Peršokti prie turinio

Nuotrauka

volvo ar toyota?

• Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 508

Apklausa: volvo ar toyota? (114 nariai(-ių) jau prabalsavo)

volvo ar toyota?

1. Volvo (50 balsai(-ų) [45.45%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 45.45%

2. Toyota (23 balsai(-ų) [20.91%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 20.91%

3. Nei vienas is šių. (37 balsai(-ų) [33.64%])

Balsavimo varianto procentinis santykis: 33.64%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

#501 Baranke

Baranke
  • Senbuviai
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0 HDi 2002 [buvęs...] Peugeot 206 1.4 HDi 2005 [naudojamas]

Parašyta 2017 liepos 06 - 15:37

Gaila, jog šiam momentui nekažką rasi skelbimuose iš Signum serijos...

• 0
|Be yourself. Inspire others|

#502 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2017 liepos 06 - 17:28

As kiek domejaus tai man prilipo Volvo s60 su d5 dyzeliu vienas is patikimesniu varijantu(jei ne automatas)jei buciau rades buciau emes,bet pasipainiojo dabartinis auto
  • 0

206 1,4benz 00' 3 durys ......o 307 1,6Hdi 06' break jau Ex...

#503 tadas1991

tadas1991

Normaliai

• Senbuviai
  • Automobilis:Citroen: BX,C15,ZX ir antrs guolpz

Parašyta 2017 liepos 07 - 01:10

Ten turėtų būti SWIRL'as. T.y. žemomis apsukomis uždaro oro patekimą į aštuonis įsiurbimo vožtuvus ir dirba tik puse.

Žiūrėjau radęs jutūbėj, kaip tuos droselius išiminėja ir vietoj ašelių susuka varžtelius-akles. Iki galo taip ir nesupratau, kam tie papildomi droseliai, Lyg kažkokiai ekologijai, ar dar bala žino kam, bet be jų variklis dirba irgi puikiai.

• 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

autofrance.lt

#504 Linas

Linas
  • Senbuviai
  • Vieta:Žagarė - Šiauliai - Merkinė
  • Automobilis:Peugeot 307SW 2ltr HSI 79kw 2003m.

Parašyta 2017 liepos 12 - 19:59

Gink Dieve... Negendančių mašinų dar nesukūrė. Tačiau imant įskaitinį laiką, pežas "pirmauja" 1X6, čia neskaičiuojant kamino keitimo, smulkių važiuoklės bildesių gaudymo ir taip ir neišgydyto el. langų ožiavimosi per visus turėjimo metus...

Pilnai tikiu, kad žopelis ges dar ne sykį. Bet jei išliks toks santykis per turėjimo laiką, tai mane pilnai tenkins.

Šiaip jau aš lyginu ne apskritai gamintojų modelius, o konkrečias mano mašinas. Daug kam gal per ilgą laiką 406-uose net nebuvo išlindusios tos problemos, su kuriom vargau aš. Kiekvienam savo.

Kas dėl amortiko štoko, tai prieš kokius 1,5 metų pežui nulūžo štoko galas ties veržle (kažkada minėjau). Amortikas buvo tepalinis, štokas suvažiavo žemyn, ratas išgriuvo šonan, rezultate - "alio, evakuatoriaus reikia"... Žopelio dujiniai, štokas liko išlindęs per stakano skylę ir 10 km atstumą iki draugelio serviso kad ir pabildėdamas puikiausiai įveikiau...

Iš savo turėtų modelių noriu prisiminti VAZ 2102. Mano pirmasis bolidas  :D . Paėmiau gerokai padrožtą. Atstatinėjau savo rankom viską. Rezultate - mašiniukas įveikė 3 komercinius vojažus į tuometinę Jugoslaviją su vieninteliu gedimu - krovimo relės numirimu. O ko vertas važiavimas blokados metu (1991 m) benzino Lvovan... 700 km į vieną pusę. Atgal - su ~600 litrų benzo. Išėmus galinius fotelius, tilpo dvi bačkos, dar apkaišytos iš šonų kanistrais. Ir nieko. Parstenėjo nabagas į dangų farom šviesdamas, niekas nesugedo. Su jokiu 406 universalu nesileisčiau į tokį ekstrymą. Išsiskėstų važiuoklė, duodu tiubeteiką prišikt....

Apie VW Santaną irgi nieko blatno negalėčiau papasakot, nors turėjau ją lygiai 10 metų. Apart pastovaus būrimo aplink karbiuratorių, rimtesnių bėdų kaip ir nebuvo..

Paturėjęs vieną pežą nesiruošiu rėkti "pežo-govno". Čia tas pats, kas paturėjus stoties kurvą, imti autoritetingai visiems dėstyt apie visą moterišką giminę...  :ax:

Kaip ir kažkur minėjai galimai tik tau nepasisekė su turėtu 406. Turėjau aš cielus du 406. Ikirestalą sedaną ir porestailą universalą, abu benzai su tiesioginėm dujom. per metus porakart tekdavo profilaktiškai kažkokią važiuoklės dalį pasikeist, nes nemoku gražiai važiuot. Ikirestailas buvo pareikalavęs pakeist spyruoklę nes nusprendė, kad laikas sulūžt. Porestailas buvo apsišikęs tepalais, tai pakeitė diržus ir sumedėjusį tepalo siurblio salnyką, buvo benzo siurblio gofra korpuse sutrūnijus, tai gudragalvis vasia prie to pačio ir siurbliuką pakeitė, įvažiavus į Vilniu ties pirmu šviesoforu linko babinų blokas, dar teko pilnas kelnes pridėt kai bevažiuojant pradėjo žviegt po kapotu. Pasirodo sudilo ir susiskersavo automatinis generatoriaus įtempėjas. Viską suvardinus gal ir baisiai atrodo, bet man tai atrodo normali seno laužo agonija. Turėtą porestailą pardaviau su varvančiu tepalu per galinį alkūninio salnyką ir besibaigiančia sąnkaba. Kadangi buvo vienintelis porestailas universalas su dujom tai nupirko be derybų. 

Dar anksčiau turėjau 605 pirmuką, tai va tas man du metus buvo galvos skausmas. Galiausiai pardavus, Panevėžiokas jau po savaitės surašęs ilgą remontų litaniją bandė parduot. Kiek girdėjau neapsikentęs po kelių mėnesių išardė.

• 0

ex Peugeot 605 93metu 2.0l 89kw. LPG Su koza roza.

ex Peugeot 406 97m. 1,8l 81kw. LPG 

ex Peugeot 406 00m. 2.0l 99kw LPG.

Peugeot 307 SW 2 ltr HDI 79kw 2003 m.

#505 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2017 liepos 13 - 18:55

Kaip tik dabar pamyslijau: ekstremalių liūčių metu su zafira kur kas drąsiau. Oro anga pakišta tarp radiatoriaus viršaus ir balkelio. Tuo tarpu 406-to straublys nuleistas žemyn. Vandens lygiui pasiekus rato centrą, hidrosmūgis beveik garantuotas...

Gal protingiau oro paėmimas buvo sumastytas pas 306. Irgi pakeltas ties balkeliu (virš jo), tik pati mašina žemesnė, tad kokio iš priešais atlekiančio SUV ar arkliobuso prieš save stumiamas cunamis gali per tą skylę variklį "pagirdyt". 

Nieks su savo bolidais nepaskendot?...

• 0
... labai piktas diedas...

#506 Francis

Francis

Motion And Emotion

• Senbuviai
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Renault Megane Grandtour

Parašyta 2017 liepos 15 - 07:50

ne, pas mus ner tokiu bėdų ;)
  • 0
PEUGEOT 508 SW ALLURE 2.0HDI AT6
Bez pežo, žyzn gavno.

#507 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 liepos 15 - 11:21

Jo.. Pas 406 tikrai dalbajobinis sprendimas oro paėmimą ten kažkur prie rato nuvest. Galbūt vandens ir neprisiurbs, nes ten visokie užlanstymai, bet kad užgesi vidurį balos dėl oro trūkumo tai faktas. 

Čia va foto 15min. kaip lenkiu kolegą :D visi vilkosi antra juosta kur mažiau vandens. O aš drąsiai pirma lenkiu visus nes oro paėmimas irgi pačiam viršuj grotelių kaip Jimmy sakė.  Su 406 tai išvis baisu per balą važiuot :Dpanevezio-gatves-579a37704ef05.jpg

• 0

Polestar.jpg

#508 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Pėškomobilis, ryte 2X varomi, vakare 4X.

Parašyta 2017 liepos 15 - 12:34

Pas ta volvo variklio kompas apacioje arkos ale hermetineje dezuteje... Tai atsargiai su jom, jei kas lindes prie ECU ir neteisingai padaryta tada bus fainai ;)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt

#509 Francis

Francis

Motion And Emotion

• Senbuviai
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Renault Megane Grandtour

Parašyta 2017 liepos 15 - 19:42

volvo ir po vandeniu vaziuoja.
  • 0
PEUGEOT 508 SW ALLURE 2.0HDI AT6
Bez pežo, žyzn gavno.