Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Uzvedimo raktas, kiek ?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 121

#61 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 kovo 27 - 13:30

Aš pats bijau su savo litavimo sugebėjimais ką nors sudeginti ar sugadinti. Reiks bandyti kokiam kompiuteristui nunešti, kad jis pažiūrėtų kame replės.


Na pavaikščiojau šiandien po Šilutę truputį, buvau dviejose vietose. Kur kompiuterius tvarko, tai ten žmogus sakė čia ne jo sritis, nelabai ką gali patarti, sako gal netyčia baterijos kokios blogos pasitaikė (bet nemanau, kad du kart iš eilės taip galėtų būti, pirktos abi iš skirtingų vietų ir man atrodo skirtingų firmų). Paskui buvau pas raktininką, kuris tvarko ir auto raktus ir t.t. Jis pažiūrėjo, sako turbūt nerasiu aš bėdos, sako reiktų daryti naują raktą.. Bet vėl nesąmonė naują raktą (apie 170lt) daryti, paprasčiau būtų įsidėt tada kokią paprastą signalizaciją.. Galvoju gal Ramiam reiktų tą rakto mikroschemą siųsti, kad pažiūrėtų jei apsiimtų? Daugiau minčių nelabai turiu.. Ir jeigu remontas gautųsi brangus, apie kokį 100lt, tai tikrai geriau tada dedu kokią paprastą signalizaciją/centrinį ir negalvoju nieko. Juolab, kad tas mano raktas rakina tik prie pat priėjus prie mašinos, kas nėra itin patogu.


http://www.ebay.com/...item35bf95620e

 

arba tokią

 

http://www.aliexpres...2262888108.html

 

Kokią tokią nesąmonę įsidėt jeigu ką ir gerai būtų.. Tik turbūt pigiau pačiam užsisakyt ir susirasti kas įdėtų.. Tik vat neįsivaizduoju kas Klaipėdoj kokioje galėtų įdėt. 


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2015 kovo 27 - 13:37

  • 0

#62 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 balandžio 07 - 20:27

Na jau dvyliką dienų atlaikė baterija, kol kas neįtikėtinai ilgai. Praeita per kiek trumpiau nei savaitę išsikrovė. Gal vis tik bus buvusi bėda paprasčiausiai baterijoje, matyt vis kažkokias nekokias nusipirkdavau, nors ir naujas (ir dabartinė lygiai iš ten pat, kur praeita ir lygiai tokio pat modelio). Žiūrėsiu kas bus toliau.. Bet atsiranda viltis, kad viskas bus gerai. :D


  • 0

#63 undriunas

undriunas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 16
  • Automobilis:peugeot 205

Parašyta 2015 balandžio 14 - 16:47

sveiki, ar skirtusi kainos gaminant 307 rakta kai turi viena ir ji paduodi meistrui, kad pagamintu antra pagal ji, nuo to atvejo jei ta viena pamestum ir tada meistras gamintu neturedamas rakto pavyzdzio, o tik pagal VIN (ar dar kazka)?

 

ps: kaip zinot ar raktas turi imobilaizeri? Klausiu, nes idomu ar bent kazkokia apsauga mano 307 turi ar praktiskai be nieko palikineju (nors ir nevagiamas modelis, bet vis tiek)?

Raktas su dviem mygtukais atrakint/uzrakint


  • 0

#64 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 balandžio 14 - 17:38

Na aš dar paklausiu. Baterija atrodo pradėjo laikyti, bet atrakiną mašiną vis tiek iš labai mažo atstumo (prie pat mašinos reikia prieiti). Ir čia nesvarbu su nauja ar sena baterija. Ką būtų galima patikrinti, kas atsakingas už atrakinimo atstumą?


  • 0

#65 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 balandžio 14 - 20:00

Na aš dar paklausiu. Baterija atrodo pradėjo laikyti, bet atrakiną mašiną vis tiek iš labai mažo atstumo (prie pat mašinos reikia prieiti). Ir čia nesvarbu su nauja ar sena baterija. Ką būtų galima patikrinti, kas atsakingas už atrakinimo atstumą?

Kazkas negerai tikrai yra, man kazkur apie 10 metru ima raktas.


  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#66 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2015 balandžio 14 - 20:37

Žinau, kad kažkas negerai.. Bet klausimas kas.. Na gal pats raktas pjauna grybą,  velniai ten žino. Peugeot 307 vakar atrakino iš kokių 50m. atstumo su originaliu raktu. Tada net pats nustebau iš kiek toli turėtų atsirakinti mašina..


  • 0

#67 pezukas307

pezukas307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 5
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 307, jaguar XJ6

Parašyta 2016 rugpjūčio 03 - 11:45

Sveiki gal kas nors iš Aliexpresso siuntėtės distancinius raktus, pvz. http://www.aliexpres...000017.2.X7Iteb ?

nuotraukose pagal modelį, ne tušti su mikroschemomis ir kainos mažos, tai kilo klausimas ar jie veikia?


  • 0

#68 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 03 - 11:49

Vieniems veikia, kitiems ne LOTERIJA ;]


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#69 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 rugpjūčio 03 - 14:00

reikia tikrinti ar raktas turi sasajų su pultu pačiu, išsiardyk raktą ir bandyk panaudot pagal paskirtį be mikroschemos.


  • 0

#70 pezukas307

pezukas307
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 5
  • Vieta:Alytus
  • Automobilis:Peugeot 307, jaguar XJ6

Parašyta 2016 rugpjūčio 03 - 15:33

Pas mane raktas su distanciniu  užraktu pamestas, o šiuo metu naudojuosi atsarginiu (paprastu) raktu.


  • 0

#71 Antanas1

Antanas1
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Elektrenai
  • Automobilis:Peugeot 307 80 kW 2004

Parašyta 2016 spalio 20 - 21:14

Kad nekurti naujos temos, kaip atrakinti universalo bagažinę? Mašina užrakinta - paspaudžiu atrakinimo mygtuką, bagažinė atsirakina ir po sekundės vėl užsirakina. Tik vakar nupirkau senuką 2004 metų pežuką ir tokie nesklandumai. Bagažinė atsidaro tik paspaudus dangtį ir tuo metu nuspaudus mašinos atrakinimo mygtuką distanciniame. Jei per tą sekundę suspėji atidaryti, kai būna atsirakinus - valio, atsidarė. Dabar žiūriu vartotojo instrukcijas, bagažinė turėtų atsirakinti su visomis durelėmis ir užsirakinti riedant. Kokios galėtų būti mintys šiuo klausimu?


  • 0

#72 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 spalio 21 - 08:12

Mintys tokios, kad tikriausiai bėda su spyna.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#73 Antanas1

Antanas1
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Elektrenai
  • Automobilis:Peugeot 307 80 kW 2004

Parašyta 2016 spalio 21 - 15:02

Gudrūs kurmiai sako, kad akselerometras sugedo. Pradėjus važiuoti duris užrakina, bet sustojus neatrakina. Žiūrėsim.


Visgi bėda buvo spynoje. Sutepiau ir bėdos kaip nebūta. Puikiausiai atrakina ir užrakina.


  • 0

#74 Antanas1

Antanas1
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 11
  • Vieta:Elektrenai
  • Automobilis:Peugeot 307 80 kW 2004

Parašyta 2016 spalio 27 - 14:07

Gal kas gali pasakyti, ar keičiant užvedimo spynelę keičiamas ir imobilaizeris? Buvęs šeimininkas sakė, kad keitė užvedimo spynelę, o apie imobilaizerį nepaklausiau, dabar nebegaliu susisiekti su juo - neatrašo. Kur imobilaizerio jutiklis fiziškai yra - BSI bloke, ar kur arti rakto?

Jau sužinojau, kad antena prie spynelės. Ačiū


Šį pranešimą redagavo Antanas1: 2016 spalio 27 - 14:27

  • 0

#75 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 spalio 27 - 14:50

Gal kas gali pasakyti, ar keičiant užvedimo spynelę keičiamas ir imobilaizeris? Buvęs šeimininkas sakė, kad keitė užvedimo spynelę, o apie imobilaizerį nepaklausiau, dabar nebegaliu susisiekti su juo - neatrašo. Kur imobilaizerio jutiklis fiziškai yra - BSI bloke, ar kur arti rakto?

Jau sužinojau, kad antena prie spynelės. Ačiū

Jei raktas keičiasi, tai keičiasi ir immo. Bet jei raktas ardomas, o ne atsarginis be pultelio, tai labai lengva mikroschemą ar tik čipuką (jei atskirai) perkelt į kitą raktą. Ir viskas. O jutiklis yra aplink spynelę juodas žiedas, bet jis tik nuskaito kodą, o tuomet jį BSI arba priima, arba atmeta.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#76 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2016 spalio 27 - 22:20

Pasiskaitinėjau aš čia senus postus, kainas kosmines ir nutariau dalį kolegų šokiruot, pareikšdamas, kad atsarginis raktelis 406-am man atsiėjo... 25 litus.... Čia prieš pora metų. Veiksmas Kaune. Tiesa, išdrožė tik pačią "geležį" už tiek, bet man daugiau nieko ir nereikėjo, nes imobilaizeris atjungtas. :) Juokinga, kai 10-20 metų laužam chebra raktus su čipais ir originaliais korpusais už kosminius pinigus perkasi, vietoje to, kad atjungtų imobilaizerį ir būtų aktualu tik geležį pasidaryt. Aišku, atsiras sakančių, kad nereik atjungt, kad mašiną lengviau taip nuvaryt, bet jo, vagys tik ir laukia, kada kokį sudrožtą pagyvenusį pežą nuvarius... :)

 

Žo, didelis ačiū buvusiam mano auto savininkui, kuris su imobilaizeriu reikalus sutvarkė ir padėjo sutaupyt man daug pinigų :)

 

P.S. Laimonai, šokiravau? ;)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2016 spalio 27 - 22:23

  • 0

#77 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 spalio 27 - 23:21

Pasiskaitinėjau aš čia senus postus, kainas kosmines ir nutariau dalį kolegų šokiruot, pareikšdamas, kad atsarginis raktelis 406-am man atsiėjo... 25 litus.... Čia prieš pora metų. Veiksmas Kaune. Tiesa, išdrožė tik pačią "geležį" už tiek, bet man daugiau nieko ir nereikėjo, nes imobilaizeris atjungtas. :) Juokinga, kai 10-20 metų laužam chebra raktus su čipais ir originaliais korpusais už kosminius pinigus perkasi, vietoje to, kad atjungtų imobilaizerį ir būtų aktualu tik geležį pasidaryt. Aišku, atsiras sakančių, kad nereik atjungt, kad mašiną lengviau taip nuvaryt, bet jo, vagys tik ir laukia, kada kokį sudrožtą pagyvenusį pežą nuvarius... :)

 

Žo, didelis ačiū buvusiam mano auto savininkui, kuris su imobilaizeriu reikalus sutvarkė ir padėjo sutaupyt man daug pinigų :)

 

P.S. Laimonai, šokiravau? ;)

Būtent :) Jeigu reik atsarginį raktą pasidaryt, tai nereik nei imobilaizerio atjunginėt ir niekam pinigų mokėt.

Tiesiog reik išsilupt iš raktelio imobilaizerio "čipą" ir priklijuot kur prie raktelio spynelės. Ir vsio. Užkurt gali ir su atsuktuvu.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#78 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 spalio 28 - 02:07

Pasiskaitinėjau aš čia senus postus, kainas kosmines ir nutariau dalį kolegų šokiruot, pareikšdamas, kad atsarginis raktelis 406-am man atsiėjo... 25 litus.... Čia prieš pora metų. Veiksmas Kaune. Tiesa, išdrožė tik pačią "geležį" už tiek, bet man daugiau nieko ir nereikėjo, nes imobilaizeris atjungtas. :) Juokinga, kai 10-20 metų laužam chebra raktus su čipais ir originaliais korpusais už kosminius pinigus perkasi, vietoje to, kad atjungtų imobilaizerį ir būtų aktualu tik geležį pasidaryt. Aišku, atsiras sakančių, kad nereik atjungt, kad mašiną lengviau taip nuvaryt, bet jo, vagys tik ir laukia, kada kokį sudrožtą pagyvenusį pežą nuvarius... :)

 

Žo, didelis ačiū buvusiam mano auto savininkui, kuris su imobilaizeriu reikalus sutvarkė ir padėjo sutaupyt man daug pinigų :)

 

P.S. Laimonai, šokiravau? ;)

Matot, 406tam be CANo, kur variklio kompas turi vieną ilgą jungtį, tas immo išprogramavimas kainuoja gal 20-30eur, nes ten viskas viename čipuke pačiame kompe. Atidaro elektrikai kompą, išlituoja čipą, įsistato į kompailerį ir perrašę kodą įlituoja atgal. Pusvalandžio darbas.

Bet CANiniam bolidui truputį ilgiau jau trunka, nes reikia sutvarkyti, kad nemėtytų klaidų, nepypsėtų ir t.t., tai daugiau ir kainuoja.

diawollo gerą sprendimą pasiūlė.

Aš tai išvis su tokiais bolidais dažnai važinėju, kur susidomėt gali nebent citro klubo koks kolega, kuriam gali parūpti kokia deficitinė detalė ar taip kas. Bet anais niekšais vis vien pasitikėt reikia, nes paprastai su tom spynelėm jau reikalai būna tokie, kad tu su savo kuro bako raktu gali užvesti kolegos bolidą, o jis su savo bagažinės raktu gali atrakinti tavo bolido keleivio dureles :D


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#79 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 spalio 28 - 07:11

Pasiskaitinėjau aš čia senus postus, kainas kosmines ir nutariau dalį kolegų šokiruot, pareikšdamas, kad atsarginis raktelis 406-am man atsiėjo... 25 litus.... Čia prieš pora metų. Veiksmas Kaune. Tiesa, išdrožė tik pačią "geležį" už tiek, bet man daugiau nieko ir nereikėjo, nes imobilaizeris atjungtas. :) Juokinga, kai 10-20 metų laužam chebra raktus su čipais ir originaliais korpusais už kosminius pinigus perkasi, vietoje to, kad atjungtų imobilaizerį ir būtų aktualu tik geležį pasidaryt. Aišku, atsiras sakančių, kad nereik atjungt, kad mašiną lengviau taip nuvaryt, bet jo, vagys tik ir laukia, kada kokį sudrožtą pagyvenusį pežą nuvarius... :)

 

Žo, didelis ačiū buvusiam mano auto savininkui, kuris su imobilaizeriu reikalus sutvarkė ir padėjo sutaupyt man daug pinigų :)

 

P.S. Laimonai, šokiravau? ;)

 

Ne,jokiu budu nesokiravai, gi cia normalu, senam lauzeliui negi dabar kai jo rinkos verte 800e darysiesi rakta uz 15-20% jos vertes :) As pats nesuprantu, kai zmones iesko "klaviaturu" seniem pezham ir pan :) Kitas reikalas, kai zmones nori islaikyti auto kuo arciau gamyklisko, tada jau kita kalba (gerbiu juos). Bet tikrai en pinigine israiska ;]


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2016 spalio 28 - 07:12

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#80 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 spalio 28 - 07:49

O šiaip geriausias imobilaizeris yra "slapukas", kuriuos žmonės prieš 10-20 metų labai naudodavo. Imobilaizerį bet kokios mašinos "nuimt" ir užkurt 5-15 minučių darbas. O kol "slapuką" rasi - apsikakosi kol mašiną nuvarysi. Nebent ant traliuko :) 

O ten ką atjungt su tuo "slapuku" galima tiek prigalvot ant šiuolaikinių variklių, kad nuvarius į servisą dar ir neras puse mašinos išdraskę.

Žmogų darantį nusikaltimą labiausiai trikdo netikėtumai ir dalykai, kurių nebuvo suplanavęs. Ten gali mokėt visaip kaip nulaužinėt imobilaizerius ir signalizacijas, bet kai sėdi į mašiną visus "blogus" darbelius padaręs ir suki raktelį ar spaudi START knopkę ir matai, kad mašina nei krust, nes koks nors hlo daviklis atjungtas ar ECU maitinimo negauna. :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0