Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Parekomenduokite ishmanuji


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 758

#81 Aborigen

Aborigen
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 102
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407sw 2.0l HDI 100kW

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 13:35

laukiu komentaru apie lumia 630 920 925 .

Pasiskaiciau forumieciu atsiliepimus apie nokias ir nupirkau zmonai pries menesi nokia lumia 625. Nu tai ka galiu apie ji pasakyti. Nestringa, bet aisku visi nauji nestringa, nepatogiai platus ekranas, bet cia tai turbut pripratimo reikalas, visos pagrindines funkcijos yra. Telefonas kaip telefonas, tik del apsu tai aisku nusileidzia androidams ir obuoliams.
  • 0

#82 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 13:38

laukiu komentaru apie lumia 630 920 925 .

920,925,1020 praktiskai tokie pat telefonai.
Skirtumai kameroje pagriden.

Gal galeciau tada apie 1020 pasneketi siek tiek. Tai tas pats kas 925 tik kamera geresne.
Pats aparatas man laikosi keistai, nes yra gumbas gale (kamera). 925 jo neturi todel nieko keisto nebus. Korpusas neapvalus, bet man tie kampai astresni patinka.
Solidumo jausmas labai jauciamas. Korpusas vientisas. Kol kas kiek naudoju nesusibraize. Niekas netraska, nebarska. Plius didelis korpusui.

Windows operacine sistema. Man ji patinka. Ilgai ieskojau telefono ir galvojau ko man reikia. Tikrai svarsciau samsungus, sony, ajfonus na ir nei vienas neprilipo. Tokie argumentai kaip "galima menu pasikeisti, iconeles", "daugiau progameliu, zaidimu" man ne rodyklis. Butiniausias visas radau, o visokiu durnu programeliu kur pvz paspaudi ir telefonas bezda man nereikia.
Operacine sistema labai paprasta, bet mane paprastumas zavi. Man reikia skambinti, rasyti, socialiniai tinklai, kamera. Viska radau. Joks kitas telefonas nelimpa man.

Kamera. na cia komentaru nereikia. 925 neturi tokios kaip 1020, bet turi tikrai gera kamera kuri tamsoje sugeba ispudingas nuotraukas padaryti.

1020 turi 2000mha batareika. Neziurejua kiek laiko. Naudoju kiek reikia. 1-2 dienos tikrai. Beje, dar ne karto baterijos taupymo rezimo nebuvau ijunges, neprireike.

Trumpai tariant jeigu zinai ko tau reikia tai telefonas pasaka. Geras korpusas, gera kamera, gal galetu buti batareika talpesne (cia subjektyvi nuomone) ir be problemu besisukanti OS. Cia kaip kazkas sake, pirma padaro telefona, o veliau ant jo androida deda. Nokia kitaip daro, pirma OS ,o tada telefona del to ir su mazesnem specifikacijom OS sukasi geriau nei androidai.

Man patinka ir kitokio telefono nenorejau ir nenoriu. Ir esme tame, jog telefonas jau nera naujas, ta prasme isleistas seniai.

630 naujesnis modelis, taigi manau ties juo reiketu susifokusuoti. :hmm:

Šį pranešimą redagavo AndrejusK: 2014 rugpjūčio 13 - 13:40

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#83 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 13:43

920,925,1020 praktiskai tokie pat telefonai.
Skirtumai kameroje pagriden.

Gal galeciau tada apie 1020 pasneketi siek tiek. Tai tas pats kas 925 tik kamera geresne.
Pats aparatas man laikosi keistai, nes yra gumbas gale (kamera). 925 jo neturi todel nieko keisto nebus. Korpusas neapvalus, bet man tie kampai astresni patinka.
Solidumo jausmas labai jauciamas. Korpusas vientisas. Kol kas kiek naudoju nesusibraize. Niekas netraska, nebarska. Plius didelis korpusui.

Windows operacine sistema. Man ji patinka. Ilgai ieskojau telefono ir galvojau ko man reikia. Tikrai svarsciau samsungus, sony, ajfonus na ir nei vienas neprilipo. Tokie argumentai kaip "galima menu pasikeisti, iconeles", "daugiau progameliu, zaidimu" man ne rodyklis. Butiniausias visas radau, o visokiu durnu programeliu kur pvz paspaudi ir telefonas bezda man nereikia.
Operacine sistema labai paprasta, bet mane paprastumas zavi. Man reikia skambinti, rasyti, socialiniai tinklai, kamera. Viska radau. Joks kitas telefonas nelimpa man.

Kamera. na cia komentaru nereikia. 925 neturi tokios kaip 1020, bet turi tikrai gera kamera kuri tamsoje sugeba ispudingas nuotraukas padaryti.

1020 turi 2000mha batareika. Neziurejua kiek laiko. Naudoju kiek reikia. 1-2 dienos tikrai. Beje, dar ne karto baterijos taupymo rezimo nebuvau ijunges, neprireike.

Trumpai tariant jeigu zinai ko tau reikia tai telefonas pasaka. Geras korpusas, gera kamera, gal galetu buti batareika talpesne (cia subjektyvi nuomone) ir be problemu besisukanti OS. Cia kaip kazkas sake, pirma padaro telefona, o veliau ant jo androida deda. Nokia kitaip daro, pirma OS ,o tada telefona del to ir su mazesnem specifikacijom OS sukasi geriau nei androidai.

Man patinka ir kitokio telefono nenorejau ir nenoriu. Ir esme tame, jog telefonas jau nera naujas, ta prasme isleistas seniai.

630 naujesnis modelis, taigi manau ties juo reiketu susifokusuoti. :hmm:

Taiklus komentaras apie lumia. Tik man asmeniškai nereikia kad ten kamera būtų afiget..:) Tam pačiam Galaxy S2 pilnai užtenka.. Svarbu nufotkini, matosi.. Gan gerai matosi. O jei reikia geresnio kadro, imi fotiką į rankas ir pykšt pokšt. :) Sutikčiau su šia nuomone. :good: Pats labai noriu lumios, bet kol samsungas veža, tol bus gerai. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#84 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 16:04

nu man kaip ir forseciui fotiko nereik, turiu ir taip gera ;) o bet taciau 630 pigus jis 600 lt naujas 920-925 naudoti po 600-700 eina. skirtumas tik kameroje? zhiurejau ir ekranai skiriasi. bet visi turi apsauga gorilaglasa :hmm: tik 630 lcd o 920-925 amoledai ar kazhkas panashaus :) tai kuri imti blin? radau dar 720 irgi toks nieko :) panashu kad telefona isirinkti siais laikais tas pats kaip avtamabyli :) viskas shudas ko pats neturi :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#85 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 17:54

nu man kaip ir forseciui fotiko nereik, turiu ir taip gera ;)
o bet taciau 630 pigus jis 600 lt naujas 920-925 naudoti po 600-700 eina. skirtumas tik kameroje?
zhiurejau ir ekranai skiriasi. bet visi turi apsauga gorilaglasa :hmm: tik 630 lcd o 920-925 amoledai ar kazhkas panashaus :)
tai kuri imti blin?
radau dar 720 irgi toks nieko :)
panashu kad telefona isirinkti siais laikais tas pats kaip avtamabyli :) viskas shudas ko pats neturi :)

Patarčiau imti tik tą, kurio os nemažesnis nei 8. Neturiu aš daug patirties lumiose, kad galėčiau kiekvieną smulkmeną aprašyt, bet žinau tik tiek, kad tas gorila glass irgi tėra pigus triukas.. Nžn kaip su gorila glass 2, bet pirmas nieko ten per daug nesaugo..:) Kur benueisi, visur rekomenduoja plevele det apsaugine. Kainos priklauso ir nuo gelezies, nuo ekrano dydzio, nuo baterijos.. Patarciau paskaityt mobilioj linijoj komentarus, ten zmones pasisako kartais protingi.. Youtube paziurinek, palygink ir ziurek, kuris labiau prie sirdies..;) As taip visad darau
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#86 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 18:05

nu man kaip ir forseciui fotiko nereik, turiu ir taip gera ;)
o bet taciau 630 pigus jis 600 lt naujas 920-925 naudoti po 600-700 eina. skirtumas tik kameroje?
zhiurejau ir ekranai skiriasi. bet visi turi apsauga gorilaglasa :hmm: tik 630 lcd o 920-925 amoledai ar kazhkas panashaus :)
tai kuri imti blin?
radau dar 720 irgi toks nieko :)
panashu kad telefona isirinkti siais laikais tas pats kaip avtamabyli :) viskas shudas ko pats neturi :)

630,720 naujesni modeliai. I juos ziurek. 925 ir panasiai cia jau seni pagal viska.

Matai forseti, durniai nespranta esmes. Gorilaglass apsaugo dar ir kaip ,bet tai nereiskia, jog turi isgyventi po to kai tankas pravaziuoja...
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#87 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 18:12

920,925,1020 praktiskai tokie pat telefonai.
Skirtumai kameroje pagriden.

Gal galeciau tada apie 1020 pasneketi siek tiek. Tai tas pats kas 925 tik kamera geresne.
Pats aparatas man laikosi keistai, nes yra gumbas gale (kamera). 925 jo neturi todel nieko keisto nebus. Korpusas neapvalus, bet man tie kampai astresni patinka.
Solidumo jausmas labai jauciamas. Korpusas vientisas. Kol kas kiek naudoju nesusibraize. Niekas netraska, nebarska. Plius didelis korpusui.

Windows operacine sistema. Man ji patinka. Ilgai ieskojau telefono ir galvojau ko man reikia. Tikrai svarsciau samsungus, sony, ajfonus na ir nei vienas neprilipo. Tokie argumentai kaip "galima menu pasikeisti, iconeles", "daugiau progameliu, zaidimu" man ne rodyklis. Butiniausias visas radau, o visokiu durnu programeliu kur pvz paspaudi ir telefonas bezda man nereikia.
Operacine sistema labai paprasta, bet mane paprastumas zavi. Man reikia skambinti, rasyti, socialiniai tinklai, kamera. Viska radau. Joks kitas telefonas nelimpa man.

Kamera. na cia komentaru nereikia. 925 neturi tokios kaip 1020, bet turi tikrai gera kamera kuri tamsoje sugeba ispudingas nuotraukas padaryti.

1020 turi 2000mha batareika. Neziurejua kiek laiko. Naudoju kiek reikia. 1-2 dienos tikrai. Beje, dar ne karto baterijos taupymo rezimo nebuvau ijunges, neprireike.

Trumpai tariant jeigu zinai ko tau reikia tai telefonas pasaka. Geras korpusas, gera kamera, gal galetu buti batareika talpesne (cia subjektyvi nuomone) ir be problemu besisukanti OS. Cia kaip kazkas sake, pirma padaro telefona, o veliau ant jo androida deda. Nokia kitaip daro, pirma OS ,o tada telefona del to ir su mazesnem specifikacijom OS sukasi geriau nei androidai.

Man patinka ir kitokio telefono nenorejau ir nenoriu. Ir esme tame, jog telefonas jau nera naujas, ta prasme isleistas seniai.

630 naujesnis modelis, taigi manau ties juo reiketu susifokusuoti. :hmm:

925 tikrai skiriasi no 920 ir 1020 savo parametrais, 920 ir 1020 tikrai taip,skirtumas tik kameroje ^_^
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#88 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 13 - 18:39

nu man kaip ir forseciui fotiko nereik, turiu ir taip gera ;)
o bet taciau 630 pigus jis 600 lt naujas 920-925 naudoti po 600-700 eina. skirtumas tik kameroje?
zhiurejau ir ekranai skiriasi. bet visi turi apsauga gorilaglasa  :hmm:  tik 630 lcd o 920-925 amoledai ar kazhkas panashaus :)
    tai kuri imti blin?
  radau dar 720 irgi toks nieko :)
  panashu kad telefona isirinkti siais laikais tas pats kaip avtamabyli :)  viskas shudas ko pats neturi :)

630,720 naujesni modeliai. I juos ziurek. 925 ir panasiai cia jau seni pagal viska.

Matai forseti, durniai nespranta esmes. Gorilaglass apsaugo dar ir kaip ,bet tai nereiskia, jog turi isgyventi po to kai tankas pravaziuoja...

Geriausia apsauga yra nesaugot telefo visiskai. Tada jis nei braizosi nei ka.. Kai saugai, dedi i visokias 'gandonkes', tada jie daug greičiau susivaro. :D Jei rimtai, tai gal aišku ir jaučiasii skirtumas, bet tikrai nėra taip, kad tas gorila glasas nuo visko apsaugo. :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#89 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2014 rugpjūčio 14 - 05:48

Man atrodo gorila glasas labiau skirtas nesudaužymui,bo subraižyt daug lengviau nei sudaužyt.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2014 rugpjūčio 14 - 05:49

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#90 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugpjūčio 14 - 09:49

920,925,1020 praktiskai tokie pat telefonai.
Skirtumai kameroje pagriden.

Gal galeciau tada apie 1020 pasneketi siek tiek. Tai tas pats kas 925 tik kamera geresne.
Pats aparatas man laikosi keistai, nes yra gumbas gale (kamera). 925 jo neturi todel nieko keisto nebus. Korpusas neapvalus, bet man tie kampai astresni patinka.
Solidumo jausmas labai jauciamas. Korpusas vientisas. Kol kas kiek naudoju nesusibraize. Niekas netraska, nebarska. Plius didelis korpusui.

Windows operacine sistema. Man ji patinka. Ilgai ieskojau telefono ir galvojau ko man reikia. Tikrai svarsciau samsungus, sony, ajfonus na ir nei vienas neprilipo. Tokie argumentai kaip "galima menu pasikeisti, iconeles", "daugiau progameliu, zaidimu" man ne rodyklis. Butiniausias visas radau, o visokiu durnu programeliu kur pvz paspaudi ir telefonas bezda man nereikia.
Operacine sistema labai paprasta, bet mane paprastumas zavi. Man reikia skambinti, rasyti, socialiniai tinklai, kamera. Viska radau. Joks kitas telefonas nelimpa man.

Kamera. na cia komentaru nereikia. 925 neturi tokios kaip 1020, bet turi tikrai gera kamera kuri tamsoje sugeba ispudingas nuotraukas padaryti.

1020 turi 2000mha batareika. Neziurejua kiek laiko. Naudoju kiek reikia. 1-2 dienos tikrai. Beje, dar ne karto baterijos taupymo rezimo nebuvau ijunges, neprireike.

Trumpai tariant jeigu zinai ko tau reikia tai telefonas pasaka. Geras korpusas, gera kamera, gal galetu buti batareika talpesne (cia subjektyvi nuomone) ir be problemu besisukanti OS. Cia kaip kazkas sake, pirma padaro telefona, o veliau ant jo androida deda. Nokia kitaip daro, pirma OS ,o tada telefona del to ir su mazesnem specifikacijom OS sukasi geriau nei androidai.

Man patinka ir kitokio telefono nenorejau ir nenoriu. Ir esme tame, jog telefonas jau nera naujas, ta prasme isleistas seniai.

630 naujesnis modelis, taigi manau ties juo reiketu susifokusuoti.  :hmm:

925 tikrai skiriasi no 920 ir 1020 savo parametrais, 920 ir 1020 tikrai taip,skirtumas tik kameroje ^_^

Na tu cia ir leptelejai.
925 buvo upgreidintas 920. 1020 buvo upgredintas 925, kitaip sakant su geresne kamera, didesnis, naujesnis gorillaglass, 1gb daugiau ramu turi. Jeigu tau cia tokie ojoj parametrai tai tada taip, "skyriasi". ;)
Labai geras dalykas zinok tai, jog mobili gali palyginti tel. 920<925<1020. Upgreidai ir tiek.

Šį pranešimą redagavo AndrejusK: 2014 rugpjūčio 14 - 09:49

  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#91 rozee

rozee
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius-Pakruojis
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 19 - 10:37

Galiu rekomenduoti LG G2 (D802). Tikrai galingas ir greitas telefonas. 3000mah baterija naudojant iprastu rezimu, t.y. skambinimas, rasymas, sektiek interneto ir fotografavimo, laiko puikiai, vidutiniskai 2 paras. Galima isspaust ir ilgiau. Poto fotoaparatas- nuotraukos tiek nakti, tiek diena, tiek priebandoi realistiskos, puikios kokybes. Tik filmuojant greita veiksma prieblandoj sunkiai fokusuoja vaizda, del to daznai video susilieja. Toliau vardinant plius, tai 2gb ram'o sociai, vienu metu ijungus "sunkiausias" programeles, kaip Fb, youtube, chrome ir dar kokias, labai minimaliai jauciasi lagas. Ekrano spalvos ryskios ir tikroviskos, pries saule viskas puikiai matosi. O kalbant apie home mygtuka ir garso valdyma uzpakalineje dalyje, tai nezinau, ko gero patogesnio valdymo nebuvau turejes. Be galo patogu valdyti telefona kalbant, zaidziat, ziurint video, o "knock code" leidzia greit atrakinti/uzrakinti ekrana paspaudus du kartus bet kur ekrane. Kit kat'as puikiai dera siame telefone, galima praktiskai viska personalizuoti, tema, stiliu, rasta ir t.t. Korpusas gan patvarus, mazai tepliojasi (baltas), kadangi baterija integruota, tai korpusas standus ir nera jokio traskejimo. Gorilos stiklas islaike egzamina pora sykiu nukritus ant zemes ir kiseneje padraugavus su raktais. Daugiau nezinau, tikrai puikus aparatas ir savo varda pateisino. Begalo noreciau pamegint G3, bet siuo metu G2 geriausias. O didziausias minusas, manau butu vidine atmintis. Pas mane 16gb, taigi stipriai mazoka, reikia varzyti poreikius arba naudotis debesimis ir tureti interneta. Tuo labiau jam nesideda sd kortele.
  • 0

#92 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 08:43

Na, aš turbūt pratęsiu temą apie lumias.. Nesusilaikiau ir nusipirkau, labai jau norėjosi išbandyt.. Rinkausi tarp 630 ir 625.. Iš esmės tai du beveik identiški telefonai.. 630 netgi kai kuriais aspektais geresnis, bet kai kuriais ir nusileidžia. Bet ir kaina 630 buvo beveik 200lt mažesnė ir dar dual-sim.. Na, bet 625 nurungė visgi tą 630.. Papasakosiu, kodėl: Turbūt viena iš svariausių prižasčių buvo gulėjimas ant delno.. 630 mažesnis, bet kažkoks kampuotas ir tiek kampai kažkaip į tą delną nepatogiai remias.. Paėmus 625 nebegalėjau padėt.. Švelni nugarėlė, svoris.. Tiesiog limpa prie rankos. Fotikas lyg ir toks pats, tik tiek, kad 625 dar turi ir blykstę. Taip pat, 4g ryšį palaiko tik 625, o ir baterija pastarojo talpesnė. Taigi po ilgų svarstymų visgi paimiau 625, dar padėjo apsispręsti ekrano dydis. Malonesnis ir gražesnis jis man. Apie naudojimą.. Ką galiu pasakyt, tai nustebau. Visiškai jokio striginėjimo, jokio lago, jokio vaizdo lago ar panašiai. Telefonas tiesiog skrenda. Ką benorėtum atidaryt, viskas atsidaro iš karto.. Apie naršymą jau net nekalbu.. Nesvarbu kiek puslapis turi elementų (foto, video ir pan.), tai visiškai neįtakoja nei krovimosi, nei naršymo. Jokių striginėjimų ir t.t. Jau apie savo Samsung Galaxy S2 buvau geros nuomonės, bet kalbant apie Nokia Lumia 625, tai esu daugiau negu patenkintas. Kas dar patiko, kad nėra tų durnų 'slide to answer', 'slide to do anything else...'. Padaryta viskas grynai vartotojui, kad būtų paprasta naudotis. Dar pridursiu apie rašymą. Paėmęs šį telefoną net nustebau, kaip galiu greit rašyt sms.. Toks jausmas, kad tas telefonas pats prisitaiko ir pajaučia, kaip žmogus rašo ir padeda taikliai pataikyt į mygtukus. Rašant sms'us ar kažką kitą, klaidų praktiškai nepasitaiko. O tai yra labai didelis pliusas, nes tarkim mano buvusio telio klaviatūra ne tik, kad klišai spaudinėdavos, bet dar ir lagindavo.. Aišku, atsisiuntus kokią 'custom' klaviatūrą, būdavo šiek tiek geriau, bent jau nelagindavo.. Bet.. Nusipirkus telefoną nesinori iš karto visko siųst ir apkraut šlamštu.. Reziumė. Nusipirkus telefoną už 790Lt tokio performanco ir tokios kokybės nesitikėjau. Galiu drąsiai teigti, kad pvz šita lumia yra 10 kart geriau nei naujausias yfonas.. Kuris, beje, kainuoja 2,229Lt. Aišku, nežinau funkcionalumo tų yfonų, nes niekada neturėjau, bet pagal asmeninius poreikius šita lumia man yra žymiai patogesnė ir geresnė. Tai va.. Rekomenduoju tiems, kam telefonas yra ne žaidimams pažaisti. Tiems, kam reik išties greito telefono, kuris greitai atlieka kasdienines funkcijas bei begalę kitų (navi, net, social, media, office).. Galima vardint ir vardint. Esu patenkintas ir net labai. ;)

Šį pranešimą redagavo Forseti: 2014 rugpjūčio 22 - 08:47

  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#93 STOPforce

STOPforce
  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.200
  • Vieta:Vilniaus priemiestis
  • Automobilis:p e u g e o t

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 16:46

panashu kad telefona isirinkti siais laikais tas pats kaip avtamabyli :) viskas shudas ko pats neturi :)

O tu isivaizduok, kad masina renkiesi panasiai. Nueini i telefonistu/kompiuteristu foruma ir klausi "parekomenduokit masina". kad butu gera ir tiek.
Na ir prasideda.... Juk vienam gera ta kuri iki simto per 5 ar maziau paimai, kitam kuri saliarkos ne daugiau nei 4,5 valgo, treciam reikia, kad zmonos daiktai su keturiais vaikais tilptu ir dar vietos meskerems butu. Ivertinus dar visus grazi/negrazi ir dede Anatolijus sake, kad toyota sudas, o audi gera masina gautusi panasi situacija.
  • 0
kažkaip.....

#94 Laimisxx

Laimisxx
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 869
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 406 2,0 HDI 66kw 1999

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 16:53

Na, aš turbūt pratęsiu temą apie lumias.. Nesusilaikiau ir nusipirkau, labai jau norėjosi išbandyt.. Rinkausi tarp 630 ir 625.. Iš esmės tai du beveik identiški telefonai.. 630 netgi kai kuriais aspektais geresnis, bet kai kuriais ir nusileidžia. Bet ir kaina 630 buvo beveik 200lt mažesnė ir dar dual-sim.. Na, bet 625 nurungė visgi tą 630.. Papasakosiu, kodėl: Turbūt viena iš svariausių prižasčių buvo gulėjimas ant delno.. 630 mažesnis, bet kažkoks kampuotas ir tiek kampai kažkaip į tą delną nepatogiai remias.. Paėmus 625 nebegalėjau padėt.. Švelni nugarėlė, svoris.. Tiesiog limpa prie rankos. Fotikas lyg ir toks pats, tik tiek, kad 625 dar turi ir blykstę. Taip pat, 4g ryšį palaiko tik 625, o ir baterija pastarojo talpesnė. Taigi po ilgų svarstymų visgi paimiau 625, dar padėjo apsispręsti ekrano dydis. Malonesnis ir gražesnis jis man.

Apie naudojimą.. Ką galiu pasakyt, tai nustebau. Visiškai jokio striginėjimo, jokio lago, jokio vaizdo lago ar panašiai. Telefonas tiesiog skrenda. Ką benorėtum atidaryt, viskas atsidaro iš karto.. Apie naršymą jau net nekalbu.. Nesvarbu kiek puslapis turi elementų (foto, video ir pan.), tai visiškai neįtakoja nei krovimosi, nei naršymo. Jokių striginėjimų ir t.t. Jau apie savo Samsung Galaxy S2 buvau geros nuomonės, bet kalbant apie Nokia Lumia 625, tai esu daugiau negu patenkintas. Kas dar patiko, kad nėra tų durnų 'slide to answer', 'slide to do anything else...'. Padaryta viskas grynai vartotojui, kad būtų paprasta naudotis. Dar pridursiu apie rašymą. Paėmęs šį telefoną net nustebau, kaip galiu greit rašyt sms.. Toks jausmas, kad tas telefonas pats prisitaiko ir pajaučia, kaip žmogus rašo ir padeda taikliai pataikyt į mygtukus. Rašant sms'us ar kažką kitą, klaidų praktiškai nepasitaiko. O tai yra labai didelis pliusas, nes tarkim mano buvusio telio klaviatūra ne tik, kad klišai spaudinėdavos, bet dar ir lagindavo.. Aišku, atsisiuntus kokią 'custom' klaviatūrą, būdavo šiek tiek geriau, bent jau nelagindavo.. Bet.. Nusipirkus telefoną nesinori iš karto visko siųst ir apkraut šlamštu..

Reziumė. Nusipirkus telefoną už 790Lt tokio performanco ir tokios kokybės nesitikėjau. Galiu drąsiai teigti, kad pvz šita lumia yra 10 kart geriau nei naujausias yfonas.. Kuris, beje, kainuoja 2,229Lt. Aišku, nežinau funkcionalumo tų yfonų, nes niekada neturėjau, bet pagal asmeninius poreikius šita lumia man yra žymiai patogesnė ir geresnė. Tai va.. Rekomenduoju tiems, kam telefonas yra ne žaidimams pažaisti. Tiems, kam reik išties greito telefono, kuris greitai atlieka kasdienines funkcijas bei begalę kitų (navi, net, social, media, office).. Galima vardint ir vardint. Esu patenkintas ir net labai. ;)

Ką galiu pasakyti, žmones is dalies bijo tu lumiju, bet kai nusiperka, pamato, kad kitokiu telefonu ir tureti nebenori, tavo žodžius girdžiu jau ne iš vieno lupu. sekmes naudojant. :good:
  • 0

#95 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 18:11

nu ok ok. Apsiprendzhiau NOKIA turesiu. 925 zhiuriu kol kas tik nzn ar verta ar uzhteks 920 Dar zhiuriu 630 kaip ir naujesnis nei 625 tai velgi velniava ka pirkti :) forseti 925 chiupinai rankose?
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#96 AndrejusK

AndrejusK
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 768
  • Vieta:Švenčionys - Nemenčinė - Vilnius
  • Automobilis:Mazda MX-6

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 18:52

nu ok ok. Apsiprendzhiau NOKIA turesiu.
925 zhiuriu kol kas tik nzn ar verta ar uzhteks 920
Dar zhiuriu 630 kaip ir naujesnis nei 625 tai velgi velniava ka pirkti :)
forseti 925 chiupinai rankose?

As ciupinau.

As vietoje taves vis gi ziureciau naujesnius lumia.
  • 0
Pirma mašina Peugeot 406, 1.9 td, sedanas.

#97 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 19:13

nu ok ok. Apsiprendzhiau NOKIA turesiu.
  925 zhiuriu kol kas tik nzn ar verta ar uzhteks 920
  Dar zhiuriu 630 kaip ir naujesnis nei 625 tai velgi velniava ka pirkti :)
forseti 925 chiupinai rankose?

As ciupinau.

As vietoje taves vis gi ziureciau naujesnius lumia.

Draugas turi 925. Ciupinau, bet nedaug.. 630 neturi 4g, NFC, ekranas mazesnis, flashight nera.. 625 kad ir senesnis, bet man bent jau patogesnis ir spartenis :)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.

#98 minde1979

minde1979
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 58
  • Vieta:tls
  • Automobilis:citramon xsara picasso

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 20:20

ziurau hebra "vakariskeja" -koki rageli pasiimti,kad neprasileisti:D lyg tatuirofke darytusi:D juk cia tik telefons!!!!!paturesi,nepatiks,parduosi...ojojoj laikai atejo,....zmones,nesupykit,bet bunkam,ojjjj kaip musu vaikam bus sunku....
  • 0
Just because we used to cheat, doesn't mean we are not smart

#99 rozee

rozee
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 38
  • Vieta:Vilnius-Pakruojis
  • Automobilis:Peugeot 406

Parašyta 2014 rugpjūčio 22 - 20:55

ziurau hebra "vakariskeja" -koki rageli pasiimti,kad neprasileisti:D lyg tatuirofke darytusi:D juk cia tik telefons!!!!!paturesi,nepatiks,parduosi...ojojoj laikai atejo,....zmones,nesupykit,bet bunkam,ojjjj kaip musu vaikam bus sunku....

Kadangi siandien telefonai ne kapeikas kainuoja, tai noretusi pirkti toki, kad atlaikytu tuos du metus ir butum juom patenkintas. O nusipirkus pardavinet uz mazesne suma kokia sumokejai, tai irgi nevarkes. Tuo labiau perkami ismanieji, o ne seni telefonai su klaviaturom, kuriuos i diena gali po pora sykiu pakeist galvos nesukdamas :fool:
  • 0

#100 Forseti

Forseti
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 317
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P406 Coupe 1999 3.0l v6

Parašyta 2014 rugpjūčio 23 - 10:43

ziurau hebra "vakariskeja" -koki rageli pasiimti,kad neprasileisti:D lyg tatuirofke darytusi:D juk cia tik telefons!!!!!paturesi,nepatiks,parduosi...ojojoj laikai atejo,....zmones,nesupykit,bet bunkam,ojjjj kaip musu vaikam bus sunku....

Is kurios puses cia bunkam? Kaip tik neleidziam isiulyt sudu ir domimes kas geriau, ka labiau apsimoka pirkt. Jei vartais milinonus, tai nereiskia, kad visi dabar varto tuos milinonus ir gali pirkt bet ka ir nepatikus ismest ir pirkt kitka.. As tai sakyciau, kad cia yra bukumas, kai niekas neidomu. :) Pvz iphonas uz 2gabalus.. Nu ir tu man parodyk, koki stebukla jis atlikt gali, ko negali bet koks kitas smartphonas uz 3 kart mazesne kaina? Tai ar cia nebukumas pirkti tai, kas MADINGA, o nei tai, ko tau asmeniskai reik? Vaikams sunku bus tik tiems, kuriems tevai pirks viska, kas madinga ir nesvarbu, ar nori, ar ne.. Tada ispindes ir baigsis..:) Niekas cia bukumo nerodo, cia zmones tiesiog domisi ir renkasi tai, ko jiems prireiks. ;)
  • 0
Ne viskas GAVNO, kas vadinasi PEUGEOT!

Kuriu internetines svetaines pagal pageidavimus. Viską darau pats, nenaudodamas jokių turinio valdymo sistemų. Kainos nesikandžioja ir dažniausiai būna sutartinės. Susidomėję galite rašyt į PM.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0