Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Vilbcv P106 Rallye S2


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#1 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 28 - 22:25

Sveiki, taigi 2012 lapkričio 15d įsigijau kaikuriems pažystama, kadaise buvusį Tarakono Pežuka. Aišku kaip man būdinga ne pačiam geriausiam stovyje. Pežukas buvo visas išrinktas (jau ant ratų, bet su sukeistom važiuoklės dalim, neliesta tik variklio skyrius) visa kita, durys, sparnai, žibintai, salonas buvo nurinkta. Taigi apžiurėjus kėbulo stovį, nors jis manęs neišgasdino, bet vistiek su nedidele baime jį įsigijau. Įlindus giliau nepaisrodė taip jau blogai kaip tikejausi, šiek tiek papuvę lanzeronai ir visiškai supuvęs vairuotojo pusės slenkstis, automobilio galas po avarijos atitampytas.
Taip atrodė pirmą syk jį pamačius
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Dar pas senajį savininką sukraunam dalis į savo vietas
Posted Image
Posted Image
Naujuose namuose
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
http://i237.photobuc...as/DSCF6130.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6131.jpg
Na ir prasideda egzekucija prieš rūdis
http://i237.photobuc.../DSCF6133-1.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6134.jpg
Kas čia? :DDD Pasiunčiau juos metalynan
http://i237.photobuc...as/DSCF6135.jpg
  • 0

#2 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 28 - 22:33

Atrodo nekaip? Patikekit, čia tikrai nieko baisaus ;)
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Nugruntuota antikoroziniu gruntu ir siulės padengtos specialiu siuliu hermetiku Body 999
Posted Image
Sudėtas stabdžiu swapas nuo 306 1.6 pežuko
Posted Image
Tuomet buvau nejuokais priverstas išsigasti kai užsidegė garso izoliacinė medžiaga, laimei šalia buvo gesintuvas, laiku pastebejau, žalos ugnis pridarė minimaliai.
Posted Image
Išskalbti diržai
Posted Image
Truputi pablizginau. Mašina stovejus dažomoj patalpoj, tad apdulkėjus dažų ir lako sluoksniu. 646 Puikiai padeda pašalinti tai ko nereikia.
Posted Image
Posted Image
Skirtumas
http://i237.photobuc...as/DSCF6168.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6174.jpg
įdėta priekinė panelė, deja trūksta visokiausių plastmasių, kaikas sulaužyta, teks pirkt ir dėt kitą.
http://i237.photobuc...as/DSCF6176.jpg

Šį pranešimą redagavo Vilbcv: 2013 sausio 28 - 23:13

  • 0

#3 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 28 - 22:51

Uždėtas ir aptvarkytas galinis buferis :D
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Pasimatuota dūda, bet nuspresta kad atrodys klaikiai ir teks šią parduot ir nupirkt bakelį su smulkesniu išėjimu.
Posted Image
Kagi, grįžtam prie rudžių, keleivio priekis.
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Keleivio galas. Užpakalis jau yra suvirintas, tačiau tai daryta iš vidaus ir padarant vieną didelę klaidą, paliktas supuvęs metalas. Taip daryt jokiu būdu negalima. Išpjaustoma kas supuve, prikabinam prie jau tvarkytos skardos, pavairinam kur reikia
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Deja neturiu nuotraukos kaip atrodė padengus antikoroziniu gruntu ir siules padengus hermetiku.
Vairuotojo pusės galas, čia vaizdelis prastesnis
http://i237.photobuc...as/DSCF6209.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6210.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6211.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6213.jpg
http://i237.photobuc...as/DSCF6215.jpg
  • 0

#4 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 28 - 23:09

Posted Image
Posted Image
Visos sutvarkytos vietos buvo padengtos antikorozine dugno danga, deja nuotrauku neturiu, bet prie progos galesiu padaryt.
Užpraitos savaites penktadienį man buvo didelė šventė, pagaliau buvo padaryti Pežukui stabdžiai (turėjau didelių problemų su nuorinimu) Ta proga buvo padarytas pirmasis mano Test Drive su šiuo Pežuku. Nuvažiavau į plovyklą, nusiploviau šaldamas žiauriai (na neitin protinga plauiti automobilį prie berods -17 :D) Ir prasilėkiau pro rajoną. Įspudžiai tokie: Trauka nudžiugino, sukasi smagiai, gal kiek prasčiau negu prieštai turetas Suzuki Swift GTi, bet didelio skirtumo nepajutau. Stabdžių pedalas vis dar minkštokas, teks keist pagrindinį cilindriuką.
Žinoma neapseita be nuotykių, tik išvažiavus iš plovyklos, stovint degalinej ir laukiant kol nutirps apledėję langai, pradėjo purtytis variklis, vėliau užgeso. Pamaniau kad baigėsi benzinas, nes jo nebuvo perdaugiausiai. Neisivaizduojat kaip yra apmaudu stovet degalinej su pasibaigusiu benzinu, kai turi pinigų, bet esi pamiršes kuro bako raktelį. Teko šalant judėt pėščiom iki kitos mašinos, atsivežt benzino ir kitus raktelius.
Na o čia paksutinės nuotraukos kurias turiu, darytos tiką grįžus į garažą
Posted Image
Posted Image
Posted Image

O dabar jau galit komentuot :D Beje, nededu į projektus, nes nelaikau to projektu, tai tik smulkūs privalomi patvarkymai :)
  • 0

#5 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2013 sausio 28 - 23:14

Man aktualiausias klausimas, uz kiek ji nupirkai, ir ar neatsibos kisti pinigu i ji, gal pvz butu labiau apsimokeje imti koki 106 paieskojus? arba gal net ne peza? kuo rallye geriau uz 1.6 gti?
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#6 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Parašyta 2013 sausio 28 - 23:20

va mane irgi domina, uzh kiek lauzhus dabar liaudis perka :) alaus dezhe?
  • 0

#7 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 28 - 23:32

Aš megstu išskirtinesnius automobilius, trečia mano mašina yra skirta pasilaktymam, slalomam, mėgėjiškam sportui, na tiksliau turėtų tokia buti. Pirmoji buvo Suzuki Swift GTi, 1.3 74kw ant 630kg. Važiavo žiauriai smagiai, labai patiko, persidažiau prisikeliau, bet po 2 savaičių nepataisomai išlužo priekinė šakė, nes buvo žiauriai supuvęs, aišku aš jį visą išvirinau, bet vienos vietos neliečiau, nes ji jau buvo tvarkyta, po išlužimo paaiškėjo kad buvo suchalturinta kaip reikiant, tad visas darbas nuejo perniek.
Posted Image
Po swifto ieškojausi kito mažo ir smagaus automobiliuko, ir netiketai gavau paisulymą įsigyti šitą Pežuką. Įsigijau tikrai pigiai, truputi brangiau nei metalo laužas kainuoja, bet manau kaina buvo normali abiems šalims. Be to jis turi TA iki 2014 02 :) Galiu pasakyt tik tiek, kad kolkas jis man neviršyja 800Lt sumos . Kai viską darausi pats, kainuoja tik mano laikas, bet tai yra mano hobis, tad nesuku perdaug sau galvos. Tikrai nepažadu kad visalaik turėsiu jį, kol neįkišau į jį tukstančių, gavus gera pasiulymą kito įdomaus mažylio, šitas gali būt perduotas, bet jei jis bus geras, manau bendrausiu su juo ilgai :D
O del Rallye ir GTI, tai GTI ant musu žemelės labai retas variantas, Rallye irgi neitin dažnas modelis, nors čia to Ralio nedaug kas buvo ir belike. :clap:
  • 0

#8 zilva_lt

zilva_lt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 314
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:BMW M3 E46 2004m. Silbergrau Metallic - A08, Teilleder W.n./imolarot - N5IM

Parašyta 2013 sausio 29 - 02:30

Mano giliu isitikinimu geriau 1 bet normali nei 3 lavonai..gal tu jas susitvarkysi.bet dabartinis autoparkas mazdaug 3tukst litu vertas.nes uz peza ne daugiau 4-5 simtus palikai..ka tuo noriu pasakyt?gal is tikro apsimoka pamastyt apie viena rariteta ir jo prikelima nei zaist su trim? P.S speju audi emei nes GTE.
  • 0

2011m. Volvo XC60 Summum, Cosmic White;

 


#9 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 sausio 29 - 08:17

nezinau., as uz ., visom rankom uz tokius automobiliukus isskirtinius ir projektelius. esam su teciu vienodi, randam proga pasiimam ir mes koki daikciuka., atstatom ant koju ir dziaugiames., turejom jau 3 ar 4 BX atkeltus :ax: noreciau ir vel rast koki varianta ;] :good: :beer:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#10 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 29 - 11:37

Galantas 98 metu, daily car'as, palikau uz ji 4.2, normali mašina kasdieniniam naudojimui, neskaitant to kad apturejau avarija ir netvarkau kebulo defektu nes masina skirta sau, ir neverta prie tokiu salciu uzsiimt dažymo darbais. Audine jau atkelta, atvazinetas su ja visas sezonas, numinta palie 5k km, pamazu vis tobulinama, renkamos jai dalys. O Audine ne GTE, o GLS 1.8 karbas, 66kw. Audi pirkta todel, kad nuo vaikystes nostalgija kad turejo tevas perichoda, ir labai norejau tokia turet. Pezukas, dar atkelinejamas varguolis, šeip su juo dabar kamuoja pagrinde tik elektronikos problemos ir galybe smulkmenu.
  • 0

#11 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 sausio 29 - 18:13

O :wub: Smagus tas Rallye S2 buvo, nors ir pavargęs tas kėbulas. Labai nustebau sužinojęs, kad ketini jį atkelinėt. Bet užtat smagu. O ir šiaip, filosofiškas toks klausimas - ar galima jį vadinti Rallye, kai Rallye likęs tik kėbulas ir kėbulo numeris, bet pakaba, variklis ir salonas jau nebe Rallye? Ir šiaip vargšiukas automobilius - klubietis wonderabout nusipirkęs donorą susikrovė į vieną gerą kėbulą viską, kas geriausia abiejuose modeliuose, o šitas liko toks vargšelis su viskuo, kas blogiausia... :( O kodėl nenorėjai iš wonderabout imti to "gerojo" su restauruotu tiltu, Rallye važiuokle modelio? Gi irgi pardavinėja ir, manyčiau, nebrangiai :rolleyes: O šiaip tikiuosi, kad bus proga susimeetint ar susitikt slalome. Šiaip Vilniuj jau galima neblogą 106 meetą apturėt: S1 2xXSi (turbo ir Vyc) S1 1,1/XSi (Mantas_lt) S1 Rallye (aš) S2 Rallye/Sport (tu) S2 Sport/Rallye (wonderabout)
  • 0

#12 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2013 sausio 29 - 18:57

Galantas 98 metu, daily car'as, palikau uz ji 4.2, normali mašina kasdieniniam naudojimui, neskaitant to kad apturejau avarija ir netvarkau kebulo defektu nes masina skirta sau, ir neverta prie tokiu salciu uzsiimt dažymo darbais.
Audine jau atkelta, atvazinetas su ja visas sezonas, numinta palie 5k km, pamazu vis tobulinama, renkamos jai dalys. O Audine ne GTE, o GLS 1.8 karbas, 66kw. Audi pirkta todel, kad nuo vaikystes nostalgija kad turejo tevas perichoda, ir labai norejau tokia turet.
Pezukas, dar atkelinejamas varguolis, šeip su juo dabar kamuoja pagrinde tik elektronikos problemos ir galybe smulkmenu.

saunuolis :good: :beer:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#13 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2013 sausio 29 - 19:07

Sakyciau neblogu dar metu, o taip supuves, kazkaip pastebejau kad 106 labai puna, draugas kadaise 5 metu senumo buvo nupirkes 106 tai kaip reikiant papuves buvo :doh:
  • 0

#14 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 sausio 29 - 19:20

It depends, talbotai. Mano 1995m. 106 kėbulas "puikus, nėra prie ko prikibt" (cituojant vieną klubietį, kuris turi savo servisą) :wh: priklauso nuo priežiūros, nuo kilmės šalies, nuo "sugertų smūgių" ir kitų dalykų. Aš kažkaip nedrįsčiau prie 106 "ligų" sąrašo rašyt "pūva", nes jie tikrai tuo neišsiskiria ir nesiskiria nuo panašių metų panašios klasės automobilių :rolleyes: bent jau man taip atrodo.
  • 0

#15 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 29 - 20:21

Beveik betkuri automobili kuris buvo explotuotas Lietuvoje kelis metus,jeigu pakėlus ir pakrapščius, galima pagalvot kad "lavonas" didžioji dalis vazineja ir galvoja kad pas juos ledas, o pasikelus ir bedus atsuktuvu visur skyles, nes viskas tik nat gravitekso ir laikosi, nėra ko stebetis, druskos pūdo mūsų automobilius. Šis Pežukas iš išorės neturi nė smulkiausios rudelės, bet apačia turi pakankamai nemazai rūdžių. Na pas šį pežuką likę manau tai kas svarbiausia- Rallye kompas, pravodkė ir kuro maitinimo sistema, storas stabilizatorius priekyje, o kitka tai smulkmenos, vargšelis jis, bet nieko, atsigauna pamažu. Tuo metu kai ėmiau šita, Pipiras savo nepardavinėjo o kurėį planus nusipirkti ta virtusi GTi ir susidėt variklio swapa, bet vėliau planus pakeitė. Šendien buvau į TA nuvažiaves, kad užklijuotu naujus TA lipdukus, nes abu buvo nusilupe, tai sutvarkius dokumentus ir išėjus užklijuoti lipduku, Ta darbuotojas kiek nustebo pamates aprinkta be salono, be apdailos mašiniuka :D Na ir galiausiai sudėjau visa apdaila, pasidariau rankini :)
  • 0

#16 zidanas

zidanas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.377
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:208

Parašyta 2013 sausio 30 - 19:43

OT: kadangi matau kad čia renkasi daugiausia 106 entuziastų, tai prie to paties užklausiu, gal kas turi lyčną originalią 106 radiją? (ką nors panašaus ar analogiško kaip foto, nes jų buvo įvairiausių) :)

Posted Image
  • 0

ex 405 GL | ex 205 LOOK | ex 106 XN |  ex 106 XR | ex 106 XSi | ex 106 NEW LOOK ex 106 ENFANT TERRIBLE | 208

 

Niekada neturėsi antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį!


#17 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 sausio 30 - 22:17

:clap: Katik iš garažo su džiugiom naujienom. Su didele Tevo pagalba (nes man su elektra sunkiai sekas) Sutvarkyta elektra. Beveik visų neveikiančių prietaisų kaltininkas buvo pasislėpę per gaisrą susvilę ir nepastebėti laidai, kurie buvo sulipę ir trumpino. Juos pervyniojus visos bėdos dingo, tiesa teko nemažai pavargti kol buvo atrasta ta vieta.
Labai padėjo šeip ne taip atrastas Saxo (tas pats kas 106) elektros manualas: ČiaSaxo elektra
Taigi sarašiukas kas veikia:
Centgrinis užraktas ir signalizacija- Done
Generatoriaus sužadinimas- Done
Posūkiai; Valytuvai- Done
Nebeiškrovinėja akumuliatoriaus įjungus pečiuko varikliuką ant max.
Na ir nebuvo progos patikrint, bet el. langai ir el veidrodėliai taip pat turėtų veikti, nes viskas susiję.
Bendras dabartinis pežuko vaizdas šiai dienai, fotkinta apie pietus. Aišku dar verkiant prašosi 646.
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Posted Image
Salonas, į dirža nekreipkit dėmesio, jis dar nenaudojamas, nulužęs teisingos vietos varžtas, dar neprisiruočiau sutvrarkyt.
Posted Image
Posted Image
Na ir vaizdelis baigus šendienos darbus :D
Posted Image
Posted Image
  • 0

#18 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2013 sausio 31 - 12:45

Smagu matyt, kad tokie "projekteliai" juda. Jau buvau isitikines, kad sito 106 niekas nebeprikelines. Kol 205 fronte tylu 106 siaubia foruma :) :beer:
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#19 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Parašyta 2013 vasario 01 - 07:56

Jis jau panašus į automobilį :o Tiesa, tokį aukštą aš jį mačiau turbūt tik tada, kai tik nusipirkau ir su R15 ratais buvo: FOTO. Jei norėsi, kada nors kaip nors galėsiu perduot daug vaizdinės medžiagos su šituo Pežuku. Apie 5-6GB visko yra...

Šį pranešimą redagavo Tarakonaz: 2013 vasario 01 - 07:57

  • 0

#20 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • Pranešimai: 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Parašyta 2013 vasario 01 - 11:57

Vaizdine medžiaga pažiūrėt norėčiau. Kol masčiau pirkt jį ar ne, peržiūrėjau visus video ir nuotraukas ką tik pavyko internete surast :D Turiu pasiulymą dėl meeto. Galima būtų meetą pasidaryt Panerių aikštelėj, tuo pačiu ir nedidelį slalomuką galima būtų surengt, prasilėkt su Pežukais, aišku reikia kad oras būtų normalus ir nebūtų pliurzos, gal pasiseks ir asfaltas bus nudžiūvęs :) Nes aš jau gvildenu mintį kurią dieną nuvažiuot "susipažint" su Pežuku :) Beje, gal kas nors yra ardęs priekinius žibintus? Mastau minimaliai pasitamsint priekinius žibintus (nudažant nenaudojamas reflektoriaus vietas juodai), tik klausimas ar tokių vietų ten yra :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0