Peršokti prie turinio


Nuotrauka

perkam puga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 43

Apklausa: pirkimui turejo itakos: (119 nariai(-ių) jau prabalsavo)

pirkimui turejo itakos:

  1. pirkau nauja automobili (2 balsai(-ų) [1.80%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 1.80%

  2. konsultavo automechanikas (13 balsai(-ų) [11.71%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 11.71%

  3. pats apie viska nusimanau (9 balsai(-ų) [8.11%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 8.11%

  4. patiko zmonai (uosvei, kaimynui...) (4 balsai(-ų) [3.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.60%

  5. pamaciau, patiko, nupirkau (67 balsai(-ų) [60.36%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 60.36%

  6. vis tiek remontuosiu, nesvarbu... (4 balsai(-ų) [3.60%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 3.60%

  7. kitos aplinkybes (12 balsai(-ų) [10.81%])

    Balsavimo varianto procentinis santykis: 10.81%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#21 Mamutas

Mamutas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 4.991
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:be stogo

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 18:48

Pirma pažintis su pugu prasidėjo draugei nuspirkus 205tą... Po to pažystams prasitarė norįs 405'tą pirkt - dar pamenu inete tadu žėjau "kaip tas 405tas atrodo" :huh: :D Vėliau draugs nuspirko Reno19... Bet kaip ketušimtaipenkc atrodo jau žinojau... :) Na tadu dar jusinau Jettą 1.6D. Po jos krešo norėjosi kiek galingesnio zyzelio (kad galutinai prisiplot :ph34r: :blush: )... Su patikimu, ekonomišku mataru... Markė buvo nebais svarbi... Na prisiklausius iš visų specų, kad "Pežo dyzeliai neužmušami" linkau prie pugo 405'to... Apie po ar iki restailinginius nieko tadu nenusimaniau... Paieškos truko gal mėnesį, gal du... Ir vieną dieną radau vieną viliojantį variantą Vilniuje - jautė dūšia, kad tai tas ko ieškau... Nuvariau į Vilnių... ir... nusipirkau... :blush:
  • 0

#22 moonas

moonas
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:205gti 1.6, 205gti mi16, 205cti 1.9

Parašyta 2004 rugpjūčio 25 - 23:20

Pamaciau kazkuriam zurnale (berods automoto) straipsni apie 205gti ir isprotejau. Paskui visus aprasymus apie berods Kursio raudonojo nuotykius ivairiose lenktynese prarijau. Tada nuvaziavau i Klaipeda ir parsivariau.
  • 0

#23 Svečias_MARGAS_*

Svečias_MARGAS_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugpjūčio 30 - 15:12

AS TAI PIRKAU 2002 PEZO 406 2,2 AUTOMATA ,PREMIUM KOMPLEKTACIJA,BEVEIK NAUJAS 18 000 IRIEDEJES, VISKAS PATIKO ,PAKANKAMAI NUSIMANAU, PATIKRAINAU SAVO DARBOVIETES SERVISE IR SUMOKEJES 40 000 VAZINEJU LAIMINGAS.
  • 0

#24 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 rugpjūčio 30 - 19:21

Nebepirksiu Prancuzisku masinu....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#25 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 01 - 17:33

man patiko ir toliau patinka,svajoju apie 607,bet įtariu,gal teks po kokių metelių (dabar negaliu,nes per daug į senąjį investuota :) )keisti i porestailinginį 605 3.0SV ;]
  • 0

#26 Algirdas

Algirdas

    Įkopęs į penktą dešimtį

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.866
  • Vieta:Lietuvos kaimelis
  • Automobilis:batai....

Parašyta 2004 rugsėjo 01 - 19:55

man patiko ir toliau patinka,svajoju apie 607,bet įtariu,gal teks po kokių metelių (dabar negaliu,nes per daug į senąjį investuota :) )keisti i porestailinginį 605 3.0SV ;]

Man atrodo, kad po keliu metu ne i 605 porestlingini, o i 607 pakeisi.... Prancuziskos masinos greitai pinga....
  • 0
keista... ir vel ne Pugas

#27 Maestro

Maestro
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.005
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:SOFA (Subaru Opel Forester Astra)

Parašyta 2004 rugsėjo 01 - 20:03

Man atrodo, kad po keliu metu ne i 605 porestlingini, o i 607 pakeisi.... Prancuziskos masinos greitai pinga....

Jau ir dabar galima devetu papigiai nusipirkti.

607 2.2 hdi
  • 0
Žmonių veikla šildo klimatą. Todėl aš ir stengiuos nieko neveikt.
© J. Erlickas

#28 Svečias_Mazulis Ronny_*

Svečias_Mazulis Ronny_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 02 - 16:34

Beje, perskaicius fraze "lietuvoje bus po 3 savaiciu", susidaro ispudis, kad zibintas pradejo vezti padevetus masinuku i LT. B)
  • 0

#29 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugsėjo 02 - 17:37

Nebepirksiu Prancuzisku masinu....

Gal nebepirk pigių, su mintim, kad "tokia gera kaina... aj nu tiek tai ir pats pasitvarkysiu..."
  • 0

#30 Tolis

Tolis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 153
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Toyta Avensis '06 D-CAT

Parašyta 2004 rugsėjo 03 - 14:55

Prieš 7 metus tėvas atidavė tokį egzotinį Peugeot 305 GTX, 1.9 L., kuris, nors ir buvo draugu lengvai pašiepiamas, o detalių rast buvo išvis neįmanoma, tapo mano "pirmja meile" :wub: Gal čia dėl to, kad gerai startuodavo, gal kad trasoj greitas buvo, gal kad salonas buvo super patogus ir prižiūrėtas, kaip beje ir visas automobilis, o gal kad tai buvo tiesiog mano pirmasis Pugas... :blush: Deja, jis garbingai "žuvo" dėl vieno sumauto (ir be abejo, supuvusio) Opelio kaltės... :angry: Taigi, išbandžius MB124 ir VW Golf 3 (abu dyzeliai), buvo nuspręsta grįžti prie gerų automobilių... :) Jau pusantrų metų važinėju su P605 '94 dyzeliuku.
  • 0
P305 GTX - R.I.P.
P605 SRdt - sold
Charizmatiškoji Carisma '98 - sold

Toyota Avensis '06 D-CAT "Vincas"

Geriau vėliau negu anksčiau...
Kaunas

#31 tomaskas

tomaskas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 923
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 1.6 HDI

Parašyta 2004 rugsėjo 07 - 16:27

Atejo laikas keist automobili kadangi senasis susidevejo tiek fiziskai tiek moraliskai. Kadangi to ko noreciau ipirkt negalejau, tai paemes galima isleist pinigu kruva pradejau ziuret ka as galiu nupirkt. VW ir Audi( :ph34r: ) atkrito is karto del ju masinio (tautinio) populiarumo ir del to nelogiskai uzkeltos kainos. Labiausiai prie sirdies buvo prancuzai :wub: . Sustojau ties dviem modeliais - P406 ir Citroen xantia. Cia jau gal ir zmona daugiau prisidejo, kadangi jai labiau patiko 406 dizainas bei bent vizualiai didesne masina, o gal ir tai kad tiesiog pasitaike tuo metu uzmatyt parduodama. Buvo nuvaryts i Viciunus patikrinimui, ten priakaistu nerasta, tai ir nupirktas. Kol kas labai patenkinc :rolleyes:
  • 0
Дураков очень мало, но они расставленны так грамотно, что встречаются на каждом шагу...

#32 Svečias_ORG_*

Svečias_ORG_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 07 - 23:13

Pries tai turejau 605 3.0 24v su visais navarotais. Apsispresti koks bus kitas auto sunku nebuvo. Be visa ko dar ir garaze pasedet megejas... tai va galiu pasakyt pezai puikus auto, o ne kokios tai susisiekimo priemones. :D
  • 0

#33 Svečias_Saulius_*

Svečias_Saulius_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 08 - 11:58

O aš tai įlipau, pasimatavau ar telpu, ar už manęs tilptų, ar patogu ir nusipirkau.
  • 0

#34 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 rugsėjo 14 - 15:01

Pasirodo ne tik pas mane viena taip :D . 2 cr - :beer: . Gal kada seimom pavartojam :beer: , a, :lol:

Dar tokiu klube yra? Frakcija steigsim ^_^

Esmi liūtas ;)
Ponia mano vandenė, bet ji teisių neturi, so, nesiskaito :lol:
Frakcijai pritariu :beer: :beer:
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#35 Prokuror

Prokuror
  • Nariai
  • Pranešimai: 907
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:206 hdi 9-5 Aero

Parašyta 2004 rugsėjo 14 - 15:07

man patiko ir toliau patinka,svajoju apie 607,bet įtariu,gal teks po kokių metelių (dabar negaliu,nes per daug į senąjį investuota :) )keisti i porestailinginį 605 3.0SV ;]

Kaip pirštu in akį ;)
Tik aš pabūsiu neištikimas ir pasakysiu kad vis tik labiausiai noriu <10 metu senumo Jaguar XJ6 arba (o Dieve, sąnaudos...) Jaguar XJR. Bet ne jaunesnio nei 5 metai. Visi s-type ir j-type te jau nebe Jaguarai. Rainiukai kazkokie nutukę...
  • 0

Pilkas šeimyninis lėktuvas, 250 arklių
Vyšninis miesto kibiriukas

Žalias šeimyninis autobusas - ex

Vynas pasenęs, sūris supelijęs, mašina be stogo - ex
Pilkas kūpas pagal amžių - ex
Mėlynas kūpas ne pagal amžių - ex

Mėlynas limuzinas - jaunuoliškai ir klubinei pradžiai - ex


#36 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 16 - 11:08

Na as kai pirkau sau masina, tai kai pamaciau turguje tai daugiau i kitas ir nebenorejau ziureti. Kai ieskojau tai norejau labai Golfo III, bet veliau teko pavaziuoti su juo tai tik norejosi gristi i savo peziuka 306, kuris minkstesnis ir siaip turi atskiru savo geruju savybiu.
  • 0

#37 Svečias_MiB_*

Svečias_MiB_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 24 - 23:43

prikelsiu sena tema..
kadangi neperseniausiai pirkau puga tai dar pilnas ispudziu.. jei pradet nuo pradzios tai kaip ir dauguma tulu lietuviu savo vairuotojo staza pradejau nuo golfuko.. kankinaus su juo keleta metu.. biro jame kas netingejo.. voge is jo ka rasdavo.. kai jau prireike graviruoti visus langus truko kantrybe ir pardaviau uz kapeikas.. Aisku po tautovezio visos masinos pasirode nerealiai geros.. tad pirkau pirma pasitaikusia.. mazda626.. nieko gero ir nieko blogo apie sita aparata negaliu pasakyti. Laike kiek reikejo, gedo irgi kiek reikejo:) Vienu zodziu nutariau pagerinti gyvenimo kokybe ir nudziuginti save naujesniu-geresniu auto. Pasirinkima pradejau nuo pasiulyto Ford Focus amerikiecio. 2001 gimimo metai labai jau dziugino aki, taciau nelipo jis man.. Kaip daug kas sako: isedes i masina turi pajusti jog ji tau skirta.. Pajutau atvirkstini varianta. Taigi pradejau paieskas Kauno turguje. Ieskojau Toyotos (del patikimumo) ir dairiausi i Peugeot 406 po restailingo.. ka ten dairytis kai visame turguje buvo rastas vienas toks pugas.. Bet uztat koks :wub: man atrodo net dabar ji ten rastumet.. ryza koza, parketas, pc ir kt:)) o rimciau prikistas ko reikia ir ko nereikia... tik va kaina ne mano nosiai.. Vistik jau kita savaite nusisypsojo sekme rasti antra porestailini 406-aji:) tadu uzejau i turgu ne su mintim pirkti, o tik apsizvalgyti.. bet pamacius minetaji puga pajutau, kad sis auto skirtas man.. taigi.. balsuodamas rinkausi atsakyma: pamaciau, patiko, nupirkau (per 15 min.). Tiesa sakant dar nezinau ar tei meile is pirmo zvilgsnio ar kvailas skubejimas uzsimanius grazaus zaisliuko:)
p.s. sorry uz ilga beletristika.. cia kaltas: :beer: :)

Šį pranešimą redagavo MiB: 2005 kovo 24 - 23:51

  • 0

#38 Svečias_Darius55555_*

Svečias_Darius55555_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 25 - 04:19

Mano meilė Peugeot prasidėjo visiškai atsitiktinai: ieškojau mašinos su kuria galėčiau lakstyti miškais kol suluš, ieškojau žinoma pigios , kad nebūtų gaila sudaužyti. Alioreklamoj pastebėjau prie 205 užrašą GTi ir mažą kainą, kadangi pardavėjas nuleido dar trečdalį kainos tai jį ir nusipirkau. Tik po pirmų kelių pravažiavimų supratau , kad jį nelaužysiu , o važinėsiu kaip su pagrindiniu auto :) Jai ne šis atsitiktinumas tai dabar tikrai važinėčiau su BMW 3 tamsintais langais kaip tikras Kaunietis :) Po to dar turėjau 306 1,4, o dabar turiu 306 1,6 ir jo nemainyčiau į jokį kitą klubiečio pežą :P ( kiek žinau S16 klube dar nėra). Laikykim visi kumsčius, kad pirmas S16 klube atsirastų pas mane pirmas :lol:

Šį pranešimą redagavo Darius55555: 2005 kovo 25 - 04:20

  • 0

#39 Svečias_trAm_*

Svečias_trAm_*
  • Svečiai

Parašyta 2005 kovo 25 - 09:48

pries pora metu vis pasvajodavau, kad masina visai nebliogai butu. rimtai nieko nesirinkau bet pasvajodavau apie nediduke shustra masinike, tipo civic or smth. atejo man diplomu teikimo diena, visa seimyna susirinko pasveikint, tiesia man vokeli issiputusi. misliju - pinigo prikrauta, galesiu rimciau apie auto pagalvot, issirinkt :rolleyes: atidarau vokely - o ten dokai su rakteliais nuo Pego106 :blink: is pirmo zvilgsnio tai pagalvojau skarbonke blyn.. nlb jis man patiko, is isores dar dar, vidus visai nepatiko. praejus pirmajam jauduliui, pastebejau, kad liabai malionu ji vairuot, ir kuo toliau tuo labiau jis man patiko :wub: o tada info ieskodamas uzklydau i peugeot.klubas.lt ir ce mano meile jam buvo uzcementuota :beer:
  • 0

#40 nereo

nereo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 284
  • Vieta:Kaunas-Eiguliai, Šiauliai-Dainai
  • Automobilis:Peugeot 107 Trendy 2-tronic

Parašyta 2005 kovo 25 - 10:26

Nuo to laiko, kai tėvą ikalbėjau pirkti ne OOOO ar Audi, o prancūzą (R21), pats irgi užsinorėjau prancūzo . Bet dar galvojau rinktis iš Ford Fiesta, Nissan Micra, Fiat Uno, Renault 5-Clio, ar Peugeot 205 - automatų. Pabaigęs universitetą važinėjau 2 metus elektromobiliu Skoda, bet šią vasarą reikėjo greit mašinos kelionei, ir reikiamu momentu buvo galima rinktis iš Suzuki Swift, Ford fiesta ir P205. Patys suprantat, ką pasirinkau (be to, jis ir kainavo pigiausiai, bo buvo 1986 m...) Po to apie klubą sužinojau iš ant Valdux'o 205 GTi (to balto) užklijuoto lipduko.
  • 0
Show must go on... Toyota 107 2-tronic ex P106 XT 1,6 automatic ex Renault twingo"matic" ex P205 1,6 automatic




Vartotojų skaito šią temą: 4

narių: 0, svečių: 4, slaptų narių: 0