Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Reik skubios pagalbos 2.2 hdi

Peugeot 406 cupe 2.2 hdi

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 30

#1 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 19:19

Sveiki susduriau su tokia beda gal atsiras geru zmoniu ir patars ka darit servize pasake keisk varikli nes is sio jau neverta ka bedarit auto staiga uzgeso irnebeuzsivede partempus namo radau stai ka https://drive.google...iew?usp=sharing

luzo tas varstas ir kaip galvoju cia ta pati situacija kas truktu pagrindinis dirzas taigi ar atsiras kas patars ka tokiu atveju darit pirmiause reiketu kad vel zverioku prikelt  :unsure:


  • 0

#2 kokonas

kokonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 3.002
  • Vieta:Kaunas ir Shilute
  • Automobilis:Citroen C5 ir Peugeotas 307

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 19:52

bus karomyslai luzhe, ir del veleneliu nzn kaip. susirask 

http://peugeot-kluba...75-spekulentas/

 jis gali manau daug papasakoti plius gali ir turbut suremontuoti arba bent jau del daliu naudotu padeti. pas mane tik naujos dalys. 


  • 0

Naujos autodalys.
Automobiliu remontas(visu)

Kompiuterine diagnostika

Konsultacijos Tel 865766726[B]


#3 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 20:17

ne pirmas ir ne paskutinis tu su sita beda, reik sutvarkyt visrsu ir visx bus ok, blogiausiu atveju teks galva nukelt, bet cia ne taisykle, greiciau isimtis is taisykles galvos kelimas.


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#4 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 26 - 20:23

bus karomyslai luzhe, ir del veleneliu nzn kaip. susirask 

http://peugeot-kluba...75-spekulentas/

 jis gali manau daug papasakoti plius gali ir turbut suremontuoti arba bent jau del daliu naudotu padeti. pas mane tik naujos dalys. 

Aciu pasidomesiu  :good: o del nauju daliu gal ir nesikandzios man jusu tos siulomos kainos  :wh:


ne pirmas ir ne paskutinis tu su sita beda, reik sutvarkyt visrsu ir visx bus ok, blogiausiu atveju teks galva nukelt, bet cia ne taisykle, greiciau isimtis is taisykles galvos kelimas.

tai jo skambinau vienam is forumieciu net del viso variklio sake uz plika be purkstuku 200 eur bet kai pasakiau kame gedimas pas mane sako tik galva keisk ir toliau vazuosi


Šį pranešimą redagavo zydrunas10: 2015 rugpjūčio 26 - 20:25

  • 0

#5 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 09:08

siaip variklio kaina normali yra 150e, jei nuogo.o aksciau isvardintas remontelis be 150e tikrai nepraeis, gali ir daugiau kainuot..

Na o variklio keitimas tai 150 variklis, 150 keitimas.:)


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#6 Juo-kas

Juo-kas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 57
  • Vieta:Marijampole
  • Automobilis:Peugeot 807

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 10:29

turiu visa 2.2hdi varikli dalim, pas mane tik vare vandeni lauk, visi veleneliai tie karomislai sveiki jei reikia


  • 0

#7 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 12:23

Servisai visada gieda apie variklio keitimą. Jau ne vienam pažįstamam žmogui po mano papasakojimo tie patys variklių keitimais grasinantys servisai keitė tik karomyslus, ir varikliai toliau sau ramiai važiavo.

Kas paskutinis lindo prie motoro? Gal buvo velenėlio salnykas keistas?

 

Beje, būna dar ne tokių stebuklų. Renault 1,9dTi varikliui lekia velenėlio skriemulio šponkė (degtuko storio, dėl to ir lūžta) ir 99proc lanksto vožtuvus ir pan. Bet vienas žmogelis atitempė man žiemą mašiną iš Vilniaus, nuėmęs dangtelį aišku radau jam šitą bėdą. Paklausiau, ar po užgesim,o bandė dar kurti mašiną. Tai ir starteriu suko, ir šniūru tampė. Praktiškai laidojau variklį arba galvą ir jau norėjau iš kiemo varyt žmogelį, bet anas pats ėmė ir nupirkęs atvežė man visiškai naują skriemulį ir paprašė pabandyt uždėt. Uždėjau ir su senais diržais ir guoliais užsivedė, prasidirbo prasidūmino kokias 10minučių, ir dirba sau gražiai. Tai pakeitėm diržo komplektą su riebokšliais ir puikiausiai važinėja jau 9 mėnesius, ir kuriasi, ir traukia gerai, ir dirba gražiai. Nei vienas Renault variklius taisęs meistras nedavė jokių šansų, kad tas variklis dirbs neremontuotas, bet priėmėm išvadą, kad škyvas buvo priveržtas pakankamai stipriai, kad nurovė tik šponkę ir pasisuko labai nedaug, todėl vožtuvų dar nepasiekė tiek, kad užlenktų.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#8 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 13:15

to 1.9dti gerokai atnaujintas pusbrolis 1.9dci, jo su cr kuro sistema irgi buvo pas mane uzklydes su identiska beda, nusukta paskirstymo skyvo sponke..pakeitem sponke, sukrovem dirzus - vaziuoja jau 2 metai.:D


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#9 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 15:23

Servisai visada gieda apie variklio keitimą. Jau ne vienam pažįstamam žmogui po mano papasakojimo tie patys variklių keitimais grasinantys servisai keitė tik karomyslus, ir varikliai toliau sau ramiai važiavo.
Kas paskutinis lindo prie motoro? Gal buvo velenėlio salnykas keistas?

Beje, būna dar ne tokių stebuklų. Renault 1,9dTi varikliui lekia velenėlio skriemulio šponkė (degtuko storio, dėl to ir lūžta) ir 99proc lanksto vožtuvus ir pan. Bet vienas žmogelis atitempė man žiemą mašiną iš Vilniaus, nuėmęs dangtelį aišku radau jam šitą bėdą. Paklausiau, ar po užgesim,o bandė dar kurti mašiną. Tai ir starteriu suko, ir šniūru tampė. Praktiškai laidojau variklį arba galvą ir jau norėjau iš kiemo varyt žmogelį, bet anas pats ėmė ir nupirkęs atvežė man visiškai naują skriemulį ir paprašė pabandyt uždėt. Uždėjau ir su senais diržais ir guoliais užsivedė, prasidirbo prasidūmino kokias 10minučių, ir dirba sau gražiai. Tai pakeitėm diržo komplektą su riebokšliais ir puikiausiai važinėja jau 9 mėnesius, ir kuriasi, ir traukia gerai, ir dirba gražiai. Nei vienas Renault variklius taisęs meistras nedavė jokių šansų, kad tas variklis dirbs neremontuotas, bet priėmėm išvadą, kad škyvas buvo priveržtas pakankamai stipriai, kad nurovė tik šponkę ir pasisuko labai nedaug, todėl vožtuvų dar nepasiekė tiek, kad užlenktų.

Prie motoro paskutini sik buvo lista tik pagrindinis dirzas keistas su viskuom kas priklauso auto pas mane dar tik pusantru metu taigi nezinau kas buvo darita praito savininko
  • 0

#10 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 17:59

Servisai visada gieda apie variklio keitimą. Jau ne vienam pažįstamam žmogui po mano papasakojimo tie patys variklių keitimais grasinantys servisai keitė tik karomyslus, ir varikliai toliau sau ramiai važiavo.

Kas paskutinis lindo prie motoro? Gal buvo velenėlio salnykas keistas?

 

Beje, būna dar ne tokių stebuklų. Renault 1,9dTi varikliui lekia velenėlio skriemulio šponkė (degtuko storio, dėl to ir lūžta) ir 99proc lanksto vožtuvus ir pan. Bet vienas žmogelis atitempė man žiemą mašiną iš Vilniaus, nuėmęs dangtelį aišku radau jam šitą bėdą. Paklausiau, ar po užgesim,o bandė dar kurti mašiną. Tai ir starteriu suko, ir šniūru tampė. Praktiškai laidojau variklį arba galvą ir jau norėjau iš kiemo varyt žmogelį, bet anas pats ėmė ir nupirkęs atvežė man visiškai naują skriemulį ir paprašė pabandyt uždėt. Uždėjau ir su senais diržais ir guoliais užsivedė, prasidirbo prasidūmino kokias 10minučių, ir dirba sau gražiai. Tai pakeitėm diržo komplektą su riebokšliais ir puikiausiai važinėja jau 9 mėnesius, ir kuriasi, ir traukia gerai, ir dirba gražiai. Nei vienas Renault variklius taisęs meistras nedavė jokių šansų, kad tas variklis dirbs neremontuotas, bet priėmėm išvadą, kad škyvas buvo priveržtas pakankamai stipriai, kad nurovė tik šponkę ir pasisuko labai nedaug, todėl vožtuvų dar nepasiekė tiek, kad užlenktų.

cia pilnai pritariu,karomyslai nauji po ~10 eur eina,ar apsimoka atsiprasant p**..is ir lauk lupti kita varikli,kur per diena max "su perekurais"pakeisi karomyslus


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#11 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 20:29

cia pilnai pritariu,karomyslai nauji po ~10 eur eina,ar apsimoka atsiprasant p**..is ir lauk lupti kita varikli,kur per diena max "su perekurais"pakeisi karomyslus

nevien keromikslus reiktu keis bet ir veleneli speju 


  • 0

#12 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 21:26

nevien keromikslus reiktu keis bet ir veleneli speju 

tai ka ten velenelio sponkes lizdas irgi ismaltas?Vln,turiu veleneli ir zvaigzdute nuo 2.0 hdi ,o siaip kad ir ismalta,ten atstatyti galima su svarke ir freza,o luzusi varzta issukti su atvirkstiniu sriegiu.As taip itariu pas tave atsitiko todel kad perverzta buvo galvos 2 dalis tam skirtu momentu arba neuzversta pakankamai zvaidzde


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 rugpjūčio 27 - 21:28

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#13 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 21:36

tai ka ten velenelio sponkes lizdas irgi ismaltas?Vln,turiu veleneli ir zvaigzdute nuo 2.0 hdi ,o siaip kad ir ismalta,ten atstatyti galima su svarke ir freza,o luzusi varzta issukti su atvirkstiniu sriegiu.As taip itariu pas tave atsitiko todel kad perverzta buvo galvos 2 dalis tam skirtu momentu arba neuzversta pakankamai zvaidzde

Va kad nezinau kas ten ka krapste bet niekas prie variklio nelindo tik kai dirza keite pagrindini ir kaip man sake sendien vienas forumietis kad jie tiesiog perdaug itempe ta dirza kad jau taip atsitiko nes servize nuvariau aiskintis tai jie pareiske kad nieko jie ten nedare tipo siu varikliu liga luztantis tas varstelis nes tipo kazkokio splintelio cia nera pas mane kad tas varstas atsisuktu na zodziu nebenoriu ju akise matit
  • 0

#14 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 21:48

Va kad nezinau kas ten ka krapste bet niekas prie variklio nelindo tik kai dirza keite pagrindini ir kaip man sake sendien vienas forumietis kad jie tiesiog perdaug itempe ta dirza kad jau taip atsitiko nes servize nuvariau aiskintis tai jie pareiske kad nieko jie ten nedare tipo siu varikliu liga luztantis tas varstelis nes tipo kazkokio splintelio cia nera pas mane kad tas varstas atsisuktu na zodziu nebenoriu ju akise matit

na pertemti pilnai realu,ir ka as pastebejau pas siuos motorus su rankiniu itempimo guoliu,kai ikaista motoras dirzas tampa dar daugiau itemtas,ko nera naujuose motoruose kur itempejas automatinis,na ir tuos sugeba pastatyti neteisingai.


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#15 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 27 - 22:13

Na reikia tik susrast kas galetu padet apsiimt seis darbais remontos nes pats kai nenusmanau nieko ten neprikursiu su purkstuku lupimais ir pnsei gal kas zinot geresniu meistriuku utenoi.vilniui.panevezy na iki palangos jau gal nelabai iseitu nutempt man ja 😅
  • 0

#16 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 29 - 22:26

ka praziopsojau tai kad 2.2hdi,na taip,teks papluseti su juo...o gal grandine uzklynijo ar nutruko del to ir isrove varzta,tai teks grandine keisti tuo paciu i nauja,o ka tu sena lavonini varikli ikisi,ne iseitis,variklis jei ilgai stovejes rudyja gilzes,neveltui patariakarta i metus,o geriau karta i menesi uzvesti bent 5min...ne vien del variklio bet ir kitu agregatu,ypac kuro sistemos...

Siaip kas dirzus keite,turejo apie tai pagalvoti,grandine ir gi turi savo resursa bent kas 200 000 tikrai reikia keisti ir ja


Šį pranešimą redagavo Ramus: 2015 rugpjūčio 29 - 22:28

  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#17 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugpjūčio 30 - 09:54

ka praziopsojau tai kad 2.2hdi,na taip,teks papluseti su juo...o gal grandine uzklynijo ar nutruko del to ir isrove varzta,tai teks grandine keisti tuo paciu i nauja,o ka tu sena lavonini varikli ikisi,ne iseitis,variklis jei ilgai stovejes rudyja gilzes,neveltui patariakarta i metus,o geriau karta i menesi uzvesti bent 5min...ne vien del variklio bet ir kitu agregatu,ypac kuro sistemos...
Siaip kas dirzus keite,turejo apie tai pagalvoti,grandine ir gi turi savo resursa bent kas 200 000 tikrai reikia keisti ir ja

grandine n netrukus ji matos pro profke tepalo jei neklistu
  • 0

#18 Ramus

Ramus
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.577
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot

Parašyta 2015 rugpjūčio 30 - 17:32

vis vien ja keisti reikia,ji ne amzina


  • 0

Klaidu nuskaitymas ne diagnostika,klaidu trynimas  ne remontas


#19 tamoshius

tamoshius
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 13
  • Automobilis:peugeot 206

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 11:04

Kainuotu 250_300 pinigu keiciant naujomis detalemis
  • 0

#20 zydrunas10

zydrunas10
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 65
  • Vieta:Utena
  • Automobilis:406 cupe 2.2 hdi 2001m

Parašyta 2015 rugsėjo 01 - 15:42

Kainuotu 250_300 pinigu keiciant naujomis detalemis

Dar sakiciau ikandama man butu tokios remonto kaina bet va kiek klausiau niekas nepasake kas apsimtu tai padarit ar bent jau duotu kontaktus kur galeciau bandit kreiptis 😊
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0