Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Eddy Citroen C5 2002' v6


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 682

#61 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 13:48

padaryk, idomu ;)

lygiai tokius pat ledus as ir turiu sudejes i tuos gabaritus, bet silpnokai sviecia, praktiskai nepastebimi, po sviesu ijungimo :doh: ir siaip jei ir neijungtos artimos toliau paejus, jau nepastebimi.. :hmm:
Posted Image

sierai, sakei kad is juostu led pasidarei gabaritus ?? gali placiau

Siaip as ir sumetes i gabartinus, na sviecia nesuper galingai, bet ijungus artimas matosi, bent pas mane :D tik gabaritai sviecia baltai, o lempos paprastos i geltonuma, tai taip negraziai :D galvoju susidet i artimas paprastas bet baltas, vakare siaip geriau matosi :D
  • 0

#62 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:10

LED  As pirkausi va tokius. Siaip likau patenkintas, tik is 10 man 2 pakliuvo sioki toki itartini, truputi kitokios spalvos ir kartais trukciojo vienas, tai gal brokuotas, o visi kiti super, sudejau i visur salione isskyrus daiktadezej :) Jei dominta, tai vakare galesiu padaryt foto kaip sviecia. O del sutaupymo tai nezinau, siaip 5050 SMD led vienas ima 0.24W, tai vienas toks LED ima 1.2W, kai kaitrine ima 5W. Pakeiciau salione ir gabaritines, tai isviso 9 LED pas mane. tai 45-10.8= 34.2 W ale turetu but sutaupyti :D


tokius ir aš galvoju parsisiųsti, tik su daugiau diodų
  • 0
Nuotrauka

#63 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:11


LED  As pirkausi va tokius. Siaip likau patenkintas, tik is 10 man 2 pakliuvo sioki toki itartini, truputi kitokios spalvos ir kartais trukciojo vienas, tai gal brokuotas, o visi kiti super, sudejau i visur salione isskyrus daiktadezej :) Jei dominta, tai vakare galesiu padaryt foto kaip sviecia. O del sutaupymo tai nezinau, siaip 5050 SMD led vienas ima 0.24W, tai vienas toks LED ima 1.2W, kai kaitrine ima 5W. Pakeiciau salione ir gabaritines, tai isviso 9 LED pas mane. tai 45-10.8= 34.2 W ale turetu but sutaupyti :D


tokius ir aš galvoju parsisiųsti, tik su daugiau diodų

Siaip galima su daugiau diodu, tik nebent i gabaritines :D salione tai nelabai sutalpinsi :D Situos taip kai kur vos igrudau :D
As dabar vis ziurausi ir galvoju kokia lempa idet i atbulinio apsvietima, nes taip noretusi stipriau, kad akivaizdziai viska matyt iseitu. Gal kas meginot kokius LED? Nes dbr galovju kazka panasaus i Situos P21W

Šį pranešimą redagavo scorpio1991: 2014 vasario 25 - 14:19

  • 0

#64 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:14

o šitie ilgesni už paprastas kaitrines?
  • 0
Nuotrauka

#65 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:19

o šitie ilgesni už paprastas kaitrines?

Sities zinok ilgesni uz kaitrines, neperdaugiausiai bet truputi. As galesiu pamatuot paskiau su centimetru ant kiek ilgesni.

Realiai ilgesni gaunas apie 2-4mm. Neperdaugiausiai, bet kai kur sunkiau isigruda :D

Šį pranešimą redagavo scorpio1991: 2014 vasario 25 - 14:29

  • 0

#66 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:28

Vakare pabandysiu viską išdėstyti išsamiai kolegoms ką ir kaip dariau, bet esmė ta jog lituoklį į rankas ir konstruojį :) pagrindas yra LED. P.s pritemsta kaip priklauso. Vakare grįžęs kieman pabandysiu galbut pafilmuot. P.s Ekrano apsvietimo spalvos nekeičiau (buvau išėmęs tuos filtrus orandžinius, bet degė ne baltai o melsvai...) tai pagalvojau jog oranžinė gražiau. Tad dabar dega viduj ekrano led juosta ryškiai oranžiniai pilnas ekranas :)
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#67 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 14:30

Vakare pabandysiu viską išdėstyti išsamiai kolegoms ką ir kaip dariau, bet esmė ta jog lituoklį į rankas ir konstruojį :) pagrindas yra LED.

P.s pritemsta kaip priklauso. Vakare grįžęs kieman pabandysiu galbut pafilmuot. P.s Ekrano apsvietimo spalvos nekeičiau (buvau išėmęs tuos filtrus orandžinius, bet degė ne baltai o melsvai...) tai pagalvojau jog oranžinė gražiau.

Tad dabar dega viduj ekrano led juosta ryškiai oranžiniai pilnas ekranas :)

As tai noreciau kokio melyno ar zalio ar raudono ekrano ir spidometro :D Tik vat nezinau ar ten daug darbo ir ar rizikinga ka nors sugadint :D
  • 0

#68 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 vasario 25 - 15:07

Supratau, kad mano sąlygom ir pomėgiais vertinant, nėra reikalo LEDams. Lemputės, pakeitus naujomis, skydelyje man neperdeginėja, o salioninės jei ir kepa - pakeist minutė laiko. Visą naktį prasėdėta nekart su įjungta šviesele, kartais pražiūrim po kelis filmus su pajungtu laptopo pakrovėju ir magelio AUX funkcija - su iškrovimu jokių problemų. O galiausiai, nors LEDinė ar Xenoninė balta šviesa ir atrodo įspūdingiau, jau gan senokai supratau, kad ji bent man nelimpa. Gražu tai gražu, bet žmogaus akiai nenatūralus spektras ir ilgai būnant - vargina. Todėl pas mane kelioninėj auto, su kuria sukami kilometrai naktimis, paprastos halogeninės (šiek tiek pliusinės, bet be balto atspalvio) lempečkos, iš prietaisų skydelio išimti lemputes gaubiantys oranžiniai filtrai, kad šviesa būtų natūrali gelsvai balta. Po gražių skydelių, kur šviečia žaliai ar oranžiniai, ir po lempučių su baltumo ar mėlynumo efektu - miegas ar raumenų skausmas dėl nejudėjimo greičiau apima, nei kad akys pavargsta :)

Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2014 vasario 25 - 15:08

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#69 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 16:26

Supratau, kad mano sąlygom ir pomėgiais vertinant, nėra reikalo LEDams. Lemputės, pakeitus naujomis, skydelyje man neperdeginėja, o salioninės jei ir kepa - pakeist minutė laiko. Visą naktį prasėdėta nekart su įjungta šviesele, kartais pražiūrim po kelis filmus su pajungtu laptopo pakrovėju ir magelio AUX funkcija - su iškrovimu jokių problemų.
O galiausiai, nors LEDinė ar Xenoninė balta šviesa ir atrodo įspūdingiau, jau gan senokai supratau, kad ji bent man nelimpa. Gražu tai gražu, bet žmogaus akiai nenatūralus spektras ir ilgai būnant - vargina. Todėl pas mane kelioninėj auto, su kuria sukami kilometrai naktimis, paprastos halogeninės (šiek tiek pliusinės, bet be balto atspalvio) lempečkos, iš prietaisų skydelio išimti lemputes gaubiantys oranžiniai filtrai, kad šviesa būtų natūrali gelsvai balta. Po gražių skydelių, kur šviečia žaliai ar oranžiniai, ir po lempučių su baltumo ar mėlynumo efektu - miegas ar raumenų skausmas dėl nejudėjimo greičiau apima, nei kad akys pavargsta :)

Na del sviesos spalvos tai negaliu gincytis, bet nemanau , kad visu akys pavargsta nuo tos nenuturalios, pvz man tai jokiu problemu, net ir sedint ilgai prie jos :D
  • 0

#70 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 25 - 17:01

Na va,

Papasakosiu apie salono apšvietimą. Salone susidėjau panasius diodus, tik noriu pastebėti jog jie vadinami cree led, yra 1w - 3 w yra manau ir galingensiu. Pas mane 3w

Nuėmus stikliuką isideda tvarkingai, jis nėra toks didelis kaip galbūt atrodo foto :) apytikriai 2-5LT monetos dydžio.

Nesvarbu kur pajunginesi + ir - vistiek švies + pritaikyta 12v. Pačiam nereikia nieko skaičiuoti ir jokių varžų dėti. (pajungimas pačio fantazija) - aš naudojau lituoklį.

Posted Image

į gabaritus ką galingiausia buvau įsidėjas tai 7w cree led su linze švietė įspūdingai bet bėda ta, kad netilpo normaliai į žibintą, tad teko dėtis atbulinį ir čia man jų pilnai užtenka (tiesa situacija ta pati kaip ir xenon kai sausa viskas ok, kai šlapia - matosi sunkiau) beje atbuliniui linzę jau išlupau, bet foto nėr... Atbulinis MYGT

Posted Image

Foto iš interneto, kaip atrodo lemputės - efektas tikrai ne toks kaip foto, bet šviečia.

O dėl gaminimosi gabaritų tai aš niekada neišmesadavau tų pigių led išsiardydavau, jog gaučiau pačia formą to T10 ir ieškodavau diodų, naudojau tiesiog sulenktas pusiau led juosteles kuriuos budavo ne hermetizuotos t.y

http://www.inovaciju...w_3Item_87.aspx čia tarpai tarp diodų labai dideli, yra su kur kas mažesniais tarpais, ir gana siaurų - jokių radiatorių joms nedėjau ir varžų kadangi jos ir taip pritaikytos 12v. Naudojau tokius - šiltai baltus ~4000k

Šiltai balti led ant 206

Paskutinį kartą naudojau tokius:

http://www.ledinis.l...w-2-500x500.jpg

kadangi čia labai maži tarpeliai tai galima gražiai labai sutalpinti mažoje erdvėje (net ir salono apšvietime)

Būtent šitie paskutiniai led iš metro šviečia 9,6w šviesos stiprumu tai būtų apie 40-50w kaitrinės lemputės ir vieną metra pirkau už 12LT berods. Yra ir dar galingesnių juostų kur metras kainuoja ~20LT ir galia iš metro apie 15-18w. Tai vat į galvojant daryti DRL mintys ir sukasi apie tokias galingas juostas per visą žibinto ilgį nemažai watų susidarytų iš šviestų gana ryškiai.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#71 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 19:25

bandysim zaist, pasirankiot is ebay. pries keleta menesiu uzsakinejau is ebay pora ledu, bet jie jau 3 menuo negaunu.
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#72 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 19:34

o gal bandėt kas dėtis ledus į artimas ar ilgas šviesas? įdomu kaip h4 ar h7 tipo led lemputės šviečia :hmm:
  • 0
Nuotrauka

#73 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 19:53

Na va,

Papasakosiu apie salono apšvietimą. Salone susidėjau panasius diodus, tik noriu pastebėti jog jie vadinami cree led, yra 1w - 3 w yra manau ir galingensiu. Pas mane 3w

Nuėmus stikliuką isideda tvarkingai, jis nėra toks didelis kaip galbūt atrodo foto :) apytikriai 2-5LT monetos dydžio.

Nesvarbu kur pajunginesi + ir - vistiek švies + pritaikyta 12v. Pačiam nereikia nieko skaičiuoti ir jokių varžų dėti. (pajungimas pačio fantazija) - aš naudojau lituoklį.



į gabaritus ką galingiausia buvau įsidėjas tai 7w cree led su linze švietė įspūdingai bet bėda ta, kad netilpo normaliai į žibintą, tad teko dėtis atbulinį ir čia man jų pilnai užtenka (tiesa situacija ta pati kaip ir xenon kai sausa viskas ok, kai šlapia - matosi sunkiau) beje atbuliniui linzę jau išlupau, bet foto nėr... Atbulinis MYGT


Foto iš interneto, kaip atrodo lemputės - efektas tikrai ne toks kaip foto, bet šviečia.

O dėl gaminimosi gabaritų tai aš niekada neišmesadavau tų pigių led išsiardydavau, jog gaučiau pačia formą to T10 ir ieškodavau diodų, naudojau tiesiog sulenktas pusiau led juosteles kuriuos budavo ne hermetizuotos t.y

http://www.inovaciju...w_3Item_87.aspx čia tarpai tarp diodų labai dideli, yra su kur kas mažesniais tarpais, ir gana siaurų - jokių radiatorių joms nedėjau ir varžų kadangi jos ir taip pritaikytos 12v. Naudojau tokius - šiltai baltus ~4000k

Šiltai balti led ant 206

Paskutinį kartą naudojau tokius:

http://www.ledinis.l...w-2-500x500.jpg

kadangi čia labai maži tarpeliai tai galima gražiai labai sutalpinti mažoje erdvėje (net ir salono apšvietime)

Būtent šitie paskutiniai led iš metro šviečia 9,6w šviesos stiprumu tai būtų apie 40-50w kaitrinės lemputės ir vieną metra pirkau už 12LT berods. Yra ir dar galingesnių juostų kur metras kainuoja ~20LT ir galia iš metro apie 15-18w. Tai vat į galvojant daryti DRL mintys ir sukasi apie tokias galingas juostas per visą žibinto ilgį nemažai watų susidarytų iš šviestų gana ryškiai.

Va as tokius cree galvoju detis i atbulini. Ar jie geriau sviecia nei ta halogenine orginali? Ir kitas klausimas del tu DLR... idet i zibinta gal ir idesi, bet TA kazin ar praleis... Nebus zymejimu ir pan... o tu juostu tai uz 30lt 5m gali baltos 5050SMD galingesniu pasiimt. pats turiu dar beveik 3m nuo seniau uzsilike, nesugalvoju kur panaudot cia butu galima taip nedurnai ir naudingai.
  • 0

#74 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 19:54

o gal bandėt kas dėtis ledus į artimas ar ilgas šviesas? įdomu kaip h4 ar h7 tipo led lemputės šviečia :hmm:

Na as asmeniskai nebandziau, bet kiek girdejau , kad neverta. neatstoja paciu paprasciausiu kaitriniu lempu, nei xenon. Labiau kaip dekoras gaunasi.
  • 0

#75 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 25 - 20:02

o gal bandėt kas dėtis ledus į artimas ar ilgas šviesas? įdomu kaip h4 ar h7 tipo led lemputės šviečia :hmm:

nusivilsi, nieko nesviecia ;) arba zadi naudoti kaip dienos zibintus ;) nakti tas pats kas su gabaritais butum :beer:
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#76 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 20:18

aišku, vadinasi liksiu prie xenon, tik reikės bandyti kokius mandresnius gabaritus parsisiųsti :)
  • 0
Nuotrauka

#77 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 25 - 22:36

aišku, vadinasi liksiu prie xenon, tik reikės bandyti kokius mandresnius gabaritus parsisiųsti :)

Siaip dbr apie gabaritus visai susimasciau tuos cree, reiks pasimatuot ar imanoma butu ikist juos :D nes jie siaip taip stiprokai sviecia, tai vos ne uztektu tik su jais vazinet gal diena. Tik dbr svarstau apie kelis variantus:
Pirmas Sitas jauciu svies tik i prieki kaip prozektorius, bet stiprokai, tai matytusi manau akivaizdziai

Antras Vat sitas tai manau butu geras variantas, tiek i sonus reflektoriu duotu ir i prieki, tik kad jauciu ilgas gaunas, reiktu ziuret ar ilistu...

Trecias Sitokio tipo LED man atrodo dar stipriau ar ryskiau sviecia, irgi i sonus duotu gerai, tai atrodytu visas gabaritas gerai, tik kad vel ilgas...

Ketvirtas Toks manyciau duotu gabaritams labiau platu ryskuma, nei su tais lesiai i toluma labiau.

Siaip reiktu pasimatuot gabaritu skyles dydi ir mastyt, manyciau turetu visai neblogai gabaritai sviest su bet kuriuo is situ variantu.
  • 0

#78 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 vasario 25 - 22:59

tie cree led 7w sviecia panasiaip kaip lempute 21w. tarp ju deciau lygybes zenkla... kas cia klause manes del modifikuotu zibintu tai as turiu gal 3 komplektus zibintu, tad per TA visad einu kaip priklauso :) P.s kaip ir sakiau su tom didelem lemputem neapsigaukit... jos netelpa pvz i 406... truksta poros mm, o didinti skyles negali, nes nesifiksuos veliau gabaritas. o kas liecia lesius, man kaip tik yra svarbiau kad sviesu ne i dangu kazkur kad zibinta apsviestu, o ryksiai matytusi is priekio. su tais cree led kol buvo gabarituose nepilnai ideti sviete 20 metru kazkur i prieki drasiai.
  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi


#79 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2014 vasario 25 - 23:04

na, man tie lesiai i gabaritus nelabai patinka, jauciu sviestu kaip prozektoriai :) pagal mane gabaritas turetu "uzpildyti" zibinta sviesa, o ne dirbti kaip artimos ar dienos lempos. Is visu situ variantu 4 man atrodo geriausias.
  • 0
Nuotrauka

#80 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2014 vasario 25 - 23:08

Supratau, kad mano sąlygom ir pomėgiais vertinant, nėra reikalo LEDams. Lemputės, pakeitus naujomis, skydelyje man neperdeginėja, o salioninės jei ir kepa - pakeist minutė laiko. Visą naktį prasėdėta nekart su įjungta šviesele, kartais pražiūrim po kelis filmus su pajungtu laptopo pakrovėju ir magelio AUX funkcija - su iškrovimu jokių problemų.
O galiausiai, nors LEDinė ar Xenoninė balta šviesa ir atrodo įspūdingiau, jau gan senokai supratau, kad ji bent man nelimpa. Gražu tai gražu, bet žmogaus akiai nenatūralus spektras ir ilgai būnant - vargina. Todėl pas mane kelioninėj auto, su kuria sukami kilometrai naktimis, paprastos halogeninės (šiek tiek pliusinės, bet be balto atspalvio) lempečkos, iš prietaisų skydelio išimti lemputes gaubiantys oranžiniai filtrai, kad šviesa būtų natūrali gelsvai balta. Po gražių skydelių, kur šviečia žaliai ar oranžiniai, ir po lempučių su baltumo ar mėlynumo efektu - miegas ar raumenų skausmas dėl nejudėjimo greičiau apima, nei kad akys pavargsta :)

Na del sviesos spalvos tai negaliu gincytis, bet nemanau , kad visu akys pavargsta nuo tos nenuturalios, pvz man tai jokiu problemu, net ir sedint ilgai prie jos :D

Ilgai, tai kiek? Ta prasme, bent para nonstop už vairo nepažįstamais keliais? Nors gal pažįstamais ir dar lieviau, nes nuobodu.
  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0