Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Nerimtas servisas. Atsargiai!


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 29

#21 Marcin

Marcin
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.459
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:S80II AT D5 07, xc70 AT D5 06

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 22:29

nu swarbu tai, kad viskas pakankamai sekmingai...be auku ir zenkliu deformaciju..:) del stabdziu,gal kalades uzklinijusios yra tvirtinimo vietose plius stabdziu skysti psikeist vertetu. Volvoj buvo same shit, suportas vaiksto, pasirodo kalades uzklinijusios,prateinau diskus ir stabdziu skysti pasikeiciau.problemos dingo.

Šį pranešimą redagavo Marcin: 2012 lapkričio 06 - 22:32

  • 0

#22 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 06 - 22:50

Dėkui už patarimą - atkreipsiu dėmesį į tai. Žiema artėja, tai stabdžius tikrai vertėtų sutvarkyti taip, kaip jie turi stabdyti. Juolab, kad dar nespėjau pakeisti abs daviklio.

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 06 - 22:50

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#23 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 11:01

liuks istorija - pamokanti :beer: ;]
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#24 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 12:44

Cia nepamokanti istorija, o saves parodymas ant kiek galvotas yra :good: cia nieko nekaltinciau tik save, kad taip ivyko, tipo anksciau draugai negalejo atvaziuot, kad nuvest padanga ir sutvarkyt, o reikejo vaziuot su tuscia padanga iki kito serviso :doh:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#25 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 13:00

Cia nepamokanti istorija, o saves parodymas ant kiek galvotas yra :good: cia nieko nekaltinciau tik save, kad taip ivyko, tipo anksciau draugai negalejo atvaziuot, kad nuvest padanga ir sutvarkyt, o reikejo vaziuot su tuscia padanga iki kito serviso :doh:

Sutinku,jog tai tik "meno" kūrinys nuotaikai prasklaidyti forumo gimtadienio proga. Ir daugiau nieko...
Tai ar asmuo taps aplinkybių įkaitu priklauso tik nuo pačio asmens. Svarbu net tai ką sapnavai tą rytą...
  • 0

#26 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 13:34

Na, anksčiau draugai atvažiuoti negalėjo, nes kartais žmonėms, kurie miega, reikia prisi skambinti.. ^_^ Bet, suaugę žmonės esam, ir mums laikas yra tikrai brangus. Ypač, kai tikrai skubam ir kas nors sutrukdo daryti tai, ką suplanavom. Juk žinomas jausmas? ;] O kartais yra geriau pagalbos kreiptis būtent į draugus, negu šiaip pažįstamus. Mano atveju jau parašiau, kad dalis kaltės šioje situacijoje yra būtent mano dėl elementaraus šitokios situacijos nenumatymo ir pasitikėjimo žmonėmis.

Bet, galėčiau garantuoti, kad bent vienas žmogus perskaitęs tai atkreips dėmesį į tai, ar prisukti varžtai.
Bent vienas žmogus pasižiūrės, ar turi įrankius, reikalingus rato keitimui, ir, bent vienas žmogutis patikrins, ar vežiojasi mašinoje atsarginį ratą, kurį esant reikalui būtų galima panaudoti ir tikiuosi, kad pamatę padangoje tam tikrą nemažą akmenuką ar strypą, žmonės jo neištrauks, jeigu planuoja toliau važiuoti su ta padanga.

Čia ir yra pagrindinė šito viso teksto dalis - kad kitiems žmonėms netyčia neatsitiktų taip, kaip atsitiko man, nes skirtingose situacijose skirtingi žmonės skirtingai mąsto. :good:

Dar viena pamoka - nuo šiol visada patikrinsiu va tokius, atrodo nereikšmingus dalykus. Kadangi jeigu ratas Švitrigailos gatvėje būtų nukritęs su pripūsta padanga ir ŽYMIAI didesniu greičiu - visai įmanomas dalykas, kad neįrodyčiau, kad toks ar anoks žmogelis neprisuko man rato ir dėl to kaltas jis.

Prie to paties, šita istorija parodo, kad kad ir kaip viskas gali atrodyti sumautai, greičiausiai tai baigsis gerai. :lyzht:
Dar prie to paties: gavau dar vieną pamoką - pasiskambinta į detalių laužyną: priešrestailo galinė stebulė, kurią kažkada reikės pakeisti, kad nepasikartotų panaši situacija, kainuoja 40lt. Investavus tuos 40lt reikiamu laiku ir tinkamu momentu, galbūt būčiau sutaupęs visą dieną ;) Tai va, jeigu kam nors prireiktų: 867964120 (prie Audėjo baldų centro).

Ačiū tiems, kurie paskaito šią istoriją galbūt su šypsena lūpose. Tiesiog aprašiau tą dieną, kokia ji buvo man ir peugeot. Ruduo - niūrus metas - reikia gi ir nusišypsoti dažniau, kai viskas baigiasi gerai :beer:

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 07 - 13:39

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#27 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 14:07

Na, anksčiau draugai atvažiuoti negalėjo, nes kartais žmonėms, kurie miega, reikia prisi skambinti.. ^_^ Bet, suaugę žmonės esam, ir mums laikas yra tikrai brangus. Ypač, kai tikrai skubam ir kas nors sutrukdo daryti tai, ką suplanavom. Juk žinomas jausmas? ;] O kartais yra geriau pagalbos kreiptis būtent į draugus, negu šiaip pažįstamus. Mano atveju jau parašiau, kad dalis kaltės šioje situacijoje yra būtent mano dėl elementaraus šitokios situacijos nenumatymo ir pasitikėjimo žmonėmis.

Bet, galėčiau garantuoti, kad bent vienas žmogus perskaitęs tai atkreips dėmesį į tai, ar prisukti varžtai.
Bent vienas žmogus pasižiūrės, ar turi įrankius, reikalingus rato keitimui, ir, bent vienas žmogutis patikrins, ar vežiojasi mašinoje atsarginį ratą, kurį esant reikalui būtų galima panaudoti ir tikiuosi, kad pamatę padangoje tam tikrą nemažą akmenuką ar strypą, žmonės jo neištrauks, jeigu planuoja toliau važiuoti su ta padanga.

Čia ir yra pagrindinė šito viso teksto dalis - kad kitiems žmonėms netyčia neatsitiktų taip, kaip atsitiko man, nes skirtingose situacijose skirtingi žmonės skirtingai mąsto. :good: 

Dar viena pamoka - nuo šiol visada patikrinsiu va tokius, atrodo nereikšmingus dalykus. Kadangi jeigu ratas Švitrigailos gatvėje būtų nukritęs su pripūsta padanga ir ŽYMIAI didesniu greičiu - visai įmanomas dalykas, kad neįrodyčiau, kad toks ar anoks žmogelis neprisuko man rato ir dėl to kaltas jis.

Prie to paties, šita istorija parodo, kad kad ir kaip viskas gali atrodyti sumautai, greičiausiai tai baigsis gerai. :lyzht:
Dar prie to paties: gavau dar vieną pamoką - pasiskambinta į detalių laužyną: priešrestailo galinė stebulė, kurią kažkada reikės pakeisti, kad nepasikartotų panaši situacija, kainuoja 40lt. Investavus tuos 40lt reikiamu laiku ir tinkamu momentu, galbūt būčiau sutaupęs visą dieną ;) Tai va, jeigu kam nors prireiktų: 867964120 (prie Audėjo baldų centro).

Ačiū tiems, kurie paskaito šią istoriją galbūt su šypsena lūpose. Tiesiog aprašiau tą dieną, kokia ji buvo man ir peugeot. Ruduo - niūrus metas - reikia gi ir nusišypsoti dažniau, kai viskas baigiasi gerai  :beer:

Kurie varžtai ?

Šį pranešimą redagavo gau173: 2012 lapkričio 07 - 14:08

  • 0

#28 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 14:10

Turėjau omeny prisuktus ratų varžtus. :)

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2012 lapkričio 07 - 14:11

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#29 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 15:57

Vairuoju jau 8 metus, o atsarginio rato kely tik vieną kartą prireikė..bet jo kaip tyčia neturėjau, bo buvo "išvalyta" bagažinė po skardų lyginimo servise..Bet su kaliošu nevažiavau- pasiskambinau kolegom, tie iš Anykščių atvažiavo į Molėtus (ratą nuleido Utenos "betonkėj" kokie 5 km iki Molėtų)..Ratų montavimo- balansavimo kontorėlėj nusipirkau man tinkamą ratlankį su padanga ir toliau nuvažiavau prisisukęs.. :ax:
  • 0

#30 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2012 lapkričio 07 - 17:00

Na važiuoti su tuščiu ratu, tai čia jau asilui reikia būti, taigi Vilnius ne koks kaimas, tikrai kažkas būtų atvezę tą nelemtą ratą :doh: , galų gale yra taksi
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0