vaziuoji i paskaitas...
  • 0

#7 EsTr3ToR

EsTr3ToR
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 760
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Gti 1992 1.9

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:46

O vat ir idomu, skaitosi maloniau, nei koks bulvarinis naujienu tinklarastis. Tai, kas prasideda kiauromis padangomis, niekada tik jomis nesibaigia...
  • 0
Peugeot 205 GTi 1992 Sorrento Green 1.9 Mi16 Sometime... Peugeot 205 GTi 1987 Graphite Grey 1.6->1.9 Finished Restoration

#8 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:47

nepatingejau paskaityt iki galo - minejai, kad varztai nestandartiniai - gal netycia tu kuginiais varztais prisukineji originalius lietnykus, kurie skirti prisukti varztais su saibomis?

Varžtai yra originalūs, tokie patys, kaip visi kiti likę varžtai. Lygiai ta pati forma, tik skiriasi skersmuo. Varžtai su šaibomis, tik tos šaibos ne palaidos, bet eina kaip dalis varžto.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#9 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:50

Toki romana prirasei, o kaip servisai vadinasi ir pamirsai? Cia ne literaturos forumas, kita syki uztektu ir keliais sakiniais aprasyti situacija. Nebent kolegoms idomu skaityt kaip tu ten atsikeli ir vaziuoji i paskaitas...

http://vianor.lt/ Servisas, kuriame viskas buvo sutvarkyta. Pirmiau parašiau serviso adresą, tačiau jo pavadinimo nežinojau. Dabar susiradau internete pagal adresą ir tikslią vietą.

p.s. Realiai iki to serviso man buvo likę privažiuoti koks 100m. :)

p.p.s. garažiukas, kuriame buvo neprisukti ratai pavadinimo neturi, arba taip ir vadinasi - Autoservisas..

3sTr3ToR, idėja ir buvo tame, kad aš gavau progą išsilieti, kažkas gaus progą paskaityti, jeigu norės, galbūt įdomią, galbūt neįdomią, bet su pakankamai neblogu moralu istoriją. ;]

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 06 - 20:53

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#10 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:56

Liuks aprašymas..Jei dar būtum keliom foto pasidalinęs, tai išvis pasaka..O su atsileidusiais varžtais ir man teko pasivažinėti, tik ne tiek kad ratą pamesčiau..Laiku susigrizbau kas per bildesys.. :)
  • 0

#11 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:58

Foto gal ir bus, paprašysiu grupioko atsiųsti :good: Prie savęs kaip tyčia neturėjau fotoaparato..
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#12 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 20:58

manau netas jam galvoj buvo,beto gal nenori ju izeist pyyyyyyyyyyyyyyypt. Labai jau jis daug vazinejo,galejo vingriu gatve iki naugarduko gatves atropot poto iki sankrizos su algirdo gatve butu rades padangu speca. jau seniai te nebuvau gal jo ir neber te,bet tvarkingai su padangom budavau aptarnautas ir nebais brangiai,kaip su juo sustardavau,berods Naugarduko 27,tiksliai nepamenu jau 5metai kai ne vilniui giv. :ax:

Šį pranešimą redagavo Vytautas6: 2012 lapkričio 06 - 20:59

  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#13 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:06

manau netas jam galvoj buvo,beto gal nenori ju izeist pyyyyyyyyyyyyyyypt.
Labai jau jis daug vazinejo,galejo vingriu gatve iki naugarduko gatves atropot poto iki sankrizos su algirdo gatve butu rades padangu speca.
jau seniai te nebuvau gal jo ir neber te,bet tvarkingai su padangom budavau aptarnautas ir nebais brangiai,kaip su juo sustardavau,berods Naugarduko 27,tiksliai nepamenu jau 5metai kai ne vilniui giv. :ax:

Jūsų minimo servisiuko nežinojau deja ;) Bet dabar atkreipsiu dėmesį kada pro tą vietą važiuodamas. :good:
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#14 €uras

€uras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 311
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407 2.0HDI

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:26

Situacija tai čia nepavydėtina. Ir diena veltui nuėjo visa, ir pinigų išmetei kaip už didelį gedimą.. Tik pasakysiu, kaip man mano tėvukas sako, jei pats nesirūpini, tai nieks nepasirūpins. Turiu omenyje (skaičiau visą tavo raštliavą) dėl zapaskės (oj. atsarginio rato), nu blyn būkim biedni bet teisingi, na kadangi kaip pats minėjai daug laiko garažiukė praleidi, tai šitą dalyką tikrai reikėjo pasitikrinti, bet va tau rašau ir galvoju, kad savo naujojo pirkinio atsarginio rato net nežinau kiek slėgio viduj, ryt prieš paskaitas būtinai reiks keltis ant dankrato ir pažiūrėt ar tinka, ir pripūst kiek eina. O šiaip užuojauta dėl nesėkmingos dienos, bei užklausa kur tu tą mašiną statai jei EF mokais, kad ji man nematyta? Pats taip pat ten studinu, bet taviškis pežukas neužmatytas bent mano akies nei kartą :)
  • 0
Web puslapių kūrimas, IT paslaugos

#15 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:37

Tai tame ir esmė, kad pasižiūrėjau kažkada į zapaskę - na, viskas tvarkoj, visi tarpai, viskas idealu. Bet kad kairiojo galinio rato didesni varžtai ir atsarginis ratas negali būti panaudojamas būtent tai mašinos pusei, tai nebūčiau pagalvojęs. ;) Mokausi aš TIF'e ;) Tai dažniausiai mašina būna Basanavkėj. Išskyrus antradienių rytus, kai aplankau ir Elektronikos fakultetą. O mašiną statau dažniausiai už EF prie parkavimo aparato ;) Todėl ir nematyta greičiausiai ;) Žinosiu dabar, kad kolegos pežuko reiktų paieškoti :) Pamatęs apipypypinsiu :good:

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 06 - 21:41

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#16 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:48

O buvo taip..
Posted Image Posted Image Posted Image
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#17 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 21:54

Skauda žiūrėti kai mašina taip kaba. ;)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#18 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 22:14

Kazko tai labai jau stabdziu diskas surudijes, man regis bent tas ratas praktiskai nestabdo :hmm: tvarkyk stabdzius
  • 0

#19 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 22:15

puikus aprasymas, turi polinki i rasyma. Ot. pas man buvo siek tiek panasi situacija su volvo., man permontawo padangas kazkuriam servise, o masina buvau tewui paskolines pries tai. Na zodziu vakare atgawau sawo auto ir vaziuojanrt pradejau girdeti garsa metalini, pajudant i stabdant... Automatiskai greitis sumazintas, radijola isjungta, ir klausiaus is kur gali jis sklisti. Sustojus aikstelei toptelejo mintis paimti rakta ir patikrint ratu varztus, akurat, vienas ratas praktiskai neprisuktas buvo. Gerai ,kad viskas gerai.
  • 0

#20 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 22:24

Kazko tai labai jau stabdziu diskas surudijes, man regis bent tas ratas praktiskai nestabdo  :hmm:  tvarkyk stabdzius

Taip, tai yra problema, kurią spręsiu prieš žiemą. Kažkada rašiau savo temoje apie tai. Nesuprantu - suportas vaikšto, viskas ok, nesuprantu, kodėl taip stabdoma yra. Šiaip stabdymu nesiskundžiu. Nors labai smarkiai ir nelakstau mieste..

Marcin Tai štai tame ir problema buvo, kad važiavau su tuštute padanga, tai ji ir pati skleidė visą laiką tokį drebėjimą ir bambėjimą. Ir tiesiog nesigirdėjo rato atsilaisvinimo garso. O kai jau išgirdau akivaizdų GRRRRDRRRDRRDRDR, tada jau buvo biškutį vėloka tikrinti :wh:

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 06 - 22:27

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0