Peršokti prie turinio


Nuotrauka

407 (Battery Charge Faulty)

407 akumuliatoriaus klaida Battery Charge Faulty

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1

#1 Digidy

Digidy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 12
  • Automobilis:Peugeot 407, 08 (2.0 HDI, 100 kW)

Parašyta 2014 lapkričio 04 - 09:44

Sveiki, forumiečiai,

 

esu visai šviežias Peugeot automobilio gerbėjas, prieš mėnėsį nusipirkau 407 sedaną (2008m.). Šiaip visumoj esu tikrai patenkintas automobiliu, tačiau prieš savaite pakeičiau akumuliatorių nauju (Varta nusipirkau atitinkančia reikalavimus), nes senasis akumas kur stovėjo po šaltesnio vakaro visai nenorėjo vestis jau. Dabar porai dienu praėjus trąsoje išmete netikėtai "Battery Charge Faulty" ("not charging" atrodo) ir skydelyje akumo raudona lemputė įsijungė (prieš 30min. viskas buvo). Tai vat noriu užbegt bėdai už akių jei tokia bus, ar tikrai nesikrauna akumuliatorius ar kompo klaidelė gali būti ir kaip tai galėčiau patikrini iš esmės (kuo paprastesniu būdu nevežant į servisą). Tiesa, prieš perkant naują akumuliatorių senąjį per naktį kroviau namuose, todėl mašina stovėjo per naktį be jokio akumo. Iš anksto dėkingas už atsakymus ;}}


  • 0

#2 sieras206

sieras206
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.197
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:406 HDI, 406 2.0T , 106 1.5D

Parašyta 2014 lapkričio 04 - 09:59

Sveiki, forumiečiai,

 

esu visai šviežias Peugeot automobilio gerbėjas, prieš mėnėsį nusipirkau 407 sedaną (2008m.). Šiaip visumoj esu tikrai patenkintas automobiliu, tačiau prieš savaite pakeičiau akumuliatorių nauju (Varta nusipirkau atitinkančia reikalavimus), nes senasis akumas kur stovėjo po šaltesnio vakaro visai nenorėjo vestis jau. Dabar porai dienu praėjus trąsoje išmete netikėtai "Battery Charge Faulty" ("not charging" atrodo) ir skydelyje akumo raudona lemputė įsijungė (prieš 30min. viskas buvo). Tai vat noriu užbegt bėdai už akių jei tokia bus, ar tikrai nesikrauna akumuliatorius ar kompo klaidelė gali būti ir kaip tai galėčiau patikrini iš esmės (kuo paprastesniu būdu nevežant į servisą). Tiesa, prieš perkant naują akumuliatorių senąjį per naktį kroviau namuose, todėl mašina stovėjo per naktį be jokio akumo. Iš anksto dėkingas už atsakymus ;}}


Patikrinti gali su "testeriu" volmetru. Pažiurėk pirmiausiai ar krauna generatorius, patikrink dirželius gal kažkas su škyveliu (man metė klaida, kai škyvas buvo prie pabaigos ir strigdavo dirželis) mesdavo klaidą, užkelus apsukas klaida dingdavo. Žinoma iškart važiavau tvarkytis škyvo. Čia buvo ant 2.0 HDI


  • 0

Peugeot%20logo.gif

EX 206 1.9D; 405 SRI ; 106 - 1.5D ; 406 Turbo petrol - 108kw , 406 HDI -80KW
NOW 306 XT 1,8 74KW automatic ; 306 cabrio; 407 1,6 hdi






Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: 407, akumuliatoriaus klaida, Battery Charge Faulty

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0