Jump to content


Photo

Peugeot 306 Cabrio 1.8


  • Please log in to reply
59 replies to this topic

#41 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • posts 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Posted 2014 January 22 - 20:45

taigi nesportine masina, labai didele tikimybe apsiverst su 74 kw :-D
  • 0

#42 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2014 January 22 - 21:09

Nekreipdamas į pardavimą aš norėčiau pasisakyti dėl vieno dalyko. Jūs apie tą hardtopą šnekate, bet tai nepagalvojote jog gamykliški hardtopai būna ir nuo vertimosi apsaugo daugiau nei Jūsų makroflekso stogai. Miatai irgi yra hardtopas, bet ne plunksna ten.

Geriau nusipirktum rollcage, prisisuktum gale sėdynių ir susisiūtum stogą, bent jau turėtum cabrio su kuriuo vartytis nebūtu baisu. Kai numesi visokius šlifavimus padaryk kaip aš paminėjau. :) Jeigu dar lakuosi stogą nudažęs tai išvis matysi marso kraterius. NEdaryk eilinio kupo, džiaukis vasara važinėdamas su stogu nuleistu.

Andrejau gerai neskaitai matyt postu, juk aiskiai zmogus parase, kad darosi TIK ZIEMAI!!!!!!!, o vasara bus eilinis kabrikas su stogu :doh:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#43 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 January 22 - 21:26

Nekreipdamas į pardavimą aš norėčiau pasisakyti dėl vieno dalyko. Jūs apie tą hardtopą šnekate, bet tai nepagalvojote jog gamykliški hardtopai būna ir nuo vertimosi apsaugo daugiau nei Jūsų makroflekso stogai. Miatai irgi yra hardtopas, bet ne plunksna ten.

Geriau nusipirktum rollcage, prisisuktum gale sėdynių ir susisiūtum stogą, bent jau turėtum cabrio su kuriuo vartytis nebūtu baisu. Kai numesi visokius šlifavimus padaryk kaip aš paminėjau. :) Jeigu dar lakuosi stogą nudažęs tai išvis matysi marso kraterius. NEdaryk eilinio kupo, džiaukis vasara važinėdamas su stogu nuleistu.

Andrejau gerai neskaitai matyt postu, juk aiskiai zmogus parase, kad darosi TIK ZIEMAI!!!!!!!, o vasara bus eilinis kabrikas su stogu :doh:

Vilbcv, kw ne rodyklis vartytis. :D Asmeniškia man nebūtu smagu žinoti jog net lengvo vertimosi atveju mano galva būtu pirmas dalykas kuris paliestu žemę, asfaltą.

Dzonyb, na tai koks skirtumas. Saugumo vis tiek nors tu ką nematau. :/ O gerai sutvarkytas stogas dar geriau šilumą laikys nei makroflekso fortkė. ;)

Edited by AndrejusK, 2014 January 22 - 21:36.

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#44 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • posts 2,321
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Posted 2014 January 22 - 21:51

Nekreipdamas į pardavimą aš norėčiau pasisakyti dėl vieno dalyko. Jūs apie tą hardtopą šnekate, bet tai nepagalvojote jog gamykliški hardtopai būna ir nuo vertimosi apsaugo daugiau nei Jūsų makroflekso stogai. Miatai irgi yra hardtopas, bet ne plunksna ten.

Geriau nusipirktum rollcage, prisisuktum gale sėdynių ir susisiūtum stogą, bent jau turėtum cabrio su kuriuo vartytis nebūtu baisu. Kai numesi visokius šlifavimus padaryk kaip aš paminėjau. :) Jeigu dar lakuosi stogą nudažęs tai išvis matysi marso kraterius. NEdaryk eilinio kupo, džiaukis vasara važinėdamas su stogu nuleistu.

Andrejau gerai neskaitai matyt postu, juk aiskiai zmogus parase, kad darosi TIK ZIEMAI!!!!!!!, o vasara bus eilinis kabrikas su stogu :doh:

Vilbcv, kw ne rodyklis vartytis. :D Asmeniškia man nebūtu smagu žinoti jog net lengvo vertimosi atveju mano galva būtu pirmas dalykas kuris paliestu žemę, asfaltą.

Dzonyb, na tai koks skirtumas. Saugumo vis tiek nors tu ką nematau. :/ O gerai sutvarkytas stogas dar geriau šilumą laikys nei makroflekso fortkė. ;)

Nu tu kai ozys. Isgirdai makrofleksa ir daugiau nieko negirdi. Tu geriau kantriai lauk rezultato.
  • 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

ex Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

Peugeot 407 SW 2ltr 100kw HDI koža roža aftamac ir daug elektros


#45 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2014 January 22 - 22:19

Cia visu pirma ir paskutini, toki dalyka daros ne del saugumo, nes kabris lieka kabriu, jei versies tai 95 proc lavonas busi :beer:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#46 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 January 22 - 23:05

Cia visu pirma ir paskutini, toki dalyka daros ne del saugumo, nes kabris lieka kabriu, jei versies tai 95 proc lavonas busi :beer:

Na džony tu tu čia suskėlei. :(
Nekažka nekažka.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#47 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • posts 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Posted 2014 January 23 - 00:16

Dėkui vyrai už iš karto gerą nusiteikimą: Jei versiesi-iškart lavonas. :beer: Nu bet po daugelio video visagalėje youtubėje tai pati gryniausia tiesa.. :wacko: Kaip ir minėjau hartop'as TIK ŽIEMAI, nedaryčau jei nežinočiau jo plusų. Stogas pas mane ir taip tvarkingas plyšių-tarpų nėra, plyšimu pfu,pfu,pfu taipogi :lyzht: Dar kas liečia tą vertimasi.. Jei kam tekę pabuvoti Alytuje, kaip miestas tikrai nėra didelis (gal tik mano akimis) per daug neišsiplečiant, mašina bus ir yra eksplotuojama jame ir jo rajonuose, tad tikimybė apsiversti kažkur gan maža. O norint užsimušti nereikia ach*jenai daug kw hors paverių ir pan. Gali ir su dviračiu prisitrėkšti,jau čia kaip pats išmastysi ar pasiseks. Kalbant apie MAKROFLEKSĄ, nėra apie jį čia ko diskutuoti, aplamai,jis bus naudojamas tik kaip pagalbinė priemonė (kaip plastelinas) išgaunant pačio stogo formą. ^_^
  • 0

#48 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • posts 2,075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Posted 2014 January 23 - 09:00

Na džony tu tu čia suskėlei. :(
Nekažka nekažka.

Nu o ka cia jau suskeliau, juk nepalinkejima apsiversti, o tiesa parasiau :hmm:
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#49 Albertas

Albertas
  • Senbuviai
  • posts 2,114
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 206 S16

Posted 2014 January 23 - 09:08

Na džony tu tu čia suskėlei. :(
Nekažka nekažka.

Nu o ka cia jau suskeliau, juk nepalinkejima apsiversti, o tiesa parasiau :hmm:

aisku ne mano reikalas.. bet ar samopalnas stogas, avarijos atveju nenunesh galvos? nereik nei apsiverst.. bum i sona.. ir skaityk stogas nusisege.. kartu su mesa
  • 0

#50 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • posts 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Posted 2014 January 23 - 11:39

Na džony tu tu čia suskėlei. :(
Nekažka nekažka.

Nu o ka cia jau suskeliau, juk nepalinkejima apsiversti, o tiesa parasiau :hmm:

aisku ne mano reikalas.. bet ar samopalnas stogas, avarijos atveju nenunesh galvos? nereik nei apsiverst.. bum i sona.. ir skaityk stogas nusisege.. kartu su mesa

Kai bus avarija pasakysiu :D Nenusiteikinėju aš taip kad avarija ir pan, kiekvienas manau pirkdamas kabrioleta , puikiai supranta kad tai nėra saugi mašina įvairiais aspketais. Metus laiko važinėjau su golfu3 cabrio, man ten aplamai varškėtis kažkoks ant ratų.

Alba- kodėl jis turi nusisegt lužt ir pan ? Jeigu eis sutvirtinimai (ne apie pačio stogo tvirtinimus prie kėbulo bet aplamai apie pačio stogo konstrukcijos tvirtinimus) Užtenka X formos sutvirtinimų pačiame viršuje ir tai daug ką reiškia.

P.S Kiek žinau E36 su padarytu pačių rankų darytu home made hardtop'u po šiai dienai važinėja ir yra patenkintas.
  • 0

#51 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 January 23 - 22:25

Na džony tu tu čia suskėlei. :(
Nekažka nekažka.

Nu o ka cia jau suskeliau, juk nepalinkejima apsiversti, o tiesa parasiau :hmm:

Džony, rollcage kabrikui specialų nusiperki, prisisuku ir viskas. Avarijos atveju (vertimosi) tas pats kas mašina su stogu. :) Apart to jog neapsaugos nuo dulkių, smėlio ir kitų niekučių. :)
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#52 Tarakonaz

Tarakonaz
  • Senbuviai
  • posts 159
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:2x106 Rallye S1; ex 106 Rallye S2

Posted 2014 January 24 - 02:49

Keistas, tu Andrejau... Šneki, kaip bus blogai su savo gamybos stogu vertimosi atveju, vai vai vai. O tai nepagalvoji, kad pasekmės tokios pat/panašios verčiantis ir su STANDARTINIU medžiaginiu stogu arba važiuojant su nuleistu stogu? Kas per logika, kad standartinis medžiaginis OK, bet jei jau nori daryt savadarbį hardtopą, tai jau tada reikia rollcage? WTF? Dėl saugumo čia labai kažko gi jau nepakeisi lyginant su standartiniu stogu. Šiaip būtų įdomu pamatyt tavo darytą E36 hardtopą! Gal net nuotraukų iš darbų eigos turi?
  • 0

#53 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • posts 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Posted 2014 January 24 - 14:17

Keistas, tu Andrejau... Šneki, kaip bus blogai su savo gamybos stogu vertimosi atveju, vai vai vai. O tai nepagalvoji, kad pasekmės tokios pat/panašios verčiantis ir su STANDARTINIU medžiaginiu stogu arba važiuojant su nuleistu stogu? Kas per logika, kad standartinis medžiaginis OK, bet jei jau nori daryt savadarbį hardtopą, tai jau tada reikia rollcage? WTF? Dėl saugumo čia labai kažko gi jau nepakeisi lyginant su standartiniu stogu.

Šiaip būtų įdomu pamatyt tavo darytą E36 hardtopą! Gal net nuotraukų iš darbų eigos turi?

Jai tik pavyks prikelti buvusį kompiuterį būtinai, o jei ne teks tenkintis būsimo projekto nuotraukomis :)
  • 0

#54 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • posts 1,197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Posted 2014 January 24 - 15:01

Šiaip teko pačiupinėt 206 CC, tai su paprastu lygininat, CC stovi stiprintuvai ale lankai mini jei juos taip galima pavadinti, ko ne CC neturi :) t.y specialiai pagalvota apie kabriko saugumą. manau kad kiti cabrio ne išimtis.

Edited by sieras206, 2014 January 24 - 15:02.

  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#55 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 January 25 - 10:25

Keistas, tu Andrejau... Šneki, kaip bus blogai su savo gamybos stogu vertimosi atveju, vai vai vai. O tai nepagalvoji, kad pasekmės tokios pat/panašios verčiantis ir su STANDARTINIU medžiaginiu stogu arba važiuojant su nuleistu stogu? Kas per logika, kad standartinis medžiaginis OK, bet jei jau nori daryt savadarbį hardtopą, tai jau tada reikia rollcage? WTF? Dėl saugumo čia labai kažko gi jau nepakeisi lyginant su standartiniu stogu.

Šiaip būtų įdomu pamatyt tavo darytą E36 hardtopą! Gal net nuotraukų iš darbų eigos turi?

Trakonai, nesupratai ką norėjau parašyti. Aš turėjau omeny vietoje to , leisti pinigus ir daryti savadarbį stogą geriau būtu pinigai išleisti į rollcage ir paliktas cabrio stogas. Gauni saugumo, o ir cabrio lieka cabrio. ;)
Nauji cabrio turi ten tuos ir saugos lankus kur iššoka, kiti modeliai turi sustiprintus priekinio lango rėmus kurie išlaiko viso auto svorį ir panašiai. Seni cabrio tokių daykų neturėjo, tada buvo ale žiūrėk be stogo kaip faina važiuoti. kam tas saugumas. :)
Na atsiprašau jigu man tas kimba cabrio reikale, saugumas yra saugumas ir jeigu tvarkingai važinėji dar nereiškia jog tavęs kitas kas nors neapvers. ;)

Matai Sierai, 206cc net elementarus lankai gale sėdynių yra. Šiame cabrio nėra. ;)

Edited by AndrejusK, 2014 January 25 - 10:27.

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#56 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • posts 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Posted 2014 January 25 - 12:11

ir kaip tavo manymu atrodytu 306 su rollcage? cabrio ir yra cabrio be nesamoniu jokiu. o jei nori saugumo tai nereikia isvis vazinetis. o jei vaziuoji tai nereikia vartytis. cabrio skirtas pasivazineti ramiai uzmiescio keliukai, pakrantemis ir pan. dar pasiulyk su salmu vazinetis.
  • 0

#57 306cabrio

306cabrio
  • Forumo naujokai
  • posts 33
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 306 cabrio

Posted 2014 January 25 - 12:33

ir kaip tavo manymu atrodytu 306 su rollcage? cabrio ir yra cabrio be nesamoniu jokiu. o jei nori saugumo tai nereikia isvis vazinetis. o jei vaziuoji tai nereikia vartytis. cabrio skirtas pasivazineti ramiai uzmiescio keliukai, pakrantemis ir pan. dar pasiulyk su salmu vazinetis.

Po paskutinio sakinio garsu juokas suėmė :D Su šalmu :ph34r:
Kam man tas rollcage jeigu ta mašina per dieną pravažiuoja 20-50 km ? :D
Aš jau verčiau tuos pinigus investuočiau į vis dar planuose esantį hardtop'ą ar kokius kitus patobulinimus.
Suprantu tai būtų kasdieninė mašina su kuria važinėčiau dideliais atstumais, taip tada saugumas labai svarbu o dabar tai tik pramoga va išvažiuot su cabrio per miestą.
:beer:
  • 0

#58 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • posts 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Posted 2014 January 25 - 13:21

ir kaip tavo manymu atrodytu 306 su rollcage? cabrio ir yra cabrio be nesamoniu jokiu. o jei nori saugumo tai nereikia isvis vazinetis. o jei vaziuoji tai nereikia vartytis. cabrio skirtas pasivazineti ramiai uzmiescio keliukai, pakrantemis ir pan. dar pasiulyk su salmu vazinetis.

Blemba, soriukas dėl blogai vartojamo mano termino.
Aš turėjau omeny roll bar'ą... :)

Edited by AndrejusK, 2014 January 25 - 13:21.

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#59 Vilbcv

Vilbcv
  • Nariai
  • posts 187
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 106 GTi, XSI ; Audi 80; Moskvich 412

Posted 2014 January 25 - 14:36

Blemba, soriukas dėl blogai vartojamo mano termino.
Aš turėjau omeny roll bar'ą... :)

Posted Image

Nagi, mažiau kalbu, daugiau darbu, laukiam pradžios nuotraukų ir aprašymo :)
  • 0

#60 skierka

skierka
  • Moderatoriai
  • posts 933
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P205 XSi - P309 GTi - C2 Vtr

Posted 2014 January 25 - 19:38

na mano kvailu supratimu yra geresniu vietu 306cabrio kur investuoti pinigus be hardtop'o kad atrodytu graziau :) bet cia tavo pasirinkimas.
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users