Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Eddy_P_206-406-607_2001m_1.4i_2.0HDI_2.9i..


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 603

#401 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2017 balandžio 14 - 15:29

Auto tikrai isskirtine del ratu dydzio, Silaleje jau is toli matosi kieno liutas rieda gatveje :D

Daznai tenka matyti ? kazkaip reiks i tave demesi atkreipt ;)

 

siandien pakeisti posukiai sparnuose, sudeti nuo c5 .. kadangi senuju stikliukai nukraiciojo :doh:  tuo paciu padarytos, normalesnes nuotraukos.

IMG_7535.jpg

IMG_7536.jpg

IMG_7537.jpg

IMG_7538.jpg

IMG_7540.jpg

IMG_7541.jpg


  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#402 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.075
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2017 balandžio 14 - 15:55

Nu kad jau Eddy zaist pradejai, tai reiktu priekines lempas nupoliruot ir reflektorius juodai nudazyt, tada dar vaizdo pridetu💪
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#403 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2017 balandžio 14 - 16:32

Nu kad jau Eddy zaist pradejai, tai reiktu priekines lempas nupoliruot ir reflektorius juodai nudazyt, tada dar vaizdo pridetu


Skaitai mano mintis :)
Uzsakytas kapoto defletorius, po svenciu turi ateiti. Po sito jau ir lempu reflektorius tamsinsiu...
Nezinau, sy sezona sakau kazka.reikia jau daryt, bet kai pradejau stopo nera.. dar noreciau priesrukines patamsint plevele.., suportus padazyt kebulo spalva... turetu but viskas.. daugiau nebesoksiu auksciau bambos...
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#404 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2017 balandžio 16 - 03:09

Nu tu q$&va kad gerai stovi
  • 0

#405 zhy

zhy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 168
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:106 kibir vibir GTI

Parašyta 2017 balandžio 17 - 20:06

grįžtant į temą apie amortikus - rekomendacijų neturiu, tačiau tau reikia ne originalių, o kokių geresnių, kurie draugauja su pakaba žemesne daugiau nei 40mm nei standartinė.
Tik nesu tikras ar tokiam modeliui jų būna. 
Arba dar viena išeitis - bomžcoil'ai. Galėtum dar labiau suleist. :)
 


  • 0
NT pardavimai Kaune. Profesionaliai, draugiškai, sąžiningai.
+370 605 66239

#406 remixas27

remixas27
  • Nuolatiniai dalyviai
  • Pranešimai: 37
  • Vieta:Tauragės r.
  • Automobilis:Peugeot 406 2004 2.0 HDi 80Kw+ Chip

Parašyta 2017 balandžio 17 - 20:32

Daznai tenka matyti ? kazkaip reiks i tave demesi atkreipt ;)

 

siandien pakeisti posukiai sparnuose, sudeti nuo c5 .. kadangi senuju stikliukai nukraiciojo :doh:  tuo paciu padarytos, normalesnes nuotraukos.

IMG_7535.jpg

IMG_7536.jpg

IMG_7537.jpg

IMG_7538.jpg

IMG_7540.jpg

IMG_7541.jpg

Ne daznai bet teko prasilenkti, ir is toli matyti kaip nuriedi. :)


  • 0

#407 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2017 balandžio 17 - 20:58

manau uztektu ir org amortikus nuvezt, kad stoka patrumpintu ir laikys su zemintom spiruoklem.
  • 0

#408 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2017 balandžio 18 - 19:35

zmona bande iveikti maximos bordiura. 0-1 bordiuro naudai, bamperis apibrozdintas. ciut spejau pasakyt, nevaziuot arti, ir spejo uzlipt, negaliu pykt, dziaugiuos kad tik veza , reikejo jau vistiek dazyt :lyzht:

 

DSCF7690.jpg

DSCF7685.jpg


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2017 balandžio 18 - 19:41

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#409 Tadunce

Tadunce
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 537
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:P 407 HDi

Parašyta 2017 balandžio 18 - 20:23

Tik dabar pamačiau, Eddy, FTW ! 

Smagu, atsiranda entuziastų, kurie galės ir patys paneigti pasakas apie darbą greideriais žiemą, mistiškai byrančias važiuokles, dantų protezavimus ir kitus žiauriai šmaikščius ir originalius  "bajerius"  :doh:  :good: 

Aš maniau, kad 406 su dropu ir r17 yra jau toks so so, bet čia 19...  :hmm: 

Gal tie r17, kur buvo, et labai mažas, palyginti su šiais? 


  • 0

[Ex] P 406 2.1 Td
[Ex] P 406 2.0 Hdi

[Now] P407 2.0 Hdi


#410 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2017 balandžio 18 - 20:59

zmona bande iveikti maximos bordiura. 0-1 bordiuro naudai, bamperis apibrozdintas. ciut spejau pasakyt, nevaziuot arti, ir spejo uzlipt, negaliu pykt, dziaugiuos kad tik veza , reikejo jau vistiek dazyt :lyzht:
 
DSCF7690.jpg
DSCF7685.jpg


jei dar lip'a nuo sesinolseptinto uzmestum tai isvis ;)


  • 0

#411 pehzas

pehzas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 541
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 407 2.2 benzo

Parašyta 2017 balandžio 18 - 21:28

Nu ple tas plasmasgalys ant kapoto tai nepyk bet tragedija, kaip pamaciau prisiminiau kad baltarusiai toky tiuninga megsta, kaip buvau pries tris metus pas batka pilna ten auto su siuo s..., cia tipo apsauga kad akmenukai neapdauzytu kapoto ...
  • 0

#412 Samtron

Samtron
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 674
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 508 HDi

Parašyta 2017 balandžio 19 - 07:23

Iš to rašto pradedi išeiti iš krašto. Eddy, viskas buvo gerai iki to kolchozno plasmasgalio ant kapoto. Mesk jį lauk, tikrai nereikalingas ir gadina vaizdą.


  • 0

I <3 HATERS


#413 digidata

digidata
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 33
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Peugeot 407

Parašyta 2017 balandžio 19 - 07:53

Pas mus irgi mada ateina naudot tuos plastmasgalius ant kapoto, vis daugėja :D


  • 0

#414 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 balandžio 19 - 09:56

Pritarti dėl plastmasgalio  :good: Po tokių modų žiūrėk ir ant ventylių "neonkės" atsiras, o ant kupros suoliukas  :unsure:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#415 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 balandžio 19 - 11:10

As ziurejau video pilna, kaio del zvyro, trinties ir pan paskui prapuva kapotai, o vadinamos jos muxaboikomis. Ta prasme cia labiau del to, kad musu ant lango maziau butu. Nors man asmeniskai irgi kolkchozas, bet kiekvienas savaip is proto eina :) kitam beprotis as kam kas menesi vaskuoju, dar kitam, kad plaunu ant kiemo masina...
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#416 EvX

EvX

    baracuda V6

  • Moderatoriai
  • Pranešimai: 2.250
  • Vieta:Kažkur...
  • Automobilis:P406 3.0 V6 P308 2015 1.6hdi 88kw P208 1.6hdi 84kw

Parašyta 2017 balandžio 19 - 11:16

As ziurejau video pilna, kaio del zvyro, trinties ir pan paskui prapuva kapotai, o vadinamos jos muxaboikomis. Ta prasme cia labiau del to, kad musu ant lango maziau butu...

Prapūna ar braižosi kai "papinykus" (bra) deda/mauna ant pačio kapoto priekio. Tada ir šiukšlės, ir drėgmė kaupiasi. Šitas deflektorius su kapotu beveik nesiliečia. Brolio juodai Audei jis super tinka. Čia ir man nesižiūri...
  • 0

Peugeot 406 3.0 V6 baracuda


#417 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 balandžio 19 - 11:17

Važinėju pakankamai daug trasoj - greitkeliais ir panašiai. Musės ir kiti kakai puikiai nusivalo nuo stiklo, kad ir su lango gramdykle. Myzeris čia. Va musės ant bamberio, grotelėse ir pnš. - va čia problema nuvalyt.

Dėl žvyro, tai gal. Bet koks tolkas saugot kapotą - kai piekinis stiklas suvarytas visas bus ir bamperiai. O kapotai jau retai pas ką geležiniai - pūvantys :)


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#418 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2017 balandžio 19 - 14:59

Nu ple tas plasmasgalys ant kapoto tai nepyk bet tragedija, kaip pamaciau prisiminiau kad baltarusiai toky tiuninga megsta, kaip buvau pries tris metus pas batka pilna ten auto su siuo s..., cia tipo apsauga kad akmenukai neapdauzytu kapoto ...

kazkada anksciau ir as pries juos pries buvau, cia forume isreiskiau savo nuomone - svogeriuko sumanimu isbandziau dabar. surizikavau. foto taip neatrodo, vaizdo neperteikia, realybeje vaizdas geresnis as manau.. na siuo metu - kontrastas man., naudos kiek , nezinau, gal bus. vasara ivertinsiu

 

Iš to rašto pradedi išeiti iš krašto. Eddy, viskas buvo gerai iki to kolchozno plasmasgalio ant kapoto. Mesk jį lauk, tikrai nereikalingas ir gadina vaizdą.

nepasakyciau kad kolchozas ., mes juk patys is to kolchozo esam, ar ne taip ? dar palauk, greit vel grysim visi i kolukius. tevai, uosviai vel dziaugsis ukisku gyvenimu, nes dabar - ukininkaut neimanoma, visa tik lt ateme. cia kaip akibrokstas gal reikstu.

cia ru stilius - bet gal visai nieko sakyciau. o siaip siemet sakiau pasistengsiu max isspaust siais metais is tos masinos. tik nezinau su galingumo didinimu, purkstukus reikes pakeist, reguliatoriu dar tuo metu.

 

Pas mus irgi mada ateina naudot tuos plastmasgalius ant kapoto, vis daugėja :D

tikrai taip.. po biski ateina.. pas save kolkas vienintelis esu, kituose miestuose jau irgi uztinku.. reikia neatsilikt ;)

 

As ziurejau video pilna, kaio del zvyro, trinties ir pan paskui prapuva kapotai, o vadinamos jos muxaboikomis. Ta prasme cia labiau del to, kad musu ant lango maziau butu. Nors man asmeniskai irgi kolkchozas, bet kiekvienas savaip is proto eina :) kitam beprotis as kam kas menesi vaskuoju, dar kitam, kad plaunu ant kiemo masina...

is to paties kolchozo kile.. shh esam mes lt... nepriimkim asmeniskai ;)... bet kas mes cia tokie lietuveliai esam, laisve iskovoje ir nieko is to gero.., gal dar net vel grysim i kolkchozus :D galesiu RU kalbos mokintis, kurios ne zodzio beveik nemoku.

 

Prapūna ar braižosi kai "papinykus" (bra) deda/mauna ant pačio kapoto priekio. Tada ir šiukšlės, ir drėgmė kaupiasi. Šitas deflektorius su kapotu beveik nesiliečia. Brolio juodai Audei jis super tinka. Čia ir man nesižiūri...

realybiai geriau kontrastas persiteikia, reiktu gyvai pamatyt - audes kaip tik neisivaizudoju

 

Važinėju pakankamai daug trasoj - greitkeliais ir panašiai. Musės ir kiti kakai puikiai nusivalo nuo stiklo, kad ir su lango gramdykle. Myzeris čia. Va musės ant bamberio, grotelėse ir pnš. - va čia problema nuvalyt.

Dėl žvyro, tai gal. Bet koks tolkas saugot kapotą - kai piekinis stiklas suvarytas visas bus ir bamperiai. O kapotai jau retai pas ką geležiniai - pūvantys :)

vasara ivertinsiu.. museles ir vabalai jau uzp buvo.. duok die naudos bus.. tai Ru ismislams rankom plosiu.

 

nepropoguoju ir nesakau- kad visi dedam dabar tas plastmases.. bet as uzsidejau, kontrastas yra, tampu labiau pastebimas :D o naudos bus, nebus matysim :D


Tik dabar pamačiau, Eddy, FTW ! 

Smagu, atsiranda entuziastų, kurie galės ir patys paneigti pasakas apie darbą greideriais žiemą, mistiškai byrančias važiuokles, dantų protezavimus ir kitus žiauriai šmaikščius ir originalius  "bajerius"   

Aš maniau, kad 406 su dropu ir r17 yra jau toks so so, bet čia 19...   

Gal tie r17, kur buvo, et labai mažas, palyginti su šiais? 

 

niekada nebuvau nusiteikes pries zemintas masinas ir ne neturejau nusiteikimo jog ims vaziuokle jau gest. pries pezus esu vazinejes su kitom masinom ir jas esu zemines. turejau Omega b v6 , zeminau dziaugiaus , buvo ji man laineris net   visada zadejau zemint.. bet 605 daugiausia turejau, paskui 607 apie jas nepagalvodavau, nors gal visai nieko butu buve :hmm:

 

su 19 labiau dziaugiuos, dabar efektu labiau patenkintas visapusiskai. 17 ratai buvo ir et mazas 15 tik ir padangos aukstos...

dabar 19 su rastafem jei neklystu et tik 20-25 teiseina

 

bet del vaziavimo - super patenkintas, zvirkeliu neragavau - bet uzmiesciais 130 dar spakainiai leidziu


Šį pranešimą redagavo Eddy: 2017 balandžio 19 - 15:01

  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 


#419 Tadunce

Tadunce
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 537
  • Vieta:Ukmerge
  • Automobilis:P 407 HDi

Parašyta 2017 balandžio 19 - 17:52

Kaip visada aš prieš srovę paeisiu :D 

Aš nesu didelis fanas šitų apsaugų kapotui, bet šitam liūtui, tai man labai gerai atrodo


  • 0

[Ex] P 406 2.1 Td
[Ex] P 406 2.0 Hdi

[Now] P407 2.0 Hdi


#420 Eddy

Eddy
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 4.754
  • Vieta:Silale
  • Automobilis:Volvo Xc70 2005 D4

Parašyta 2017 balandžio 19 - 18:23

Kaip visada aš prieš srovę paeisiu :D 
Aš nesu didelis fanas šitų apsaugų kapotui, bet šitam liūtui, tai man labai gerai atrodo


Aciu ;) realiai vaizdas net geresnis. Man irgi ziurisi. Kitom masinom nelabai eina isivaizduot, kurios eina kampuotom linijom..

grįžtant į temą apie amortikus - rekomendacijų neturiu, tačiau tau reikia ne originalių, o kokių geresnių, kurie draugauja su pakaba žemesne daugiau nei 40mm nei standartinė.
Tik nesu tikras ar tokiam modeliui jų būna. 
Arba dar viena išeitis - bomžcoil'ai. Galėtum dar labiau suleist. :)


Labiau zemint tikrai neapsimoka... neisivaizduoju kaip tada reiktu vaziuot :D dabar dar uztenka 1cm - 1,5 cm amortizavimo.. jei to nebeliktu, kas tada :D
  • 0

Zmona laksto - Peugeot 206, 02m 1,4i 55kw..

 





Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0