Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Getz vs C3 vs Clio vs ...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 64

#61 Svečias_evas_*

Svečias_evas_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 07 - 10:02

Ir apskritai, nesu dar girdėjęs neigiamo atsiliepimu apie huidajus. Ko deja nepasakyciau apie nekurių Europos valstybių automobilių gamintojų produkciją :huh:

Musiet nedaug su jų vairuotojais/naudotojais teko bendraut :lol: Bent jau senesnės kartos hiunajų B)
  • 0

#62 lordas

lordas
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 595
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2004 spalio 07 - 10:28

Ir su naujesnes. Mano kolegos paskutinis patyrimas buvo sokas Klaipedoje, kai vakare susiruosus vaziuot namo uzstrigo raktas uzvedimo spyneleje ir ne krust. Tai sake gerai, kad patyre isilauzeliai atvaziavo, jau buvo mate sita huidaju bajeri ir zinojo, kaip istraukt, kad dar uzsivest galetu... Nebuna negendanciu auto...
  • 0

#63 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 spalio 07 - 15:23

Jei turi konkreciu faktu tai pazerk ce, o jei tai teorija tai bevitiska-nepades

Faktai paprasti. Pasakymas

o kitkas kaip ir negenda

mane siutina, nes taip tiesiog nebūna ir reikia labai negerbti potencialaus kliento sakant jam į veidą tokį bulšitą.

dėl vairavimo kokybės bent jau aš nesiskundžiau

O aš skundžiausi nes dėžė yr bloga ir gale netelpa galva. Be to sustačius šalia aiškiausiai matosi kad 206 designas yr tiek daug geresnis, kad man nekiltų klausimo renkantis...

Su xuidaj naujų vairuotojais yra teke bendrauti,

Man irgi teko su poros getcų useriais pakalbėt - abu buvo labai nusivylę. Vienas dėžės bėdų negali išspręst kitas su alektra labai ilgai santykęvo. O seno ponio userio tai net klaust baisu apie ta mašinytę - sveikata brangesnė.

Nebuna negendanciu auto...

Todėl siūlau rinktis tą prie ko linksta širdis - 206!!!
  • 0

#64 Svečias_Kursis_*

Svečias_Kursis_*
  • Svečiai

Parašyta 2004 spalio 07 - 15:25

o mano pora asmeniskai pazistamu gecu useriu yr bais laimingi. <_< ir pora 206 useriu - bais nelaimingi :ph34r: ce seip, jeigu ka. norejau pasakyti, kad viena bonke - dar ne vakarelis. nors siaip paskutiniu metu mane pasiekia kazkaip vis daugiau statistiku, kur huidajai labai neblogai atrodo.
  • 0

#65 Snatch

Snatch
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.349
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:batai

Parašyta 2004 spalio 07 - 15:28

o mano pora asmeniskai pazistamu gecu useriu yr bais laimingi. <_<

ir pora 206 useriu - bais nelaimingi :ph34r:

ce seip, jeigu ka. norejau pasakyti, kad viena bonke - dar ne vakarelis.

Sutinku 100proc.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0