Peršokti prie turinio


Nuotrauka

smiriusz 407 sw 2.0 HDI


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 1185

#521 bukmakeris

bukmakeris
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 339
  • Vieta:Šiauliai
  • Automobilis:Peugeot 407 Coupe

Parašyta 2016 sausio 03 - 20:22

Taip pat siulau Ad 77ah 780a, ir pas mane turetas ankstesnioj masinoj, ir pas tevo c5 2.2 hdi dabar butent toks yra. Nei karto nebuvo kraunami.


  • 0

#522 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 03 - 20:23

aš irgi pirksiu Ad kitą savaitę  :good:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#523 Marius21

Marius21
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 781
  • Vieta:Vilnius-Elektrėnai
  • Automobilis:Peugeot 406 Coupe 2.9 v6 SE restyled,Amvar suspension,H&R lowering springs,variable power steering

Parašyta 2016 sausio 03 - 22:16

Pas motina AD opeliuke,uzsikuria nors ir sunkiai
  • 0

#524 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 sausio 06 - 16:58

Kol kas akumas dar senas, to pasekoje vis dar vargstu. :)

Šiandienis bandymas užkurti iš po nakties stovėjimo:

 

 

Kaip matote - gavosi šnipštas. :)

 

Tada kūriau tėvų mašiną ir jungiau laidus prie akumo. Rezultatas toks (tiesa, buvau palikęs degimą peže, tai pirmas bandymas užkurti be pakaitinimo žvakių praktiškai buvo, antras bandymas su pakaitinimu - užsikūrė, bet kaip visada išmetė tą dūmą smirdantį, kuris, kaip matote greit baigės.

Čia video, kaip kūrėsi ant laidų pajungus:

 

 

Na po to kokį 10min leidau padirbti varikliui, kad langus nupūstų, nuvažiavau iki degalinės, prisipilti kuro. Tada kūriau degalinėj vėl, rezultatas matomas čia (ir taip kuriasi visada, kai padarai tą užkūrimą sunkųjį iš po nakties, gali mašina pastovėjus būti po to, kad ir 4 valandas, taip pat kursis):

 

https://www.youtube.com/watch?v=w9D9BXnGjzM

 

Kaip manot, akumas naujas čia padėtų pagerinti situaciją ženkliai? :)

 

Ir dar žiūrėjau kaip šitame video parodyta ar nėra oro kuro sistemoje, tai pas mane yra labai mažų burbuliukų ir kartais užneša didesnių. Nuspaudus kuro kriaušę oro patenka taip pat į kuro sistemą - atsiranda burbuliukų.

Šitas video ne mano, bet taip pat stebėjau viską ir dariau, rezultatus viršuje parašiau:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tO-K6Z4Wdb4

 

Prirašiau čia visko daug, tikiuosi, kad bent suprantamai.. :D


Šį pranešimą redagavo smiriusz: 2016 sausio 06 - 17:05

  • 0

#525 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2016 sausio 06 - 17:56

Per mazai suki starteriu. Leli apsukimai ir paleidi. Pasuk ilgiau. 10-15 apsisukimu.
tik pagriebe nepaleisk raktelio. Leisk su starteriu padeti varikliui isisukti. Nes tik griebia - paleidi o viskas sushale motoras nespeja uzsikurti.
mano 307 tokia pat situacija buvo. Akuma idejau nauja.zvakes tikrintos geros. Purkshtukai 3 nauji ideti. Starteris idetas galingesnis.kuriasi nepalyginamai geriau. Vakar vos uzjkuriau. Shi ryta -20 uzhkuriau ish 3 karto. Bet idealaus kurimosi nera. Bet faktas kad pvz jei akumas nudveses uzhmeti krokodilus. Palauki 10 sekundziu kuriasi kaip bite. Fenomenas kazhkoks. Kaip kad truktu smarves ish akumo esancio masinoje. Akumas tavo suka viskas ten ok.
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#526 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 sausio 06 - 18:14

Nu aš dėl akumo galvoju, kad reikia keisti, nes jis nudūsta man norint užkurti, nors aišku ir ilgai brūžinau čia. Ir plius, kai pajungi ant krokodilų, tai visai kitaip suka variklį starteris, energingiau ir daug lengviau užsikuria. Tai todėl ir spręndžiu, kad mano akumui batai (nu ir išvaizda jo atitinkama).


  • 0

#527 scorpio1991

scorpio1991
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 961
  • Vieta:Beveik Kaunas, Veiveriai
  • Automobilis:Peugeot 1007 1.6 80kW

Parašyta 2016 sausio 06 - 18:16

nu jei jau dusta, tai manyciau gal jau ir keisk. bent busi uztikrintas kad akumas tvarkoj.


  • 0

#528 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2016 sausio 06 - 20:04

Akumas keičiamas ne pagal kažkokį "dūsta" :D. Nuvažiuoji į kokį akumuliatorių garantinį servisą, ten apie turimą akumą pasakys smulkiau. Pajungs aparatą kuris imituoja starterio sukimą- duoda akumui apkrovą ir prie tos apkrovos matomo voltažo pasakys keisti ar ne. Sumokėsi dabar eurais nžn kiek, bet Kaune prie lito buvo 20lt.

O iš tavo pafilmuoto video, bent jau man tai pajungus krokodilus suka tikrai efektingiau...


  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#529 Arthurwest

Arthurwest
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 183
  • Vieta:Lithuania
  • Automobilis:Citroen berlingo XTR

Parašyta 2016 sausio 06 - 20:19

Aisku kad akumas silpnas is garso girdis.O Kaip su zvakem kaitinimo, keistos ar ne?O bruzint starteriu padet jau griebanciam varkliui kazkoks briedas. Prie -20 ir pas mane is pirmo riozo negriebia, nors as ilgiau kaip 3-6 sek nesuku starteriu. O is antro riozo griebia, jau bet pas mane dar zvakes nekeistos kazkuri tikrai nedirba.Sankaba ismink kai kuri.Idomus tas siemensas suki starteriu atrodo jokios givybes tik rakciuka atleidi spyneleje, pyst ir uzsikuria, karocia nesuprasi.
  • 0

#530 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2016 sausio 06 - 22:41

Nu as antrinu kokonui., be reikalo paleidi starteri po bandymoo... pabruzink tu ji ilggiau
Kitas dalykas... kai uzgesta zvakiu lempute nekurk is karto palaikyk dar bent minimum 5 sekundes..., kai lempute uzgesta, zvakes dar tikrai nebuna uzkaitusios..leisk zvakem galutinai ikaisti, tu kuri masina dar ju pilnai neuzkaitines, ypac tokioj temperaturoj.. ypac jei toks kurimasis pakartok ta kaitinima bent pora kartu po kelias sekundes dar kai lempute uzgesta, paziurek kaip tada bus..

Kai uzgesta lempute dar biski palaikyk ir tada kur kaip kokonas sake ant starterio pabruzink..

Šį pranešimą redagavo Eddy: 2016 sausio 06 - 22:47

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#531 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 06 - 22:51

nėr čia ko iš Š virvės vyt vyrai :D akyvaizdžiai akumuliatorius miręs jau. Jeigu jau variklis "pagavo" darbą, tai vistiek jis greičiau suksis nei, kad starteris pasuka ir tik veltui starteriui per "dantis" droši. Reik naujo akūmo dairytis, o tai kai padusi kokiam kaimely ar dar kur mažai civilizacijos, tai nefaina bus šaltoj mašinoj išganimo laukt :) Aišku vasaros sezonui toks akūmas dar ledas..

O šiaip neprošal būtų jį įkraut namo parsinešus ir atlaikys dar tas pora dienų speigo..


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2016 sausio 06 - 22:53

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#532 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 sausio 06 - 23:06

Dėkui už patarimus. :) Dėl žvakių nežinojau to, kai užgęsta lemputė, kad reikia palaukti dar truputį ir tik tada kurti. O dėl akumo dairausi į kitą, pasikeisiu. :)


Tiksliau ne tai, kad dairausi, jau turiu išsirinkęs ir žinau iš kur pirksiu, bet tik reikia dar vieną naudotą patikrinti. Yra 80ah ir lyg 800a bmw originalus pas draugą, iš naujo bimbalo. Dabar nuvežė jį pilnai pakrauti ir paskui reikės žiūrėt ar jis ten telpa pas mane išvis toks. Kiek mačiau iš akies, tai truputį didesnis negu dabartinis mano, tai gali ir netilpti.


  • 0

#533 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 06 - 23:11

Nu žinai iš bmw geriau nieko nedėk, nes blogą karmą pasigausi. Liūtas pasiutlige gali užsikrėst :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#534 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2016 sausio 09 - 09:00

Per mazai suki starteriu. Leli apsukimai ir paleidi. Pasuk ilgiau. 10-15 apsisukimu.
tik pagriebe nepaleisk raktelio. Leisk su starteriu padeti varikliui isisukti. Nes tik griebia - paleidi o viskas sushale motoras nespeja uzsikurti.
mano 307 tokia pat situacija buvo. Akuma idejau nauja.zvakes tikrintos geros. Purkshtukai 3 nauji ideti. Starteris idetas galingesnis.kuriasi nepalyginamai geriau. Vakar vos uzjkuriau. Shi ryta -20 uzhkuriau ish 3 karto. Bet idealaus kurimosi nera. Bet faktas kad pvz jei akumas nudveses uzhmeti krokodilus. Palauki 10 sekundziu kuriasi kaip bite. Fenomenas kazhkoks. Kaip kad truktu smarves ish akumo esancio masinoje. Akumas tavo suka viskas ten ok.

Nebepamenu ką mes ten šnekėjom, per telefoną. Kokio galingumo buvo senasis starteris, bei koks dabar? Nes man pakeitus tik starterį, žvakes bei rele prie -24 užsikuria iš pirmo karto. P.S. akumuliatorius nekeistas, pas mane jau gyvuoja apie 1,5 metų. Ir per tuos metus tik 3 kartus kroviau su pakrovėju.

 

smiriusz

Kaip generatorius? Gal nepakankamai duoda stipriaus ir tau tik dalinai pakrauna akumuliatorių. Nes per šalčius ir ilgai pastovėjus akumuliatorius lauke, sumažėja jo talpa bei greičiau išsikrauna. Tiesiog megink savo pirma pasikrauti ir žiurėk kaip tada bus po kelių dienų


  • 0

#535 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2016 sausio 09 - 10:17

Eiliniui. Pas 307 buvo 1,4 idejau 1,7 kw. Nu priesh tai zvskes ziurejau. Purkshtukus 3 paulius i naujus pakeite. O kai starteri galingesni idejau tai va kiekvieba ryta zhmona pezhiu uzhvedinejo. O mano kibiras sushalo ir ozhiavosi ir 2 dienas taip supyko kad nebesikure :) ir starteris suka kaip ir peziaus. Atrodo truksta sukimo. O pezius kaip suka kam parodau tai sako super. Kaip perfas :) ir kuriasi va be bedu orie -22 :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#536 Eilinis

Eilinis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 376
  • Vieta:Mažeikiai - Klaipėda
  • Automobilis:Peugeot 407 2,0 2004m

Parašyta 2016 sausio 09 - 12:16

Eiliniui. Pas 307 buvo 1,4 idejau 1,7 kw. Nu priesh tai zvskes ziurejau. Purkshtukus 3 paulius i naujus pakeite. O kai starteri galingesni idejau tai va kiekvieba ryta zhmona pezhiu uzhvedinejo. O mano kibiras sushalo ir ozhiavosi ir 2 dienas taip supyko kad nebesikure :) ir starteris suka kaip ir peziaus. Atrodo truksta sukimo. O pezius kaip suka kam parodau tai sako super. Kaip perfas :) ir kuriasi va be bedu orie -22 :)

O kaip su kuru? nenusėsta ir ar nesikristalizuoja?


  • 0

#537 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2016 sausio 09 - 13:02

Nea. Viskas chiki piki. Radau citroena visai be zvakiu :) ryt keisiu :)
  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#538 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 sausio 21 - 16:52

Na ką, dalis susipirkau jau. Naujoms (fotkėj kas matosi) dalims išleidau 164eur. Naudotoms 152eur. Dar darbas apie 200eur bus.  Vat maždaug tiek man visas šitas "malonumas" bus atsiėjęs. :)

92a27402213e98a62a84e2c685546451727.jpg


  • 0

#539 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 sausio 25 - 16:22

Galvoju apie naujas vasarines padangas. Kaip manote, ar šitos būtų geras pasirinkimas http://www.egzotika....45-r18-94v.html ?


  • 0

#540 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2016 sausio 25 - 16:59

parashyk kokiu matmenu reika pazhiuresiu kas gero pas mus yra ;) 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]





Vartotojų skaito šią temą: 7

narių: 0, svečių: 7, slaptų narių: 0