Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Sustabdė su ijungtais ruko zibintais


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 122

#101 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 16:31

Vyram, kas vazineja esant geram orui su pres rukiniais, policininkai galetu tas lemputes isdauzyt, gal tada suprastu, kada jie naudojami :)  :beer:

Teisingai. o nakty uzmiestyje rajoniniais keliukais ir zvirkeliais atsip.... nuo manes, man pakelias apsviecia man geriau. 
O kad prancuzas pezas ar vokietis bmvas nematau skirtumo, man visos jos atiduoda ka gali, zinoma bmw sypsena islieka didesne ir ilgesni laiko tarpa, bet su pezu vaziuojant pro stotele, niekas is jos nebega...


  • 0

#102 Saulix

Saulix
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 265
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0 HDI

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 17:59

Savaitgalį dieną viabaltikoj kas ketvirtas PLIA priešrūkines įsijungęs - čia dabar tikriausiai mada tokia - ir ką jos ten jiems apšviečia NEŽINAU. Sakyč netyčia, bet tai jas jungti specialiai reikia runkeną pasukti ar nuspausti mygtuką. ..
  • 0
Peugeot 406 2.0HDI DW10ATED

#103 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 19:39

Norint geru oru  legaliai važinėti įsijungus ruko žibintus, reikia išsiimti kaires puses trumpuju šviesų lempuke.. :good:


  • 0

#104 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.515
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 20:03

Geriau reikia pjuvenas galvoj pasikeist, sudrėkusias, tada nereiks lempučių traukinėt :)
  • 0

thumb.png


#105 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 20:16

Čia svarbiausiai ne kaip šviečia, ne akina kažką ar neakina, čia svarbiausiai GERAI ATRODYTI. Rūko sklaidytojams JŲ VAIZDAS yra esmė.


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#106 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 20:49

Nu yra 3 priešrūkinių naudojų tipai. Vieni naudoja, kai esti rūkas, antri važinėja visad, nes įsitikinę, kad geresnis matomumas ir bus saugesni, o tretieji - didžioji dauguma, tie kurių pimpis trumpas :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#107 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 21:02

nu va bivaini su markgonzales trumpapimpiais isvadinai... not nice... man tai irgi tie kurie diena vazineja su ruko zibintais yjungtais automatiskai asocijuojasi su mandrumu, diena, o ypac mieste nu tikrai mandravojimas. pas tokius dazniausia nei trumpos sureguliuotos nei ruko zibintai sureguliuoti ir jiem vienodai, svarbu kiec. Via balticoj tai ten vopsim tragedija, pamenu teko darbo reikalais vazinet majamis - kaunas, kaunan tekdavo gryzt tuo metu kai tamsu bet tas laiko tarpas kai ch*jovai tamsu. tikrai baisu ir dar su lengvaja, visos furu lempos sviecia tiesiai y akis. O jei jau zmogus nusirita iki to kad lempute issiimt, tai zmogus zluges.


  • 0

#108 vyrgaz

vyrgaz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 396
  • Vieta:Kaunas-Kėdainiai
  • Automobilis:407sw 1,8 92kw 06'

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 21:15

As tiesiog prisiminiau punkta is KET,tai nereiskia kad as taip darau ir kad diena nakti mieste su rukais vazineju.Taip kad nezinant nereik purvais drabstytis ir matuotis..

Šį pranešimą redagavo vyrgaz: 2015 lapkričio 05 - 21:16

  • 0

#109 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 21:20

As tiesiog prisiminiau punkta is KET,tai nereiskia kad as taip darau ir kad diena nakti mieste su rukais vazineju.Taip kad nezinant nereik purvais drabstytis ir matuotis..



As ir nesAkiau kad taip darai, tiesiog jei yra tokiu zmoniu tai liudna. O del KET tai sita irgi zinojau. Nesusipratimas ane?
  • 0

#110 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 22:16

Na prisijungsiu ir aš prie šitos diskusijos. Iš karto pasakau, kad nevengiu su priešrūkiais už miesto nuo vakaro iki ryto pavažinėti. Bet niekad nemačiau reikalo su jais apšviestuose kelio ruožuose važinėti, išsijungiu. Ir porą istorijų turiu.

Varom prieš savaitę anksti ryte, apie 4-pusę5 su draugeliu pas mane į kaimą. Kelias pro rumšiškes-dovainonis-kruonį-jiezną. Didžioji dalis apaugus miškais, su atitinkamais ženklais apie gyvūnus. Oras geras, bet aš vistiek įsijungęs priešrūkius. Ir jei jų nebūčiau susijungęs, sėdėčiau turbūt jau be savo kupo, nes tik su priešrūkiais apšviečiau stirnų gaują kelkraščio griovyje, besiruošiančią varyt per kelią. Kirtau per stopus ir kaip tik laiku, nes pro pat nosį visos prašuoliavo. O draugelis nors ir važiavo ant šiknos prilipęs bet nieko nepastebėjo, kol jos jau bėgo per kelią. Tokioj situacijoj priešrūkiai, nors rūko ir nebuvo, pliusą gauną.

Šiandien važiavau iš kaimo atgal į Kauną. Tas pats maršrutas. Ties jieznu dasiveja mane bemvas su angel eyes ir viskuo kas priklauso bmw. T.y. priešrūkiai blizgina kaip priklauso. Nu ir blyn ant šiknos atsisėda. O tie jo priešrūkiai taip puikiai sureguliuoti, kad mane jau per veidrodėlius akina. Jungiau aš ir galinius priešrūkius ir avarinį-nesusiprotėjo. Teko pristabdyt, praleist į priekį ir tada jau aš ant šiknos atsisėdau ir sukėliau savo šviesas kad jam spigintų į akis nuo veidrodėlių bei po to pamirsėjau priešrūkiais. Po kelių minučiu kažkaip tai susiprotėjo. Išsijungė savo priešrūkius. Aš lempas nusileidau ir dar kaip kompensaciją, turėjau priekyje važiuojantį rėmėją. (Labai man tinkamą greitį palaikė ir važiavo iki pat kauno) :D išvada tokia, kad naudokit tuos priešrūkius kiek norit, bet susipraskit kada trukdot kitiem ir juos išsijunkit. Ne tiek gi rankos užimtos, kad negalėtumėt tos rankenėlės paimt ir pasukt.

Prašau labai neteisti ir mažapimpiu nevadinti dėl mano nuomonės :D

Šį pranešimą redagavo Gedmantas: 2015 lapkričio 05 - 22:20

  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#111 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 22:36

Na prisijungsiu ir aš prie šitos diskusijos. Iš karto pasakau, kad nevengiu su priešrūkiais už miesto nuo vakaro iki ryto pavažinėti. Bet niekad nemačiau reikalo su jais apšviestuose kelio ruožuose važinėti, išsijungiu. Ir porą istorijų turiu.

Varom prieš savaitę anksti ryte, apie 4-pusę5 su draugeliu pas mane į kaimą. Kelias pro rumšiškes-dovainonis-kruonį-jiezną. Didžioji dalis apaugus miškais, su atitinkamais ženklais apie gyvūnus. Oras geras, bet aš vistiek įsijungęs priešrūkius. Ir jei jų nebūčiau susijungęs, sėdėčiau turbūt jau be savo kupo, nes tik su priešrūkiais apšviečiau stirnų gaują kelkraščio griovyje, besiruošiančią varyt per kelią. Kirtau per stopus ir kaip tik laiku, nes pro pat nosį visos prašuoliavo. O draugelis nors ir važiavo ant šiknos prilipęs bet nieko nepastebėjo, kol jos jau bėgo per kelią. Tokioj situacijoj priešrūkiai, nors rūko ir nebuvo, pliusą gauną.

Šiandien važiavau iš kaimo atgal į Kauną. Tas pats maršrutas. Ties jieznu dasiveja mane bemvas su angel eyes ir viskuo kas priklauso bmw. T.y. priešrūkiai blizgina kaip priklauso. Nu ir blyn ant šiknos atsisėda. O tie jo priešrūkiai taip puikiai sureguliuoti, kad mane jau per veidrodėlius akina. Jungiau aš ir galinius priešrūkius ir avarinį-nesusiprotėjo. Teko pristabdyt, praleist į priekį ir tada jau aš ant šiknos atsisėdau ir sukėliau savo šviesas kad jam spigintų į akis nuo veidrodėlių bei po to pamirsėjau priešrūkiais. Po kelių minučiu kažkaip tai susiprotėjo. Išsijungė savo priešrūkius. Aš lempas nusileidau ir dar kaip kompensaciją, turėjau priekyje važiuojantį rėmėją. (Labai man tinkamą greitį palaikė ir važiavo iki pat kauno) :D išvada tokia, kad naudokit tuos priešrūkius kiek norit, bet susipraskit kada trukdot kitiem ir juos išsijunkit. Ne tiek gi rankos užimtos, kad negalėtumėt tos rankenėlės paimt ir pasukt.

Prašau labai neteisti ir mažapimpiu nevadinti dėl mano nuomonės :D


Na va nupasakojai mano elgesi ir ruko zibintu naudojimo metA. Tiesa as tokius akintojus ilgosiom sviesom is galo kuri laika pavaikau, kaip tu, bet man kazkaip vis nepavykdavo - nesusiprotedavo.
  • 0

#112 Gedmantas

Gedmantas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 465
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406c V6 '99

Parašyta 2015 lapkričio 05 - 22:40

Na va nupasakojai mano elgesi ir ruko zibintu naudojimo metA. Tiesa as tokius akintojus ilgosiom sviesom is galo kuri laika pavaikau, kaip tu, bet man kazkaip vis nepavykdavo - nesusiprotedavo.


Aš irgi nesitikėjau, kad pavyks :D bet matyt padėjo mirksėjimas priešrūkiais :D
  • 0
Hyundai Pony 1.3 '93m. (Ex)
Honda Accord(sedanas) 2ltr. '93 (ex)
Mazda 323 2ltr. '94 (ex)
Tevo wv jetta 1.6 '87 (ex)
Peugeot 406C V6 3ltr. '99 (now)
Nuotrauka

#113 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 08:20

kujuots, rajonu zvyrkeliais naudok i akis tuos priesrukinius, taipogi naudok ir vietines reiksmes keliukais ar miskingose vietovese, bet tik tada kai nera automobiliu, kad neakint kitu :) Ir visi bus patenkinti, visi bus saugus. O broli mano su priesrukinem nubaude pareigunai  :doh:  :good:  :D Nuo siol priesrukiniu nebejungia ^_^ Nepamenu bauda buvo menka ar tai 20lt.

 

P.S. visose naujuose automobiliuose(pagal komplektacija), yra ta funkcija, jog susukus vaira i viena is pusiu uzsidega arba papildomas zibintas arba tos puses i kuria sukamas vairas priesrukine, tai tikrai padeda. Pas 508 taipogi tas reikalas yra, legalu :)

 

https://www.youtube....h?v=cxyANE4w0V8


Šį pranešimą redagavo Laimonas: 2015 lapkričio 06 - 08:22

  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#114 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 09:14

P.S. visose naujuose automobiliuose(pagal komplektacija), yra ta funkcija, jog susukus vaira i viena is pusiu uzsidega arba papildomas zibintas arba tos puses i kuria sukamas vairas priesrukine, tai tikrai padeda. Pas 508 taipogi tas reikalas yra, legalu :)

Citroen DS tas reikalas jau prieš 50 metų buvo sumanytas ir įgyvendintas ir dar kručiau negu P508. Sukant vairą abu žibintai pasisuka posūkio kryptimi. :)


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#115 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 09:18

Atrodo vyrai kalba. O kai prasilenkt reikia su kokiu bmw su rukinem, tai trypciojat kaip mergaites :D kad ir xujova ten pas ji nu vistiek porai sekundziu to dziaugsmo ir prisimines rusu kalba toliau judi.
  • 0

#116 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 09:20

Atrodo vyrai kalba. O kai prasilenkt reikia su kokiu bmw su rukinem, tai trypciojat kaip mergaites :D kad ir xujova ten pas ji nu vistiek porai sekundziu to dziaugsmo ir prisimines rusu kalba toliau judi.

Ką siūlai? Apsisukti, pasivyti, užblokuoti kelią, ištraukti iš mašinos ir primušti?


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 lapkričio 06 - 09:26

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#117 Vytautas6

Vytautas6
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 301
  • Vieta:Šakiai
  • Automobilis:Peugeot 605 sld 1994*10*13

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 10:08

Pataisas patobulit in seima,kad baudų neskirtu už tas priešrūkines ;->
Tegu aprūko pypkėm :-D
  • 0
Negalima pažeminti kito,nepažeminus saves

#118 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 15:20

Ką siūlai? Apsisukti, pasivyti, užblokuoti kelią, ištraukti iš mašinos ir primušti?



Nuu teviskai paauklet galetum... Daug ka paauklet galetum
  • 0

#119 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 16:44

Tai čia žiūrint koks filmas. Jeigu romantinis, tai apsisuki, pasiveji, blokuoji kelia, prieini prie mašinos, atidarai duris, o ten brunetė, gražuolė prancūzė... Užsimezga audringas nesantuokinis ryšys...

 

Jeigu komedija, tai apsisuki, pasiveji, blokuoji kelia, prieini prie mašinos, atidarai duris, o ten Žydrūnas Savickas su Vidu Blėkaičiu, pasirodo į varžybas varo. Tada sakai, Žydrūnai, gal autografą galima būtų...


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2015 lapkričio 06 - 16:45

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#120 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2015 lapkričio 06 - 16:56

Šiaip ar taip nėr ko pikt ant tų rūkorių :D Geriau ant šakių tuos su svarkėm trilitriniam sloinike.. Neakina tie priešrūkiniai jau taip baisiai, nes ir šviečia jie žemyn. O nesureguliuotos ir artimos žviesos būna ir akina belekaip. Arba būna nudega lemputės "kepurytė" ir šviečia kaip ilgos tada nors gerai žibintai sureguliuoti.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0