Peršokti prie turinio


Nuotrauka

perkam puga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

Apklausa: pirkimui turejo itakos: (119 nariai(-ių) jau prabalsavo)

pirkimui turejo itakos:

  1. pirkau nauja automobili (2 balsai(-ų) [1.80%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.80%

  2. konsultavo automechanikas (13 balsai(-ų) [11.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 11.71%

  3. pats apie viska nusimanau (9 balsai(-ų) [8.11%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.11%

  4. patiko zmonai (uosvei, kaimynui...) (4 balsai(-ų) [3.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.60%

  5. pamaciau, patiko, nupirkau (67 balsai(-ų) [60.36%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 60.36%

  6. vis tiek remontuosiu, nesvarbu... (4 balsai(-ų) [3.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.60%

  7. kitos aplinkybes (12 balsai(-ų) [10.81%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.81%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#1 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 rugpjūčio 24 - 18:46

Idomu, kas padeda ir ytakoja masinos isigijimo procesa. Gal galma pasidalinti patirtim? Perkam konkretu automobili pries tai istampe po kelis servisus ar tiesiog del kitu (filosofiniu, literaturiniu ar tiesiog zmogisku) priezasciu? ;]
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#2 Neon'as

Neon'as
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 786
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot ex309GR 1.3, 406 1.8 16v ir P406 Break 2.1 TD :)

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 02:23

Matau kad komentuoti nereikia :) savaime aisq cia viskas ;]
  • 0
Nuotrauka

#3 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 10:05

Idomu, kas padeda ir ytakoja masinos isigijimo procesa. Gal galma pasidalinti patirtim? Perkam konkretu automobili pries tai istampe po kelis servisus ar tiesiog del kitu (filosofiniu, literaturiniu ar tiesiog zmogisku) priezasciu? ;]

Kaip bebutu keista, kokiais '97 pamaciau 605'a, ir nebegalejau ramiai miegoti....kche kche ..... jo subtiliai lenktus slenkscius .... ir pradejau svaigti :blush: ..... po ilgu paiesku, '99 nusipirkau super duper ekskliuzyvini 405'a :rolleyes: ...
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#4 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 10:31

Man tiesiog patiko ir apskritai prancuzai patikdavo, vienintelis dalykas nezinojau ka studentui reiskia Mi16, o taip begalo patenkintas iki siol! :wub:
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#5 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 12:28

Manyciau, kad tai kazkas daugiau nei "man patinka".:) Pirma mano pazintis su pugu buvo 605. Ivertinus jo "istorija" (pirktas uz 18 t.lt, i remonta ideta 2 tlt, po dvieju metu parduotas uz 6 tlt), turejau pagal ideja apsispjaudyti ir isvis pamirsti si gamintoja. "Deja", taip nera. :D Vartoju jau 3-ia masina ir slapta svajoju apie kita (is X07 serijos). tam tikros itakos, sakyciau, turi ir sis forumas. Smagu pabendrauti su vienminciais, buti apipypintu ir t.t.
  • 0

#6 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 12:55

Kita aplinkybė pavadinimu Kursis.
  • 0

#7 aroone

aroone

    Zanūda

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 3.410
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:P3008 GT-Line 1.5 BlueHDI AT8

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 12:57

Kita priežastis pavadinimu Kursis.

Net saldu darosi pagalvojus apie kersta...tyliai sau pasake Snatchas :lol:
  • 0
Autobusų parkas. Paliuosintas.

#8 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 13:01

Net saldu darosi pagalvojus apie kersta...tyliai sau pasake Snatchas :lol:

Arba žodį praleidai arba tarp eilučių negirdžiu... :huh:
  • 0

#9 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 13:40

Gaila, kad tik vieną taškelį galima padėt, bet iš esmės maždaug taip:"atėjau, pamačiau" įvyko dar gūdžiais 91 metais, svajonės išsipildė 97 metais, bet su sąlyga, kad "viską darau pats" :D
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#10 Svečias_laris_*

Svečias_laris_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 14:51

uzsimaniau masinos, nes po toyota celica sudauzymo v drebezgi jau metus buvau besinaudojes visuomeniniu transportu. ir stai netycia pasiulymas 205gti. sita masina buvo mano "klasikiniu" auto short list'e (ten dar buvo saab 900 turbo, renault 5 turbo, citorenu pora, tiesa sakant 6-tas bmw:) ), bet rimtai nei vienos is ju pirkti nesiruosiau, galvojau apie seimynini universala. bet atsiradus pasiulymui is kailio nereisiu ir issineriau. that's the story.
  • 0

#11 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 14:56

net nezinau kaip acakyti. jau net pamirsau, kaip ten buvo. t.y., su pirmu pugu :unsure: patiko, bais idomu buvo ir salygos buvo palankios. pirkdamas kitus galvojau apie kitu brandu alternatyvas, bet ju nesirinkau. Hau.
  • 0

#12 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 15:01

pirkdamas kitus galvojau apie kitu brandu alternatyvas, bet ju nesirinkau. Hau.

Arba partnerio atveju nelabai jų ir buvo... ^_^
  • 0

#13 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 15:09

Pas many istorija gan panaši kaip aroone - gūdžiais 94 ar 95 metais, daba nelabai jau ir pamenu, būdamas studentas dažnai tranzuodavau. Ir sustojo kartą 605 -as pavežti. A jis tada dar ir gana naujas buva. Tai aš likau apakęs nuo to automobilio. Erotiškas toks labai pasirodė. :wub: Po kokių keturių metų atsirado galimybė būtent tokį įsigyti. Negal pasakyt, kad jis šposų man neprikrėtė, krėtė visokiausiais būdais - bet nežiūrint to įklimpau :lol: Gal įtaką padarė, kad ant jo nuo golpo peršokau B) Bet kažką tokio turi tie pugai. Kai saka, kartą paragavęs, negali sustot :lol:
  • 0

#14 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 15:39

205 patiko ir netgi labai irgi gudzhiais ~95 metais. Netgi buvau veliau susiruoshes pirkti, bet buvo konstatuota, kad labai jau jis mazhas ir totaliai pamirshtas. Pradejus bireti sciroccui ruoshiausi pirkti bidono (© dewgonas)klases auto ir netytchia teko pasivezhinti su porestailinginiu 405. Ispudi paliko labai gera. Pavezhiojau zhmona jai irgi patiko ir verdiktas buvo vienareikshmishkas - perkam porestailingini 405. Tuo patchiu ruoshiausi ir zhmonai auto nupirkti (mintis sukosi apie VW Polo). Bieshkodamas 405 (porestailinginiai tada dar buvo juodas deficitas) uzhsiroviau ant dewgono reklamuojamo 205 ir prisimines senas nuostalgijas nutariau, kad zhmonai jis labai tiks. Labai pavirshutinishkai apzhiurejus ir pratestavus buvo nupirktas. Taip jau sutapo, kad teko ant smugio pirkti buta, tai kitai mashinai pinigu taip ir nebeatsirado. Pradejus juzinti atsirado poreikis susirasti info ir taip uzisroviau ant klubo, o tuo patchiu uzhsikretchiau ir pugo manija. Nors meile nera akla. Nesu tikras ar atsiradus kruvai atliekamu pinigu pirksiu butent Peugeot'a. Na nebent kruva bus neitin dydele, tai tada pathinkinsiu apie porestailingini 405.
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#15 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 16:05

Na, apie savo 605 galima pasakyti: atejau, pamaciau ir bais uzsinorejau. Juo lab, kad reikejo persokt i kita automobili. Kaip ir minejo aroone, labai patiko lenkti slenksciai ;] , praktiskai automobilio isore :wub: Jau zinojau, kad tikrai pirksiu 605 ir tik po to pradejau dometis apie pati automobili. Tiesa ispudi padare dar ir tas momentas, kad ir as persedau is golpo :)
  • 0

#16 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 16:30

205 nusipirkau netycia. galima sakyti ant "durniaus". 99 metais gryzus is braskyno Skotijoj pagalvojom, kad mumi studentam jau reiktu kokio tai mazo. ekonomisko masiniuko pas tevus ar draugus, o kartais gal net i paskaitas nulekti. Buvom kaip tik pas uosvius Marijampolej. Jam reikejo kazkokiu daliu ir nuspirko Noriu Auto. Sako - ziurek, yra cia netoliese Peugeot 205. Skotijoj 206 ir 406 buvau mates, bet kaip 205 atrodo niekaip nepriminiau (kazkaip tada buvo dzin man tie automobiliai). Nuvaziavom paziureti - uosvis paklause varikli kaip specas, o visa kita palikom likimui. Plius kaina buvo 640 zaliu. Tai kaip ir palikom uzstata ir turejom "nebrangia" masinyte. Bet kai pradejo vaziuokle byreti (o ji jau buvo dakalta) norejau, net i srota atiduot, bet zmona isgelbejo ir po siai dienai del to jis dar rieda B) Po to prasidejo ilgos 405 "poreistalinginio" paieskos, kurios tesesi puse metu. Dabar vel bresta kito auto paieska - zmona reikalauja tik peugeot - palaksciau po turgus (Kaune, Marijampolej), pamaciau esama situacija ir ji man rodos, kad visai nepakitus... :wacko: ... a idomiausia, kad daug kas zino, kad mes jau esam uzkieteja Peugeot fanai ir kai paklausia, kodel ji pirkot, tai sakau - "zinot, as esu liutas, zmona yra liute... " tada toliau praso jau netesti :D
  • 0
Roots to roots

#17 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 16:55

tai sakau - "zinot, as esu liutas, zmona yra liute... " tada toliau praso jau netesti :D

Pasirodo ne tik pas mane viena taip :D . 2 cr - :beer: . Gal kada seimom pavartojam :beer: , a, :lol:

Dar tokiu klube yra? Frakcija steigsim ^_^
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#18 sukceno

sukceno
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 651
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:C4 Grand Picasso 1,6HDi robot 2009

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 17:01

jo, pradzia irgi gudziais '96 nuo 405SRI 88m. gamybos, po triju men kelione i Cekija, nu viskas patiko, reikejo truputi pasitvarkyti, o po to prasdejo motoro gesimas ant tusciu, veliau vis prie didesniu ir didesniu apsuku , pakol buvo iskeistas i Yugo Florida (Fiat Tipo) 92m. Tuo pat metu buvo usinamas Leone turbo kombi (vairuoti lengviau, ypac mieste uz 405, ir kuro maziau naudojo) Paskui azartas keitimui visokiu modeliu, pakol seimynine padetis nustate, kad reikia 206 su sumautu smagraciu (lizingas), po triju metu pakeistas i 406 su sumautu smagraciu., imponavo bagazine ir ekonomiskumas-viska suryja smagratis sumautas :mad:
  • 0

#19 Cr

Cr
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.717
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:206 XSI

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 17:14

Pasirodo ne tik pas mane viena taip :D . 2 cr - :beer: . Gal kada seimom pavartojam :beer: , a, :lol:

Dar tokiu klube yra? Frakcija steigsim ^_^

kartais jau tie liutai ir "uzknist" pradeda, bo ir brolis liutas ir uosvis liutas ir dar keli geri draugai liutai... gerasi, kad rugpjuti dazniausiai atostogas gaunu, tai galiu bent atskirt retkarciais ryta nuo vakaro :beer: :blush:

Frakcija :beer: butinai reiktu isteigti, tik ma rodos, galesim tai igyvendint kai Vilnisu su Kaunu i dipoli susijungs B) :beer:

Taig uz visus liutus ir vazinejancius su liutais :blush: :beer:
  • 0
Roots to roots

#20 2step

2step
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 793
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:[106]

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 17:52

mano istorija kadatais pries kokius 6 metus, taip norejau auto, kad kelnese spaude ir negalvojau apie auto kaip konretu automobili o tiesiog norejau auto kad vaziuoti. tuometu dar mokslai galvoje zvimbe, tad apie pezo net nesugalvojau. susiradom per pazystamus "tipo" ismananti automobiliuose ir i turgu..ten jo ismanymais ir suvokimu buvo isrinktas golfas... turejau ji du metus, nesitikejau is taburetes nieko, tiesiog vazinejau, paskui buvo momentas ir pusei metu persedau i Mersedesas 123 dyzeli, o golfa pardaviau. Kai mersa teko grazinti prasidejo kito auto paieskos.. tuomet jau savo protu norejau renault 5, peugeot 205, arba mazda 323 (ne F) mintyse pynesi mintis...kad reikia 4 duru (bo draugams patogiau) ir ji nugalejo, nes apziureti reno ir pezo arba buvo reikalaujantys remonto arba per brangus kisenei. tad ieskojau kelis menesius ir radau mazdike 323. keturiu duru.dziugiai ji vazinejo apie 3 metus. Toliau einant metams, susikloscius aplinkybem buvo proga evoliucionuot, tobulet, uzdirbt ir ir auto evoliucija norejau perkelti i kita klase..t.y. ieskojau 405. ir tuomet radau jusu kluba, visa informacija apie pezus. deje skelbimu 405 nebuvo daug arba jei buvo tai iki restailinginiai...o didziaja dali is pezo skelbimu sudare 605, tad ikalbetas kito dedes, sutikau ieskoti kad ir senesnio, bet 605. taip as persokau is ekonomines klases i limuzino klase. tegyvuoja limuzinai.
  • 0
[STILO][FIAT STILO, 1.9 JTD 2007][Since May 2012]
[C2][Citroen C2, 1.4 2004][Family reserve since April 2013]
[106 XT 1.4 1993'][Roland Garros][2005-2012][][Sold to rise and shine]

[605 SV 3 1992'][[2005-2009][Sold in a good condition]
[Mazda 323 1986][2003-2005][VW Golf 1987][2001-2003]




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0