Peršokti prie turinio


Nuotrauka

desp'o 308 1.2 Puretech

308 2016 1.2 Puretech

  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 115

#41 talbotas

talbotas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.178
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:407 2.2 benzo

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 11:36

Nu blem jaigu naujom auto makrofleksais reikes ertmes nuo kaciu uzputinet tai  :doh: , siaip kia ceed ledas, gerai atrodo, bent uz 308 solidziau, ir siaip neblogų atsiliepimų girdejau apie ceed.


  • 0

#42 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 12:26

Sakyčiau garantija visai faina.. :) Tipo skaitosi patikimas auto.. Įdomu, kokios kainos. Na bet man liūtuks vistiek mielesnis :D


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#43 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 18:12

su liutuko bent is nuobodulio nemirsi :D


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#44 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 19:28

Nu blem jaigu naujom auto makrofleksais reikes ertmes nuo kaciu uzputinet tai :doh: , siaip kia ceed ledas, gerai atrodo, bent uz 308 solidziau, ir siaip neblogų atsiliepimų girdejau apie ceed.

Kaip kia "ceed'sw 2016" draiveris galiu pasakyt, bagazine isnete ruuuuuudis po 2 menesiu, nuvezta i kia, sake cia nieko tokio, metiniane kirozijos patikrinie uzrasysim kaip fakta, jei prarudis kiaurai, tada remontuosim. Didziausias minusas sioje masinoje, labai letai veikiantys patys valytuvu varikliukai, ant 3 pozicijos valo kaip peugeot ar kito europiecio ant antros. Zodziu per dideli lietu visiska zopa. Gelbsti tik nano danga, be jos avariniai ir salikele. Variklis 66kw, bet vaziuoja tikrai silpnai iki 70, paskui nuo 70 iki 120 norma. Keista. Kitas niuansas, po 20k pradejo labai stipriai trintis vairuotojo sedynes atloso virsutine dalis. Atrodo kaip po 100k. Rimtai, idesiu foto. Skodos po 160k atrode kaip sitos po 10k. Bagazine po pirmo siurbliavimo klaikiai nusivele medziaga. Garantija 7 metai arba 150k. Pas Peugeot galima pasirinkti 5 metus ir 200k. Cia jau as deciau Peugeot pliusa. Nesuprantu kaip taip ispiginti. O daugiau kolkas pas ta kedą tik pliusai. Fainas auto, bet PILKAS. Ta prasme sau kaip asmenines niekada KIA nepirkciau, niekam neidomi ji, zodz darbinis arklys.

P308 su stockiniu bamperiu priekiniu atrodo ZIAURIAI. Ta prasme baisiai. O jei jau su LED zibintais(ne tik drl), tada pasaka. Kia tuo tarpu visais rakursais ir belekokia komplektacija atrodo liux. Net ratu dideliu nereikia.

Sorry uz klaidas, saule ir kokteiliai atostogu metu daro savo ;)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#45 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 20:47

Laimonai, ka tu kalbi apie Kia nieko nuostabaus, kaip ir rudys po pirmu metu. Pastebejau, kad siais laikais patikimumas ir kokybe nesuderinami dalykai. o siaip del skonio nesigincijama, man nei 30 ner bais grazus, o juo labiau kia netraukia demesio.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#46 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 22:41

Taip, KIA gražiai atrodo,  tikrai šiuolaikiškai. Bet čia visuom tuom ir pasibaigia, kalbant apie grožį. Pastatykim į eilę šių metų 308, Megane, Golf, Leon, i30, Ceed, tai bene sunkiausia suprasti, kur ta Kia ar Hiundajus, kai tuo tarpu Pežo iškart atskiri, Golf nors ir nuobodžiai atrodo eilę dešimtmečių irgi supranti iškart, kad ten VW, na dar megane, su savo išskirtinėm LED formom, o vat KIA bent jau man tokia be identiteto. Gal ir solidžiau atrodo už p308, bet man liūtukas atrodo elegantiškiau ir aptakios formos su įmantriom smulkmenom daugiau sportiškumo prideda, nei aštrios KIA linijos, kurios nei sportiškos, nei kasdieniškos.

 

Ok, nusukant nuo subjektyvumų ir šitos potemės. Jūs rimtai siūlot man makrofleksą naudot, kad užkimšt kačių prieglaudą? :D


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#47 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 22:48

Pirkt is senuku katem,atbaidyti aparata, jis su baterijom. Berods 17e. Tikekis kad paded, man padejo, po kapotu neberandu ispurvinto skyriaus purvu ir letenu brukiu ;)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#48 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 23:03

Pirkt is senuku katem,atbaidyti aparata, jis su baterijom. Berods 17e. Tikekis kad paded, man padejo, po kapotu neberandu ispurvinto skyriaus purvu ir letenu brukiu ;)

 

Nu geras, nežinojau, kad tokių aparatų yra. Gyveni ir mokaisi :)


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#49 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 22 - 23:56

Sako dar šlapimas atbaido kates arba kitos negyvos katės lavonas  :good:

O šiaip ko čia nervintis. Bevažinėdamas išplatinsi tas kates po visą lietuvą. O šiaip  :pug: tai kačių atstovas, tai ir traukia kiemo murkles savo feromonais naujos kožos :D

O dėl KIA, tai man tas pats kas pigi stoties kekšė.  Nušpakliuota ir apkabinėta blizgučiais, kad tik parduot. Tebūnie ten rūdyja ir lužinėja plastmasės, bet užknisa kai naujai mašinai reikia karts nuo karto tech. pagalbą kviestis kelyje. Tokia patirtis su CEED. Nu ir nėr ko norėt iš pigiausios dešros prekybcentrio lentynoj.


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#50 kujuots

kujuots
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 794
  • Vieta:Silale/Klaipeda
  • Automobilis:Peugeot 406 2.2Hdi 98(88->116) kw // 607 2.2Hdi 98kw

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 08:33

Negyvos kates lavonas...
  • 0

#51 smiriusz

smiriusz
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 970
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:BMW E60, Peugeot 308. Ex. Peugeot 407 SW.

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 09:56

Negyvos kates lavonas...

Geras pastebėjimas. :D


  • 0

#52 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 10:15

Lavonas – negyvas gyvūno, įskaitant ir žmogų, kūnas. Lavonais paprastai nevadinami gyvūnų, kurie paskersti maistui, kūnai

:D

Wikipedia: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lavonas

Biški iškrypom nuo temos :D


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#53 tomas7926

tomas7926
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 129
  • Vieta:Klaipėda
  • Automobilis:Volvo S80 D5 120kw Ex.Peugeot 308 1.6 HD 2008m.

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 11:20

Lavonas – negyvas gyvūno, įskaitant ir žmogų, kūnas. Lavonais paprastai nevadinami gyvūnų, kurie paskersti maistui, kūnai

:D

Wikipedia: https://lt.wikipedia.org/wiki/Lavonas

Biški iškrypom nuo temos :D

Dabar reiktų tiksliai suformuluot apibrėžimą kurias mašinas vadinam lavonais :D nes kiekvienas tą dvėselienos vaizdą matom skirtingai,o frazė apie parduodamus lavonus praktiškai kasdienė :D


  • 0

#54 prometejas

prometejas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 176
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:P508 SW

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 15:24

Sveikinimai :clap: :clap:  Linkiu tiesaus kelio ir smagių akimirkų su  :pug:  :good:


  • 0
Ex P508 SW 2.0HDI<p>P308 1.2 THP

#55 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 15:52

Kažkaip nerandu internetuose to kačių baidytojo aparato. Gal rimtai reikės lavonus naudoti :hmm:

 

Sveikinimai :clap: :clap:  Linkiu tiesaus kelio ir smagių akimirkų su  :pug:  :good:

 

Danke :D


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#56 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 23 - 18:22

desp puikiai isreiskei nuomone apie kia,po eiles metu ta masina bus neverta nieko, peugeot pinga gal ir greiciau,bet po eiles metu kaina islaikys didesne.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#57 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 26 - 20:15

Padengiau liūtuką nano danga, skirtumas gyvai žiūrint - akivaizdus, tikrai labai gražiai blizga, kaip veidrodis :) Foto: https://goo.gl/photo...eEX84Jym9BEz5p7

 

P.S. foto beje visuomet dedu ir papildau į vieną bendrą katalogą, kurį galima pasiekti paspaudus linką mano paraše.


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#58 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.361
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2016 rugpjūčio 27 - 07:42

kiek mokejai jei ne paslaptis ?


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#59 desp

desp
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 111
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:406TD 97m / 308 Allure Puretech 1.2 130 EAT6

Parašyta 2016 rugpjūčio 27 - 07:59

Plovimas + nano + padangų juodinimas = 10 eurų. Paslaugas atliko http://www.autovienetas.lt/


  • 0

Mano zodiako zenklas - Peugeot :)

Mano 406 :)

Mano 308 :lyzht:

 


#60 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2016 rugpjūčio 27 - 08:46

Nano danga pries gera vaska - net nera ka lyginti. + normali nano danga su padengimu prasideda nuo 100e + palikti masina dienai. Uz 10e plovimas ir nano danga? :)
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0