Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Peugeot 205


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 269

#41 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2014 sausio 21 - 15:37

Moldinga gavai jau? Kada arkas pjausi? :)
  • 0
205

#42 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Parašyta 2014 sausio 21 - 15:41

XUD9 TE/L variklis. o kad smagiai vaziuojasi tai tikrai, labai smagiai. dar zadu siek tiek pasikelti turbos slegi ir manau bus dar sauniau :D

Nesusišnekėjom, kalbėjau apie Tavosios mašinos VAIRĄ :D Jis su išnešimu , gan sportiškai atrodo , o su išnešimu neturėjas todėl ir įdomu ar smagiau su tokiu nei įprastu :)
  • 0

#43 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 21 - 15:45

RRS vairas. su 90mm isnesimu. velvet, nepjoviau arku dar, arku neradau apdailu. :) o kada tas vyks nezinau tiksliai, manau kad tikrai ne per ateinanty menesi, iki pavasario tikiuos suspeti.
  • 0

#44 Ramunas

Ramunas

    Sisteminis blokas

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 857
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:pimpe prailgintuvas

Parašyta 2014 sausio 21 - 20:34

apdailu tai pas mane metosi lyg tokiu apipjaustytu nuo pirmojo Brendzio GTI, bet tik galiniams ratams. Gal ka nors pavykt isgimdyt is anu.. R
  • 0
Iš kliento medžiagų nemokamai aplaistau gimtadienius, vestuves, krikštynas ir kitokias šventes

#45 Velvet

Velvet

    pelėda

  • Forumo adminai
  • Pranešimai: 1.383
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 CTI 1.9 '94

Parašyta 2014 sausio 21 - 20:55

apdailu tai pas mane metosi lyg tokiu apipjaustytu nuo pirmojo Brendzio GTI, bet tik galiniams ratams. Gal ka nors pavykt isgimdyt is anu..


R

Tai galiniams ir reikia. man kazkada adomas siule gedo galines ispjautas arkas. Bet tolkas is ju tik primieravimui, bet ir tai..
  • 0
205

#46 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2014 sausio 21 - 21:14

Man rodos pas mane rusy metos galiniai moldingai tinkami paprastom arkom, tiksliau sakant 1.5 moldingo :)
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#47 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 22 - 10:20

na siuo metu labiausiai degantis reikalas priekinis kaires puses moldingas, bet visi kas ka turit, butu smagu kad padarytumet kokia nuotrauka ir i pm ar bookaface'a numestumet ;)
  • 0

#48 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 25 - 20:35

tai va, pagaliau isikeliau i kompa nuotraukas po tech apziuros.
kadangi saltoka lauke ir niekaip nerandu laiko nuvaziuoti i normale plovykla tai tenka vazineti su neplauta masina. :)
sekmingai praeitos TA proga masinai padovanojau kalpokus is maximos. nors istikro nezinau kuri proga buvo didesne, ar kad TA praejau ar kad kalpokam akcija buvo. nusprendziau kad bus vistiek graziau nei tiesiog skardos. iki pavasario manau daug kas nebesikeis, sijonai moldingai ir panasios smulkmenos bus bandomos surankioti, vaziuokle reiktu susirankiot padoresne ir kazkaip susidelioti salona galutinai, dabar klaustukas ar detis 306 rekaro tipo salona ar ieskoti kazko labiau oldschoolinio.
sendien pirma karta jau su ja sustabde buvo pareigunai, nelabai draugiskai buvo nusiteike mano skubejimo namo atzvilgiu bet pavyko susikalbeti graziuoju (:
stai keletas vaizdiniu priemoniu.

Posted Image
Posted Image
  • 0

#49 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2014 sausio 29 - 14:46

Nu grazu ziuret :beer: Rankinio trosas standartiskai kaba :ph34r:

Vis tik radau tik vienos puses moldinga tinkama standartinem arkom..

Posted Image
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#50 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 30 - 12:31

nelabai suprantu ka blogai padariau bet nauji trosai sudeti su visais laikikliais, viska sukabinu kaip priklauso, bet uztraukus rankini nukrenta vel tie trosai :D
  • 0

#51 SpaRCis

SpaRCis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 444
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 RGTi 1.6l

Parašyta 2014 sausio 30 - 12:37

Paciam laikiklyje 2 mini skylutes zateske ir pamirsai problema:)
  • 0
.:: P205 GTi ::.

#52 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 30 - 20:58

nu vat sita gal ir reikes isbandyti. :) nes stovint kartais uztraukiu rankini nu kartais ir nestovint tai nupuola vis ;) o klausyk gal priekini kairi rastum moldinga ant arkos?
  • 0

#53 Seeker76

Seeker76
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 205

Parašyta 2014 sausio 31 - 15:59

nelabai suprantu ka blogai padariau bet nauji trosai sudeti su visais laikikliais, viska sukabinu kaip priklauso, bet uztraukus rankini nukrenta vel tie trosai :D

Pastebejau kad ir pas mane ta pati beda.. is pradziu vis ystatydavau bet poto nusibodo tai palikau, poto ziema iki -5 dar gali traukt bet poto jau viskas, prasitrynes rankinio sarvas prisirenka vandens kuris uzsala ir atsisveikini su visais ziemos malonumais :)
  • 0
Naujos detalės pagal užsakyma

#54 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 sausio 31 - 22:07

nu as del uzsalimo jokiu bedu neturiu bent kolkas, viskas veikia kaip priklauso, stabdo net geriau nei darbinis stabdis
  • 0

#55 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 vasario 01 - 00:25

Pastebejau kad ir pas mane ta pati beda.. is pradziu vis ystatydavau bet poto nusibodo tai palikau, poto ziema iki -5 dar gali traukt bet poto jau viskas, prasitrynes rankinio sarvas prisirenka vandens kuris uzsala ir atsisveikini su visais ziemos malonumais :)

Zateškės padeda, jau sakė žmonės. O kad nešaltų - reikia trosus pasikeist, arba bent šitus gausiai susitept. bet turbūt yra ir taip ką veikt?
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#56 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 vasario 08 - 20:16

eksplotuojant pastebimi keli trukumai (:

verkiant norisi rimtesniu amortiku priekyje,
norisi restauruoti tilta galini,
neprosal butu gti traversas i prieki
ekstremaliau pradedant vaziuoti nusukineja sankaba., sita klausima sprest turbut teks anksciausiai.

taipogi susimeciau trys nol sesto sedynes i prieki, gale kolkas standartine.

kokybe foto nekazka bet bendra vaizda susidaryti uztenka (:

Posted Image
  • 0

#57 azkis

azkis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 95
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 205 Roland Garros, Peugeot 205 D

Parašyta 2014 vasario 08 - 21:52

tiltas ir mano barskalas, reiks tvarkyt greitu laiku.. del sedyniu :good: kaip tik siandien knisau gtidrivers ir kitur nete kaip zmones daro. nieko konkretaus neradau. prasysiu pasipasakot :) grezei naujas skyles speju, nes su visais begiais 306 kaip suprantu susidejai? ne paprasciau but buve pasidaryt spacerius ir ant 205 begiu kabint? nes as tai toki variant daugiausiai radau ir pats svarsciau. xm sedynes butent taip ir susidejau. tik kad su jom paprasciau, ten visos skyles tiesiai suejo tik 2.5cm spaceriu reikejo. man aktualu nes cabrio sedynes labai suvarge, o kaip tik radau 306 kelis ardomus su rg sedynem. 205 rg sedynes rast ant LT tai be sansu ..
  • 0

#58 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 vasario 08 - 22:07

as ardziau 205 sedynes, nusiemiau tik pacius begelius, be jokiu vartymo mechanizmu, ir tuos begelius sukau tiesiai prie trys nol sesto sedyniu . dvi skyles arciau vidurio tiko nieko nedarius, o prie duru dariausi naujas. realiai man vistiek nebaisiai tenkina rezultatas nes noretusi zemesnes sedesenos siek tiek, bet viskas su laiku, jei ir darysiu zemesne sedesena tai iskarto desiuos pilnai sportinius lopsius i prieki.
  • 0

#59 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Parašyta 2014 vasario 10 - 19:41

nuotrauka kaip atrodo nuplauta (:

Posted Image
  • 0

#60 Seeker76

Seeker76
  • Forumo naujokai
  • Pranešimai: 7
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 205

Parašyta 2014 vasario 11 - 17:44

man tik pasirode ar truksta peugeot zenkliuko prieky? jei reikia turiu 1 su raudonom grotelem, tik groteliu kampas nulauztas bet manau sugalvotum kazka.. :)

Šį pranešimą redagavo Seeker76: 2014 vasario 11 - 17:45

  • 0
Naujos detalės pagal užsakyma




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0