Peršokti prie turinio


Nuotrauka

del draudziamo signalo pravazevimo


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 27

#21 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2013 sausio 21 - 19:20

Ner ten ka skaityt, parasyta aiskiai, kad negalima ivaziuot, jei is jos neisvaziuosi, nesvarbu kas dege kai ivaziavo, svarbu, kad laiku neisvaziavo.
Man buvo isvis bajeris, kai sustojau uz STOP linijos. Nors niekam netrugdziau ir net masinu nebuvo, vistiek mentai prisikniso ir grasinos teisias atimt, bet atsipirkau atsiprasymu  :wh:

nori pasakyti, kad pvz.stovi antras prie sviesoforo ir uzsidegus zaliai IVAZIUOJI i sankryza tik tada, kai pries tave esanti masina jau ISVAZIAVO is sankryzos (uz sankryzos kamscio nera)? :hmm:

del STOP linijos - is tokiu irgi atimciau teises. visu pirma, del to, kad uz stop linijos buna pereja ir antra - dazniausiai sviesoforas jiems buna jau uz ju matymo ribu ir 2-3 sekundes suveluoja pradet vaziuot. o trecia, tai paprasciausia parodo vairuotojo poziuri i KET, todel keista matyt tave ir cituojant KET punktus ir prisipazistant jog KET pazeidimas, kuris tau atrodo, jog niekam netrukdo, yra bajeris...

Turi ivertint situacija ir isitikint, kad is sankryzos isvaziuosi. Jei priekyje nera jokiu kliuciu ir t.t. tai ir vaziuoji su srautu ir pravaziuoji ta sankryza, bet si karta buvo ne taip.
Dalyvis neivertino situacijos ir vilkos paskui bezdanti troleibusa, ko pasekoje persijungus sviesoforo signalui jis vis dar buvo sankryzoi ir trukde eismui.
P.s. del mano situacijos su stop juosta tai atskira tema, ten kita istorija ir ne apie tai diskutuojam. Tiesiog parasiau, kad netgi uztai galejo atimt teises ir jie butu teisus. Nieko neirodysi, nors kitaip pasielgt negalejau :dntknw:
  • 0

#22 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2013 sausio 22 - 08:28

O tokiu atveju kai kokia bobele ar diedas uzgesta sankryzoje ir as palieku viduryje? Is kur as galejau numatyti, kad ji uzges ir jos senas KIBIRAS neuzsives? Tokiu atveju darai "lenkima" sankryzoje, ir ka tada MENTAI israsys? Zodziu, cia yra issiknisinejimas, jeigu visi vaziuotu taip, jog uzidegus zaliam sviesoforui i sankryza ivaziuotu tik VIENAS automobilis (kiti lauktu uz STOP JUOSTOS ir tik ivaziavusiam automobilui isvaziavus is sankrizos lystu i sankryza) tai butu kamsciai viduryje nakties net... zodziu TORMAZAS viso eismu, nei isvaziuotu tokiu atveju ne 10 masinu per sankryza, o geriausiu atveju 3-4. Mano poziuriu, buvo pasityciota is jauno vairuotojo. Taip traumuojami jauni vairuotojai, po tokiu stresu, jie pradeda PERDETAI "atsargiai" vaziuoti, kas sudaro kamscius lygioje vietoje. Zodziu, mentai visagaliai, cia nuo ju zmogiskumo viskas priklauso, gali ir lygioje vietoje nukelnyti, nes pasakykit kuris jau SVENTASIS ir tikrai nebuna situaciju kad kazka tikrai netycia prazioplinat?...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#23 tumosas

tumosas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 197
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2013 sausio 22 - 10:51

gerai as esu klevas, bet as netikiu kad jus kurie turi stazo niekad nieko neprazioplinat.
  • 0

#24 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2013 sausio 22 - 11:44

Kas turi stažo, tas duoda gazo.. :good: Iš gale troleibuso nelieka..Ar kamšty stovint ar įvažiuojant į sankryžą, visada reikia numatyti galimas kliūtis..ir atatinkamai elgtis..T.y kad nereikėtų sustoti ant pėsčiųjų perėjos,vidury sankryžos ir k.t.

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2013 sausio 22 - 11:45

  • 0

#25 ProstaKristis

ProstaKristis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 82
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.0

Parašyta 2013 sausio 22 - 11:56

Kas turi stažo, tas duoda gazo.. :good: Iš gale troleibuso nelieka..Ar kamšty stovint ar įvažiuojant į sankryžą, visada reikia numatyti galimas kliūtis..ir atatinkamai elgtis..T.y kad nereikėtų sustoti ant pėsčiųjų perėjos,vidury sankryžos ir k.t.

labai gerai pastebeta, stengiuosi niekada nevaziuoti is paskos visuomeninio transporto ir ypac laidabraukio, nes jie vaziuoja kiek kitaip bo saugo tuos savo laidus kad nenukristu.

Šį pranešimą redagavo ProstaKristis: 2013 sausio 22 - 11:56

  • 0

#26 linukass

linukass
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 178
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307 sw

Parašyta 2013 sausio 22 - 17:19

gerai as esu klevas, bet as netikiu kad jus kurie turi stazo niekad nieko neprazioplinat.

Prazioplinam ir greiti virsinam ir t.t., bet per 15m. neesu gaves ne vienos nuobaudos :shy:
Kariuomenei sakydavo- jus baudziam ne uz tai, kad geriat- o uz tai, kad nemokat gert.
  • 0

#27 WoloF

WoloF
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 97
  • Vieta:Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 406 coupe 2.2Hdi

Parašyta 2013 sausio 22 - 22:32

Buvau susidures su panasia situacija , skubejau , buvau klevas , ir vaziavau per sankryza degant geltonam(orandziniam) sviesaforo signalui. Deja toliau stovejo policija , ir viska mate, sustabde. Paklause ar skiriu spalvas :doh: ir pasikviete i automobili. Nieko as ten nesigincyjau , tik paaiskinau situacija jog pries akis uzsidege geltona ir nestabdysiu staigiai , o jie atgal aiskina jog reikejo ivertint situacija. Pernelyg ilgai neuzsibuvau israse protokola , teises paeme , taciau israse laikinas iki bylos nagrinejimo. Bauda buvo 100-200lt , skyre 110lt. Teises atgavau nuvaziaves i komisariata kad suzinot kiek baudos nusprende :) Deja tuo metu dar nebuvo to istatymo del puses minimalios baudos <_< Tai tiek ziniu is manes. :beer:

Šį pranešimą redagavo WoloF: 2013 sausio 22 - 22:33

  • 0

#28 u235

u235
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 18
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:'01 Peugeot 406 Coupe V6

Parašyta 2013 sausio 23 - 15:05

Na man pries Kaledas buvo, kad noredamas speti pasukti i kaire truputeli spustelejau. Likus gal 2-3s iki sankryzos pradejo zalia mirkset. Nors ir tuo metu jau letinau, bet greitis buvo placiam posukiui isimti, o ne sustoti (pluktas sniegas). Zodziu noredamas greiciau pabaigt manevra dar paskersavau ir uz sankryzos pamaciau atbeganti patruli. Paaiskinau situacija (zinau, kad reikejo atsargiau). Mano manymu ivaziavau i sankryza mirksint zaliai rodyklei, pagal juos - degant raudonai. Kadangi buvo trise, tai kazkaip pabijojau tartis, ypac zinant, kuo tai gali baigtis. Bauda man siule nuo 200 ir kazka minejo apie teisiu atemima. Kaltes nepripazinau ir klausiau ar galesiu moket puse minimalios baudos, nes nusizengimu anksciau neturejau, tai sake sita akcija negalioja, kai skiriama bauda su teisiu atemimu. Po 5 min tiesiog paleido, matyt del to, kad nieko nesiuliau, o sventem pinigeliu pasidaryt vistiek reikia
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0