Peršokti prie turinio


Nuotrauka

Parduodu Peugeot 407 SW 2.0hdi


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 208

#81 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 07:22

Na man odinis salonas praktiskumo ir patogumo dalykas. Kiek turejes odiniu masinu, tiek baltais tiek juodais tiek pilkais salonais, vasara gal koki karta esu patyres kad karsta popai, rimtai tik gal koki karta. Ziema plikom kojom nesedu ant odos, tai nesuprantu apie koki salti kalbama? Arba mano kojos nejautrios :D O visaisk kitais atvejais, tai oda nenugincyjamai patogiau islipant, ilipant, sedint nesijauti kaip su SUPER GLUE prilipintas kai veliuras. KIEK ZMONIU TIEK NUOMONIU :)

 

Sutinku tik del zeminimo, sito nesupratau ir nesuprasiu :) taip jei dalyvautum 1000km lenktyenese ar ziede ;] bet velgi vienam grazu, kitam ne. Vienam ribos PERZENGTOS kitam tu ribu dar nesimato. Reikia su tuom susitaikyti, jei butume visi LIAUPIAI vienodo sukirpimo, tai kox butu neidomus gyvenimas, kaip avinu banda vienodai kirpti, vienodai shudini nes po ta pati aptverta lauka lakstom.

 

P.S. as pries viska, kas ne gamykliska, bet cia tik mano nuomonele, jei gamintojas numate R18-19 ratus, vuolia. Bet zeminimas man irgi atrodo masinos gadinimas (matyt SENIS jau esu). Velgi tik mano nuomone.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#82 Dolcis

Dolcis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.084
  • Automobilis:Peugeot 307 ir 206

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 07:48

Turejau vienintele auto su koza juoda ir po to pasakiau sau "jokiu blin kozu"😁
O jei reiketu man siuo momentu p407 tikrai buciau sita auto apziurejes nes matosi kad zmogus priziurejes bent as taip manau.Bent as jau senai supratau kad tvarkinga masina turi savo kaina
  • 0
<p>308sw 1.6ehdi 2013

#83 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 08:32

Sutinku su kolegom, kurie sako, kad nesąmonė yra dideli ratlankiai ir iki maksimumo užtamsinti stiklai, bet dėl odos ne visai sutikčiau. Kadangi turiu ir veliūrą, ir pilną odą, galiu pasakyti, kad kažkokio diskomforto odinis salonas nesuteikia (nei ten kažkas šąla žiemą (nebent nuogu užpakaliu sėsi), nei kepa vasara, o vat kad valyti odinį saloną daug kartų lengviau, greičiau ir pigiau, tai nepaneigiamas faktas. Jei yra galimybė rinktis, aš tik už odą :)


  • 0

#84 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 09:29

Jo, dėl odos valymos sutinku. 10 kart patogiau. Niekas neįsigeria. Paimei šlapią skudurėlį ir nuvalei. Tik aišku mažiau atsparus aštriems daiktams, ten kokį gyvūną vežantis. Kiti sako tamsus medžiaginis salonas geriausiai. Nesipurvina. Tai aišku nesipurvina kai nematai to viso brūdo. Turiu šviesų kombinuotą saloną, tai kur medžiaga jau po gero pusmečio matosi purvas, o jei dar su džinsais pavažinėji..


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#85 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 09:35

Visa tai yra mados reikalas, o mados keičiasi. Dabar jaunimas įsigyja Žigulį ir sužemina. Jeigu tas Žigulys būtų toks nusmukęs kokiais 1982 metais, kai jis buvo pagamintas ir buvo vertingas ir net prestižinis, tai visi kiti būtų išjuokę ir sakę, kad visai mašina apleista ir žiauriai negraži. Dabar tai gražu, nes tai madinga. Mada praeis ir jau bus kitkas gražu. :)

Iš elektroninių pribambasų man tikrai reikalingi yra du: tempomatas - tikrai geras daiktas ir šildomos sėdynės.


Šį pranešimą redagavo Bivainis: 2017 rugsėjo 18 - 09:43

  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#86 diawollo

diawollo
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.928
  • Vieta:Panevėžys
  • Automobilis:Volvo S60 D5 120kW

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 09:44

Visa tai yra mados reikalas, o mados keičiasi. Dabar jaunimas įsigyja Žigulį ir sužemina. Jeigu tas Žigulys būtų toks nusmukęs kokiais 1982 metais, kai jis buvo pagamintas ir buvo vertingas ir net prestižinis, tai visi kiti būtų išjuokę ir sakę, kad visai mašina apleista ir žiauriai negraži, dabar tai gražu, nes tai madinga. Mada praeis, jau bus kitkas gražu. :)

Tai ne visai iš mados čia. Krūtos, galingos, laaabai brangios mašinos yra būtent žemos, dideliais ratais, su rėkiančiu išmetimu, su suoliuku. O ankščiau niekas nežinojo kaip mašinos atrodo - buvo tik žigulys ir kamazas :D Čia kaip ir vasarą visi kultūristais nori būt, nes nu nefaina nusimest maikę papludimy ir išverst lašinius :D 


  • 0

 Peugeot 406: 

3x3 point rear seat belts, ABS, Air conditioning, Alarm, Alloy wheels, Audio remote, Body coloured bumpers, CD, CD Multichanger, Climate control, Cloth seat trim, Cruise control, Driver`s airbag, Electric driver`s seat, Electric mirrors, Electric passenger`s seat, Electric sunroof, Folding rear seats, Front electric windows, Front fog lights, Headlight washers, Heated mirrors, Heated seats, Height adjustable drivers seat, Leather seat trim, Metallic Paint, Partial leather seat trim, PAS, Passenger`s airbag, Rear electric windows, Remote locking, Roof rails, Sat Nav, Service indicator, Side airbags, Steel wheels, Steering wheel rake adjustment, Steering wheel reach adjustment, Traction control, SPARCO, NOS, BREMBO, TOYO, MAXIMA, GARIŪNAI


#87 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 21:24

apart, kad gražiai žiūris nematau daugiau privalumu odiniame salone.
Norint, kad oda atrodytų gerai reikia daug idėti vargo, tiek terliojantis ir veliūrinis salonas atrodys puikiai.
O apleistas odinis salonas atrodo urodlyvai, tada jau geriau veliūras.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#88 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 21:46

Na, jei tau lengviau ir greičiau valyt netyčia išteptą veliūrą nei odą, tai tau gal ir plytas nešiot lengviau nei fotely sėdėt? Sutinku, kad nuomonės gali skirtis, bet akivaizdžių dalykų neigimas man atrodo juokingai :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2017 rugsėjo 18 - 21:47

  • 0

#89 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugsėjo 18 - 22:06

purksteli chemijos ir veliuras puikiai issivalo. tiek ex golpo tiek megano veliūras puikiai išsivalo.
pežo oda netyčia saulės kremu buvo ištempta, teko gerokai pavargt, kol išsivalė.
Aplamai aš labiau turėjau omeny priežiūrą salono o ne šiaip pavalymą netyčia sutepus.

Šį pranešimą redagavo Francis: 2017 rugsėjo 18 - 22:02

  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#90 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 06:38

Faktas kad odinis salonas trukineja, o veliuras ilgaamziskiausias.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#91 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 07:55

jei prižiūrėsi odą, tai ir netrūkinės,bet tada jau daugiau terlionės nei su veliūru.Laimonai pats man rekomendavai odos kondicionierių, tepu kas dvi savaites nuoširdžiai.
efektas superinis.
  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#92 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 08:15

Žodžiu, įtikinot, kad baldai iš plokštės yra geresni nei iš gryno medžio :)


  • 0

#93 Bivainis

Bivainis
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 1.879
  • Vieta:Vilnius
  • Automobilis:Citroen C5 2HDi 2006 m.

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 08:46

Aptrintas odinis salonas atrodo bjauriau negu bet koks medžiaginis, o mašina su tokiu salonu atroda sena ir nusidėvėjusi.


  • 0
BALDŲ PROJEKTAI IR GAMYBA

#94 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 09:07

jei prižiūrėsi odą, tai ir netrūkinės,bet tada jau daugiau terlionės nei su veliūru.Laimonai pats man rekomendavai odos kondicionierių, tepu kas dvi savaites nuoširdžiai.
efektas superinis.

 

Tai taip, bet supranti, tokių kaip AŠ TU ir dar DU tėra, visi kiti gerų geriausiu atveju šlapiu skuduru nubraukia kai jau limpa prie kelnių kažkas :D Būna atvažiuoja diagnostikos ko tik nerandi sedyniu tarpuose, ant sėdynių, tox vaizdas kad GYVULIAI ne žmonės salone sėdi. Ir čia ne vaikiški DALYKAI ten... tikrai kartais užsidedu ant sėdynes ir vairo ir ryčiago apsaugas ne dėl to kad NEIŠTEPT, bet dėl to jog NEIŠSITEPT DARBINIŲ RŪBŲ. Aišku, gal aš pedantas, bet kas antram nuvalau priekinį stikla iš išorės ir vidaus bei sutepu gumeles 303 gumos kondicionieriumi, nes kartais kelio nesimato dėl nežinia kada keistų valytuvu ar prieš 10 metų valytų langų. Ir tai valytų alkūne, nes NU GI UŽRASOJO... :D


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#95 evbi

evbi
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 319
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Audi A6, Peugeot 406

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 09:18

Aptrintas odinis salonas atrodo bjauriau negu bet koks medžiaginis, o mašina su tokiu salonu atroda sena ir nusidėvėjusi.

Tai, jei lyginam, tai lyginkim koektiškai. Normalų veliūrą su normalios būklės odiniu salonu, o ne nujotą odinį su geru veliūru. Tai tada gal palyginkim atvirkščiai - nujotą, išsėdėtą, paplyšusį ir dėmėtą veliūrą su prižiūrėtu odiniu salonu? :)

 

Turiu abu variantus, tai tikrai galiu pakankamai objektyviai lygint :) Na, bet kiekvienam savo, dėl skonio nesiginčijama :)


Šį pranešimą redagavo evbi: 2017 rugsėjo 19 - 09:21

  • 0

#96 mmedic

mmedic
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 140
  • Vieta:Kaunas
  • Automobilis:Peugeot 406, C5 X7.

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 09:47

Koks cia tas odos kondicionierius? As ir noriu savo zveriuka sutepti :)

Šį pranešimą redagavo mmedic: 2017 rugsėjo 19 - 09:50

  • 0

#97 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 10:07

Koks cia tas odos kondicionierius? As ir noriu savo zveriuka sutepti :)

 

Iš mano išbandytų jis yra pats geriausias. Gaila jo rasti LIETUVĖLĖJE yra gana sunku, nors anksčiau net Ermitaže galėjai nusipirkt... Jis ne valiklis, jis KONDICIONIERIUS, apsaugai ir tikros odos kvapui :)

 

Tanner's Preserve Leather Conditioning Cream

 

41h6YbUo2EL._SL500_AC_SS350_.jpg

 

 

O valiklis gali būti betkoks, kuris atlieka TIK VALYMO funkciją. Taip kaip aš visiems aiškinu, jog nebūna ŠAMPŪNŲ su VAŠKU... Kaip įmanoma nuplauti ir nuo pačiu nuvaškuoti................. :D  Nuplovei ir tda padengei vašku, ar tai drėgnu metodu ant drėgnos mašinos naudojant purkštuvą ar paskui ranka nudžiūvus.


  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#98 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 12:11

evbi, aš lyginu megano naują veliūrą ir 508 oda,kurią galima laikyti irgi nauja,kadangi prižiūriu nuo naujumo. Atvirai pasakius 508 su oda daugiau terliojuosi, tikrai ne dėl to,kad meganas darbinė.
Taip Laimonai, ta ir aš naudoju, kvapas geras, minusas, po istepimo oda patampa slidi, vat kas mane ir nervina odiniuose salonuose. Uzsisakineju internetu berods is eolto. Užsisakiau kazkada10 vienetu, zmona prieme prekes,pamate odos kondicionierius, susilyde is dziaugsmo tipo jai, deja realybe pasirode kitokia:)))

https://e-shop.eolta...ils&anid=x10865


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.


#99 Laimonas

Laimonas
  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.129
  • Vieta:Klaipėda/Gargždai
  • Automobilis:Peugeot 5008 GT-Line Plus

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 12:27

Va o man slidumas yra siekiamybe, negaliu pakest kai prilimpama prie sedynes ;) svarbiausias dalykas, kad jis neblizga, o blizgesys - nusidevejusios odos vaizdas.
  • 0

Peugeot, Citroen, DS, Renault, Dacia - diagnostika. FAP, EGR programavimas, chiptuning. 8sesi70penki7638

autofrance.lt


#100 Francis

Francis

    Motion And Emotion

  • Senbuviai
  • Pranešimai: 6.365
  • Vieta:www.wilno.lt
  • Automobilis:Peugeot 308SW GT Peugeot e2008 GT Pack

Parašyta 2017 rugsėjo 19 - 12:28

Va o man slidumas yra siekiamybe, negaliu pakest kai prilimpama prie sedynes ;) svarbiausias dalykas, kad jis neblizga, o blizgesys - nusidevejusios odos vaizdas.

Taip, vat super,kad neblizga, apsivemt galima matant blizgancius odinius salonus.


  • 0

PEUGEOT e2008 GT Pack
Bez pežo, žyzn gavno.





Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0