Peršokti prie turinio


Nuotrauka

gepaaz17 P307 66kw 90 siemens


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 41

#21 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 19:07

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Cia idejau dar foto citroena irgi biski dauztas buvo ta jau pardaviau o pezuka dar tebeturiu, ir savadarbi traktoriuka idejau:D
  • 0

#22 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 22:10

Na citramonas tai fainas, kazkaip gaila butu buve man jy parduot
  • 0

#23 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2012 lapkričio 15 - 22:28

Ta žydra spalva žiauriai graži. Teko vieną kaune tokį matyt. Tamsintas visas, ratlankiai orginalūs pežo R16 lieti, bet nučiustyti belekaip, ragai nesupuvę... Labai gražiai atrodė. Norėjau nufotkint, bet pergreit nuvažiavau, nespėjau susičiupinėt. Mano tamsiai mėlyna ne tokia patraukli, nors irgi man gražiai žiūrisi. O ragus ir rankenas, tai kiek mačiau turguj, tiek nusilupę ir pajuodę, Pats žadu vasarą apdirbinėt kažkaip, jaučiu bus ir putiokai nuėję po mano "darymo", bet tas nusilupęs lakas ir pajuodimas mane žudo tiesiog.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#24 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 18:28

Jo cittramonas buvo gera masina bet man dabar reikia biski didesnes todel ir pirkau 307karavana o seip buciau vel pirkes citroena tik ne balta ir kupe varianta nes to labai norejau bet dauzto pigaus nesulaukiau:( tai teko ta griebt citramonas cia dar nedazytas foto slenkstis tik su balioneliu prapustas. O peza kai veziau dazyt tai ir ragus man perpute per nauja su laku, nuvale senus dazus tai padare graziai kaip ledas dbr blizga. Ir rankeneles melynai perdaze nes orginaliai jos eina sidabrines irgi jau buvo pajuode:) Citroene vairas labai smagiai sukinejasi:)
  • 0

#25 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 20:21

Na ten vairas tai ydomiai, vaira suki, o centras vietoje stovi :) , pas nauja C5 taip pat su vairu yra
  • 0

#26 Neburtininkas

Neburtininkas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.227
  • Vieta:danija
  • Automobilis:www

Parašyta 2012 lapkričio 16 - 23:43

Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Posted Image Cia idejau dar foto citroena irgi biski dauztas buvo ta jau pardaviau o pezuka dar tebeturiu, ir savadarbi traktoriuka idejau:D

pilnas kiemas traktoriu. o masinos nei vienos :unsure:
  • 0

TFSI lpg hibrid 147kw

parduodu devetas lengvuju automobiliu priekabas


#27 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 07:42

Dienos bega pezas vaziuoja bet su kurimusi beda dar neisspresta savatgali bandysiu auksto slegio siurbli keist.
  • 0

#28 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 08:38

As tau pasakysiu, yra tokia suri tiesa, Kretingos aisktelesene ne tik kad sudauzytas auto pardavineja bet dar ir sudauzytom auto atsukineja ridas + uzsiima vienas bachuriukas knygeliu padirbinejimais, padaro viska oki doki, tipo tik dauzta... keicia is anglu sedynes, vairus, pedalus, ryciagus... ranka ranka plauna, neimanoma atrinkti kuris tikros ridos kuris ne. Atrodo kad neapsimoka, bet... Sorry, bet manau kad tas tavo peugeu 200 000+ sukores. Zinau as tuos cigonus Kretingos, net nepatikesi kokiu tik ten istoriju nera... Anksciau kai petris varinedavo tai buvo liuks masinos, dabar tai... Aiksteles skirtingos, o "savininkas" tas pats. Tikiuosi tavo variantas yra neperdirbtas. O beda bus pas taves kuro siurblyje arba purkstukuose, daugiau niekur. P.S. pasiemiau skoda darbine is salono, 1.6 TDi, kuriasi salta is 3-4 apsisukimo ir purtosi 5 sekundes, - sako taip turi buti, tai ko tu nori is seno peugeu? ;] P.P.S. visi siuolaikiniai dyzeliai yra GALVOS SKAUSMAS. Neveltui nei vienas rimtesnis dyzelistas nevazineja su traktoriais, pas visu benzinas + dujos :) Per daug prisiziuri zmoniu asaru, kai reikai uz remonta suknistu purkstuku palikti 2000lt. P.P.S. NEDUOK DIEVE peugeu bus su DELPHI sistema, prazhuuuusit.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2012 lapkričio 27 - 08:44

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#29 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 10:00


P.P.S. NEDUOK DIEVE peugeu bus su DELPHI sistema, prazhuuuusit.


Is kur suzinot kad delphi sistema? pvz, posukiu rankeneles pas mane DAV BUVO. Ir kuom bloga delphi sistema?
  • 0

#30 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 12:09

Ant siurblio yra lipdukas, ant magistrales lipdukas, galu gale ant pursktuku lipdukai :) Posukiai cia ne prie ko. Tingiu dabar aiskinti kodel bloga ta sistema, tiesiog pasiskaitinek forumuose ir suzinosi. Sitos sistemos yr apacios lepiausios, sutvarkyti idealiai purkstukus jei ir imanoma, tai ilgai netarnaus remontas vieno purkstuko ~500lt ir daugiau, garantijos niekas neduoda, siurbliai tragedija nu krc... pasiskambink kokiam dyzelistui placiau paaiskins :) P.S. tokie pezhai uzsistovi aikstelese pardavimo po metus, kol sulaukiamas klientas kuriam ne variklis esme.

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2012 lapkričio 27 - 12:11

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#31 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 12:23

Ant siurblio yra lipdukas, ant magistrales lipdukas, galu gale ant pursktuku lipdukai :) Posukiai cia ne prie ko.

Tingiu dabar aiskinti kodel bloga ta sistema, tiesiog pasiskaitinek forumuose ir suzinosi. Sitos sistemos yr apacios lepiausios, sutvarkyti idealiai purkstukus jei ir imanoma, tai ilgai netarnaus remontas vieno purkstuko ~500lt ir daugiau, garantijos niekas neduoda, siurbliai tragedija nu krc... pasiskambink kokiam dyzelistui placiau paaiskins :)

P.S. tokie pezhai uzsistovi aikstelese pardavimo po metus, kol sulaukiamas klientas kuriam ne variklis esme.

pas mane siemens sistema, kiek zinau ir nieko gero.
  • 0

#32 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 22:30

Laimonas visko gali but ten bet kad masina ne is anglu tai tikrai bo prancuzisku dokumentu ir numeriu nepadirbsi vairo permest neapsimoka nes jau europine sveika gali uz 7000lt paimt. Masina pirkau ne is aiksteles o pas zmogu i nuosavo namo kiema nuvaziavau seip su masinom jau spejau susidurt beje ir angliska perdares esu C vektra mates nemazai masinu ir galiu pasakyt kad beveik 80% auto tikros ridos atspindi salonas o ypac is prancuzijos parveztose nes jie ten ju visai nesaugo taigi jeigu daug begus salona praktiskai ir keist jau galima nes turiu du pezus viena su 300t rida tai nei bumbulo skaiciuku nebuvo galima matyt nei vairo sveikos vietos rast o pas kita ant vairo nei zymes dar trynimosi nera. O beto pats veziau pezuko rida atsukt tai reikia ir borto kompa is po paneles islupt ir spidometra istraukt ardyt yra ten reikalu. Zodziu nemanau kad apsimoka dauztai masinai taip daryt.
  • 0

#33 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 27 - 22:35

Beje Laimonas nuvaziuok i kauno turgu apziurek pezu salonus vairus bumbulus pedalus ypac langu pakeleju mygtukus ir pamatysi kaip atrodo auto su atsuktom ridom:D o beto net jeigu ir 200t begus masina tai dar tik kelio vidurys:)
  • 0

#34 NEWPEZO

NEWPEZO
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 575
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 hdi 66kw

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 09:28

Pas mane virs 260000 km prasukus, vazineta belguose, tai padrostas salonas buvo, nors ir taip nepasizymi salono kokybe 307, ypac vairuotojo. 307 angla dalim zejau, tai 130000km prasukus, o jau priekiniu sedyniu sonai nusedeti!!!. Pas mane yra belgiska T.A palikta 2011 m. daryta tai 197 su kazkiek buvo. Draugas priko 2003 m. bmw su virs 300000 km, ir tai veze atsukt, nors sau pirko, kad parduodant kada butu mazesne rida, nes t.a uzregistruoja rida.
  • 0

#35 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 09:34

Laimonas visko gali but ten bet kad masina ne is anglu tai tikrai bo prancuzisku dokumentu ir numeriu nepadirbsi vairo permest neapsimoka nes jau europine sveika gali uz 7000lt paimt. Masina pirkau ne is aiksteles o pas zmogu i nuosavo namo kiema nuvaziavau seip su masinom jau spejau susidurt beje ir angliska perdares esu C vektra mates nemazai masinu ir galiu pasakyt kad beveik 80% auto tikros ridos atspindi salonas o ypac is prancuzijos parveztose nes jie ten ju visai nesaugo taigi jeigu daug begus salona praktiskai ir keist jau galima nes turiu du pezus viena su 300t rida tai nei bumbulo skaiciuku nebuvo galima matyt nei vairo sveikos vietos rast o pas kita ant vairo nei zymes dar trynimosi nera. O beto pats veziau pezuko rida atsukt tai reikia ir borto kompa is po paneles islupt ir spidometra istraukt ardyt yra ten reikalu. Zodziu nemanau kad apsimoka dauztai masinai taip daryt.

Tu gal ne taip perksaitei mano posta? Ar as kalbejau kur apie tai, jog perdaro is anglu? Buvo kalba apie tai, jog ima kobelenus nuo anglisku sedyniu, vairus, pedalus, bumbulus ir panasiai. Patikek, tiek masinu pripirkes as ir su ta virtuve esu smarkiai susipazines. Kaip ir sakai, prie 200 000 dazniausiai masinu salonas buna tikrai geras, todel ir atsukineja ridas, tada lieka 120k ir panasiai :) O nuo 300 000 suka iki metu skaicius x 12 minuso ;]

Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2012 lapkričio 28 - 09:34

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#36 austre

austre
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 142
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307SW

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 10:34

200 000 rida lietuviams. Savo peugeot 307 2008metu pirkau su 180000km rida ale mergina seimininke sugebejo tiek prisukt ir kad 2002metu peugeot su 200k rida jau yra nesamone. Cia gal Lietuvoje nusipirkus nauja auto ir tik Lietuvoje vazinejant gal tokia rida ir pagimdysi, bet Vokietijoje, Prancuzijoje atstumai visai kitokie.
  • 0

Skoda Felicia 1.3 "98 White (sold)

Volkswagen Passat 1.8 CL 66kW ''92 Mint (sold)

Peugeot 406 Break 2.0 HDI 79kW "02 Silver (sold)

Fiat Bravo 1.6 16V 76kW ''98 (sold)

Fiat Punto 1.3 16V CRDi 51kW ''05 (sold)

Peugeot 307SW 1,6 HDI 80kW "08 Al Grey


#37 sanis

sanis
  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.070
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407c 2.2l 120kW

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 10:56

anądien servise belaukdamas savo pugo su vadybininku bendravau. Tai 2011m pradžios volvo kieme stovėjo, sako rida 180k. Nepatikėjau, kad tiek prisukta gali būt. Nueinam įsitikint, akurat. 2011m lietuvio volvo pirktas salone. Ir prisukta 180k. O atrodo kaip ledas. Salonas nenutrintas, išorė blizga, aišku nevažiavom, daugiau nekažką įvertinsi, bet ledinis. Atsuktum ridą 150k ir tai sunku patikėt būtų, kad tiek daug pravažiavus. Tai čia mūsiškės skelbiminės ir turginės su 200k ridom yra pramanas. Pats savo žinau kad rida 360k+, nors spidometras rodo 208k.
  • 0

Peugeot 307 SW 2.0HDi 2003m.

Peugeot 407 Coupé 2.2i 2007m.


#38 Vaaaldas

Vaaaldas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 987
  • Vieta:Lietuva, Vilkaviskis
  • Automobilis:Peogeut 406 1995

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 12:10

Auto vidaus bukle labai priklauso kur daugiausia buvo vazineta su auto, meiste ar uzmiestyje, trumpais ar ilgais atstumais.Is uzsienio parveztoms, reikia grubiai skaiciuoti, metams 30000-40000km.
  • 0

#39 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 19:01

As angla kai pirkau opeli irgi dziaugiausi kad buvo rida 116tukstanciu masina buvo 4 metu senumo, bet salonas jau atrode pavarges grizes pradejau kaip visada nupirkes atidziau ziuret ir pas anglus gi spidometras tai myliom padauginau gavosi apie 180t. o masina buvo pirma kuria pirkau davaryta ir sankaba ir dar ten daug bedu buvo apart vairo perdarymo:) apskritai su anglais sakiau daugiau reikalu neturesiu:) o pezas nezinau man taip idomiai su ta rida nes kai skambinau del masinos sake rida 176tukstanciai nu galvoju gal realu daugmas, nuvaziavau pirkt nupirkau masina parsivariau ziuriu spidometras rodo 105tukstancius pradejau ziurinet variklis neapsisikes o ant variklio slangos lipdukas su total tepalu lipduku su data 2010 metais 91tukstantis tai ir galvoju arba rimtai tokia rida arba sukta pradejau dometis tai sake ridos su kompu paprastai pajungus neatsuksi sitiem pezam o kai panele ardziau matesi kad spidometro varztai nesukineti nes ten ir rodykles visas reikia nuimt viska paskui tvarkingai sudet rodykles visas nes pats tris kart ardziau 206 pezo spidometra po ridos atsukimo rodykle paskui reikia atsargiai idet kad varikliuko nepersukt nesugadint ir t.t. Man dar patinka dauztas pikrt delto kad matosi nelabai kas joms daryta buna kaip parveza taip ir stovi dazniausiai kai paskambini jie net ridos nezino nes buna neziureje su sita tas pats buvo salone zurnalu buteliu plastikiniu detales sugadintos sugrustos betkaip nesaugant nei sediniu nieko po variklio dangciu atsidares vistu plunksnu radau ir pilna dulkiu daugiau nieko grazaus:D
  • 0

#40 gepaaz17

gepaaz17
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 72
  • Automobilis:peugeot307

Parašyta 2012 lapkričio 28 - 19:09

Tiesa pas mane kas apsitryne buvo salone tai langu pakeleju mygtukai bet nei vieno tokio pezo dar nemaciau kad butu nesusibraize nes ten aplieta tokia minksta guma. Bet as sugalvojau kaip ta guma panaikint tiesa naikinimo budas nera labai greitas bet dabar kaip nauji mano atrodo apie tris savaites laikiau imerkes juos i kibira su vandeniu ir ivairiu rusiu kriaukliu valikliais, balikliais o paskui ilgai ir nuobodziai su nagu nugramdziau ta plevele kazkokia nes ji labai suminksteja vietomis net patrynus nueina bandziau ir su skiedikliais bet tie nepadejo. Nugramdzius plevele po apacia labai grazi juoda plastmase kaip ir blogoj pakeleju pusej ji sunkiai braizosi galejo tokia ir palikt konstruktoriai:) Beje Citrone c4 kai turejau lygtais jau buvo be tos gumos tie pakelejai, nes visai nepasibraize buvo.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0