Peršokti prie turinio


Nuotrauka

engage Ford Focus 2.0 TDCi 100kw


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 176

#21 Arthurwest

Arthurwest
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 183
  • Vieta:Lithuania
  • Automobilis:Citroen berlingo XTR

Parašyta 2015 liepos 03 - 21:42

Skaiciai ir raides ziuri i tave kai dirza uzmauni ant skriemuliu, o ne aukstelniki.Va tokia ir kryptis to dirzo pastatymo.
  • 0

#22 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 liepos 03 - 23:45

Matai, su ta dirželio kryptim, dažniausiai skirtumo ten nėra. Labai retas atvejis yra kryptiniai diržai ir dažniausiai ta kryptis būna parašyta tik dėl to, kad apvertus nebeatitinka ant pačio dirželio supiešti brūkšniai, pagal kuriuos statosi mietkės.

Nors iš tikro šitam varikliui keisti neteko, tai tiksliai negaliu pasakyti, bet daugumai kitų HDinų ir aplamai prancūziškų motorų kryptis yra visiškai nesvarbu, tik kai kuriems seniems benzams, pas kuriuos, kaip sakiau, būna ant škyvų ir dirželių taškai, nes kitaip nelabai statosi mietkės...

na kaip man ir servise sake, kad "nieko blogo tame, bet nieko ir gero" nesu kazkoks "specas" didelis, bet manau jei jau nupiestos rodykles tai dedi kaip rodo. nereiketu tokioj vietoj dviracio isradinet is naujo 


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#23 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 liepos 04 - 20:33

Skaiciai ir raides ziuri i tave kai dirza uzmauni ant skriemuliu, o ne aukstelniki.Va tokia ir kryptis to dirzo pastatymo.

O kai atsuki dangtelius ir randi dar nekeistą ir nečiupinėtą diržą ir randi atvirkščiai, tai kas, gamybos brokas?


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2015 liepos 04 - 20:34

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#24 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 liepos 29 - 13:28

Pakeisti priekiniai stabdziu diskai nes tekinimas nepadejo ir buvo musimas stabdant. Diskus pirkau tanagros e-parduotuvej tai nuo disko sutaupiau apie 7 eurus nei parduotuvej perkant


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#25 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2015 liepos 29 - 15:44

Jei butum is klubieciu pirkes tai manau butum ir daugiau sutaupes :beer:


  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#26 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 30 - 07:02

Draugelis tokia pat kriaukle turi,nieko gero,labai pigiai viskas atrodo salone,o ir hecbekas tai golfuks,universalas geriau atrodo bent jau is isores..


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#27 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 17:20

Draugelis tokia pat kriaukle turi,nieko gero,labai pigiai viskas atrodo salone,o ir hecbekas tai golfuks,universalas geriau atrodo bent jau is isores..

:D  :D  Ka reiskia nieko gero? ir labai pigiai atrodo salonas? hecbekas ar universalas skonio reikalas o bet taciau kam man isvis universalas? bulves vest ar runkelius? nepyk bet tokie pasakymai kaip nieko gero ir pigiai atrodo man tik juoka sukelia. Cia gi ne prabangos automobilis tai ko tu tikiesi? Tai kad jau toks kritiskas esi tai gal pasiulyk gera ir nepigiai salone atrodanti automobili tokiu metu uz 3e


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#28 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.516
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 17:36

Zmogus nuomone isreiske.. :beer:


  • 0

thumb.png


#29 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 18:09

Zmogus nuomone isreiske.. :beer:

na ne visada verta ta nuomone issakyti bet jei jau labai norisi tai bent jau pagrysti kazkuom reiketu isskyrus grazu ne grazu atvejus  :D i sveikata  :beer:


Jei butum is klubieciu pirkes tai manau butum ir daugiau sutaupes :beer:

tai kad labai skubiai reikejo o ir seip visai nepagalvojau  :blush: my bad


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#30 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.516
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 19:00

na ne visada verta ta nuomone issakyti bet jei jau labai norisi tai bent jau pagrysti kazkuom reiketu isskyrus grazu ne grazu atvejus :D i sveikata :beer:

tai kad labai skubiai reikejo o ir seip visai nepagalvojau :blush: my bad

Nuomonė pagrįsta buvo, kad jo daugelis tokia turi :) o tai turbūt reiškia, kad jis pats ją čiupinėjo ir susidarė tokia nuomonė :)
  • 0

thumb.png


#31 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 19:11

Nuomonė pagrįsta buvo, kad jo daugelis tokia turi :) o tai turbūt reiškia, kad jis pats ją čiupinėjo ir susidarė tokia nuomonė :)

bet tai ka reiskia tas nieko gero? :D kas su ja ne taip kad ji nieko gero? as su ja vazineju ir man viskas gerai su ja o cia matai draugelis turi kazin koki egzemplioriu tai jau nieko gero is jos :D masina gi masinai nelygu. kiek prabegus kaip priziureta koks variklis stovi ir t.t 


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#32 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 01 - 22:11

bet tai ka reiskia tas nieko gero? :D kas su ja ne taip kad ji nieko gero? as su ja vazineju ir man viskas gerai su ja o cia matai draugelis turi kazin koki egzemplioriu tai jau nieko gero is jos :D masina gi masinai nelygu. kiek prabegus kaip priziureta koks variklis stovi ir t.t 

As suprantu kad mano kritika tau nemaloni,taip skonio reikalas,kaip ir tavo asmens reikalas,tu gali kad ir basketke kraisleri pirkti,o universalas ne tam kad bulves vezioti,universalas ir Afrikoje universalas,vot tik nereikia toliau cia blevyzgauti ale "grabavezis"katafalkas ir pan..

Pavazinesi suzinosi ka nusipirkai,as tokiu forduku mates ne viena desimti,ir zinau kas tai per auto.


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#33 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 02 - 12:16

As suprantu kad mano kritika tau nemaloni,taip skonio reikalas,kaip ir tavo asmens reikalas,tu gali kad ir basketke kraisleri pirkti,o universalas ne tam kad bulves vezioti,universalas ir Afrikoje universalas,vot tik nereikia toliau cia blevyzgauti ale "grabavezis"katafalkas ir pan..

Pavazinesi suzinosi ka nusipirkai,as tokiu forduku mates ne viena desimti,ir zinau kas tai per auto.

tai kad ta tavo kritika nekonstruktyvi. ir as neblevyzgoju kad universalas tai grabvezis ar panaisai tiesiog jis siuo metu man visiskai nereikalingas pagal mano gyvenimo buda. o ir ieskojau as nedidelio miesto automobilio. nu ir vistiek nesugebi pasakyt kas su juo blogai. jei jau tiek ciupinejas tai prasau pasakyk ko man laukti. 


http://www.tuv.com/m...lierer_2015.pdf

 

Tarp 8-9 metu senumo automobiliu mane 32 vieta tenkina


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#34 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 02 - 16:20

Jei tenkina tai tenkina,nu nors132 vieta.Jei reiketu viska aprasyti,tai rasinelis ilgas butu,trumpai drutai parasysiu,visu pirma variklinis kompas randasi po priekiniu buferiu pacioje apacioje,apsemti ji kaip nusispjauti,na ir zinoma korozija,net ir spalvoti metalai puva(laidai),tarp kitko tokia pati ir volvo kopija fordukui,kompa pasijungus isvis kaip 96m masinos parametrus gali stebeti,ko nepasakysi del peugeot ir citro,as manau tai nevykusios kopijos fordas ir volvo is PSA.Cia trumpai  isdesciau is savo srities elektros,na o vaziuokle,draugelis per 1 metus puse jos kainos sukises remontui,atsisedi vaziuoti nu nepyk,golfas,viskas primityvu ir pigu kaip 96m salone,ko nepalyginsi su 407 ar 307 porestailu.Tevuko senukas 406 iki restailas 98m  ir tai jaukesnis,apie pakaba 406 is vis nera diskusiju,asmeniskai man,pati vykusi is visu bandytu masinu(laivas)ir komfortas.

Nezinau kas tau cia stuktelejo pirkti,gal "fokiska kokybe"lietuviskas poziuris i fokiskas.(kaip ir draugelio).,as is vis vokieciu jau atsikandau,nepyk kad uzgavau,tai tik mano nuomone.


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 rugpjūčio 02 - 16:22

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#35 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 02 - 17:28

Jei tenkina tai tenkina,nu nors132 vieta.Jei reiketu viska aprasyti,tai rasinelis ilgas butu,trumpai drutai parasysiu,visu pirma variklinis kompas randasi po priekiniu buferiu pacioje apacioje,apsemti ji kaip nusispjauti,na ir zinoma korozija,net ir spalvoti metalai puva(laidai),tarp kitko tokia pati ir volvo kopija fordukui,kompa pasijungus isvis kaip 96m masinos parametrus gali stebeti,ko nepasakysi del peugeot ir citro,as manau tai nevykusios kopijos fordas ir volvo is PSA.Cia trumpai  isdesciau is savo srities elektros,na o vaziuokle,draugelis per 1 metus puse jos kainos sukises remontui,atsisedi vaziuoti nu nepyk,golfas,viskas primityvu ir pigu kaip 96m salone,ko nepalyginsi su 407 ar 307 porestailu.Tevuko senukas 406 iki restailas 98m  ir tai jaukesnis,apie pakaba 406 is vis nera diskusiju,asmeniskai man,pati vykusi is visu bandytu masinu(laivas)ir komfortas.

Nezinau kas tau cia stuktelejo pirkti,gal "fokiska kokybe"lietuviskas poziuris i fokiskas.(kaip ir draugelio).,as is vis vokieciu jau atsikandau,nepyk kad uzgavau,tai tik mano nuomone.

aaaa viska supratau. gaila kad neturejau tokio eksperto salia kai nusprendziau pirkti sita nevykusia masina

 

P.S Parduodu Ford Focus 07m 2.0 dyzelis visi dirzai pakeisti ir tepalai. nauji stabdziu diskai priekiniai. Nebrangiai arba keiciu i peugeot ar citroen markes automobili su mano arba jusu priemoka


Šį pranešimą redagavo engage: 2015 rugpjūčio 02 - 17:31

  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#36 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 06 - 10:45

Sianakt issiaiskinau kad masiniukas gamykliskai neturi DPF (FAP) filtro

 

 

 

y76Q9qA.png

Be DPF (mano variantas)

 

 

 

 

 

 

 

o su DPF atrodo taip    v3z8wQt.png          

 

 

Cia galit pasiziuret ir kitu automobiliu http://www.mrexhaust...aust-prices.htm


Šį pranešimą redagavo engage: 2015 rugpjūčio 06 - 10:52

  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#37 markGonzalez

markGonzalez
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.516
  • Vieta:Kaisiadorys
  • Automobilis:Peugeot 308 2.0 HDi 163 HP Peugeot 508 2.0 blueHDi 150 HP

Parašyta 2015 rugpjūčio 06 - 18:44

Pasiseke, jei taip galima sakyt :D Maniskis Siemens ir gi be FAP'o, kai suzinojau, tai issisiepes buvau. Ir siaip tevas buvo atvaziaves i svecius, tai sake, kad mano maloniau vaziuoja ir kuro sanaudos mazesnes, mat pas ji lygiai toks pats tik su FAP. :)


  • 0

thumb.png


#38 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 06 - 19:16

Pasiseke, jei taip galima sakyt :D Maniskis Siemens ir gi be FAP'o, kai suzinojau, tai issisiepes buvau. Ir siaip tevas buvo atvaziaves i svecius, tai sake, kad mano maloniau vaziuoja ir kuro sanaudos mazesnes, mat pas ji lygiai toks pats tik su FAP. :)

:beer:


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#39 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 rugpjūčio 19 - 00:37

Nupirkta bagazines rankenele/jungiklis is ebay uz 19 euru su atsiuntimu. Ford centre uzsiprase 43  :blink:  O kolkas bagazine imanoma atidaryti tik su ant raktelio esanciu mygtuku.


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...

#40 engage

engage
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 355
  • Vieta:Telšē - Žemaitėjės suostėnė
  • Automobilis:Ford Focus 2.0 TDCi 100kw 2007

Parašyta 2015 lapkričio 29 - 17:22

Pries gera savaite apturejau ivyki :unsure:  Pasibuciavom bet nesmarkiai. Maniskei nukentejo kapotas keliose vietose. Nuotrauka sugalvojau padaryt tik po spakliavimo :D Nudazytos nefotkinau nes nieko ir nesimato.3cf017ba27d8c08952f02bf91ca14e60873.jpg


  • 0
Jeigu atsirado noras dirbti - palauk, praeis...




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0