Peršokti prie turinio


Nuotrauka

desp'o 308 1.2 Puretech

308 2016 1.2 Puretech

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#81 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 balandžio 18 - 12:53

Esmė, kad nežinai kas per agregatas tas,kuris neužsikuria - prašo prikurt. Gal ten išvis neveikia generatoriaus reguliatorius - ir atgal gausi kokį 20V ir daugiau. Gali ir šiaip atsirast nemažas įtampos šuolis tam tikrom sąlygom pvz. tavo mašinos generatorius staigiai gauna didžiulę apkrovą, o poto staigiai ji dingsta - tuo metu gali atsirast įtampos šuolis ir iki 100V. Ir iš tavo mašinos kompo gali magiški dūmai pasirodyt :)

Aišku visa mašina elektronika projektuojama su šiokiom tokiom apsaugom nuo tokių dalykų, bet nematau prasmės jų bandyt :)


Šį pranešimą redagavo diawollo: 2017 balandžio 18 - 13:00

  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#82 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 balandžio 18 - 13:08

Nieko nenutiktu, jei karta "prikurkes" duotum :) O nuo neveikiancio prikurinet, tai toks sau uzsiemimas...Kame problema nuo veikiancio? Kad generatorius daugiau apkrovimo gauna, ir tiek?

Įtampos reguliatoriui duoda per galvą stiprokai. Ir šiaip, priklausomai nuo situacijos, gali susidaryt tokios sąlygos ir gautis kažkas panašaus, kaip bandant užvesti mašiną tuščiu akumu.

Stovi pas kolegas elektrikus Volvo jau gal tris mėnesius numestas į kampą. Vis prieina, kažką pakrapšto, pabando, nesigauna, laukia toliau, kol galbūt savininkas nepatingės ir suras arba donorinių kompų pirkimui arba bent pasiskolinimui, nuo ko Flashą būtų galima nusiskaityt. O pats savininkas nėra labai suinteresuotas, tai ir stovi. Kažkokia gana reta dėžės ir variklio versija, ir jau problemytė. O kas atsitiko, kad nesikuria? Išsivalė švariai visas variklio ECU :) Viso labo ant tuščio akumo (savininkas pamiršo, kad pusę metų stovėjo, kai bandė užvesti) sekundę raktelis palaikytas starterio padėty...


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 balandžio 18 - 13:10

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#83 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 balandžio 18 - 13:26

Prikurineti pas naujuosius auto TIK UZGESINTOM auto, ir dar geriau, palaukus, pakol suklakses rele ir bus atjungtas pagr maitinimas i bsm. T.y. apie 2-3 minutes. Kitaip gali buti, jog po uzkurimo laimingas zmogus nuvaziuos, o jusu masinai bus taip:

1. Uzges po pasitampymo ir nebeuzkursit, tiesiog "tereikes" visus kompus keist;
2. Pamatysit ka reiskia pabludes CAN duomenu tinklas, kai masina pradeda abs naudot vaziuojant ir nestabdant;
3. Dar visokiu stebuklu.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#84 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2017 balandžio 18 - 14:23

Dėkui už informaciją, kolektyvas. Supratau, kad geriau tiems nelaimėliams duoti stacionarų pakrovėją ir tegu kraunasi namuose :D Kas yra BSM?

 

Prikurineti pas naujuosius auto TIK UZGESINTOM auto, ir dar geriau, palaukus, pakol suklakses rele ir bus atjungtas pagr maitinimas i bsm. T.y. apie 2-3 minutes. Kitaip gali buti, jog po uzkurimo laimingas zmogus nuvaziuos, o jusu masinai bus taip:

1. Uzges po pasitampymo ir nebeuzkursit, tiesiog "tereikes" visus kompus keist;
2. Pamatysit ka reiskia pabludes CAN duomenu tinklas, kai masina pradeda abs naudot vaziuojant ir nestabdant;
3. Dar visokiu stebuklu.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#85 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 balandžio 18 - 15:06

BSM - variklio skyriuje esanti anklsciau vadinama "saugikline", dabar ten jau nebe tik saugikline, bet ir kompas.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#86 tadas1991

tadas1991

    Normaliai

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 5.925
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot: 406 Break 2,0HDi 80kw, 206sw 1,4i ; Citroen: BX,C15,ZX; ir dar antrs golfz

Parašyta 2017 balandžio 21 - 09:25

Įtampos reguliatoriui duoda per galvą stiprokai. Ir šiaip, priklausomai nuo situacijos, gali susidaryt tokios sąlygos ir gautis kažkas panašaus, kaip bandant užvesti mašiną tuščiu akumu.

Stovi pas kolegas elektrikus Volvo jau gal tris mėnesius numestas į kampą. Vis prieina, kažką pakrapšto, pabando, nesigauna, laukia toliau, kol galbūt savininkas nepatingės ir suras arba donorinių kompų pirkimui arba bent pasiskolinimui, nuo ko Flashą būtų galima nusiskaityt. O pats savininkas nėra labai suinteresuotas, tai ir stovi. Kažkokia gana reta dėžės ir variklio versija, ir jau problemytė. O kas atsitiko, kad nesikuria? Išsivalė švariai visas variklio ECU :) Viso labo ant tuščio akumo (savininkas pamiršo, kad pusę metų stovėjo, kai bandė užvesti) sekundę raktelis palaikytas starterio padėty...

Su Volvo - vakar važiuodamas pro šalį sustojau, žiūriu Volvo kieme nebėra. Sakau "negi jau užkūrėt?"

"Ne, Tadai, ant šlipso išsitempė, nes atsirado kažkoks narsuolis, kuris plėšydamas maikę pasakė, kad sutvakys ir "Čia nėra kas", tai va jau savaitę pas jį stovi :) "

O dar paklausiau tiksliau, kaip ten buvo. Variklio kompas tikrai tuščias. Žmogus buvo šrote radęs ir nupirkęs tokios pat komplektacijos mašinai užvedimo pilną komplektą, bet sudėjus - vistiek nesikūrė. Patikrinę irgi rado viską tuščia. Nusprendę, kad tikriausiai šrotas irgi nesivargino užkūrinėdami pervaryt mašiną, o paskui nusprendė su šniūru pertempt :D

 

Įtampos šuolių naujų automobilių grandinės nebijo, bet jos turi žinoti, kada tie įtampos šuoliai bus. Tarkime, kai suki raktelį į starterio poziciją arba injungi galinio lango šildymą, tai tuos dalykus juk įjungia patys BSM ar BSI ir tiksliai žinoma, iš kurios vietos truputį stuktels į priekį ar atgal.


Šį pranešimą redagavo tadas1991: 2017 balandžio 21 - 09:31

  • 0

Peugeot / Citroen ir kai kurių kitų automobilių remontas, priežiūra Kaune  :)

                                             autofrance.lt


#87 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 balandžio 21 - 10:44

Su Volvo - vakar važiuodamas pro šalį sustojau, žiūriu Volvo kieme nebėra. Sakau "negi jau užkūrėt?"

"Ne, Tadai, ant šlipso išsitempė, nes atsirado kažkoks narsuolis, kuris plėšydamas maikę pasakė, kad sutvakys ir "Čia nėra kas", tai va jau savaitę pas jį stovi :) "

O dar paklausiau tiksliau, kaip ten buvo. Variklio kompas tikrai tuščias. Žmogus buvo šrote radęs ir nupirkęs tokios pat komplektacijos mašinai užvedimo pilną komplektą, bet sudėjus - vistiek nesikūrė. Patikrinę irgi rado viską tuščia. Nusprendę, kad tikriausiai šrotas irgi nesivargino užkūrinėdami pervaryt mašiną, o paskui nusprendė su šniūru pertempt :D

 

Įtampos šuolių naujų automobilių grandinės nebijo, bet jos turi žinoti, kada tie įtampos šuoliai bus. Tarkime, kai suki raktelį į starterio poziciją arba injungi galinio lango šildymą, tai tuos dalykus juk įjungia patys BSM ar BSI ir tiksliai žinoma, iš kurios vietos truputį stuktels į priekį ar atgal.

Dėl Volvos, jei ten žmonės neranda kas sutvarko galiu duot poros "Laimonų ant Volvo" kontaktus. Vienas yra iš http://www.codecard.lt/kur programerius gamina ir softus visokius kuria. Ten biški nagla sistema - visus blokus gali pririšt realiai tik dyleris už labai brangiai jungiantis per ofiacialius serverius. O "garaž" lygyje jau reik gerai hakint jei nori be dylerio apsieit:D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#88 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2017 rugpjūčio 18 - 16:45

Dar vienas "jubiliejus". Tiesa, pavėluotas, rašymo momentu jau yra susukta 8500km. Deja 8888 nebus, pražioplinau restartuoti mažesnįjį :(

 

https://goo.gl/photo...atzkCs3mi3v8Fd6


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#89 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2017 rugpjūčio 18 - 21:47

Kaip šiaip sekasi eksplotuoti "Jubiliata"?Ar patenkintas dar auto?


  • 0

#90 Edwwa

Edwwa
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 108
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 5008

Parašyta 2017 rugpjūčio 18 - 21:50

Tikrai butu idomu suzinoti. Metai laiko su auto, kaip ispudziai?
  • 0

Peugeot 406 2.1TD 1996

Peugeot 307 2.0HDI 2004

Peugeot 5008 2.0HDI 2017


#91 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 09:42

masinukas super,idomu kaip tas 1.2THP motoriukas.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#92 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 12:57

Teisingai, jubiliejų galima matuoti ne vien kilometrais, jau kaip ir metai, pridaviau pirmąjai servisinei praktikai: pakeitė tepalo ir salono filtrus, kažkokį sandarinimo žiedą, sąskaita čia:

 

https://goo.gl/photo...uinu8Z77PrLFG2A

 

Esu tikrai patenkintas, kilometražas, aišku, menkokas, nesu keliautojas (bet rengiuosi pakeliauti po vakarinę Lietuvą jau greitai). Auto gražus, sportinis režimas veža, labai lengva lenkti ir greitai važiuojančias ir ilgas fūras - su tokiu varikliu jautiesi saugus ir valdantis situaciją :) O variklio garsas labai malonus ;) Važiuoklė kietoka, šiek tiek nervuoja kai važiuoji nelygiu asfaltu (ne lopytu, o su įdubimais ar kaip čia išsireiškus). Neįtikėtina, tačiau, aš kaip beveik 2m ūgio, galiu beveik ištiesti kojas už pedalų (be abejo kvaila ir nerekomenduotina važioujant), bet kai norisi kelio sąnarius patampyti ilgesnėje kelionėje - tą padaryti galiu nesustojęs pakelėje ir man tai didelis pliusas :D Prie mažo vairo greitai pripratau ir dabar man normalaus dydžio vairas juokingiau atrodo :D Visus parodymus virš ekrano gerai matau. Kruizo kontrolės mygtai protingai sudėti ant tvirtos lazdos, lengva naudoti, praktiškai galima važiuoti vos ne visą kelią užmiestyje net neliečiant jokių pedalų.

 

Yra ir nervinančių dalykų, bet tai - smulkmenos. Viena iš jų - kažkaip sunkiai užsidaro bagažinės durys, turi su nemaža jėga jas visuomet uždarinėti. Toks jausmas, kad po dar kelių tokių uždarymų - jau visai nebeužsidarys :D Dar porankis, kuris yra labai patogus pasidėti dešinę ranką ir važiuoti tokioje keistoje padėtyje, neužsifiksuoja normaliai. Ir nuolatos cypiantis stabdžiai - čia man wtf.. Ar sausa, ar drėgna, važiavimo pradžioje cypi kaip senas autobusas, vėliau dingsta.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#93 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 14:05

Prikurineti pas naujuosius auto TIK UZGESINTOM auto, ir dar geriau, palaukus, pakol suklakses rele ir bus atjungtas pagr maitinimas i bsm. T.y. apie 2-3 minutes.

Nors C5 ll  jau nebėra "naujesnis auto", bet jeigu duodamas "pridegti", tiesiog atjungiu akumą, tai gal čia nieko blogo negali nutikti? Apskritai, ar akumo atjungimas, trumpesnis ar ilgesnis, gali kam nors pakenkti?


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2017 rugpjūčio 19 - 14:07

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#94 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 14:31

desp, juokingai skaitosi, kad "su tokiu varikliu jautiesi saugus ir valdantis situaciją", žinant kad tai 3 cilindrai. Bet bandžiusiems tokį motorą juokas neima.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#95 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 14:34

Akūmo atjungimas niekam nekenkia nei ilgesnis ar trumpesnis :) Akcentuota buvo atjungimo laikas. Įsivaizduok mašinoj priigrūsta kompiuerių. Jei dirba, keičiasi duomenimis, įrašinėja. Žinai turbūt kas būna kai stacionariam kompiuteriui (be UPS'o) staigiai atjungi maitinimą ir tuo metu rašai kokį darbą su Wordu? Vėl įjungus matai, kad tavo wordinio dokumento nebeatidaro arba net pats kompas neužsikrauna. Tai tas pats su mašina. Visom mašinom rekomenduojama (nu išsikyrom tom kuriose vienintelė elektronika tavo telefonas kišenėj) ištraukus raktelį palaukt kelias minutes kol kompai pereis į budėjimo rėžimą - standby ir baigs savo darbus - tada atjunginėk :)


desp, juokingai skaitosi, kad "su tokiu varikliu jautiesi saugus ir valdantis situaciją", žinant kad tai 3 cilindrai. Bet bandžiusiems tokį motorą juokas neima.

Nu bet kai ta mašina sveria vos daugiau nei toną, tai sočiai tokio variklio.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#96 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 14:41

Teisingai, jubiliejų galima matuoti ne vien kilometrais, jau kaip ir metai, pridaviau pirmąjai servisinei praktikai: pakeitė tepalo ir salono filtrus, kažkokį sandarinimo žiedą, sąskaita čia:

 

https://goo.gl/photo...uinu8Z77PrLFG2A

 

Esu tikrai patenkintas, kilometražas, aišku, menkokas, nesu keliautojas (bet rengiuosi pakeliauti po vakarinę Lietuvą jau greitai). Auto gražus, sportinis režimas veža, labai lengva lenkti ir greitai važiuojančias ir ilgas fūras - su tokiu varikliu jautiesi saugus ir valdantis situaciją :) O variklio garsas labai malonus ;) Važiuoklė kietoka, šiek tiek nervuoja kai važiuoji nelygiu asfaltu (ne lopytu, o su įdubimais ar kaip čia išsireiškus). Neįtikėtina, tačiau, aš kaip beveik 2m ūgio, galiu beveik ištiesti kojas už pedalų (be abejo kvaila ir nerekomenduotina važioujant), bet kai norisi kelio sąnarius patampyti ilgesnėje kelionėje - tą padaryti galiu nesustojęs pakelėje ir man tai didelis pliusas :D Prie mažo vairo greitai pripratau ir dabar man normalaus dydžio vairas juokingiau atrodo :D Visus parodymus virš ekrano gerai matau. Kruizo kontrolės mygtai protingai sudėti ant tvirtos lazdos, lengva naudoti, praktiškai galima važiuoti vos ne visą kelią užmiestyje net neliečiant jokių pedalų.

 

Yra ir nervinančių dalykų, bet tai - smulkmenos. Viena iš jų - kažkaip sunkiai užsidaro bagažinės durys, turi su nemaža jėga jas visuomet uždarinėti. Toks jausmas, kad po dar kelių tokių uždarymų - jau visai nebeužsidarys :D Dar porankis, kuris yra labai patogus pasidėti dešinę ranką ir važiuoti tokioje keistoje padėtyje, neužsifiksuoja normaliai. Ir nuolatos cypiantis stabdžiai - čia man wtf.. Ar sausa, ar drėgna, važiavimo pradžioje cypi kaip senas autobusas, vėliau dingsta.

O kaip tas ekranas tapšnojasi?Nelagina stipriai?greit įpratai beveik visų funkcijų ieškoti jame,o ne kupetoj guzikų kaip daugumoj mašinų?Ar saulėtą dieną jame matosi viskas gerai ar reik snukį blaškyt po saloną,kad ką ižlibint? :)


  • 0

#97 dzonyB

dzonyB
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 2.073
  • Vieta:Mažeikiai
  • Automobilis:406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW

Parašyta 2017 rugpjūčio 19 - 15:19

Kiek benziaus ryja mieste, trasoje?
  • 0

Peugeot 406 2001 m. 2.0 HDI 80 kW
Peugeot 206 XS 2001 m. 1.4 benzo


#98 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2017 rugpjūčio 25 - 10:22

O kaip tas ekranas tapšnojasi?Nelagina stipriai?greit įpratai beveik visų funkcijų ieškoti jame,o ne kupetoj guzikų kaip daugumoj mašinų?Ar saulėtą dieną jame matosi viskas gerai ar reik snukį blaškyt po saloną,kad ką ižlibint? :)

Na man problemų nekelia ekranai, kadangi esu kompiuterastas, tai susigaudau greitai, prie visokių nepatogumų irgi priprantu greitai, tai čia nuo žmonių priklauso. Saulėtą dieną matosi gerai, bet įtariu, tiem modeliam su stoglangiu tai ne kažką kai saulė tiesiai spigina į ekraną. Ekranėlis lagina nei per daug nei per mažai, šiek tiek durnai valdosi, kai reikia pasirinkti kažką iš "listo", tarkim numerį iš telefonų knygos, čia ir menkesnis lagas užknisa. Visuose kituose languose ok.

 

Kiek benziaus ryja mieste, trasoje?

Tiksliai negaliu pasakyti kiek atskirai, galiu tik iš akies pagal momentinius parodymus labai grubiai apibūdinti, bet galiu ir nusišnekėti: trasoje ant 140km/h lygumoje 5.5 - 6.5, 100km/h ~ 4.5, mieste tai 7.5 - 8.5. Vairavimo stilius mano pasibaisėtinas, nemėgstu po truputį įsibėgėti :)


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#99 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugpjūčio 25 - 13:04

ogo,mazai srebia!
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#100 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2017 gruodžio 06 - 13:06

Paskutiniu metu jau daugėja naujų 308 Kauno gatvėse. Viena mergina prie mano maximos vairuoja totalią mano kopiją, kita totalią kopiją užmačiau prie tos maximos jau su numeriu ••• 308. O vat kitam jau labai nepasisekė:

 

https://www.15min.lt...vis-59-891306#_


Šį pranešimą redagavo desp: 2017 gruodžio 06 - 13:07

  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0