Peršokti prie turinio


Įsidėjau dujas,


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
Temoje atsakymų: 65

#21 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:15

Nezinau kaip ten yra su tom dujom, bet as niekada nedeciau duju, nors ir kiek mesina benzino rytu, jau geriau tada parduoti masina ir kita isigyti. :huh: Siaip, bent jau as jausciausi tai taip, isidedi dujas ir vaziuociau bijodamas, kad kas neivaziuotu i gala, o jei taip tai tada skrendi i dausas, tada nekas butu. :o

o tu filmų daugiau amerikoniškų pasižiūrėk,kaip ten po kiekvienos avarijos bezino bakai sproginėja :lol: :lol: Tada turbūt iš viso imsi tik dviračiu važiuot :D
  • 0

#22 Svečias_sadzikas_*

Svečias_sadzikas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:17

As tai galvoju, kad yra auto i kurios dujos tinka labiau, i kitus tinka maziau. Pas mane paty p306 su 1.6 matariuku, duju statyma vis svarstau ir vis atidedu. Esu daug problemu su dujom turejes. Daba palauksiu kolegu patarimu, kaip sekasi su dujom vazinetis, gal tada ir statysiuos
  • 0

#23 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:20

O be to aš kažkaip negirdėjau,kad kas nors kada nors išlėkė į orą,po smūgio į užpakalį :lol: Aišku gerbiu ir kitaip manančius dizelistus,benzinistus.Turėčiau be proto litų aš turbūt irgi tik benzinu važinėčiau ;]
  • 0

#24 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:22

Čia vadinasi "ekonominė klasė" :lol:

arba "skurdo ir prabangos mishinys"



Swift: :beer: arba indžekšn arba nieko ;)
  • 0
Scenario planning

#25 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:28

Dujos - amzinu gincu tema. As irgi manau, kad vieniems motorams tinka, kitiems nepatartina (pvz.: Kulinaro atvejis). Pats du metus vazineju su dujom (605 2l. SRi) ir jokiu problemu nematau. Aisku karts nuo karto nuvaziuoju i BRC, kad pareguliuotu. Galiu pasakyti tik tiek, kad su mano vazinejimu, manasis pugas su visa dujine yranga jau atsipirko (nors tu pinigu nera :lol: ). Vienu zodziu sitie visi gincai is tuscio i kiaura - vieni uz, kiti prieš ir patys negali pagrist kodel pries. Atseit smirda - kas priziuri pas tuos nesmirda :beer:
  • 0

#26 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:29

o aritmetika paprasta per savaite nuvaziuosiu 1200km*7.5/100* 2.7lt=240lt su benzu
1200km*9 /100* 1.3lt=140lt su dujom
Per mėnesį 400lt, per metus apie 5000lt, kol kas tiek neuždirbu, kad galėčiau sau leist 5000lt per metus išleist dėl truputi didesnės traukos, o be to ir ora mažiau teršiu:)

Cia labai optimistinis variantas.


O kada atsipirks tos dujos. Kiek kainavo iranga, kur dejai?
  • 0
406 2.1 TD

#27 Svečias_Vaidis_*

Svečias_Vaidis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:31

Na cia tai tiesa. Su tom dujom tikrai visada bus gincai. Bet kaip yra jau taip. :lol:
  • 0

#28 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:39

Turėčiau be proto litų aš turbūt irgi tik benzinu važinėčiau ;]

Keistai atrodo tokie pasakymai, kai žmonės prisiperka limuzinus su didžiuliais matarais ir važinėja po miestą dejuodami, kad litų benzui neturi. Už tuos 3-4klt, kuriuos sumerksit dujom statyt, nusipirkit dar vieną kad ir 106 1.1 benzininį mieste trintis ir nereiks dejuot.
Aš turėjau migą, po avarijos nupirkau dyzelį, per mėnesį ant kuro sutaupau apie 300Lt. Žmonai važinėtis paseksiu Dew pavyzdžiu ir pavasarį nupirksiu 106 benzininį. Kiek jei reiks pavažinėt, tai benzui išlaidos baika, o viai šeimai susikraut turėtų kol kas pakakt esamo BREAK. Aš išaugau iš džigitiškų kelnių, stengiuosi mastyt racionaliai, todėl siūlau padaryt tą patį ;)
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#29 Swift

Swift
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.135
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:važiuojantis

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:42

Swift: :beer: arba indžekšn arba nieko ;)

Na tik jei stovi karbas, tada galima ir paprasta sugalvoti, bet ko toliau to maziau tu karba, taip kad arba injection arba nieko! ;)
  • 0
Don't worry, by happy!
Vilnius

#30 Svečias_urbis_*

Svečias_urbis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 12:45

Keistai atrodo tokie pasakymai, kai žmonės prisiperka limuzinus su didžiuliais matarais ir važinėja po miestą dejuodami, kad litų benzui neturi. Už tuos 3-4klt, kuriuos sumerksit dujom statyt, nusipirkit dar vieną kad ir 106 1.1 benzininį mieste trintis ir nereiks dejuot.
Aš turėjau migą, po avarijos nupirkau dyzelį, per mėnesį ant kuro sutaupau apie 300Lt. Žmonai važinėtis paseksiu Dew pavyzdžiu ir pavasarį nupirksiu 106 benzininį. Kiek jei reiks pavažinėt, tai benzui išlaidos baika, o viai šeimai susikraut turėtų kol kas pakakt esamo BREAK. Aš išaugau iš džigitiškų kelnių, stengiuosi mastyt racionaliai, todėl siūlau padaryt tą patį ;)

Is vienos puses as tau, Darka, pritariu. Bet vazinedamas is Vilniau i Kauna su golpuku, bijodavau, kad manes nenupustu (ypac ziema :huh: ), nors aisku taip pygiau, bet ne saugiau. Su 605+LPG sanaudos panasios, del saugumo - snekos nera.
Tarp kitko duju yranga paprasta ir kainavo pries du metus (kaina ir dabar ta pati) 900lt.
  • 0

#31 Kulinaras

Kulinaras
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 949
  • Vieta:Elektrėnai - Vilnius
  • Automobilis:Toyota Avensis VVTi 2.0

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:11

Kai pirkau 605 SV24 tikrai nezinojau ka reiskia tas 24. Buciau zinojas buciau pasieskojas 12V 3L ir dujas tikrai istates (beje 24V ir stovejo). O 605 pirkau ir dujas dejau tikrai ne del to kad reik nuo tasko A iki B davaziuoti, o delto kad ta atstuma nuvaziuoti taip kaip ji galima nuvaziuoti tik su 605 plius nuvaziuoti pigiai. Dabar gi kai man 100 km su benzu nuvaziuoti kainuoja 30 lt., tikrai nezadu pirkti koki birzgala ir ta pat atstuma vaziuoti su 106 ar pan., as geriau 4k dujom isleisciau (Beje buvau isleides, ale kad be jokios naudos, vos metus sitame aparate tarnavo). Todel po truputi einu link to kad pakeisiu savo 24V i koki kita (nebutinai peugeot) stambu auto ir desiu dujas. Ir dzin kas ko nesupranta. As ir nesuprantu daug ko, bet neteigiu kad tai yra nesamone.
  • 0
chūinja

#32 Darka

Darka
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.860
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 307

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 13:29

Skaitykit atidžiau, aš rašiau VAŽINĖJANT PO MIESTĄ, o ne tie kurie kursuoja kiekvieną dieną šimtus km užmiesčio keliais
  • 0

Peugeot 307
Citroen C-Crosser


#33 Svečias_vytas_*

Svečias_vytas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 15:03

Keistai atrodo tokie pasakymai, kai žmonės prisiperka limuzinus su didžiuliais matarais ir važinėja po miestą dejuodami, kad litų benzui neturi.  Už tuos 3-4klt, kuriuos sumerksit dujom statyt, nusipirkit dar vieną kad ir 106 1.1 benzininį mieste trintis ir nereiks dejuot.
Aš turėjau migą, po avarijos nupirkau dyzelį, per mėnesį ant kuro sutaupau apie 300Lt. Žmonai važinėtis paseksiu Dew pavyzdžiu ir pavasarį nupirksiu 106 benzininį. Kiek jei reiks pavažinėt, tai benzui išlaidos baika, o viai šeimai susikraut turėtų kol kas pakakt esamo BREAK. Aš išaugau iš džigitiškų kelnių, stengiuosi mastyt racionaliai, todėl siūlau padaryt tą patį  ;)

Na ka gi aš matyt galvoju pasekti tavo pasiūlytu pavyzdžiu ir dairausi iš lengvo 605 -o 2.1 dyzelio,be turbinos,automato ir su visais bajeriais ,dar visai nieko,kad būtų sidabrinės spalvos.Tačiau ieškau vien dėl to,kad 3.0 elektronika truputį nervina...Kartais.O be to bagažinės tūris irgi padidės :D :D
Tik reiks "saliaros" papigiai vis pasiieškoti ;]
  • 0

#34 Ozyris

Ozyris
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 1.144
  • Automobilis:Peugeot 406 2.1 TD Break 1998

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 17:54

nupirkau dyzelį, per mėnesį ant kuro sutaupau apie 300Lt.

kad su dyzeliu ant kuro sutaupoma tai tikiu.
Bet yr kiti kabliukai:
1) dyzeli pirkdamas moki gerokai daugiau nei benzinini
2) daugiau rizikuoji kad nusipirksi su mirusiu motoru
3) normalios kapitalkes irgi nepigios
4) brangesnis islaikymas

Taip kad gali gautis taupymas panasiai kaip ir su dujom. :mellow:

Nors siaip tai rinkciausi dyzeli. Gal kada ateity ir pavyks isigyti koki 406 :wub:

:beer:
  • 0
406 2.1 TD

#35 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 17:58

Bet yr kiti kabliukai:
1) dyzeli pirkdamas moki gerokai daugiau nei benzinini
2) daugiau rizikuoji kad nusipirksi su mirusiu motoru
3) normalios kapitalkes irgi nepigios
4) brangesnis islaikymas
Gal kada ateity ir pavyks isigyti koki 406 :wub:

O įsigyjęs suprasi, kad 4 punktas - netiesa. ;)
  • 0

#36 fla

fla
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.118
  • Vieta:vilnius
  • Automobilis:peugeot

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 18:17

2 Oz - isigyjau dyzeli, kuris neatitinka nei vieno is tavo punktu ^_^ , gal tik islaikymas, nors 10 metu masinai tai defoltines islaidos.
  • 0

405x2;306;205;806;307;406; 5008 (mire) now -  308, 308 sw 


#37 Nerijusv

Nerijusv
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.079
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:pardaviau peugeot, išėjau į barą...

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 18:26

kad su dyzeliu ant kuro sutaupoma tai tikiu.
Bet yr kiti kabliukai:
1) dyzeli pirkdamas moki gerokai daugiau nei benzinini
2) daugiau rizikuoji kad nusipirksi su mirusiu motoru
3) normalios kapitalkes irgi nepigios
4) brangesnis islaikymas

1) benzininis + duju iranga kainuos panasiai kaip dyzelinis
2) isidejes dujas i benzinini rizikuoji, kad variklis greiciau nusibaigs
3) benzininio kapitalkes irgi nepigios.
4) norint palaikyti tvarkinga duju iranga, iskaitant reguliavimus, laidu ir zvakiu keitimus - dujinio auto islaikymas brangesnis uz dyzelinio.
5) puse bagazines uzima balionas, jei mazesnis kaip puse bagazines - daug dazniau vaziuoji i degalines.


kazkada skaiciavau, kad 1km kaina daug maz gaunasi vienoda dyzelio ir auto su dujomis.
Buvau netgi nutares deti dujas (4 kartos) i savo ex-405, bet sustabde didziausias duju minusas - labai neigiami atsiliepimai apie autoduju kokybe Lietuvoje :ph34r: .
  • 0

#38 Svečias_Argaudas_*

Svečias_Argaudas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 18:30

Dujininkai, pabaikit pyktis ir baikit sia diskusija
  • 0

#39 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 18:36

Daugeliu atvejų pritariu NerijuiV
  • 0

#40 Chechenas

Chechenas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 510
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:4o6 '00m. 2.0HDI / 3o6 '93 m. 1.4XR

Parašyta 2004 rugsėjo 23 - 18:37

2 Oz - isigyjau dyzeli, kuris neatitinka nei vieno is tavo punktu ^_^ , gal tik islaikymas, nors 10 metu masinai tai defoltines islaidos.

O ashei turejau dyzely, kuris atitiko visus minetus punktus ir pąpu'nkchius. -_-

Dabar vietoj benzo rinkchiaus tik HDi arba LPG injekcija, ale HDi neyperku, o sheimoj jau vienas benzas yra, taigi... kita mashina bus injekcine.
  • 0
Scenario planning




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0