Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Kaip paciam susitvarkyti kebula, spakliavimas dazymas ir panasiai?

Reikia mokanciu patarimu

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 45

#21 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 liepos 12 - 10:20

Dovanokit, kolegos, bet jūs mane be reikalo pamazgom apipylėt. Aš vadovavausi savo pradžios patirtimi. Joks patarimas neakivaizdiniu būdu neduos reikiamų žinių. Kai prisimenu savo pirmuosius "rankdarbius", tai ir dabar žandai iš sarmatos kaista. Tik po kelių metų, kai galėjau dirbti šalia tikrai patyrusio meistro supratau, jog ankstesnė mano patirtis šūdo verta. Sužinojau daug niuansų ir profesinių paslapčių, kurių jokiam forume ar jutūbėj niekas neišdėstys. Parašiau tą postą neturėdamas tikslo pasityčiot, o grynai geranoriškai patariau. Dirbkim tik tuos darbus, kuriuos mokam. Namus irgi bandė statyt visi kas netingi, vadovaudamiesi internetiniais patarimais. Kuo tai baigėsi, turbūt irgi daugelis žinot...
  • 0
... labai piktas diedas...

#22 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 12 - 10:30

Dovanokit, kolegos, bet jūs mane be reikalo pamazgom apipylėt. Aš vadovavausi savo pradžios patirtimi. Joks patarimas neakivaizdiniu būdu neduos reikiamų žinių. Kai prisimenu savo pirmuosius "rankdarbius", tai ir dabar žandai iš sarmatos kaista. Tik po kelių metų, kai galėjau dirbti šalia tikrai patyrusio meistro supratau, jog ankstesnė mano patirtis šūdo verta. Sužinojau daug niuansų ir profesinių paslapčių, kurių jokiam forume ar jutūbėj niekas neišdėstys. Parašiau tą postą neturėdamas tikslo pasityčiot, o grynai geranoriškai patariau. Dirbkim tik tuos darbus, kuriuos mokam. Namus irgi bandė statyt visi kas netingi, vadovaudamiesi internetiniais patarimais. Kuo tai baigėsi, turbūt irgi daugelis žinot...

Neproblema,tik aš visad prašančiam pagalbos stengiuosi ją suteikti. Dažniausiai tai baigiasi nekaip,bet  duok die,kažkam padėjo. Niekas negimėm visažiniais,patirtis surenkama po trupinėlį. Kartais ja pasidalinu. O jūs?


  • 0

#23 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 12 - 10:36

Jimmy,

nu state namus,daugiabucius sovietu laikais bent Vln Karoliniskes,Virsuliskes...zekai ,ir ka blogai padare,ne vienas nesugriuvo,taip kokybe apdailos nekokia,bet tai istaisoma,jie ka unikalus statybininkai buvo?

Taip cia sutinku,reikalinga ilgamete patirtis dazyme,bet zmogus juk nedazys merino,lexuso uz 50k.eur...Ir neatims darbo kebulinkams..


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#24 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 liepos 12 - 10:45

Niekas negime zinodamas kuo jis bus, mechanikas, traktoristas, stalius ar dar kazkas, kiekvienas ejo bande, ieskojo, atrado. Gal viena ir kita darba jis mokejo bet jis jam nepatiko, tad kas cia blogo  jeigu zmogus kazka kito bando ieskoti isbandyti, atrasti. Tokiu dirbanciu tai ka ismoko pilna ir ar jie patenkinti tuo Ne. Dirba daro vien tam kad is ko duona turetu valgyti, o va tokie "pasizaidimai" kaip chobis. Vieni konstruoja lektuvelius juos skraidina, kiti kazka drozineja, treti zvejioja ir pan. o man patinka krapstytis prie masinos, ka reikia susiremontuoti ar si beita pasigrazinti. Tai yra laisvalaikis, relaksas, kuris padeda atitrukti nuo tu darbu kuriuos "moki".

O kas zino gal patiks, gal tai bus mano pirmas kartas, pirmos klaidos is kuriu pasimokinsiu, darant kils klausimu zinosiu ko klausti tikru " meistru".

Tam ir gyveni kad bandytum, ieskotum ir vietoje nestovetum.


Šį pranešimą redagavo egidijus: 2015 liepos 12 - 10:47

  • 0

#25 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 12 - 10:53

Niekas negime zinodamas kuo jis bus, mechanikas, traktoristas, stalius ar dar kazkas, kiekvienas ejo bande, ieskojo, atrado. Gal viena ir kita darba jis mokejo bet jis jam nepatiko, tad kas cia blogo  jeigu zmogus kazka kito bando ieskoti isbandyti, atrasti. Tokiu dirbanciu tai ka ismoko pilna ir ar jie patenkinti tuo Ne. Dirba daro vien tam kad is ko duona turetu valgyti, o va tokie "pasizaidimai" kaip chobis. Vieni konstruoja lektuvelius juos skraidina, kiti kazka drozineja, treti zvejioja ir pan. o man patinka krapstytis prie masinos, ka reikia susiremontuoti ar si beita pasigrazinti. Tai yra laisvalaikis, relaksas, kuris padeda atitrukti nuo tu darbu kuriuos "moki".

O kas zino gal patiks, gal tai bus mano pirmas kartas, pirmos klaidos is kuriu pasimokinsiu, darant kils klausimu zinosiu ko klausti tikru " meistru".

Tam ir gyveni kad bandytum, ieskotum ir vietoje nestovetum.

Kuo galėsiu .tuo padėsiu. Šaunuolis.


  • 0

#26 Jimmy

Jimmy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.533
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:beliko tik opelis...

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:03

Tai kaip ir minėjau - sėkmės bandant. Paprasčiausiai išdėstyti patirtį forume užimtų keliasdešimt puslapių, o jums atsibostų skaityt. Ir vistiek visko nesuprastumėt. Daug ką reiktų parodyti savo rankom...
Kartais graudu matyti mašiniuką, kuris apipeckiotas tokių liaudies meistrų, besivadovavusių draugų patarimais, o ir tie patys tik girdėję, kad taip daroma, arba geriausiu atveju - matę iš tolo.
Klaidinga vertinti investicijas pagal mašinos likutinę vertę. Jei ruošiesi dar dar ilgai ja naudotis - investuoji ir nebambi. Nukvako pvz stabdžiai, tai visai neįdomu, kad remontas su detalėm kainuos pusę automobilio kainos, tiesa? Mano pežius irgi apipultas rūdžių, tačiau nesiruošiu dėti pastangų joms naikinti. Paprasčiausiai ateina laikas keisti transportą...
  • 0
... labai piktas diedas...

#27 gau173

gau173
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 780
  • Vieta:Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 607 2006.10. 2.0 HDI 16 100KW

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:22

Tai kaip ir minėjau - sėkmės bandant. Paprasčiausiai išdėstyti patirtį forume užimtų keliasdešimt puslapių, o jums atsibostų skaityt. Ir vistiek visko nesuprastumėt. Daug ką reiktų parodyti savo rankom...
Kartais graudu matyti mašiniuką, kuris apipeckiotas tokių liaudies meistrų, besivadovavusių draugų patarimais, o ir tie patys tik girdėję, kad taip daroma, arba geriausiu atveju - matę iš tolo.
Klaidinga vertinti investicijas pagal mašinos likutinę vertę. Jei ruošiesi dar dar ilgai ja naudotis - investuoji ir nebambi. Nukvako pvz stabdžiai, tai visai neįdomu, kad remontas su detalėm kainuos pusę automobilio kainos, tiesa? Mano pežius irgi apipultas rūdžių, tačiau nesiruošiu dėti pastangų joms naikinti. Paprasčiausiai ateina laikas keisti transportą...

Jimmy...jei turi ką patarti viščiukui,patark. Dažnas perkame auto už paskutines babkes. Tai ir yra noras ,paskata,motyvas išmokti nors minimaliai gerai patenkinti savo poreikius. Jaunas žmogus kuria šeimą,dažnas turi paskolų naštą,tai ir sukasi kaip moką. O kaip išmoks,jei neatsiras geras dėdė su gerais patarimais. Knygose apie tai nerašo.  Ne kiekvienas turi gerą,viską mokantį dėdę. Kažkaip man tai atrodo labai kažkur pergyventa...


  • 0

#28 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:22

Tai kaip ir minėjau - sėkmės bandant. Paprasčiausiai išdėstyti patirtį forume užimtų keliasdešimt puslapių, o jums atsibostų skaityt. Ir vistiek visko nesuprastumėt. Daug ką reiktų parodyti savo rankom...
Kartais graudu matyti mašiniuką, kuris apipeckiotas tokių liaudies meistrų, besivadovavusių draugų patarimais, o ir tie patys tik girdėję, kad taip daroma, arba geriausiu atveju - matę iš tolo.
Klaidinga vertinti investicijas pagal mašinos likutinę vertę. Jei ruošiesi dar dar ilgai ja naudotis - investuoji ir nebambi. Nukvako pvz stabdžiai, tai visai neįdomu, kad remontas su detalėm kainuos pusę automobilio kainos, tiesa? Mano pežius irgi apipultas rūdžių, tačiau nesiruošiu dėti pastangų joms naikinti. Paprasčiausiai ateina laikas keisti transportą...

Tai reikia priziureti tinkamai kad stabdziai taip nenukvaktu jog jie kainuotu puse automobilio kainos. Karst nuo karto pasitikrinti, isisiardyti sutepti ka reikia. O ne vaziuoju kol vaziuoja, kai pradeda byreti, tada kazka tep lept padarau ir stumiu toki lavonuka kitam nesuprantanciam. Zinau as tokiu zmoniu vaziuoja ir giriasi kad jo masina va maldiec keli metai kai nieko nedares o paskui tik pyst ir yra, jau tada suka uodega kaip cia suchalturint ir greitai prastumti. Nemegstu tokiu zmoniu.

O darausi sau, nes nesu toks kuris tep lep ir parduoda, zinau kad uz ja nieko gero negausiu tai ir tvarkausi kaip moku, kiek laikys tiek metus du, nesvarbu, bet gala ji gaus pas mane o ne pas kazka kita,


Šį pranešimą redagavo egidijus: 2015 liepos 12 - 11:27

  • 0

#29 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:28

Taip,as ir pats mates apipeckiojimu balioneliais,ir ka..,taip klaikiai atrodo.Masina civikelis uz kelis simtus euru,ji ka varyti pas profus?Nelyginkit stabdziu defekto remonto su kebulo remonto darbu kaina,diena ir naktis.Kebulo kainos verte ne maziau 80% visos auto.

Ir toje pacioje youtubeje gausu video ir informacijos,ne visi jau tokie paslaptingi,tik va daugiausiai informacijos rusu kalba,ten visa savaite galima ziureti kas ir kaip daroma ir yra asmenu kurie neslepia paslapciu nuansu,ale bijodami kad atims ju duona...


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#30 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:34

Taip,as ir pats mates apipeckiojimu balioneliais,ir ka..,taip klaikiai atrodo.Masina civikelis uz kelis simtus euru,ji ka varyti pas profus?Nelyginkit stabdziu defekto remonto su kebulo remonto darbu kaina,diena ir naktis.Kebulo kainos verte ne maziau 80% visos auto.

Ir toje pacioje youtubeje gausu video ir informacijos,ne visi jau tokie paslaptingi,tik va daugiausiai informacijos rusu kalba,ten visa savaite galima ziureti kas ir kaip daroma ir yra asmenu kurie neslepia paslapciu nuansu,ale bijodami kad atims ju duona...

JEigu nesunku Ramus mestelk kad ir tu rusisku linku youtubeje rusu suprantu geriau nei anglu tai tikrai pravers.


  • 0

#31 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 12 - 11:40

JEigu nesunku Ramus mestelk kad ir tu rusisku linku youtubeje rusu suprantu geriau nei anglu tai tikrai pravers.

pirma paziurek si kanala https://www.youtube....r/olegnesterov1

jei nori kazko profesionalaus https://www.youtube.com/user/Mordasoff

nu gausybe yra ir kitu https://www.youtube....ybI09yeHy-JGpiA

https://www.youtube....mWdddz6SCli_r2w

tikrai surasi to ko tau reikia,atsirinksi,tereikia tik moketi naudotis grojarasciais youtubes


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 liepos 12 - 11:43

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#32 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 13 - 07:23

egidijus

jei turi svarke elektrodine,tik nezinau kokia tu ten turi,ar inventorine ar transformatorine,kintamos sroves,nuolatines..?Kazkur uzmaciau internete perdaryti,dadaryti i kempa+tuo paciu kaip elektrodine,tereikia tik ziniu,kai kokiu daliu(vielos sukime),tekintojo,virinimo slangos su pistoletu.. baliono su angliarukste,duju reduktoriaus.

Skardos virinime be pusautomacio vargas dirbti.


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 liepos 13 - 07:26

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#33 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 liepos 13 - 18:25

egidijus

jei turi svarke elektrodine,tik nezinau kokia tu ten turi,ar inventorine ar transformatorine,kintamos sroves,nuolatines..?Kazkur uzmaciau internete perdaryti,dadaryti i kempa+tuo paciu kaip elektrodine,tereikia tik ziniu,kai kokiu daliu(vielos sukime),tekintojo,virinimo slangos su pistoletu.. baliono su angliarukste,duju reduktoriaus.

Skardos virinime be pusautomacio vargas dirbti.

Aciu gal kada ir pasirysiu persidaryti suvirinimo aparata bet siuo metu pasinaudojau gretimo garazo kaimyno paslaugomis, kuris uzsiima kebulo remontu ir slenkscius isvirino. Kadangi jau esu isbandes koks malonumas virinti su svarke skarda sikarta nesiryzau pats to daryti :) pas mane kintamos sroves vienfazis - trifazis. bet tada kai fordukui virinau dugna  su kaimyno svarke vienfaze bet pas ji elektronine ar kokia ten tokia mazyte, o pas mane trasformatorine sunki rupuze.


  • 0

#34 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 13 - 21:52

Na tos mazos- invertoriai,mano nuomone tai su.as,ten viskas ant diodu ir elektronikos koponentu,sudegus diodams,jos praktiskai neremontuojamos,kadangi diodu kaina apytiksli visos svarkes kainai,o transformatorine ji praktiskai amzina,ja net metala galima "pjauti".Ir is kintamos galima padaryti i nuolatine,ta pats esu padares su savaja elektrodke su sovietiniais diodais ВЛ200

4vnt(islyginimo tiltelis) virinti nuolatiniais uoni elektodais.Sunki bet patikima


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 liepos 13 - 22:02

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#35 brizas

brizas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 770
  • Vieta:siauliai
  • Automobilis:peugeot605 2.1 td 1997m

Parašyta 2015 liepos 14 - 14:45

tokie pataisymai,pavirinimai, padazymai ypac arku laikys kokia pora metu, ka ten bedarytum, paskui vis tiek iskils rudys.slenksciai laikys ilgiau, nes keiciasi visa detale, t.y. patys slenksciai.parudijusias pakabos detales gali nutepti , atidirbtu variklio tepalu. kaip rase spaudoj, lietuviu meistrai viska gali sutvarkyt, bet su rudim dar niekam nepavyko....
  • 0
joks materialus kunas ,turintis rimties mase, negali virsyti sviesos greicio

#36 zallias

zallias
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 49
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:C8 2005 2,2 94kw+chip

Parašyta 2015 liepos 14 - 15:14

Jei virinsi prie rudziu tai nieks nelaikys, bet jei ispjausi tiek isorine tiek vidine skarda iki nepazeistos korozijos vietos, ir padarysi kaip sau, pripusi smero kokio tai ir laikys. Bet cia jau turi netingeti ir buti apsizenijes uz masinos
  • 0

#37 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2015 liepos 14 - 15:33

Jei virinsi prie rudziu tai nieks nelaikys, bet jei ispjausi tiek isorine tiek vidine skarda iki nepazeistos korozijos vietos, ir padarysi kaip sau, pripusi smero kokio tai ir laikys. Bet cia jau turi netingeti ir buti apsizenijes uz masinos

laguna prisimeni ? :D


  • 0

#38 zallias

zallias
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 49
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:C8 2005 2,2 94kw+chip

Parašyta 2015 liepos 14 - 15:40

Joooo, is puveko per 3 menesius gavosi automobilis, kuriam per 5 metus nei rudeles neatsirado, ir pilnai tikiu kad iki siol sveika vazineja
  • 0

#39 egidijus

egidijus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 340
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406 1.9TD. Peugeot 807 2.2Hdi

Parašyta 2015 liepos 14 - 19:06

Klausykite jeigu neturiu galimybes slenksciu apsaugine danga ispurksti su kompresoriumi tarkime va tokia 

http://www.oltrade.l...durabit-1l.html

Kokia tada geriau rinktis tepama ar is balionelio, kas geriau?

Tepama http://www.oltrade.l...durabit-1l.html

Ar purskiama http://www.oltrade.l...abit-500ml.html


Šį pranešimą redagavo egidijus: 2015 liepos 14 - 19:07

  • 0

#40 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 liepos 14 - 19:32

be kompresoriaus cia ne darbas,baloneliais nepridirbsi.

Nereikia taip gasdinti zmoniu del rudziu,"ale kovosi su rudim,bet rudys vis vien nugales" tai mifas nuo sovietu laiku likes(kai medziagu praktiskai is vis nebuvo,surikas ir atrabotke),siai dienai ir skardos kitokios ir medziagu pilna,pas mane megyneliai (bandymams)mirksta druskos ir vandens misinyje ~1metus,virinti,gruntuoti,spakliuoti...ir nerudyja


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 liepos 14 - 19:40

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0