Peršokti prie turinio


Nuotrauka

sunkiai kuresi ryte :(

307 2 hdi

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 148

#121 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 24 - 08:20

Per dantį nebus ne vietoj. Keičiau pats turbūt prieš du metus, buvo tvarkingai su škyvo varžteliais irgi sužaista. Tik va kad kiek pamenu buvau truputį tempimo padauginęs pradžioj, kad su labai verkiančiu kitądien grįžo Phantom, kad truputį pralaisvint. Tai va to momento atleidimo nelabai atsimenu, ar buvo su tais pačiais varžteliais iki galo žaista. Kaiščius tai tikrai susikišęs buvau, bet to momento, kaip jie lindo, nebeatsimenu nors tu ką. Jei taip prieš diržo keitimą pas mane nebūdavo, tai prisiimčiau sužiūrėt kaiščiavimą, ir jei reikia - perdėt iš naujo, jei dar naujam laikas neatėjęs.

Išsitampęs irgi nebus, nes paskui jau gan laisvą palikom, nes tas diržas kažkodėl įdomus buvo ir labai verkt norėjo, o su verkiančiu labai nesmagu važinėt. Aišku, ne tiek laisvą, kad peršoktų, bet visko gali būt. Aš tik įtariu, kad jei per dantį peršoktų, tai važiuot važiuotų, bet tas važiavimas būtų ne ką geresnis, negu su RHY 66kw motoriuku, kuris C5 vos patempia.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#122 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2016 sausio 24 - 10:17

su tais persokimais visokiu variantu buna.:) na bet jei su dirzu viskas ok, principe lieka tik purkstukai..


  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#123 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2016 sausio 25 - 21:20

Susimontavau į savo citramoną Webasto, visos problemos dėl kūrimosi dingo, kuriasi iš pusės apsisukimo :D o čia aiškina purkštukai visokie ir t.t.  :doh: 

O jei rimtai, Pauliau, jei atsiras tvarkingų purkštukų komplektas, priglusčiau ;]

P.S. Webasto - GĖRIS, gaila, kad orai pradėjo šilti :ph34r: , būtų įdomu pabandyt prie kokių -20 ir daugiau, prie -12 bandžiau, tai 20 min ir variklis darbinės temperatūros :lyzht:


  • 0
Nuotrauka

#124 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 sausio 25 - 23:10

Susimontavau į savo citramoną Webasto, visos problemos dėl kūrimosi dingo, kuriasi iš pusės apsisukimo :D o čia aiškina purkštukai visokie ir t.t.  :doh:

O jei rimtai, Pauliau, jei atsiras tvarkingų purkštukų komplektas, priglusčiau ;]

P.S. Webasto - GĖRIS, gaila, kad orai pradėjo šilti :ph34r: , būtų įdomu pabandyt prie kokių -20 ir daugiau, prie -12 bandžiau, tai 20 min ir variklis darbinės temperatūros :lyzht:

pats susimontavai? naudotą? niiiice!


  • 0

#125 HeLLmiX

HeLLmiX
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 205
  • Vieta:Klaipėda-Mažeikiai
  • Automobilis:Peugeot 407SW 2009 1.6 hdi 80 kW / Citroen C5 2008 2.2 125 kW HDI

Parašyta 2016 sausio 25 - 23:30

Susimontavau į savo citramoną Webasto, visos problemos dėl kūrimosi dingo, kuriasi iš pusės apsisukimo :D o čia aiškina purkštukai visokie ir t.t.  :doh: 
O jei rimtai, Pauliau, jei atsiras tvarkingų purkštukų komplektas, priglusčiau ;]
P.S. Webasto - GĖRIS, gaila, kad orai pradėjo šilti :ph34r: , būtų įdomu pabandyt prie kokių -20 ir daugiau, prie -12 bandžiau, tai 20 min ir variklis darbinės temperatūros :lyzht:

Papasakok placiau, orginalu montavai, aftermarket? Iskur? Uz kiek? :)
  • 0

#126 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2016 sausio 26 - 03:23

Susimontavau į savo citramoną Webasto, visos problemos dėl kūrimosi dingo, kuriasi iš pusės apsisukimo :D o čia aiškina purkštukai visokie ir t.t.  :doh:

O jei rimtai, Pauliau, jei atsiras tvarkingų purkštukų komplektas, priglusčiau ;]

P.S. Webasto - GĖRIS, gaila, kad orai pradėjo šilti :ph34r: , būtų įdomu pabandyt prie kokių -20 ir daugiau, prie -12 bandžiau, tai 20 min ir variklis darbinės temperatūros :lyzht:

Tai pas mane kazkaip ir prie -20 uz 20min iki 90 pasyla. Tik reikalas tas, kad kai uzvedi visa ta temp. ausinimo skyscio issigaruoja nuo peciaus ir salto tepalo. Tai uzvedus 90 o po dvieju min jau 60 :D O siaip jo, cool devaisas :) Na ir reik suprast, kad ne oru varomas, rimtai naudojant salta menesi + 2-3L, jei kartkarciais ijungiant +1L.


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#127 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 26 - 06:24

Gal turit kas pasistatę elektrinį antifryzo šildytoją? Kur žvakės sukasi pakaitinimo ar panašiai? Na kur šildo antifryzą papildomai užsikurus nuo "mašinos elektros". Nes man irgi džiaugsmo nėra, kai mašina žiemą užšyla tik atvažiavus į vietą ir baigiant parkuotis (10 km)  :doh:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#128 zaliuks

zaliuks
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 476
  • Vieta:Panevezys
  • Automobilis:Peugeot 406 2.0HDI 80KW+Chip

Parašyta 2016 sausio 26 - 09:55

Gal turit kas pasistatę elektrinį antifryzo šildytoją? Kur žvakės sukasi pakaitinimo ar panašiai? Na kur šildo antifryzą papildomai užsikurus nuo "mašinos elektros". Nes man irgi džiaugsmo nėra, kai mašina žiemą užšyla tik atvažiavus į vietą ir baigiant parkuotis (10 km)  :doh:

yra imontuotas i fokusa , tai jei tvarkingai kompas valdytu tai , dar dar , bet kaip per reles ir jungtukus, tai vietoj laisvais sukiais jei visas 3 sujungi, tai krovimas krenta ~iki12v, vaziuojant apsukos ant 2000rmp , krovimas akumo 13.8


  • 0

#129 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2016 sausio 26 - 10:24

Pirkau naudotą visą komplektą (Webasta su pajungimo laidais ir taimeriu), modelis DW50 (su kuro pompa, cirkuliaciniu siurbliu viename korpuse) mokėjau 70e. Nebuvo tik oro paėmimo žarnos ir išmetimo vamzdžio , už  juos webasto atstovybėje sumokėjau dar 15e (butų kainavę mažiau, bet ėmiau su gera atsarga, sunaudojau viską, taupant, užtektų trečdalio tų vamzdžių) + visos aušinimo ir kuro žarnos, chamutai ir t.t.  dar kokie 25e. Iki pilnos  laimės dar trūksta duslintuvo bakelio (tyliau dirbs) ir pasidaryti, kad įjungus webastą įsijungtu ir salono ventiliatorius. Montavausi pats, nieko sudėtingo, tik užtrukau, kol sugalvojau kaip tvirtinti patį įrenginį ir kur prasivesti visas šlangas bei laidus. Skubant gal ir pusdienio užtektų, bet aš nemėgstu skubėti, tad užtrukau pusantros dienos :) . Dėl sąnaudų tai pofig, reikia suprasti, kad šiluma iš niekur neatsiranda, o važiuot šaltoj mašinoj išlipus iš šiltos lovos nekažka :wh:.  Per šalčius (-15 ir daugiau) man variklis darbinę temperatūra pasiekia tik nuvažiavus iki miesto (kažkur apie 15km), mašinoj pasidaro šilta tik kai jau reikia lipti iš jos (sumoj apie 25 km) :doh:, termostatas tvarkingas. Tai tie papildomi keli litrai dyzelio atsipirks komfortu, na ir varikliui bei starteriui bus lengviau  ^_^

Buvau susimontavęs ir tas pakaitinimo žvakes, 4 dyzelinės žvakės, toks daikčiukas:

$_1.JPG

Valdymą pasidariau nuo jungiklio salone per reles, efektas juntamas, bet ir elektros srebia kaip reikiant. Įjungus net variklio apsukos pakrenta :) Dedant Webastą visą šitą išmontavau, nors ir šiaip paskutines dvi žiemas nenaudojau aš jų, gaila generatoriaus buvo, nes kol dar kaitinamos variklio žvakės, įsjungia 1kw elektrinis salono pašildytuvas, akuma kraut reikia, vargšelis iš paskutiniųjų stena :).


Šį pranešimą redagavo Phantom-: 2016 sausio 26 - 10:24

  • 0
Nuotrauka

#130 S.Vilius

S.Vilius
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.044
  • Vieta:Lietuva
  • Automobilis:EX P407sw

Parašyta 2016 sausio 26 - 13:28

blecha mano pižo, žiurėjau per kiek laiko pradeda pūsti šiltą orą (keista tik tas kad kai buvo didesnis minusas greičiau prišildavo), realiai stovint vietoje po 5min drumzlina šiluma, dar 5min pavažiavus - jau smagu sedėt in auto :) draugo xantia išvis kosmosas, dar greičiau ir daug šiltesnį pučią :)

 

p.s. diawollo - eik šikt :D (žinau kad rašysi jau koks mano pežas stebuklingas)


  • 0

#131 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 26 - 13:34

blecha mano pižo, žiurėjau per kiek laiko pradeda pūsti šiltą orą (keista tik tas kad kai buvo didesnis minusas greičiau prišildavo), realiai stovint vietoje po 5min drumzlina šiluma, dar 5min pavažiavus - jau smagu sedėt in auto :) draugo xantia išvis kosmosas, dar greičiau ir daug šiltesnį pučią :)

 

p.s. diawollo - eik šikt :D (žinau kad rašysi jau koks mano pežas stebuklingas)

Tai visi  :pug: stebūklingi :D pas mane p406, tai irgi žiauriai greit užšyla. Skaityk iš garažo išvažiavus, dar pabirbinus porą minučių jau ir šiltą vėjelį pučia..Ir nesuprantu kaip čia taip. Ar antifryzo tūris mažas ar čia EGR'as padeda.. :hmm:


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#132 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2016 sausio 26 - 14:01

drungną orą ir pas mane gana greitai pradeda pūsti, bet kas iš to, kai tokią daržinę reikia prišildyti :), gana šiltą pradeda pūsti jau po  kokių 5km kruizinio važiavimo, bet mašinoj vistiek šalta. Kažkada teko važiuoti prie -23 autostrada, tai variklis net iki darbinės nesugebėjo užšilti nuo Panevėžio iki Vilniaus nuvažiavus :)

xantiose su hdi varikliais būna montuojamos arba tokios žvakės kur nuotrauką įmetęs buvau arba ebrshpacher dyzeliniai pašildytuvai, bet jie dirba tik užvedus variklį. Į C5 montuojami arba dyzeliniai pašildytuvai, labai retas variatas (realiai dar neteko tokio matyti) arba kaip pas mane elektrinis šildytuvas į pečiuką 1kW. Jo efektą jaučiu tik kai lauke labai lengvas minusas, arba jis pas mane neįsijungia pilnu galingumu.


  • 0
Nuotrauka

#133 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 28 - 02:35

drungną orą ir pas mane gana greitai pradeda pūsti, bet kas iš to, kai tokią daržinę reikia prišildyti :), gana šiltą pradeda pūsti jau po  kokių 5km kruizinio važiavimo, bet mašinoj vistiek šalta. Kažkada teko važiuoti prie -23 autostrada, tai variklis net iki darbinės nesugebėjo užšilti nuo Panevėžio iki Vilniaus nuvažiavus :)

xantiose su hdi varikliais būna montuojamos arba tokios žvakės kur nuotrauką įmetęs buvau arba ebrshpacher dyzeliniai pašildytuvai, bet jie dirba tik užvedus variklį. Į C5 montuojami arba dyzeliniai pašildytuvai, labai retas variatas (realiai dar neteko tokio matyti) arba kaip pas mane elektrinis šildytuvas į pečiuką 1kW. Jo efektą jaučiu tik kai lauke labai lengvas minusas, arba jis pas mane neįsijungia pilnu galingumu.

Kaip tik dėl to elektrinio norėjau klausti, ar kažką veikia, kadangi pačiam įdomu bus jį įsijungti ir išbandyti.

Darbinė kaip darbinė, prie tokių minusų mažesnę temperatūrą rodo ir seni dyzeliai (šiaurėj prie gerų minusų ir uraganinio vėjo buvo, kad stovint mašinai temperatūra nekilo daugiau 40C, tai salone jau nebuvo itin šilta, bet dar nieko), ir netgi seni benzinai, kurie ten iš viso karščio dievai, bet jei jau prie tokios temperatūros važiuojant šilto oro nepūst pradėtų visai, tai gal termostatą žvilgtelt reiktų. Mano 2.2 prie -16-18C kolkas mano rankose šalčiausiai važiavo, tai tikrai viduje nebuvo šalta ir pūtė šiltutėlį orą. O stovinčiai mašinai prie -16C buvome netgi Taškentą viduje pasidarę, ir be striukių lengvais rūbais, tai net reikėjo mažintis.

 

Tarp kitko, pas ką tos žvakės antifryzo šildymo yra, tai nepatingėkit panarpliot po BSI ir variklio kompus. Kažkur ten yra nustatymuose ir joms varnelę uždėt. Jau sutikau vieną Xsarą, kur žmogus tas žvakes norėjo keistis, bet tokių niekas negamina ir neparduoda, o kodas nieko nereiškia. Tai kažko ieškojau pagal matmenis, norėjo jau net ir visą bloką su jomis originalų pirkti, bet... Aš jas ištraukiau ir patikrinau - ogi visos keturios kaista. Pakaitinus tiesiai nuo akumo, netgi kalkės nuo elementų nubyrėjo - vadinasi buvo ilgai nedirbusios. Kadangi savininkas rimtas elektrikas (ukw), tai iškart įlindo sužiūrėt, kodėl jos nemaitinamos. Su laidais buvo viskas tvarkoj, tai teko pasijungti Lexia. Ir, aišku, rasta, kad funkcija ten net neįjungta. Tai iš gamyklos prieš kažkiek daug metų išvažiavus mašina ir žvakės neikart nebuvo dirbusios, praktiškai naujos. Po įjungimo, pradėjo šilti ledovai, kiek sakė :)


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#134 Phantom-

Phantom-
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 103
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2007 2.2hdi daržinė

Parašyta 2016 sausio 28 - 09:28

Termostatą pasikeičiau rudeni, nes originaliam (dar gamyklinis buvo) nusimovė guminė tarpinė ir ją sužnybo termostatas, dėl ko jis pilnai neužsidarydavo, tai tada prie 0, temperatūros rodyklė pakildavo tik vos vos. Elektrinis pečiukas, pas mane gamykliškai irgi buvo išjunktas, įjungiau su lexia. Kai lauke kokie +5, kai jis įsijungia, tai toks kvapas būna, biški kaip svylančių plaukų :). Čia rudeni, kai tik prasideda šalti orai, po to jis dingsta. Bet kad ten šilumos baisiai daug duotu tai nėra taip, tiesiog pučia drungna orą kai tik įsiungia. Teoriškai jis turėtų veikti iki kol variklis pasiekia darbinę temperatūrą. Man reikėtų pasitikrinti ar veikia visi trys lygiai, nes 1kW tai jau nemažai turėtų pašildyti, o aš to kažkaip nejaučiu :). Jei bent vienas lygis neveikia, šildytuvas išjungiamas visai. Bet tingisi dabar ardyti ten tas plastmases ir lysti prie to pečiuko, tuo labiau kad webasta jau turiu :shy:. Šiaip su lexia naršant po kompus, radau  du papildomo šildymo nustatymus, vienas elektriniam pečiukui, kitas gamykliniam dyzeliniam šildytuvui. Pažiūrėjau, kad laidai iki numatytos šildytuvo vietos atvesti, dabar pasidarė įdomu, ar galima kaip nors "sukergti" webasta su mašinos kompu, kad būtų galima vadyti ir su taimeriu ir mašinos kompas įsijungia webastą, kai nesugeba pasikelti aušalo temperatūros.  :hmm: 


  • 0
Nuotrauka

#135 pofke.kaunas

pofke.kaunas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.292
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:807

Parašyta 2016 sausio 28 - 09:35

Tai, kad fabrikinės webastos taip ir daro.

Užvedi variklį, užsiveda webasta, įkaitina iki kažkurios temperatūros, užgęsta. Jei variklis neįstengia palaikyt palaikyt darbinės temperatūros pvz mieste, webasta vėl prisijungia prie šildymo.


  • 0

#136 PhanT

PhanT

    .

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.736
  • Vieta:..
  • Automobilis:Peugeot 508GT //// Peugeot 406 2.2 98kW

Parašyta 2016 sausio 28 - 15:27

Tai visi  :pug: stebūklingi :D pas mane p406, tai irgi žiauriai greit užšyla. Skaityk iš garažo išvažiavus, dar pabirbinus porą minučių jau ir šiltą vėjelį pučia..Ir nesuprantu kaip čia taip. Ar antifryzo tūris mažas ar čia EGR'as padeda.. :hmm:

Atjungtas egr'as pas mane ir vistiek ta silta labai greit pradeda pusti. Tai speju kazkaip mazo ausinimo rato turis labai mazas, kitu ciudu cia neprigalvosi :)


  • 0
2.2HDi 136ag/317nm@ ~200ag/410nm

#137 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 28 - 18:22

Šiaip tai klausimas, ar pas tą 406 išvis yra EGR šilomokaitis? Nes į klausimą, ar jis padeda, galima atsakyti tik tada, kai atsakymas į praeitą teigiamas. Jei jo nėra, tai ten nieko ir neįtakoja jo atjungimas varikliui terminei būklei. Nu gal kažkiek pagal įsiurbiamo variklio oro šilumą, bet manau tokios įtakos mizeriškumą suptantate ir patys :)

Pas mano C5 2.2HDi 2003 šilumokaičio nėra, tai jaučiu pas 406 bus analogiška? Pas 406 su 2.0HDi tai tikrai nieko nėra - vožtuvas su žarnele, ir vamzdelis į įsiurbimą, manau ir pas 2.2 nebus taip pat. Čia naujesnės kartos motorų priboras pas PSA. BMW turėjo tą jau seniau, netgi turėjo termostatą EGRo šilumokaičio grandinėje.


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#138 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 sausio 28 - 18:54

Nu nesupratau  :unsure: Kaip gali pas EGR'ą šilumokaičio nebūt? Taigi variklis uždus jeigu jam į gerklę tiesiai iš išmetimo kolektoriaus karštas oras eis. Net nesu matęs EGR'o, kad nebūtų antifryzu aušinamas.. Pas 406 2.0Hdi 66KW, tai aušinamas EGR.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#139 pauliusj

pauliusj
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.751
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Lancia Lybra 2.4 JTD

Parašyta 2016 sausio 28 - 20:06

diawolo, egr sistemu be silumokaicio yra daugybe...argumentas apie karsta ora isvis ne i tema, nes dyzelis uzsidega butent nuo itin aukstos temperaturos atsiradusios stumokliui spaudziant ora cilindre..taigi karstis tik gerina degima, o egr ausintuvas yra butent tam kad ismetimas atsaltu ir atsaldytu degimo kamera, taip letindamas degima ir aisku deguonies sumazejimas letina degima, taip mazinamas NOx deginiu kiekis ismetime ir t.t. cia ilga teorija, kurios neverta cia pletoti..o tas silumokaitis ausinimo skyscio isilimui praktiskai neturi jokios itakos, cia jau praktiskai isbandyta..beje, tadai, pas bmw tas termostatas stovi butent tam, kad per silumokaiti eitu tik siltas ausinimo skystis, apie 75c temp., butent tam kad nebutu atiduodama siluma silumokaiciui kai reikia sildyt varikli, nes ismetimas neatiduoda tiek silumos, kad butu naudinga juo sildyt ausinimo skysti, o priesingai dar ir duoda silumos nuostolius esant saltam varikliui. :)beje pas dauguma auto egr leidziama veikti tik nuo +30 variklio temp.,taigi ausinimo skyscio sildymo ismetimu teorij,deje, neteisinga.:)


Šį pranešimą redagavo pauliusj: 2016 sausio 28 - 20:07

  • 0

Visos automobiliu remonto paslaugos. Diagnostika, prieziura ir remontas. 861396343 Kaunas


#140 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.927
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2016 sausio 28 - 20:08

Eisiu dar pažiūrėt iš naujo, gal pramazinau ir pas save, ir pas kitus. Pilnai gali taip būt, kai esi toks žioplas, kaip aš :)

 

O bet tačiau - pas senolius jo nebuvo tikrai, ir valgė tuos karštus dūmus, užtat ir kolektoriai nebūdavo prišikti, nes karštas dūmas karštas ir nueina, o kai jį atvėsimi - prasideda ten visokie kietųjų dalelių nusėdimai...


  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0