Peršokti prie turinio


Nuotrauka

užfiksavo radaras


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#1 mindlt

mindlt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Hyundai i40 2013 m. 1.7 CRDI 85 kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 15:30

Turėta situacija: Važiuojant pro Alytų raudonai žybtelėjo iš kelkrašyje stovėjusio kokio tai autobusiuko tamsinto galinio lango. Kadangi greitis buvo apie 65 km/h, galvoju būsiu užfiksuotas radaro iš automobilio. Kadangi gyvenamoji vieta deklaruota toli toli ir ten nebūnu, apie bylos nagrinėjimą greičiausiai nesužinosiu, nors labai norėčiau. Klausimas- ar yra koks greitas būdas (žiūrėjau e-policija, bet dėl šio atvejo nieko gero neradau) sužinoti apie bylos nagrinėjimo vietą ir laiką. Aišku išskyrus skambinėjimus kiekvieną dieną po visus Respublikos policijos skyrius su įkyriu klausinėjimu. Ačiū.
  • 0
1990 Citroen CX universalas 2,5 D, buvęs 1992 Citroen XM hečbekas 2,1 TD, buvęs 2000 Peugeot 406 universalas 2,0 HDI, buvęs 2013 Hyundai i40 universalas 1,7 CRDI, naudojamas

#2 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 vasario 10 - 15:53

Tai, kad ne gyvenamoji vieta svarbi, o kokiu adresu registruotas automobilis, tokiu adresu ir ateina laiškas su kvietimu į policiją. Jeigu sublyksėjo greičio fiksavimo prietaisas, tai dar nereiškia, kad būtinai tave baus. Tik maža dalis nufotografuotų mašinų ir vairuotojų būna traktuojami kaip pažeidėjai. Jau kai ateina į namus laiškas ir reikia keliauti pas policininkus, kur vyksta pokalbis, tai tikrai ne tiek greitis būna viršytas. Ten kai jau kviečia, tai baudos bent keli šimtai būna.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 vasario 10 - 15:55

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#3 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2014 vasario 10 - 15:54

reikia skambint ne i visus, o savo rajono, kuriam pagal gyvenama vieta priklausai, policijos skyriu, nes ten mazdaug per dvi savaites atsidurs tavo byla..pagal tai suzinosi kada bus byla nagrinejama ir i kuri kabineta atvikti..kviecia uz virsyjimus didesnius nei 20km/h isbandyta.:D

Šį pranešimą redagavo pauliusj: 2014 vasario 10 - 15:55

  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#4 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:07

Tik maža dalis nufotografuotų mašinų ir vairuotojų būna traktuojami kaip pažeidėjai.

Pagriskit, kolega.

Kiek zinau, jei fotkina is automobilio, tai tikrai prietaisas jau atkalibruotas ir veikiantis. Ir jei nuotrauka gavosi kokybiska ir matomas numeris, jau gali tiketis gaut "laimes" laiska...
  • 0

#5 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:13

Pagriskit, kolega.

Kiek zinau, jei fotkina is automobilio, tai tikrai prietaisas jau atkalibruotas ir veikiantis. Ir jei nuotrauka gavosi kokybiska ir matomas numeris, jau gali tiketis gaut "laimes" laiska...

Pats pagrindėt, kolega. :) Jei nuotrauka kokybiška, jei matomas numeris ir t.t. Rodė per TV kažkurioje laidoje automobilistams, kaip ten ta informacija gaunama, kaip apdorojama. Ten ir sakė, kad labai daug nuotraukų padaroma, bet nevisi nufotkinti yra baudžiami.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 vasario 10 - 16:20

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#6 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:24

Siaip cia dabar idomiai aprasiai situacija. Tu vaziavai ir sumirksejo raudona sviesele? Na as kiek zinau (turbut zinau nedaug, bet visgi nuomone) kai jau fotkina tai gauni gera blykste, kiek girdejau is stacionariu balta ryskia blykste, tiek is automobiliu tu stovinciu. Kazkada ir as virsines apie 10-15km/h pravaziavau pro stacionaru radara, tai tik raudonai sumirksejo, bet jokiu laisku negavau po siai dienai, o tai buvo gal pries kokius gerus metus :D
  • 0

#7 mindlt

mindlt
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 45
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Hyundai i40 2013 m. 1.7 CRDI 85 kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:28

Tai, kad ne gyvenamoji vieta svarbi, o kokiu adresu registruotas automobilis, tokiu adresu ir ateina laiškas su kvietimu į policiją. Jeigu sublyksėjo greičio fiksavimo prietaisas, tai dar nereiškia, kad būtinai tave baus. Tik maža dalis nufotografuotų mašinų ir vairuotojų būna traktuojami kaip pažeidėjai. Jau kai ateina į namus laiškas ir reikia keliauti pas policininkus, kur vyksta pokalbis, tai tikrai ne tiek greitis būna viršytas. Ten kai jau kviečia, tai baudos bent keli šimtai būna.

Nesutinku:
Admistracinių teisės pažeidimų kodekso 281 str. 2 d:
Šio kodekso 119, 122–130, 1302, 131, 132, 133, 134, 1362, 1363, 1364, 1424–1428, 14210, 14212 straipsniuose, 145 straipsnio trečiojoje dalyje, 148 straipsnyje numatytų administracinių teisės pažeidimų bylos gali būti nagrinėjamos pagal pažeidimų padarymo vietą, pažeidėjo gyvenamąją vietą arba pagal transporto priemonių įskaitos vietą.
Kadangi pažeidimas (greičio viršijimas) yra numatytas ATPK 124 str., tai galioja aukščiau nurodyta taisyklė.

Sukonkretinu klausimą- nejau šiais e-laikais, policijai nusprendus pradėti adminstracinio teisės pažeidimo bylos teiseną, nėra galimybės jos sekti elektroninėje erdvėje (kaip minėjau, tokios galimybės neradau)?

Aš nesu garantuotas kad tai radaro blykstė, gal tai stopas ar saulės zuikutis (blykstė buvo pakankamai stipri, ir apėmė nemažą dalį galinio lango), ne čia esmė- tiesiog noriu sužinoti apie vykdomą tyrimą, kai tik jis bus pradėtas, negavus laiško (kaip jau minėjau aš jo greičiausiai negausiu, arba sužinosiu kai jau bus ate...).

Šį pranešimą redagavo mindlt: 2014 vasario 10 - 16:34

  • 0
1990 Citroen CX universalas 2,5 D, buvęs 1992 Citroen XM hečbekas 2,1 TD, buvęs 2000 Peugeot 406 universalas 2,0 HDI, buvęs 2013 Hyundai i40 universalas 1,7 CRDI, naudojamas

#8 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:28

Pasiskambink į rajono, kuriam registruotas automobilis komisariatą arba nuvyk ten, ir pasakyk, kelintą val kelintą dieną ir kokioj vietoj nukirto. Stacionarus ar caddy'kas. Realiai į tai dažniausiai atsižvelgiama. Jeigu neturėjai anksčiau nuobaudų, tai duos pusę minimalios, prieš tai pritaikę ~3-5km/h prietaiso rodmenų paklaidą. Ir nepamiršk paminėt, kad tikrai gailiesi ir čia netyčia ar skubėjai, jeigu yra kažkokia priežastis ir tarkim lėkei į kokią ligoninę ar vežei ką, gali iš daktaro pažymą imt, kad parašytų, jog grėsė pavojus gyvybei. Atsižvelgia realiai ir į tai tikrai. Sėkmės bet kuriuo atveju ;] p.s. baikit vieną kartą svaigt apie nekokybiškas foto. Kas jau kas, nu bet nuotraukose numeriai matosi tikrai kokybiškai :good: :) Vieną įkelt galėsiu kitą sav pavyzduką. p.p.s. šiaip pareina labai greit - praktiškai po savaitės- dviejų gausi pakvietimą į apygardos teismo posėdį dėl pažeidimo(konkretus nebus kiek pamenu nurodytas, bet gaunama bus transporto priemonės savininko vardu).

Šį pranešimą redagavo Silogizmo: 2014 vasario 10 - 16:36

  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#9 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2014 vasario 10 - 16:48

Aš tau iš savo patirties sakau ir man dzin ant tų straipsnių. Mano greitis buvo užfiksuotas Panevėžio rajone, o laiškas atėjo į Vilnių, adresu kur registruota mašina. Ir byla buvo Vilniuje nagrinėjama, o ne Panevėžyje. Silogizmo, mano atveju laiškas atėjo praėjus dviem mėnesiams nuo pažeidimo ir reikėjo eiti ne į apygardos teismą, o į policiją Giraitės g.

Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2014 vasario 10 - 16:55

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#10 Semas

Semas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 150
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 106-1.5d , 206-1.9d, 307-2.0hdi

Parašyta 2014 vasario 10 - 17:52

Pasipasakosiu kaip man buvo. Važiuodamas magistralėje 126km/h greičiu, žiemą, (preitą) kai greitis magistralėje yra 110km/h, žybtelėjo VW CADDY raudona spalva. Mašina buvo registruota už mano gyvenamos vietos 70km, po gerų triejų mėnesių gaunu registruotą laišką, kad turiu atvykti į miestą, kuriame registruotas automobilis, komisariatą. Paskambinus nurodytu telefonu, kuris yra ant protokolo, persirašiau į tą miestą, kuriame gyvenu. Šis procesas užtruko apie savaitę, tada gavau pakartotinį laišką, kad atvykti į jau peradresuoto miesto policijos komisariatą. Tada bauda siekė 250lt. Kaip kalbėjau su dėdėm pareigūnais, visuomet yra siunčiamas laiškas ten, kur yra registruotas automobilis. Ir naktį visuomet bet koks radaras fiksuoja viską raudona blykste. Kad dieną fiksuoja balta blykste, įsitikinau prieš mažiau nei 4mėn. kai mieste vėl papuoliau ant VW CADDY, važiuodamas 63km/h. Šį kartą, jau laiško sulaukiau po geros savaitės, nes kai tik nusofotografavau, pats nuvažiavau į komisariatą, prasinešti. Tokiu atveju yra taikomos lengvinančios aplinkybės, kaip pažeidimo neslėpimas, ir pripažinimas, tai ir bauda buvo sušvelninta iki minimaliai minimalios, gavau 50lt.
  • 0

#11 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 18:13

Pasipasakosiu kaip man buvo.
Važiuodamas magistralėje 126km/h greičiu, žiemą, (preitą) kai greitis magistralėje yra 110km/h, žybtelėjo VW CADDY raudona spalva. Mašina buvo registruota už mano gyvenamos vietos 70km, po gerų triejų mėnesių gaunu registruotą laišką, kad turiu atvykti į miestą, kuriame registruotas automobilis, komisariatą. Paskambinus nurodytu telefonu, kuris yra ant protokolo, persirašiau į tą miestą, kuriame gyvenu. Šis procesas užtruko apie savaitę, tada gavau pakartotinį laišką, kad atvykti į jau peradresuoto miesto policijos komisariatą. Tada bauda siekė 250lt. Kaip kalbėjau su dėdėm pareigūnais, visuomet yra siunčiamas laiškas ten, kur yra registruotas automobilis. Ir naktį visuomet bet koks radaras fiksuoja viską raudona blykste. Kad dieną fiksuoja balta blykste, įsitikinau prieš mažiau nei 4mėn. kai mieste vėl papuoliau ant VW CADDY, važiuodamas 63km/h. Šį kartą, jau laiško sulaukiau po geros savaitės, nes kai tik nusofotografavau, pats nuvažiavau į komisariatą, prasinešti. Tokiu atveju yra taikomos lengvinančios aplinkybės, kaip pažeidimo neslėpimas, ir pripažinimas, tai ir bauda buvo sušvelninta iki minimaliai minimalios, gavau 50lt.

Matai kaip... na man tada stacionaras dena zybtelejo raudona sviesa. Bet nakti raudona tik sviest, tai kiba jie su nightvision koki irenginiu ar dar kuo :D nes nesimatytu kitaip. cia kaip tik nelogiska, diena turetu but su raudona o nakti su blykste kad matytusi :D Bet nakti gali apakint truputi. Nu bet esme kad negavau as tokio laisko, arba ten ne mane fotkino :D
  • 0

#12 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 10 - 18:17

Naktį raudona blykstelna. Bent aš taip mačiau.
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#13 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 18:23

Naktį raudona blykstelna. Bent aš taip mačiau.

Nu zodziu, reziume tai, kad geriau jau prisistabdyt prie radaro :D ir siaip nera ko lekti, del keliu minuciu neverta cia kisenes plonint :)
  • 0

#14 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 vasario 10 - 21:57

vadinasi taip.ateina registruotas laiškas,nėr kas pasirašo laiško-iteikimo nebuvo.tada siunčia registruota laiška i darboviete,ten jau reik atsargiai ,nes sekretorė pasirašo visa gaunama korespondencija-teks apsilankyt keliu policijoj.jei per metus laiko nieks nepasirašo laiško-atėjo senaties terminas.dabar vieni metai,seniai buvo pusmetis,buvo lengviau išsisukt.jei neturėjai baudu per metus laiko, gausi baudai 50 proc. nuolaidą.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#15 Romikaz

Romikaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 271
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:VW Passat B6

Parašyta 2014 vasario 10 - 23:19

kad geriau jau prisistabdyt prie radaro

Geriau tai taip, bet pastato toki Caddy kur greitis 40km/val - ir turek laiska. Mane pernai Pasilaiciu g. kazkur pastatytas toks nufotkino, tai jokios blykstes nemaciau (diena). Suzinojau tik gaves laiska. :o
  • 0

#16 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 959
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 307 2.0HDi 100kW

Parašyta 2014 vasario 10 - 23:30

vadinasi taip.ateina registruotas laiškas,nėr kas pasirašo laiško-iteikimo nebuvo.tada siunčia registruota laiška i darboviete,ten jau reik atsargiai ,nes sekretorė pasirašo visa gaunama korespondencija-teks apsilankyt keliu policijoj.jei per metus laiko nieks nepasirašo laiško-atėjo senaties terminas.dabar vieni metai,seniai buvo pusmetis,buvo lengviau išsisukt.jei neturėjai baudu per metus laiko, gausi baudai 50 proc. nuolaidą.

nu siaip mano tada masina buvo registruota ant tevo, tai buvo del parkavimo kazkada parejes laiskas, tai jei jau butu parejes toks laiskas tai jau buciau tikrai gaves :D
  • 0

#17 kenis222

kenis222
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.985
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:CLS AMG

Parašyta 2014 vasario 11 - 00:22

nu siaip mano tada masina buvo registruota ant tevo, tai buvo del parkavimo kazkada parejes laiskas, tai jei jau butu parejes toks laiskas tai jau buciau tikrai gaves :D

parkavimo atskiri niuansai,ten savivaldybė siuncia.
  • 0
YOU KILLED KENNY! YOU BASTARDS

#18 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2014 vasario 11 - 08:07

Nu zodziu, reziume tai, kad geriau jau prisistabdyt prie radaro

Vienas labiausiai uzknisantis dalykas, kai kas trečia mašina supanikuoja prieš radara ir prisistabdo taip, kad nebežiūri nei koks leistinas greitis, nei kas gale važiuoja. Nesvarbu, kad galima 60, jis geriau iki 50 prisistabdys.
  • 0
kažkaip.....

#19 Silogizmo

Silogizmo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 454
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Alfa Romeo 156

Parašyta 2014 vasario 11 - 08:11

Ir per kažkiek dienų susimokėjus, pirmąkart dažniausiai pasiūlo studentišką 40lt baudytę ^_^
  • 0

Peugeot 605 2.5dt dalimis  :)
Ex - Peugeot 406 3.0 - kekšiauja nebe man
Ex - Ford Mondeo TDCi - fokiška kokybė
BMW E39 3.0d - stovi gražiai atrodydama ant kaladžių.

BMW E39 3.0d touring - iš 3 BMW išėjo viena :D

Žaibs Astra 2.0D - netaupiai taupus žaibĖlis

 

Automobilių žibintų poliravimo paslaugos. 860448632


#20 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2014 vasario 11 - 08:49

o as papasakosiu kaip man buvo pries pora metu. kazkur jau uz klaipedos ribu autostradoje kur greitis 50 as vaziavau 90 . tiesa - nei kas butu mane nufotkine ar kelio zenklu jokiu nemaciau.. tik tai, kad po menesio gaunu skambuti i savo mobiluji telefona atvykti i savo rajono policijos komisariata, kur bus sprendziama del mano padaryto pazeidimo., sakau uz koki.. sako tada ir tada virsijote autostradoje greiti... nuvaziuoju.. parodo nuotrauka, ziuriu tikrai mano masina.. nuotrauka nebuvo kokybiska, sunkiai kas matesi, kas viduje sedi ne nesimate. greitis su paklaida buvo 38km/h.. kadangi nesigincijau ., pazeidimu per einamuosius metus neturejau, gavau 50 lt , ir numanau, kad jis ir tai manes labai pasigailejo, nes lankste suko galva, dar ir sake sau po nosei, kokia cia man bauda skirt :hmm: nes siaip uz toki virsijima, manau turetu buti keli simtukai pries metus ir asgavau is caddzio tamsintais stiklais gera raudona blykste, vos neapakino :D .. tiesa, nelabai issigandau., nes greicio nevirsijau., mane tuo momentu kaip tik lenke kita masina :hmm:

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2014 vasario 11 - 08:56

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0